Téma: Az áruló

henett 2009 júl. 02. - 15:22:22
(515/615)
Próbáltam szöveg alapján keresni az elérhetõ mp3-ak közül, de nem jártam sikerrel. :(û

http://www.youtube.com/watch?v=30OPF3j0Lfs&feature=related
10/10
h.ne 2009 júl. 02. - 15:21:50 10/10
(514/615)
Engem is zavar néha a csámcsogás, de olyankor le szoktam halkítani a tévét.Hogy ki tehette le a táskát??? Ez jó kérdés. Talán a szeplõs képû doki, aki biztosan kirabolta dr Maxot, miután megölte! Mert Hugo helyében én egy árva petákot sem adnék ennek a családnak! Úgy is ékszereket és ruhákat vennének rajta! Majd meglátod holnap Soledádon új fülönfüggõ lesz, és új ruha.
Hogy megnyugtassalak, a történetet én találtam ki! Mivel mindíg olyanokat kérdezel, amire másként nem tudok válaszolni! Egyébként te jobban járatos vagy a bizonyos korok dolgaiban. Szerinted egy gazdag embernek miért kellett volna tanúlni???? A mesterség tanulása a szegények dolga vot. Illetve orvos ügyvéd stb. lehetett módosabb ember.
henett 2009 júl. 02. - 15:08:35
(513/615)
Melyik részben is voltak együtt? :)
10/10
Miss Pearl 2009 júl. 02. - 14:45:04 10/10
(512/615)
Sziasztok! Légyszi segítsen nekem valaki! Szeretném megtudni annak a számnak a címét, ami Michelle és Hugo szeretkezése közben szólt! Valaki biztosan tudja! Lécccccike Köszönöm
henett 2009 júl. 02. - 14:33:53
(511/615)
Hali! Katalepszia.
napraforgó 2009 júl. 02. - 07:09:58 Előzmény h.ne
(510/615)
Kösz a magyarázatot! Én jó pár részt nem láttam az elején, mert rossz volt a felvevõm. Szóval ezek elhangzottak a történetben, csak én sajna nem láttam, vagy csak te találtad ki? Ha igaz, akkor Ester romlottabb, mint gondoltam. Hogy a fenébe állhat bosszút valaki egy régóta halott személyen? Soledadot sajnálom a zsarnok anyja, meg a tesze-tosza apja miatt, ahhoz képest igen jól sikerült. És ne légy rosszmájú, Soledad soha nem mondaná egy féfinak, akit igazán szeret, hogy legyen kiskutya, akármilyen fajta. Sõt nagyon nem díjazom azokat a férfiakat, akik szófogadó kis feleséget akarnak, akik nem bírálják õket, akármit elfogadnak. Ezek azok a hülye nõk, akik akár verni is hagyják magukat. Aztán még azt is elhiszik, hogy õk voltak az oka, amiért a férjük kezet emelt rájuk... Hugo meg éppen csak elkezdett kovácskodni, mi a fenétõl lenne hirtelen olyan sok pénze? Szerintem egy szakma nem olyan, hogy csak 3 nap alatt meg lehessen tanulni, akármilyen tehetséges az ember! És ha Hugo tényleg mûvészetet tanult - ennek semmi nyoma egyébként a filmben - miért nem festeget, és a festményeit értékesítva próbál megélni? Vagy tanítana zenét, mint Antonia néni tervezi. Mellesleg egy mûvészi vénával megáldott ember egész más, máshogy él, máshogy gondolkozik, stb. Hugo kõkemény üzletember a sorozat elején, jó üzleti befektetései miatt gazdag, nõket csábít el, nem népszerû a férfiak között sem, párbajhõs, stb. ez merõben ellentmond a mûvészi vénának.
Egyébként ki tette, tehette Soledad ágyára a pénzzel teki táskát? Alcides és Hugo együtt voltak, beszélgettek, õk nem valószínû, Paco, aki ellopta a befektetõk pénzét, nem érdekelt a dologban. Hugo ugyaan késõbb megjelent a lányát látogatni, õ talán besurranhatott, de mitõl lenne egy egész zsák pénze 3 hónapos kovácskodás mellett? Azért ennyire nem kereshettek jól a kezdõ kovácsok!
Ja, és borzasztóan zavar Alcides új mániája, a mogyoró rágcsálás! Én is szeretem a mogyorót, de ez a csámcsogás!, hát ez nagyon zavar.
10/10
h.ne 2009 júl. 01. - 20:58:32 10/10
(509/615)
Enrikó már régen meghalt!
noni56 2009 júl. 01. - 19:58:45
(508/615)
Az áruló egy gyonyorû film és én imádom.Mert Hugo megtalálta Miselt aki talán segithet neki elfelejteni Soledádot.Örûlük mert Soledád érzi hugy Dániel szereti és boldoggá akarja tenni.És jó hogy Aurórának nem lett rohama megint. Urszulá összejött Boriszszal mert illenek egymáshoz
De hova lett Enrikkó.
henett 2009 júl. 01. - 19:21:48
(507/615)
wooow! Ez tetszett! :)) Köszi! :))
10/10
rampfl 2009 júl. 01. - 19:12:08 10/10
(506/615)
h.ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-)))))) Egyszerûen szuper vagy!!!! Jelentkezzél légyszíves forgatókönyv írónak!!!
10/10
h.ne 2009 júl. 01. - 16:19:30 10/10 Előzmény napraforgó
(505/615)
Hú Napraforgó!
Olyan sok kérdést tettél fel egyszerre,azért megpróbálok válaszolni most neked. Amikor a gyerekek kb 9 évesek voltak akkor halt meg az apjuk.Aztán az anyjuk csak fokozaqtosan kezdett megbolondúlni. Szegény a férje halála után még 5 évet élt. Még életében végrendelkezett. Minden vagyonát Hugora iratta, Alcidest pedíg kitagadta. Az akkor gyerek Hugot és Borist az anya testvére a nagynéni gyámsága alá helyezték.Alcides elhagyta a házat és egy férfi zárdában kapott helyett. Nagyon kemény neveltetést kapott. Sokat tanúlt, és kitartásának köszönhetõen ügyvéd lett.Hugo gyermekként írni olvasni tanúlt. Zenét tanúlt, és festeni. Egyszóval mûvész ember lett. Volt sok pénze, így nem volt rá szüksége, hogy szakmája legyen.Konzervatóriumba nem járhatot a betegsége miatt, mert akkor boszorkánynak hitték volna. Mikor a nagynéni is meghalt az õ vagyonát is a férfi örökölte.Ügyesen kezelte a pénzt, és megsokszorozta. Csak annyi kellett, hogy élje az életét!!! Másra nem volt szüksége.
A Medina és Obregon család közel lakjott egymáshoz. Az idõs Medina is szép férfi volt. Eszter asszonynak /amikor még lány volt/ Igen tetszett a gazdag és csinos Medina úr.Éjszakánként róla álmodott.Sajnos az egész csak álom maradt, mert az uraság hú volt a feleségéhez, és fel sem figyelt egy szegény kis varrónõre. A férfi sokat sétálgatott a varroda elõtt gyermekeivel, akiket kézen fogva vezetgetett. Eszter minden nap figyelte õket, és irigyelte Medina asszonyt egy ilyen gáláns férfi miatt. Ismerte az ikreket, is. Alcides természete olyan hirtelen volt mint az anyjáé, de Hugoé éppen olyan szelíd mint apjáé.Mikor a papa élve eltemetõdött eszter bánatában hozzá ment Lucashoz. Ahogy a Medina fivérek jobban- jobban cseperedtek Hugo egyre jobban kezdett hasonlítani apjához. Még a visszahúzodottságában is . Eszter gyûlölte már gyermek korában is, nem kevésbé ifjúnak. Alcidest viszont azért szemelte ki lányának, hogy így álljon bosszút a fivérek apján!
Boris már akkor értett a kovácskodáshoz mielõtt a Medinákhoz kerûlt volna. Apró gyerekként egy kovács mûhely inasa volt. Ellesett minden fortélyt! 13 évesen önálló munkákat végzett. Ekkor kerûlt intézetbe. Onnan viszont pár hónnap múlva megszökött. Nem csak a kard készítéséhez értett a fiatal Boris, de õ tanította a kard forgatására is fiatal gazdáját!
Hugo oly annyira ügyes ember, hogy akár 3 nap alatt is megtunulhatta a mesterséget. Nagy megrendelései vannak, mert igen keményen megdolgozik érte. Igy sok.sok pénze van. Azért nem mutogatja, és nem vásárol semmit, mert félõ, hogy az APEH ráteszi a kezét. Hiszen még csak járulékokat sem fizet maga után!
NEM CSAK SOLEDÁD TILTOTTA EL A FÉRFIT AURÓRÁTÓL HANEM AZ EGÉSZ CSALÁD, MINT AHOGY AZT A MAI RÉSZBEN IS LÁTHATTAD!Azt kérdezed miért hagyta Medina úr, hogy a kislányt ne láthassa. Tudod Napraforgó! Nekem két fiam van, de nem szeretném ha csak egyiküknek is ilyen tipusu felesége lenne mert ez a nõ szépségével és akaratosságával bármelyik férfibõl mamuszt csinálna. Ha azt mondaná akár Danielnek, akár Alcidesnak, vagy Hugonak :" légy kiskutya!"Akkor mind azt kérdezni:"Milyen tipusú kutyát szeretnél????"
ui: A mai részben Soledád olyan együgyü volt, hogy az már fáj!VESSETEK RÁM KÖVET!
10/10
h.ne 2009 júl. 01. - 15:07:16 10/10 Előzmény rampfl
(504/615)
Az lehet, hogy gyesbetegség!
Én már olyan sokat voltam gyesen, hogy láttam elég sorozatot. És aztán majd meglátod, amint repülnek a fejed felett az évek örökké azt fogod nézni, hogy milyen szépek is a fiatalok. És akkor olyan filmek fognak megragadni, amit azelõtt soha nem néztél volna meg! Olyan erõs igény fog felllépni a "szép" iránt. Szép film, szép ruha, stb.
Sokszor hallottam már :hogy nem a ruha teszi az embert.Mondhatom neked, hogy ez nem igaz!!!! Képzeld el Soledádot kocos fejjel, és szakadt ruhában, vagy éppen ugyanígy Hugot. Hát nem szebben mutat rajta az öltöny????
10/10
rampfl 2009 júl. 01. - 14:40:15 10/10
(503/615)
A dátumot állítsd át és kiadja az egész heti programot.
8/10
niki99999 2009 júl. 01. - 14:14:12 8/10 Előzmény rampfl
(502/615)
Hol lehet "elõreolvasni" ?
napraforgó 2009 júl. 01. - 14:02:42 Előzmény h.ne
(501/615)
Én már annyit gondolkoztam a film alapötletén, elõzményén, de egy csomó dolog nem tiszta. Ugye a Medina fiúk korán elárvultak, az apjukat élve eltemették, hiába mondta az anyjuk, hogy még él. A mama ezután megõrült, majd öngyilkos lett. Ki nevelte fel a Medina testvéreket, ki lett a gyámjuk? Alcides jogásznak tanult, de mit tanult Hugo? Hiszen kisgyerek kora óta tudta, hogy katalepsziás, miért nem lett orvos, hogy saját maga kutasson a gyógymód után? Boris kamaszként került melléje, inasa, barátja lett, mikor volt ideje kovácsmesterséget tanulni? Azt nem lehet 3 nap alatt kitanulni, de Hugo olyan ügyes, épp csak megveszik a kovácsmûhelyt, máris páratlan vívótõrt kovácsol Michellnek. Az elején Hugo gazdag üzletember volt, Alcidesnek meg csak adóssága volt - Ester asszony mégis ehhez a lecsúszott egzisztenciához akarta férjhezadni a lányát, vajon miért nem a gazdagabbik fivérhez? Fõleg, hogy õ maga is szegény varrónõ volt, mielõtt elvetette volna magát a gazdag családból származó Lucasszal, és ugye nem restellte magát sem eladni a pénzért Jeremiasnak, mikor anyagi nehézségeik támadtak.
napraforgó 2009 júl. 01. - 13:45:59 Előzmény h.ne
(500/615)
Jaj, ne sajnáld már Alcidest! Egy percig se tévesszen meg a nyafogása, hogy meg akar javulni. Már jó pár embert kinyiffantott, meg még fog is. Egy frászt akar õ megváltozni, csak azt akarja, hogy mások ezt higyjék róla. A szeme meg persze olyan, mint Hugoé, milyen lenne, ha egyszer ugyanaz a színész játsza? Arra meg nem is emlékszem, hogy Soledad eltiltotta volna Hugot Aurorától. De ha mondott is ilyet, biztos nem gondolta komolyan - hisz õ maga is lefeküdt Hugoval, na akkor Hugo miért nem forszírozta a békülést, vagy legalább azt, hogy láthassa a lányát? Merthogy azt egyszer sem kérte azóta!
10/10
rampfl 2009 júl. 01. - 08:41:54 10/10 Előzmény h.ne
(499/615)
H.ne!!

:-)))) Neked is egy bele való férjed lehet. Engem is folyamatosan csipked, csak mosolyog rajtam, hogy mennyire oda vagyok ragadva minden délután a tv. elé. Hozzá kell, hogy tegyem, hogy én elõtte soha sem néztem sorozatokat. Mindig csak mosolyogtam magamban, ha valaki egy sorozat elõtt gubbasztott, és lám most én is ezt teszem. Van egy 2,5 éves kisfiam, lehet, hogy ez kismama "betegség"??!!! Nem tudom. Nekem mondjuk szerintem, azért is jön be, mert a régi idõkben játszódik.
10/10
h.ne 2009 jún. 30. - 20:58:46 10/10
(498/615)
Én nem olvastam elõre semmit, mostanában nem teszem. Mishelle viselkedése nekem olyan mintha azon ritka nõk közé tartozna akiknek a becsület erény. Bár ezt sem tudom!!!!.. Lehet, hogy ez a nõ sáros valamiben????? Még jó , hogy nem beszélték meg Soledáddal, hogy milyen volt a Medina úrral töltött éjszaka. Olyan mintha Mishelle a testvérének mondaná el érzéseit. Ebben a filmben annyi furcsaság volt, hogy ez is belefér. A filmben egyetlen negativ fugura van aki bejön nekem, az pedíg Alcides.És nem "csak" azért mert õ Mari Cimarró, hanem van a tekintetében valami szomorúság! Vegyük csak sorra a többit: Artúró, egy gyenge nevetséges figura, aki az emberei nélkûl sz..rt sem ér.Az anyja meg olyan furcsa volt nekem mikor kísérõnek egy fiatal férfit vett magához! Eliosa egy rafkos kiégett nõ! A firkász gonoszabb az ördögnél is.Pedíg van pénze, nõje, jó társadalmi poziciója! Mégis minden kevés neki.Antonia nagynéni egy buttyant nõszemély , aki ha tehetné mindenkit apácának adna! Persze azért az nem volt szép dolog amikor Alcides hagyta, elevenen eltemetni a testvérét. Én a mostani énjérõl beszélek, hogy mennyire meg akar változni, és teljesen mindegy mi az ok. A változni akarás a lényeg. A többi szereplõnek is lenne elég indoka a változásra, mégsem teszik meg.
Aztán még valami! Mi a fene lehet az oka Soledádnak / a büszkeségen kívûl/ hogy nem engedi látni Hugónak a saját gyerekét. Elképesztõ!
Tetszik a telefonos sztorid!!!!Ilyennel én is szolgálhatok. A férjem egyszer azt mondta: -"Belopodzik este a szobába, a fejére törõlközõt tesz, és azt fogja mondani majd neked: Én vagyok Hugo de Medina"!
Régen volt egy kedvenc sorozatom: Judás asszonya! Akkor meg azért szórakoztak velem. Azelõtt még régebben a Vad angyal.A / férfi/fõszereplõ Facundo Arena volt, a /nõi/ Natalia Oreiró.
10/10
rampfl 2009 jún. 30. - 19:06:54 10/10
(497/615)
Most olvastam az új részek tartalmát, már felrakták õket. Mindig gondoltam, hogy a tökéletes doki mögött van valami titok, és lám igazam lett. :-)))
Akit érdekel olvassa el. ( Eszter asszony biztos, hogy nagyot fog csalódni. )
10/10
rampfl 2009 jún. 30. - 18:57:54 10/10
(496/615)
Kedves h.ne!!!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod,minden tökéletes érthetõ volt. Köszönöm!!!
Háát igen, a munkahelyeden el is hiszem, hogy nem mindig tudsz figyelni a szövegre,ez érthetõ is. Én is dolgoztam sok - sok éve kocsmában, értem, hogy mirõl beszélsz. :-)))
Soledad viselkedése a bíróság óta számomra is hihetetlen. Úgy néz ki az egész, hogy itt csak tényleg õ sérült, és az, hogy Hugo mi mindenen ment keresztül, az már csak mellékes. Nekem, személy szerint mondjuk sem Michelle, sem Daniel karaktere nem szimpi, de ez az én véleményem. ( Egyszerûen idegesít, ahogy Michelle, folyamatosan a hajával matat. :-))). A doki meg sokszor olyan mint egy fogkrém reklám. )
Igen, szerintem is választhattak volna Aurora helyett egy, ahogy te is írtad a két szereplõhöz jobban hasonlító kislányt.
Minden hibái ellenére ( mert ugye minden sorozatnak vannak hibái ),szeretem ezt a sorozatot. A férjemtõl a telefonomra kapott üzenetek sokszor így kezdõdnek, hogy "Szia Te kis Hugo Medina!"!!! :-))))