Téma: X-Faktor

sanderson 2018 nov. 06. - 16:54:21 Előzmény idõjós1010
(118/278)
Gáspár Laci nagyon nehezen döntötte el, hogy kiket vigyen a mentorházba. Végül a mentortársai megengedték neki, hogy hét lányt is leültethet. Így a tovább jutottak: Király Dominika, Csányi Rita, Tamáska Gabriella, Arany Tímea, Urbanovics Vivien, Ádám Szofi és Tasi Dominika.
1/10
idõjós1010 2018 nov. 05. - 23:46:32 1/10
(117/278)
Gáspár Laci kiket mentorál amúgy, mert neki nem láttuk most a csapatát. pedig mult adásban ő is kapott egyet.
1/10
idõjós1010 2018 nov. 05. - 22:44:30 1/10 Előzmény Bigpapa
(116/278)
Egyetértek veled. lacinak igaza volt, teljesen jogosan borult ő is ki ezen. Az a csaj Magdi leénekelte mindőjük haját a fejükről. Ráadásul lement adásba hogy pofára osztályoztak négyből hárman. Undorítóak. Nem volt rossz Taka sem, nem mondom, hogy borzasztó volt az a srác mert nem, de hamis volt. többször melléintonált. No de hát nyilvánvaló volt hogy kell egy idegen világból való ember megont, meg kell minimum egy Roma gyerek is, akiket mindenáron tolni fognak előre a végsőkig. Csak az a baj, hogy példátlan ami most megtörtént. Sehol nem küldtek még valakit azért haza, mert kövér. Sőt ! Külföldi tehetségkutatókban ugyanúgy, mint eddig itthon is, az volt a bevett szokás, hogy minél topisabb, annál jobban tolják előre. persze ez meg már egy másik véglet, de legalább az embernek nem forog tőle a gyomra, mint most ettől.
1/10
idõjós1010 2018 nov. 05. - 22:07:54 1/10
(115/278)
Nem az a srác volt a leggyengébb, akit Peti először felállított. Sőt. Amit felreppelt, az kerek volt. Viszont akit először leültetett, az csúnyán mellé tolta a refrénnél (Feri). Abszolút nem volt hozzá hallása. Lehet hogy egy repperből soha nem lesz minden műfajt vivő énekes, de akkorse egy olyan embert küldjenek már haza, aki legalább azt hozta, amit tud. Azokat kellett volna felállítani, azt a két embert, akik legelőször ültek le. Az első kettőt.
Alex-ről pedig: harmadik zenekara méltatlanul lett félbeszakítva. Egyáltalán nem voltak rosszak. Nem voltak hamisak, nem voltak unalmasak. Nem értettem a döntést, és sokan szintén nem. Én pl annak a nőnek kifejezetten imádtam a hangját (Marcipán b). Következett a negyedik zenekar, és unalmas volt. Bozont az énekes csak dünnyögött. Rossz döntés volt leültetni őket. A Rock zenekar egy katyvasz volt. Ezek semmiféle színpadot nem fognak felrobbantani. Maximum a jóízlésünket. Ufólányok meg tök poénosak egészen addig, amíg miattuk nem szorulnak ki igazi tehetségek. Utcsó zenekar hangilag megvolt, de nagyon összecsapott lett.
Bigpapa 2018 nov. 04. - 21:12:43
(114/278)
Kiderült, nem az énektudás a fontos. Felállítani azt a csajt és a szamurájt letenni a helyére..baszki. A rapper gyereknek kellett volna mennie első körben. Az a csaj gyönyörűen tiszta hangon énekelt!
Most Gáspárnak tök igaza volt
1/10
southwind 2018 nov. 04. - 21:07:03 1/10
(113/278)
gáspár iszonyú
1/10
southwind 2018 nov. 04. - 20:08:51 1/10 Előzmény idõjós1010
(112/278)
a karakterek kiválasztásánál alapvető: kit lehet majd eladni a bulvárnak, ki szolgáltat bő forrásanyagot a blikk, a bors a stb. média számára.
1/10
southwind 2018 nov. 04. - 20:01:18 1/10
(111/278)
hiba az időpont, tv2-n sztárban sztár, ők nyertek
erikanéni 2018 nov. 04. - 19:18:22
(110/278)
Itt csak férfiak szerepelhettek? Szerintem nagyon színvonal alatti műsor, nem méltó az RTL Klubhoz.
evaszanto 2018 nov. 03. - 17:18:14 Előzmény veszelka
(109/278)
Mert aki igazán komolyan elláthatná ezt a feladatot, annál komolyabb, mint hogy elvállalja...
P.P.-től nagy-nagy felelőtlenség és önhittség, hogy oda mert ülni a mentorszékbe. A suszter maradjon a kaptafánál!
1/10
veszelka 2018 nov. 03. - 15:58:38 1/10
(108/278)
Hogy lehetne komolyan venni egy olyan műsort, ahol a csapnivaló énektudással rendelkező Puskás Peti zsűritag lehet ? Nevetséges.
1/10
Bruce2000 2018 okt. 31. - 12:03:14 1/10
(107/278)
Ez a Nagy Apolka irtó jó csaj, a Puskás Peti mindjárt meg is kérdezte tőle, hogy "Fent vagy a fészbukon?" (ez az okt. 20.-i adás végén volt, ő volt az utolsó előtti). Szóval nem bánnám, ha ez az Apolka bekerülne az élő adásba. Mondjuk azt nem tudom, hogy az Éden Hotel 3-ban (2015) szereplő Nagy Apolka ugyanaz a csaj-e mint aki az okt. 20.-i X Faktor végén volt a szlovák csaj előtt.
1/10
ccaty 2018 okt. 27. - 23:03:18 1/10
(106/278)
Ott van a címben "X-Faktor / Válogatás" Ergo nagy a valószínűsége, hogy adásba a rosszak közül is csak a legrosszabbak kerülhettek, mert ellenben senki nem nézné a műsort. Az érdeklődésből, mármint abból, hogy kígyózó sorokban láthatjuk a jelentkezőket, elég siralmas, hogy ezek azok, akiket láthattunk akik a képernyőre-, adásba és majd versenybe kerülhettek, akiket most ez a zsűri továbbjuttatott. Az utóbbi évek nyertesei, mind egytől egyig már most a süllyesztőben, a futottak még kategóriában vannak, egyszer-egyszer egy semmitmondó cikk erejéig még fel-felbukkannak. Senkit nem sikerült hozzásegítenie ennek a műsornak a világsztársághoz. Bár még most is sokan közülük pénzt, időt nem sajnálva még mindig elindulnak már régen maguk mögött hagyva a hamvas fiatalságukat, de próbálják kergetni a délibábot ott, messze-messze a nyugaton. Majd hazakullognak, reméljük legalább szép élményekkel, hogy talán szétnéztek a nagyvilágban.

Sajnálatos, hogy az embereknek ennyire nincsen önkritikájuk és teljesen elrugaszkodnak a valóságtól...
1/10
idõjós1010 2018 okt. 25. - 01:02:15 1/10
(105/278)
A harmadik rész már felidegesített, de rettentő mód. Kezdődött azzal, hogy a zsűri nem érti mért kap sorozatban dacos visszaszólásokat, miközben Laci is elereszt egy olyan dumát az egyiknél, hogy "Ez a dal nagyon nehéz volt, de ha sokkal könnyebb lett volna se tudnád elénekelni" . Szóval mért kell ez ? Ne alázzuk màr őket meg. Nem volt jo, szerbusz, és pont. Ha megforgatják bennük a kést, ne csodálkozzanak a reakción. Aztán jött be olyan ember, mint pl a vörös, félrenyírt hajú kislány, aki egyáltalán nem volt rossz, de kb 5 másodperc után leállították. Ezzel szemben következi 5 csapnivaló produkción szétröhögték magukat, viszont tovább engedték mindet. Ezt követően jött a Szlovák nő, akinek igen, a hangja megvolt, csak a reflén nem. , de szerintük óriási tehetség. pedig az olyan szinten volt hamis, mint ide Lacháza. No de hát politika..... Azt pedig már az előző adásokban is megfigyeltem, hogy vannak, akiknek a hangszíne amúgy kiemelkedő, de mivel hallásuk nincs mellé, inkább kigúnyolják, minthogy bíztatólag valamit odabökjenek nekik. Jó nyilván egyikükből se lesz soha énekes, ha nincs hallása, de vazze, én rendesen sajnáltam, hogy egyik - másik ember ezen kellett hogy elcsússzon úgy küldenek haza embereket, mintha Quasimodo jött volna kis kacsa fürdiket énekelni. Nagyon sok esetben nem ennyire súlyos a helyzet.

Én alapvetően kerülöm ezeket a műsorokat már évek óta, de most úgy alakult néhány szabad órám, hogy kb vagy ez, vagy bámulom az eget, szóval gondoltam nevetek egy jót az előválogatókon. Ez egészen mostanáig tudott csak működni, a fentiek miatt. Amúgy meg rühellem ezt a nagyüzemű sztárcsinálót. Az pedig már csak külön rátesz egy lapáttal, hogy aki két szezonnal korábban még remegő lábakkal állt az előválogatón, az ma már mentor. Ez Kb olyan, mintha az érettségim után közvetlenül, elmennék ált iskolásokat tanítani Földrajzból, Történelemből, meg matematikából egyszerre. Mellékállásban otthon pedig idegennyelvből korrepetálnék. Szóval nagyon komolytalan.
idiota89 2018 okt. 20. - 21:01:39
(104/278)
Radics + Gáspár már megint tolják a fajtársakat előre. Alexka pedig a homo barátokat nyomja. Egyik sem tett még le semmit az asztalra!
Zsupsz 2018 okt. 13. - 06:24:25
(103/278)
Nem látom értelmét ennek a műsornak. a zsűri, az előadók színvonal alattiak.
offtopic
csengõzolivagyok:) 2018 okt. 06. - 23:00:49 Előzmény olahmiki1959
(102/278)
Látom nem adod fel az elemzéseket :)
Ez nem tehetségkutató, ez egy showműsor :)
2/10
olahmiki1959 2018 okt. 06. - 22:44:35 2/10
(101/278)
Sajnos, azt kell mondanom, ugyanúgy folytatódik a műsor, mint a korábbi szériáknál.
És nem is a sok tehetségtelen jelentkező miatt haragszom igazán, hiszen ők nem tehetnek arról, hogy nem hallják saját magukról, hogy hamisak, rossz hangúak, hanem azokra, akik ideküldték őket.
De a legjobban a zsűrire haragszom, akik ugyanolyan rossz döntéseket hoznak sorozatban., mint előzőleg.
Gáspár Laci harsány ordítozása teljesen kiakasztott, pedig ő nagyon tehetséges, de ezzel a handabandázással teljesen lerombolja a mítoszát. Radics Gigi szintén nagyon tehetséges, csak ő meg gyáva ahhoz, hogy saját véleményt mondjon, sodródik a többiekkel.
A másik két figura, Puskás Peti és Bye Alex talán minden idők két legtehetségtelenebb zsűritagja a magyarországi tehetségkutatók történetében, teljesen rosszul látják a dolgukat, hallásuk nincs, és a műsor szégyene, hogy ők dönthetnek mások sorsáról.
Csak egy momentumot említek:
A feketeruhás lány, aki "bevallotta", hogy énektanárnő, baromi jól, tiszta hangon énekelt, erre elkezdték a dumát, hogy "ez nagyon gyenge volt".
Lehet, hogy nem jó számot választott, Lady Gaga énnekem sem a szívem csücske, de maga a produkció az este egyik legjobbja volt.
Aki nem képes meghallani egy produkcióból, hogy a versenyzőnek milyen erőteljes, tiszta hangja van, az ne legyen zsűritag - szerintem.
Puskás Petit és a másik hülyét már régen, az előző széria után le kellett volna cserélni, és akkor értékelhető lenne a műsor.
Így egy nagy nulla.
csavarlazito 2018 okt. 06. - 20:37:21
(100/278)
Hol a Mi kis falunk???
oncogito 2018 okt. 06. - 20:31:24
(99/278)
A mi kis falunk helyett ezt?
A TV-t azonnal lekapcsoltam. Inkább netezek.