Figyelem: A beküldött észrevételeket a szerkesztőink értékelik, csak azok a javasolt változtatások valósulhatnak meg, amik jóváhagyást kapnak. Kérjük, forrásmegjelöléssel támaszd alá a leírtakat!
Hozzászólások
Timetta
máj. 24. 23:58:47
Máshol azt írják, hogy horror, és gyenge. Szóval inkább keresek másik filmet :)
Elég kemény és durva, persze nem naturálisan, hanem lelkileg, egyfajta modern Lepkegyûjtõ, viszont technikailag kibõvített lehetõségekkel, így a nyomás is nagyobb.Nem krimi, pszichothriller!
Imdb 4,6-nál azért több, 6,5/10.
Az értesítések jelenleg le vannak tiltva! Amennyiben szeretnél cikkajánlókat kapni, kérlek, hogy a böngésző Beállítások / Értesítések menüpontja alatt állítsd be az értesítések engedélyezését!
Hozzászólások