Téma: Az áruló

10/10
h.ne 2009 jún. 30. - 18:40:35 10/10
(495/615)
Ejnye-ejnye napraforgó!
Lehet, hogy az Obregonok már minden ékszerüket eladták, mert ami a filmekben látható az minden bizsu.Náluk mindenki dolgozik. Soledád a saját korházában dolgozik /illetve ami a volt szerelme pénzõbõl van/ saját magának adja a fizetést. Kiváncsi vagyok ha a Medinák közûl valaki lebetegedne, akkor nekik kellene e fizetni az orvosi ellátásért??
Hogy miért nem ítélem el Hugot , amiért Michellel tölttötte az éjszakát??????????
Tudod a nõk nõi fejjel gondolkodnak ezért tudnak bele látni saját nemük fejébe. Egy férfi gondolatait ritkán tudják követni. Úgy gondolom, ha valaki megpróbál lezárni egy olyan kapcsolatot amire többször megkérték, akkor ez a legjobb módja annak. Soledádnak is szüksége van már egy kis lazításra, és lehet, hogy meg is fogja tenni!!!
10/10
h.ne 2009 jún. 30. - 18:27:42 10/10
(494/615)
Amit leírtál, az más filmekre is jellemzõ! Amikor az újszülöttet az anyja hasára helyezik akkor legtöbbjük olyan 2 hónaposnak mondható. És fõleg soha nem mázgásak, hanem olyan szép bõrrel jönnek a világra, mintha útközben valaki megfürösztötte volna õket. Eygébként nekem nagy csalódás volt mindíg is a kis Auróra csak soha nem akartam leírni, nehogy megsértsek vwele valakit. De ha már szóba kerûlt, akkor elmondom, hogy jobban el tudtam volna képzelni egy másik gyereket. Fekete göndör hajakkal, mivel mind a két szülõnek szép a haja! Szegény picike kisebb korában jobban hasonlítot fiúra mint lányra. Nem hiszem el, hogy csak ezt az egy gyereket találták égen földön.
napraforgó 2009 jún. 30. - 18:08:16
(493/615)
Na az a marháskodás is a kovácsmûhelyben! Boris a rózsás arcával, a szedett szemöldökével, meg a finom kezecskéivel nagyon nem úgy néz ki, mint egy kovács, sokkal inkább egy a saját neméhez vonzódó féfinak. Engem Ugo Togniazzi filmbéli partnerére emlékeztet, az Õrült nõk ketrecében... Soledeadnak meg jól áll az a kis kék ápolónõruha és a fityula a csingilingi gyémántos fülbevalójához. Úgy sajnálom, milyen szegények lettek, csak varrogatnak, hogy megéljenek, de az ékszereket még nem kellett eladni...Hugo meg persze szenved, hogy elszúrta a dolgát Soledaddal, de azért ez nem akadályozza meg abban, hogy lefeküdjön Michellel... Persze csak a fájó szívét gyógyítgatja... De ha Soledad tenné ezt mással, még jobban leszednétek róla a keresztvizet. Régóta gondolkodom, hogy ki a címben szereplõ áruló, ugyanis itt már mindenki elárult mindenkit. Férj a feleségét, feleség a férjét, anya a gyermekét, szeretõ a szerelmesét, testvér a testvérét, orvos a betegét, cseléd a gazdáját, üzletember az üzlettársait, stb, stb.
napraforgó 2009 jún. 30. - 17:47:11
(492/615)
Jajj, a tegnapi rész! Az elején, mikor az Obregon család szép egyetértésben üldögél, a kis Aurora legalább 1 évesnek látszik. Aztán késõbb sokkal kisebb a gyerek. Itt vagy nem ugyanazt a babát használták mindíg, vagy olyan össze-vissza sorrendben vették fel a jeleneteket, hogy közben a gyerek látványosan megnõtt. Az, hogy a szülés után kb 3 hónapos csecsemõt mutattak, nem újszülöttet, még elmegy. Gondolom senki sem szívesen adja "kölcsön " az újszülöttjét egy fogatásra, na meg a babák 3 hónaposan már sokkal szebbek is. És a másik, amin megdöbbentem, na meg röhögtem: Arturo elmegy az exkéjnõhöz, hogy kielégítse!! Elõször hallom, hogy a férfiak azért keresnek fel prostikat, hogy nekik, és nem maguknak szerezzenek élvezetet. Ahogy a fickó kesereg, nem azon, hogy neki nem megy, hanem azon, hogy szegény Margó, nem tudlak kielégíteni!
10/10
h.ne 2009 jún. 30. - 17:40:37 10/10 Előzmény rampfl
(491/615)
Kedves Rampfl!
Tényleg visszavonta a feljelentést Hugó? Azt nem tudtam. Ugyanis én egy kocsmában dolgozom, és ebben az idõben volt egy kedves vendégem aki kb 2 és fél órán keresztûl egyfolytában beszélt nekem.A filmet hallgatni nem nagyon tudtam csak hellyel közzel. Azért nagyjából a következõ volt a történet: Daniel megkérte Soledád kezét, még gyûrût is adott neki. A nõ viszont nem húzta az ujjára mert tudta jól, ha kimondja az igent akkor örök szenvedésre kényszeríti saját magát! A büszkeség elõbb utóbb elszáll, és egy õrült hiány fog fellépni Medina úr után. Az egész család támogatja, hogy milyen jó parti lenne. Tudod egy kicsit úgy érzem, hogy Eszter asszony megint azt a hibát akarja elkövetni, mint a saját életében. A pénz miatt lett jóba Jeremiással, és gondolja a doki jó parti lenne anyagilag a lányának. Na, meg eléggé rendes pasas is. Ezt az érzésemet a mai részben elhangzottak megerõsítették. Mikor Hugo megkérdezte Soledádot, hogy hogyan vannak otthon, akkor az rögtön az anyagi helyzetükkel kezdett síránkozni! De, hát Uram bocsáss meg......! Érdekli ezt a nõszemélyt, hogy a férfi milyen verítékkel keresi a kenyerét????? Mert a kovácsmûhely tüzénél tényleg verejték van!!!Gondolom jobb doktornénak lenni, mint egy kovács feleségének. Meg is értem szegény párát az anyja is ilyen számító volt. Láttad a mai részben megengedte a férfinak / 3 hónap után/ hogy láthassa a saját gyerekét. Észbontó!!! És bizony -bizony a végén már nem Auróráért sírt, hanem azért mert elengedte a férfit. A saját hülyesége miatt sírt / már megint!/.Hugó pedig még bocsánatot is kért amiért Lucas miatta lett beteg. Megáll az eszem!!!!A szerencsétlent majdnem felakasztották az Obregonok lelketlensége miatt, és mégis õ kér bocsánatot! Basszus, ilyen nincs!
Nos! Hogy visszatérjek újból a tegnapi részhez. Hugo de Medina lefeküdt Michellel, de Soledád arcát látta maga elõtt.Alsides meg akarja ölni a dokit mert eljegyezte a szerelmét. A mai részben láttam Alcides szemén egy borzasztó keserûsûgét. Ez a férfi nem lett volna soha negatív figura, ha az élet nem úgy hozza. Õ volt a család fekete báránya. Egy kiegyensúlyozott, lelkileg erõs pozitív gondolkodású személy. Sajnálom, hogy az élet azzá tette ami.Persze ezek után nehogy valaki azt írja nekem:"ez csak egy film"!! Képzeljétek észre vettem!!! Én éppen a flmbeli karakterekrõl beszélek! És meg fogjátok látni, hogy a végén meg fogjuk siratni Alcidest! Eddíg még egyetlen negatíg szereplõ halálának sem örültem!! Illetve nem éreztem azt, hogy jobb lett így a sorozatbeli szereplõk élete, hogy xy már nincs benne!
Továbbá Lucas elkezd felgyógyulni. Ursula szerelmes lesz Borisba, még lekvárt is visz neki a kovács mûhelybe. Marinával majdnem összeverekednek emiatt. Ezen kívûl semmi olyan lényeges nem történt, hogy a továbbiakat ne lehetne megérteni.
10/10
Miss Pearl 2009 jún. 30. - 10:05:38 10/10
(490/615)
Sziasztok! Aki tudja, hogy Hugó és Michelle szeretkezése közben milyen zene szólt, az léccike írja már meg, nagyon megköszönném neki! Tökre szép szám volt, nagyon szeretném megszerezni! Köszönöm szépen!
10/10
rampfl 2009 jún. 29. - 18:45:27 10/10
(489/615)
Kedves h.ne!!!

Elmondanád nekem, hogy mi volt a mai részben, mert sajnos nem láttam??
Addig láttam, hogy Hugo visszavonta a feljelentést Marina ellen.
Elõre is köszi!! :-))
10/10
h.ne 2009 jún. 29. - 17:22:41 10/10
(488/615)
Jaj! Csak azt ne kérd tõlem. Gyerek koromban szerettem, de ma már nem. Illetve egyetlen Zorrót tartok értékesnek, azt amelyikben Antoni Banderas játszik.
napraforgó 2009 jún. 29. - 06:02:20
(487/615)
Bocs mégegyszer. Az elõzõ hozzászólásom nem ebbe a fórumba szól
napraforgó 2009 jún. 29. - 06:00:16
(486/615)
Bocs, Italomant összetévesztettem Anditossal. Sorry!
domibabus 2009 jún. 28. - 19:51:27
(485/615)
teljesen megértem a bucsuzkodo kislányt gondolom örül a nyári szünetnek mert ha jól láttam 13 éves az én gyerekem jó formán nem is néz tv étamugy 15 az 5 éves kislányom meg jetixet néz.magyarul élvezik az iskolai ovodai szünetet ahogy a kishölgy és kivánom hogy szép nyara legyen magunknak és mindenkinek akik a nyarat különbözö okokbol otthon töltjük nem veszi el a kedvünket semmi ahogy napraforgo is irja majd jön talán még egy jósorozat vagy film de azért ez a sorozat sokunk szivében megmarad mert azét voltak és lesznek felejhetetlen szép jelenetek részek .remélem napraforgonak igaza lesz és lesz majd még mit nézzünk de ne siessünk elõre mert még hol van a vége addig is lesz még sok izgalmas fordulatos drámai rész meg sok sok minden amiért nézni fogjuk.nekem kimondottan tetszett hogy hogot végre nevetni is láttam és nem csak sirni eleget szenvedett de azért még fog is szegény de minden jóra fordul majd.. szép napot mindenkinek.
napraforgó 2009 jún. 28. - 19:18:22
(484/615)
Mi ez a nagy búcsúzkodás hölgyeim? Még van jó 20 rész hátra, az kitart egy hónapig. Persze, aki nyaralni megy, azt megértem. A hátralévõ hónapban a szereplõk létszáma felére redukálódik, a legtöbben megboldogulnak. A maradék meg egymás keblére borul és élnek boldogan, amíg meg nem halnak. De ne aggódjunk, a TV2 biztos indít nekünk valami új sorozatot, nyáron mindíg így szokták - hogy az ember ne strandolhasson gondtalanul egész nap, vagy az akármilyen nyaralási programot vad angyalokhoz, álarcos fickókhoz, stb. kelljen igazítani. És ha nem lesz Mario, biztos jön egy másik jóképû fickó, akit lehet imádni.
10/10
Szoffiii 2009 jún. 28. - 11:19:06 10/10
(483/615)
Én hétfõn látom utoljára. Nem is tudom...nekem nem fog hiányozni, mert itt a vége fele elég nagy bakik voltak, de ezzel senki kedvét nem akarom elvenni.mindegy. MINDENKINEK SZÉP NYARAT. sziasztok! :):)
domibabus 2009 jún. 27. - 23:02:48
(482/615)
bocsánat a betükihagyásokért
domibabus 2009 jún. 27. - 23:01:48
(481/615)
elöször is gratulálok neked és továbbra is sok oldogságot kivánok nektek a pároddal.ezért is irtam hogy aki még nem kötelezte el magát az is alálja meg az élete párját.egyet értek veled abban hogy amikor mario cimarro fiatalabb volt 1996 ban szõke rövid hajjal nekem se tetszett de azthiszem 2002 ben már hosszu haja volt amugy ahogy most kinéz ugy tökéletes a valo életben.nálam ez a sorozat viszi a pálmát . de nem voltam és nem is leszek sorozatfüggö de ez a sorozat mégis más. neked is jó hétvégét és mindenkinek kár hogy ebben az esös idõben nem ismételik meg a heti részeket.
10/10
Miss Pearl 2009 jún. 27. - 22:35:47 10/10
(480/615)
Én is örülnék, ha leadnák még azt a két sorozatot, mert azokban is ilyen idõsen játszik! Õszintén megmondom, hogy nekem Mario fiatalabban nem tetszett, vhogy így éretten látom benne az igazi, sármos pasit! Én már megtaláltam az én Hugómat több, mint 4 éve, de azért a véleményemet el szoktam mondani, ha látok egy jó pasit, most ebben az esetben Mariot! Ha vége lesz a filmnek, még marad az RTL-n a Második esély, én azt is szoktam nézni, de sajna abban nincs Mario! Szép hétvégét neked!
domibabus 2009 jún. 27. - 22:03:59 Előzmény Miss Pearl
(479/615)
szia egész jó hangulat lesz itt a vége felé már . de lesz még sok izgalmas rész. én nagyon kedvelem mariot vagy a filmbeli hugot de hogy milenne ha más lett volna misell helyében ezt rolad és a nálam fiatalabb korosztály számára eltudom képzelni .én 39 évesen olyan tisztelettel tudom kedvelni mariot bámennyire sármos és helyes arc de azért nem hagytam ki a fürdözös jelenetet ahogy senki sem csukta be a szemét gondolom én . én kivánom hogy akinek még nincs párja találja meg a saját hugoját most nem pont mint hasonmásra gondoltam csak lelkileg ha nem más .amugy nem mintha mi 38 éven felüliek öregek lennénk hiszen mario is 38 csak én magamra értettem és azokra akik már elkötelezték magukat egy életre ahogy én is.én is sajnálni fogom ha vége lesza sorozatnak .nekem nagyon is a kedvencem . és ha néha nagyon is védtem hugot és soledadot az azért volt mert olyan nagyon a szivembe lopták magukat .hát igen voltak meg lesznek negativ vélemények is de ez nem baj . de én ugy érzem mindenki szereti ezt a sorozatot és mindenkinek fog hiányozni majd ha már most elõre ettöl tartunkmilesz ha vége lesz vajon milesz az árulo után ilyen romantikus film csak akkor lenne ha mario 2 filmét leadnák el cuerpo de deseo pasion de gavinales a yutuben néztem nagyon jó de ezek a filmek nem a régi idõkben játszodnak .
10/10
h.ne 2009 jún. 27. - 08:18:44 10/10
(478/615)
Szép napot neked Napraforgó!
Én Eszter asszony szavait úgy értelmeztem, hogy õ már 17 éves korában férjnél volt.Akkoriban volt fiatal asszony!Lehet, hogy azokban az idõkben nem járt már Jeremiáshoz, amikor megtudta, hogy terhes, akkor gyorsan elhállt megint Jeremiással.
Na ugye hogy Hugo meztelen volt mikor kiszállt a kádból?????Nos igazán nem akarok a férfi védelmére kelni, de...
1. Õ is csak férfibõl van, és szerintem már régen bújt hozzá valaki.
2. Aznap este világosan elmondta Borisnak, hogy új életet kell kezdeni Soledád nélkûl.
3. De az is lehet, hogy szegény férfi hozzá van szokva a nudista strandokhoz, és nem volt neki feltünõ, hogy pucér /ez itt most vicc volt/

ÉS MOST FIGYELEM MINDENKINEK!!!!
Lassan vége a sorozatnak, és nekem mindegyikõtök fog hiányozni, még azok is akikkel vitatkoztam! Javaslom jöjjünk össze beszélgetni egy következõ sorozatnál.
napraforgó 2009 jún. 27. - 05:54:50
(477/615)
Az, hogy Alcides ügyvéd, többször elhangzott, legutóbb a bírósági tárgyaláson, ahol õ védte Hugot. Eloisa késõbb még gúnyolódott is rajta, hogy olyan jól megvédte, hogy kötélre ítélték... Na ennyit Alcides megjavulásáról!
Hugo egyébként tényleg pucér volt, amikor kiszállt a fürdõbõl, és az erényes Michell kisasszony jó alaposan megszemlélte. Na de a szerelmes Hugo (mármint a Soledadba szerelmes Hugo!) sem sietett valamit maga elé kapni! Na ennyit meg a férfihûségrõl! Nyafog, hogy Soledad bocsásson meg neki, de azért nem hagyja ki az alkalmakat.
napraforgó 2009 jún. 27. - 05:47:03
(476/615)
Na tegnap megint felfedeztem egy bakit. Amikor Ester és Lucas az elkövetett hibáikról beszélnek, Ester bevallja Soledad elõtt is, hogy Jeremias szetretõje volt. De most az mondja, hogy 17 éves tapasztalatlan, fiatal lány volt akkor! Eddig arról volt szó, hogy fiatalasszony volt, aki azért kezdett Jeremiassal, a férje dúsgazdag barátjával, mert a férje inni kezdett (mikor a rangon aluli házassága miatt a családja kitagadta), és valami egzisztenciát akart magának, no meg a születedõ gyermekének. Egyébként szerintem csaak akkor lehet biztos abban, hogy Lucas Soledad apja, ha már állapotos volt, amikor elõször lefeküdt Jeremiassal. Ha még a teherbeesése elõtt, akkor a gyerek apja akármelyik férfi lehet.