Téma: Az áruló

10/10
Miss Pearl 2009 júl. 21. - 13:53:38 10/10 Előzmény napraforgó
(575/615)
Alcides eléggé ostoba volt akkor, amikor bevallotta, hogy õ nem is Hugo! Legalább megkaphatta volna Soledadot!
Nekem mindkét én tetszik, Alcidesé is meg Hugoé is! Alcidesben csak annyi nem tetszik, hogy akár embert is öl! De a keménysége, vagánysága nekem bejön, és ami azt illeti sztem Marionak jobban áll az a szerep amikor egy vagány, szenvedélyes pasit játszik, és nem annyira nyálast mint Hugo! Hugoban csak a kedvessége tetszik, de néha már túlzásokba esik!
Valleypond 2009 júl. 21. - 13:14:10 Előzmény napraforgó
(574/615)
Napraforgó,ez a kép a Vadmacskából van,tényleg fiatalabb,ám nem 10 évvel,hanem csak 6-tal.A Gata Salvaje 2002-es, a La Traición 2008-as.

Szerintem Mario haja nem dauerolt,hanem ilyen az eredetije,ezt hordta neki már a El cuerpo del deseoban(2005),és a Pasión de Gavilanesben(2003) is(Ez utóbbiban is Dannaval együtt szerepelt)
10/10
kovidombi 2009 júl. 20. - 20:32:05 10/10
(573/615)
Az utolsó részek tartalmát is el lehet olvasni a www.animare.hu oldalon. Ez is egy mûsor ismertetõs oldal.
10/10
h.ne 2009 júl. 20. - 20:00:17 10/10
(572/615)
VIGYÁZAT!
A portált gyerekek is látogatják!
Megnéztem a fényképet. Az arca szép, mint egy fiatal férfié.De a haja olyan "elsõáldozós" Furcsán áll elõl, mintha a tehén felnyalta volna.Ha abban a formában növesztené, és nem ritkittatná meg, akkor egy oroszlán sörémy kerekedne belõle ki. De így daeuroltan jobb!!!
napraforgó 2009 júl. 20. - 14:53:20 Előzmény nuussi
(571/615)
Meg lennék lepve, ha Soledad lefeküdne Alcidessel. Valami biztos történni fog, vagy jön valaki és megzavarja õket, vagy valamibõl ráismer Alcidesre. Habár egy kamaty járna neki, hiszen Hugo is félredugott egyszer.
vvv...vvv 2009 júl. 20. - 14:07:21
(570/615)
Már engem is nagyon idegesít a történetnek az ilyen fajta elhúzása. Itt arra gondolok, hogy eddig Margo nem is volt fõszereplõ, csak állandóan a törpe pasival lehetett látni. Most hirtelen fõszereplõvé nõtte ki magát, mert 20 perc csak róla szól a filmben. A másik bajom Soledad viselkedése. Minden második részben (ha nem mindegyikben) megjegyzi mennyire nem tud Hugo-nak megbocsátani, holott szerencsétlen férfi semmi olyan nagy szemétséget nem tett, amiért Soledad nem tudna neki megbocsátnai, ja, igaz: visszajött a halálból, hát igen, ez elég ijjesztõ! Annyira zavar, hogy ennyire játsza az eszét! A másik meg tényleg ez a kavarás, hogy most összekeverte Alcides-t Hugo-val. Ha annyira szereti, nem igaz, hogy ha mást nem, akkor egy anyajegy alapján nem jön rá arra, hogy éppen nem Hugo-val beszélget... Jó persze, csak film, hiszen azért a valóságban az ikrek is csak elsõ ránézésre egyformák, ha megismerjük õket, akkor egy-egy kicsike különbség megállapítható. Szóval ezt még úgy ahogy elfogadom. Na de mondom, egy-két összecsapott rész nagyon zavar, ahogy ti is írjátok. Például én eleve nem Margo-ékkal húztam volna el 20-20 perceket a soriban, hanem inkáb Hugo gyógyítását ragoztam volna 10 részen át, ami még érdekes is lett volna, hiszen csak a fõ konfliktus tárgyáról lett volna szó ugyebár... ehelyett azt megoldották 3 percben. Maga a sorozat jó, én szeretem, fõleg addig, míg Soledad rájött, hogy Hugo Alcides. De ezek a részek összecsapottak.
10/10
Miss Pearl 2009 júl. 20. - 12:35:23 10/10
(569/615)
Nem volt olyan rossz fiatalabban sem, de nekem igy éretten nagyon bejön!
10/10
Miss Pearl 2009 júl. 20. - 12:33:10 10/10 Előzmény nuussi
(568/615)
Spoiler : A végén minden gonosz meghal! Alcides, Arthuro, Eloisa! Hugo és Soledad pedig boldogan élnek, és ahogy láttam, lesz egy másik babájuk is, Aurora meg sokat nõ a végére! Boris és Ursula is egy pár lesznek, lesznek gyerekeik is! Spoiler vége


Na szval én sem értem, hogy miért nem tudja megkülönböztetni Soledad Alsidest és Hugot! A csókjaik is mások, hiszen két külöbözõ személyrõl van szó, két ellentétes karakter!Azért Mario jól alakítja mindkét személyt!
napraforgó 2009 júl. 20. - 11:28:47 Előzmény h.ne
(567/615)
Szerintem 10 évvel fiatalabban és rövid hajjal sokkal sexibb volt, nézd meg a saját szemeddel:
http://www.telenovely.net/herci/mcimarro/maricim60.jpg
10/10
nuussi 2009 júl. 19. - 21:11:29 10/10
(566/615)
Jó volna ha kiírnák a befejezõ rész tartalmát meg az elõtte lévõét is. Nem tudja valaki mi lesz.
Most Soledad lefog feküdni Alcidessel? Mi a francért nem szólalt meg? és mér kötötte fel a haját? Nem hiszem el hogy ennyire nem tudja megkülömböztetni õket, hisz szerelmes belé. Amikor még Hugo Alcidesnek adta ki magát akkor Eloisa megcsokolta és bbol rögtön rá jött hogy nem is Alcides az.
Már csak 7 rész van hátra:( Ez után adnak valami jó sorozatot?
10/10
kovidombi 2009 júl. 19. - 16:55:42 10/10
(565/615)
A hosszú haj Mariónak szerintem is jól áll, bár a második bányaomlásnál tisztán látszik, hogy a saját hajtincseire rá van dolgozva a hosszítás, legalább is én úgy láttam a 98. részben. Kicsit fura a választéka, abból gondolom. Ha jól belegondoltok, azért kellett - sok más okon kívül - hosszú hajat adni a színésznek, mert így jobban meg tudjuk különböztetni az ikreket egymástól. Legyünk õszinték, egy rövid hajat hogyan változtathatnának meg? A változtatás pedig kell, mert különben honnan tudnánk -mi nézõk-, ki is van éppen a történetben.
10/10
h.ne 2009 júl. 19. - 13:13:54 10/10 Előzmény napraforgó
(564/615)
Ha már túl tettem magam a nem korhû hajviseleten, akkor azt kell, hogy mondjam nekem tetszik ha a férfinak hosszú a haja. De csak akkor ha jól áll neki. Mi tagadás Marió Cimarrónak igen jól áll./véleményem szerint/. Nézz meg róla olyan képeket ahol rövid a haja! Mondhatom igen szürke jelenség. Több filmben is szerepelt már, de én soha nem figyeltem fel rá. Most, hogy azokat a képeket újból megnézem, azt kell megállapítanom, hogy észrevehetetlen ember volt. Talán ha rövid hajjal fõszerepeket kapott volna, akkor sem maradt volna meg az emlékezetemben. Szerintem az a haj nem paróka, hanem eredeti. És éppen ezért mondtam az, amiért sokan haragudtak rám akkor, hogy Alcides frizurája jobban tetszik. Egyébként én úgy gondolom, hogy a dauerolás nem feltétlenûl "nem férfias". Már az én gyerekkoromban is dauerolták a fiúk a hajukat. A lányom egyik barátja aki fiú, szõrteleníti a lábát, és a hónaalját. És igen ám csak nem meleg!!!!! Aztán azt is hallottam, hoigy van aki szedeti a szemöldökét is. Illetve szép ívû formát csináltat magának.A divat nagyon változik, és ha nem lennének gyerekeim talán én is csodálkoznék sok mindenen. Itt van mindjáárt példának okáért Michel Jackson. Lehet, hogy most nem leszünk egy véleményen, de nekem tetszett a haja mert szép volt. A vonásai, a szemöldékének az íve. Nekem mindegy milyen volt az élete, én csak a külsõrõl mondok most véleményt. Összhagban volt önmagával. Az egyik számában azt énekelte, hogy meg kell változni, és akkor új embernek érezzük magunkat. Ebben nagyon igaza volt. Amikor valaki jól érzi magát a bõrében, akkor a kisugárzása is kedvezõbb. Persze ez csak az én véleményem, nem kell, hogy mindenkinek igaza legyen. Tudod ez olyan mint a szõke nõk. Sokan nem szeretik õket. Pedíg többször bebizonyítot dolog, hogy a férfiak jobban megnéznek egy szõkét, mint egy feketét.Most jól elkalandoztunk az eredeti témától.A mûhajra visszatérve! Szerintem Soledádnak a tincseiben vannak pót hajak, mert igazából nem ennyira dús az eredeti. Lehet is látni hátúl ahogy konyba van csavarva egy rész!
10/10
Zsuzsika12 2009 júl. 18. - 21:15:52 10/10
(563/615)
Nekem van MSN-em
napraforgó 2009 júl. 18. - 13:22:44
(562/615)
Gondolhattad, hogy az 1990 elírás, persze, hogy 1890-t akartam írni.
A fekete tulipán egy évszázaddal korábban játszódik, a francia forradalom kezdetekor, és az ugye 1789-ben volt...
Az 1890-es években már nem volt divat a hosszú haj a férfiaknál, még a legalsó néprétegekben sem. Rákóczinak igen jól állt, de õ a szabadságharcát 1703-1711 között vívta... Én az 1960-as évek második felében értem bakfis korba, de a fület takaró, vagy az inggallérra rásimuló haj még akkor sem volt divat. Aki ilyet hordott, az könnyen megkaphatta a "huligán" jelzõt. Hugo és Alcides hajviiselete így abszolút nem volt korhû, de ez már nem is érdekel, csak néha megfésülködhettek volna. lehet, hogy én már túl öreg vagyok, de borzasztóan idegesít a mû-kócós haj. Miért van az, hogy Soledad és a többi nõi szereplõknek, az idõsebbeknek is mindig jól fésült, rendezett a hajuk, de a fõszereplõ Mario Cimarro az egész sorozat alatt egyszer sem tudott megfésülködni, olyan össze-vissza kócos a haja...Egy 40 körüli férfinak, mint õ ez nem igazán áll jól. A régi fénykáépeit nézve pedig az is megállapítható, hogy vaagy dauerolva van a haja, de minimum becsavarva...na ez meg nem túl férfias...
10/10
Zsuzsika12 2009 júl. 17. - 23:25:19 10/10
(561/615)
Midekitöl szeretnék elköszönni.
Nekem nagyon fog hiányozni Soledad Hugó és az egég film de leginkább õk ketten. Mindig is õ nekeik leszek a leghübb rajonjói tudom, hogy 10% emberõl legalább csak 2% embert érdekli ugy ez a film mint engem. Nagyon fog hiányozni a film nyugalma és Soledad hangja meg a HUGÓÉ is de a leginkább Hugóé! Sosem feledem el ezt a redkivül jóképü pasast nekem mindig is õ lessz a legjobb színész az életemben sosem felejtem el a mosoját és azt a redkívül jó testét azokat a bicepszeket! Na jolvan nem modok töbet mert eböl egy regényt tudnék irni hogy mijen jóképü egy férfi.
Nem kell ezért elitélni mert ezt írtam! Ezeket most elmodtam és remélem nem harakszik rám senki sem én nem harakszok senkire de ha valakit megbántotam akkor elnézést kérek! Sziaszok minden jót továbi jó tévézést a tv2-õn. Remélem szerete ezt a sorozatot midenki!Én imádtam és imádni fogom egész életem végéig! És imá Mario Cimarrrót!
10/10
h.ne 2009 júl. 17. - 20:18:23 10/10 Előzmény napraforgó
(560/615)
Van két mondatod amit, sehogy sem értek. Az egyik: " A filmben most 1892-t írnak. Hugo állítólagos halála 1990-re van datálva ..." A másik: " valószínûleg ma kiröhögnék az akkori teljesen korhû ruhákat és hajviseleteket." Ezt most sehogy sem értek. Pl: A fekete tulipánt is korhû ruhákban játszották, és senki nem röhögte ki a filmet. Nem volt kötelezõ a rendezõnek a 19. századra tenni a filmet, ha viccesnak találta a ruhákat.Ezeket sehogy sem értem. De van egy másik téma amit szintén nem értek. Az pedig a hajviselet. Ha abban a korban minden fiatal férfinak jól fésûlt volt a haja /lásd:Arturó/ akkor nem volt kirívó a hosszú haj???? Amikor én fiatal lány voltam, akkor az apám nem szerette a hosszú hajú fiúkat. A rövid haj tartozott a tisztességes megjelenéshez. Nekem semmi bajom a hosszú hajjal, sõt...! Csak fúrcsa, hogy más férfiak rövid hajat viselnek. Akkor pedig Hugó haja kirívó kellett, hogy legyen. Eszternek mégse volt semmi gondja soha Alcides frizurájával. A dokinak csapzott még a haja, de az sem mondható hosszúnak.
UI: Daniel sírása tényleg megrázó volt.Soha életemben nem láttam még férfit így sirni!
napraforgó 2009 júl. 17. - 09:26:01
(559/615)
Csak néztem az elmúlt részeket, Hugo hamarabb megtudta Soledad eljegyzését, mintha mobiltelefonon értesítették volna. Nosza fel is pattant fekete paripájára - amelyet ki tudja hol rejtegetett eddig, mindenesetre nem láttuk, hogy lovat vett, vagy bérelt volna - és hipp-hopp elrabolta Soledadot. Több se kellett Danielnek - aki orvos létére nem a kórházban gyógyítgatott, hanem az Obregon ház körül tekergett - aki elkiáltotta magát: hamar a lovamat! Na neki se volt eddig lova, vasúton utazgatott, de sebaj! Máris egy fehér paripán üget. Fehéren a megmentõ, a szõke herceg, feketén az elrabló, hát ez evidens.
Aztán megcsodálhattuk (Hugo és Alcides után) Artúro és Hercules pucér mellkasát, valamint Borisét is, de az nem volt olyan vonzó.
Aztán Daniel szerencsére megtalálta a zakóját az eljegyzési ünnepségre, bár nyakkendõt nem talált az öltönyhöz, így megint csak nyitva maradt az inge. Rémes volt látni premier plánban, ahogy zokog, mikor kiderül, hogy nõs, így nem házasodhat újra. Már 2 éve nem látta a feleségét - ó borzalom, milyen hosszú idõ - így nem csoda, hogy elfelejtette, hogy még nem vált el!
Látszik, hogy közeledik a sorozat vége, talán elfogyott a pénz, mert már kezdik összecsapni a részeket. Pl. Eloisa hogyan került Soledad szobájába? hol találta meg a kincseskamrához vezetõ ajtót? hogy surrant le, mit látott odalenn, miket csent el? hogy temette el Michellt? Állítólag valami kazamatákba vitte, na de mitõl mitõl lettek ott hirtelen kazamaták? Korábban csak ezekrõl az eseményekrõl vagy 10 epizódot forgattak volna, most meg minden magyarázat nélkül összecsapták.
Arturoból meg mindjárt hõs katonát kreálnak, aki kicsit megtévedt, mert nem találja a helyét a civil életben. Korábban egy rablóbanda feje volt, aki embereket rabolt el és ki, váltságdíjakat gyûjtött, embereket ölt szívfájdalom nélkül, most meg nyálasan enyeleg a kocsmatündérrel.
Na lassan elfogynak a lehetséges kérõk és Soledad végre Hugo karjába omlik, Ursula meg Boriséba, és mindenki boldogan vigyorog a végén. Az egyetlen nyitott kérdés, hogy vajon Margo Arturoé, vagy Herculesé lesz.
napraforgó 2009 júl. 16. - 16:02:57
(558/615)
A filmben most 1892-t írnak. Hugo állítólagos halála 1990-re van datálva a sírkövén, azóta Soledad kiviselt egy terhességet és a lánya is közel egy éves.
Hát igen, a divattal kapcsolatban kénytelen voltam megértést tanúsítani, valószínûleg ma kiröhögnék az akkori teljesen korhû ruhákat és hajviseleteket.
A nadrágviselethez még egy adalék: George Sand, aki a XIX. sz elsõ felében élõ ismert francia írónõ - és botrányhõsnõ volt (egyébként francia grófnõ, többek között Liszt Ferencet is a szeretõjének mondhatta) viselt elõször férfiruhát, nadrágot. De õ nem ért el olyan áttörést nadrágfronton, mint 100 évvel késõbb Marlene Dietrich, a német filmdíva.
10/10
h.ne 2009 júl. 16. - 10:31:32 10/10 Előzmény napraforgó
(557/615)
Te valóban sokat tudsz a divat kialakulásáról. Ezt már régebben is észre vettem. De ha jól emlékszem ez a film az 1800 évek közepén játszódik. Marlene Dietrich viszont az 1900 évek elején született. Tehát jóval késõbb hozhatta divatba a nadrágot. Csodálkozom, hogy így rábólintasz mások magyarázatára, Te aki szinte nagyon sokszor szóvá teszed, a "nem korhûséget"
offtopic
Mysticgirl 2009 júl. 15. - 15:28:38
(556/615)
MÁR MEGINT BÁNYA? MÁR MEGINT HUGÓRA FOG OMLANI? NEEEE!! Nem akarok több bányát. xD XD Hihetetlen, hogy hányszor képesek ezt elsütni...