Téma: A dadus

The Nanny 2006 aug. 18. - 09:28:48
(81/681)
A mai részben újra elõjön Frieda néni (az õ diszkójában rendezték a 3. szezon elején Maggie szülinapi buliját), és a férjhezmenetele körül bonyolódik a történet.

Egyébként a színésznõ a Bazi nagy görög lagzi-ban Toula anyukáját játszotta.
The Nanny 2006 aug. 17. - 21:51:40
(80/681)
Yetta nagyi hangja sem a régi. :-(
Jó, mondjuk Pásztor Erzsi már nem olyan fiatal, egy hónap múlva (szept. 24.) 70 éves lesz - elõre is boldog születésnapot neki! -, nála érthetõ, ha azért nem szerepel, mert esetleg nem vállalta.
swingo 2006 aug. 17. - 21:11:22
(79/681)
Én csak annyit szeretnék mondani, hogy nagyonszeretem ezt a sorozatot és tényleg fura, hogy nem Mihályi Gyõzõ szinkronizálja tovább Mr.Sheffield-et:(
The Nanny 2006 aug. 17. - 20:43:37
(78/681)
Újabb érdekes dolog. Hugh Grantnek szinte mindig Stohl András a hangja, ez telitalálat, ezen a hangon szoktuk meg, és a mai részben arra a kb. fél vagy egy percre a Rosie-show-ban Stohl András hangján szólalt meg. Ha erre az apró részletre oda lehetett figyelni, akkor mi a szösz történt, hogy nem Mihályi Gyõzõ szinkronizálja Charles Shaughnessyt?
The Nanny 2006 aug. 17. - 14:20:37
(77/681)
Sokan nem szeretik a spoilert, szóval, aki nem, az most ne olvassa tovább.

Ha ma azt a részt adják, ami az eredeti sorrendben következik, akkor ma fog szerepelni Rosie O'Donnell, és Fran meg szerepelni fog a show-jában. (Egyébként Rosie O'Donnell volt az a taxisofõr, akivel Fran az Elizabeth Tayloros részben autózott és a nõ úgy vezetett, mint az õrült, aztán nem állt meg a piros lámpánál és Fran beverte a fejét. ) És a részben egy autogramosztáskor feltûnik az igazi Yetta nagyi - persze, nem ilyen szerepben -, akinek Fran ír autogramot, és Fran valódi szülei is megjelennek egy kép erejéig, a szülei neve a való életben is Sylvia és Morty. Ez akkor lesz, amikor a rész vége felé Frant kirúgják a Rosie-show-ból, erre megjegyzi majd Niles-nak, hogy: "El tudja hinni, hogy kirúgtak engem ezért a két szereplõért? Ugyan, még a szüleim is jobban csinálnák!" És ekkor bevágják a képet, amint az igazi szülei szerepelnek a show-ban és mutogatják a fényképeket. :-)))
Nannyfan 2006 aug. 16. - 14:59:49
(76/681)
Hát igen azt a döncsétek dolgot én sem úgy gondoltam... Szóval döntsétek el...
The Nanny 2006 aug. 16. - 14:45:36
(75/681)
...az a "hangán" eredetileg"hangján" lenne...
The Nanny 2006 aug. 16. - 14:44:07
(74/681)
Nos... Félreértés ne essék. Nem kirúgatni akarjuk, és senki sem mondta, hogy alapból rossz a hangja! Csak baromira nem illik Charles Shaughnessyhez. Maxwell Sheffield Broadway-producert nem ezen a hangon ismertük és szerettük meg, és szeretnénk kideríteni, mi volt a váltás oka, és amennyiben van rá esély, szeretnénk Mihályi Gyõzõ hangán hallani továbbra is. Ennyi az egész, nem az új hang ellen, hanem a régi hang érdekében "harcolnánk".
Nannyfan 2006 aug. 16. - 14:31:51
(73/681)
Persze értem, hogy mire gondolsz. Nem is a szinkronszínész ellen van ez az egész. A szinkronstúdió hibázott, de NAGYON NAGYOT.
Nannyfan 2006 aug. 16. - 14:30:07
(72/681)
Ez demokrácia. Ott is indíthatunk és csinálhatunk is egy testreszabottat (csak hogy lássák az elhivatottságunkat ;) )
Döncsétek el. Egy telefonomba kerül és fél óra múlva már lenne is petíciónk. Szerintem nem nagyon kellene húzni az idõt. Minél hamarabb el kéne indítani a dolgot, hogy minél gyorsabban megoldódjon ez a dolog.
Ma elment az emil. Kapnak pár napot aztán meglátjuk.
Lasagne 2006 aug. 16. - 14:29:38
(71/681)
azért ...hm...szóval gondolj bele,hogy ha te lennél az adott szinkronizáló és ellened harcolnának a "rajongók"... itt van ez az ember ,kapott egy munkát,kap érte pénzt....szóval ez most olyan hogy ti azért "harcoltok" mert ki akarjátok rugatni,,,(persze ha elõre leszinkronizálták akkor ez tárgytalan..)csak ilyenkor én belegondolok más helyzetébe is..
Milyen lenne már ha oda mennék valakihez és azt mondanám nem tetszik a hangod cseréljük le:D (tudom más kategória...)
Nannyfan 2006 aug. 16. - 14:21:51
(70/681)
Köszi! Jó ezt tudni! :)
Riker 2006 aug. 16. - 14:08:35
(69/681)
csak mellesleg szeretném megjegyezni hogy nem kell külön honlapot szerkezteni mert van olyan hogy <a target="_blank" href="http://www.peticio.hu" title="www.peticio.hu">www.peticio.hu</a> és ott simán lehet ujat inditani...
Nannyfan 2006 aug. 16. - 13:28:02
(68/681)
Igen a gyerekek hangja is más. De szerintem már annak is örülhetünk ha Mihályi Gyõzõt "visszakapjuk".
Nagyon remélem, hogy válaszolnak. De ha mégsem , akkor majd kitalálunk valami mást. A petícióval kapcsolatban már beszéltem egy ismerõsömmel. Õ tudna szerkezteni egy ilyen weboldalt ( én az ilyesmihez nem értek).
Én komolyan nem is értem. milyen alapon változtatnak csak ilyen egyszerûen meg hangokat? Vagy õket ez egyáltalán nem érdekli? Több sorozattal volt már gond. Az egyiket már említettem. De ugyan az a csatorna mással is megjárta. bár annak csak a külsõ szemlélõje voltam.
Ha valamiért esetleg Mihályi Gyõzõ nem tudta vállalni, még várni és érdemes lett volna.
The Nanny 2006 aug. 16. - 13:27:53
(67/681)
Viszont a három gyerek és Val hangjának változása még együttvéve sem olyan szörnyû, mint Mihályi Gyõzõ "lecserélése".
The Nanny 2006 aug. 16. - 12:49:45
(66/681)
Igen, Maggie hangja Bogdányi Titanilla volt, helyette Zsigmond Tamara lett. Titanilla szinkronizálja Rory-t a Szívek szállodájában, meg egy csomó brazil sorozatban hallottam a hangját. Õ nagyon illett Maggie-hez, de azért Tamara nem olyan furcsa hozzá, mint az új hang Mr. Sheffieldhez.

Brighton hangja Czetõ Roland volt, õt legutóbb a Hetedik mennyországban hallhattuk a már nagyra nõtt Simon (David Gallagher) hangjaként. Mivel a Brightont alakító Benjamin Salisbury is "nagyobb" lett a 4. szezonra, nem lett volna furcsa, ha Czetõ Roland felnõttes hangjával folytatódik a szinkron. Az új hang, Heisz Krisztián is kamaszhangon szólaltatja meg Brightont.

Gracie hangja is megváltozott, õt Roland húga, Czetõ Zsanett szinkronizálta, helyébe Talmács Márta lépett. Talmács Márta szintén a Hetedik mennyországban szinkronizált, végig õ volt a hangja a legkisebb lánynak, Ruthie-nak.
beemas 2006 aug. 16. - 11:53:59
(65/681)
Sziasztok!
Én is szeretem a dadusékat, és szerintem is rossz, hogy a szereplõk felének megváltozott a hangja. Szerintem Maggie és Brighton hangja is más nem? Engem ez is zavar. :(
Kíváncsi vagyok, hogy mit válaszolnak.
További kellemes Dadusozást! :)
Nannyfan 2006 aug. 16. - 10:06:53
(64/681)
Megírtam az emilt és el is küldtem. Remélem kapok választ. Ha van valami fejlemény azonnal szólok.
Nannyfan 2006 aug. 16. - 09:11:09
(63/681)
Természetesen! :) Remélem válaszolnak majd! Most gyûrkõzök neki és megfogalmazom. :)
Jó lenne ha sikerülne elérni valamit. :)
The Nanny 2006 aug. 16. - 07:04:39
(62/681)
Ugye, majd beszámolsz a fejleményekrõl, hogy mire jutottál emil-ügyben? May the luck be with you! :-)