kata3 2012 okt. 03. - 16:01:14
(52/72)
Most olvasom csak újra: "másfeles személyiszámú ember". :-DDD Ilyet még nem láttam! :-)
kata3 2012 okt. 03. - 15:59:29
(51/72)
"férfi is kezd nõies lenni" Elég csak beleolvasni a koreai sorozatok topikjába, ahol (számomra meglepõ módon) a vékonyka nõies hõsökért rajonganak. Hát csak tegyék, szívük joga, de rám ne számítsanak, nem rajongok a "karácsonyfadíszekért". Egy férfit ne fújjon el a szél! :-D
kata3 2012 okt. 03. - 15:49:43
(50/72)
Ez gyönyörû volt, köszönöm a többi nõ nevében! :-) Minél több ilyen megnyilvánulást szeretnék olvasni, mert ami ma a médiából kifolyik, az megmérgezi a nõk önmagukról alkotott képét. Ezért a folytonos elégedetlenség, az önsanyargatás. Hol utálják a testüket, hol pedig depresszióba esnek, mert a fogyókúra és a testedzés ellenére sem érik/érhetik el azt a "vágyott" eredményt. Pedig "hozott anyagból" dolgozik/él mindenki. Döntõen az határozza meg a külsõnket, ki mit örökölt õseitõl. A szerencsésebbek falhatnak, akkor sem híznak, míg mások a morzsáktól is. A magunkról kialakult egészséges önkép lenne a legfontosabb. Persze nem arra gondolok, hogy fogadd el, hogy kövér vagy és ne tégy ellene semmit. Igenis tedd meg! Sportolj, egyél egészségesen, és éld örömmel az életet, mindenféle önsanyargatástól mentesen!
olahmiki1959 2012 okt. 03. - 13:58:33 Előzmény lena4288
(49/72)
"attól még az 55 kilósnak a kerek fenekét és feszes combját fogja nézni az utcán."

Óriási tévedés!
Egészséges lelkületû férfiemberként, hadd mondjam azt, hogy mi, férfiak, bizony a kerek, nem túl kicsi,õrjítõen gömbölyû popsikért vagyunk oda, azt nézzük meg egy nõn az utcán, azért fordulunk utána, mert esztétikai élményben szeretnénk részesülni.
Magasról teszünk az okoskodó divatmajmok elméleteire, kinevetjük, illetve borzongással vegyes szánakozással nézzük a divatbemutatók kifutóin végigmenõ piszkafákat, anorexiás csontkollekciókat, és azért rajongunk - na nem túl sokan, talán úgy néhány milliárdnyian - Jennifer Lopez, Beyoncé, vagy Shakira csodálatos hátsó feléért, mert ez van belénk kódolva.
Nem tehetünk róla, nem tudunk, és nem is akarunk küzdeni ellene, ilyenek vagyunk, a természet így alkotta meg a két nemet, önöket hölgyeim egy kapcsolatban elsõsorban a lelki vonatkozások érdeklik, a mi gondolkodásunkat pedig a testi vonzalom határozza meg.
Ha már õszinteségrõl van szó, és itt a fórumon valóban mindenki kimondhatja, amit gondol, akkor kár lenne mellébeszélni.
Minket nem érdekel egy nõn a bordázott hasizom - úristen! - a tökéletesre edzett izmos vádli, vagy az inas, vékony comb, mindennél jobban érdekel viszont annak a nõnek a kisugárzása, humora, temperamentuma, szép szeme, bájos arca, ízléses, a testalkatának és az egyéniségének megfelelõ öltözködése.
És akkor még az sem baj, ha van rajta néhány felesleges kiló.
Nem szélsõséges elhízásról, kifejezett kövérségrõl beszélek természetesen, az nekünk sem teszik, hanem a megfelelõ testtájakon egy kis plusz, az kifejezetten jól jöhet.
Nagyon sokszor hallom azt a kifejezést, hogy ha valaki nem csontsovány, akkor rámondják, hogy olyan nõies formája van. Ennek van egy bizonyos pejoratív felhangja, van benne egy kis rosszallás, jelzés, hogy az illetõ nõ "nem felel meg" a manapság divatos agárszerû soványságnak.
Könyörgöm, hölgyeim, egy nõ milyen legyen, ha nem nõies testalkatú???
Csak egy pillanatra képzeljék el, hogy ha az lenne a divat mostanság, hogy egy férfira nem szabadna azt mondani, hogy milyen férfias, mert az olyan rosszul hangzana!
Agyrém, nem?
Elnézést kérek, hogy én is meg mertem szólalni ebben a "magasröptû" vitában, vagy beszélgetésben, de mivel úgy látom, hogy szinte csak hölgyek szóltak és szólnak hozzá, gondoltam, hogy talán nem lenne érdektelen egy férfi véleményét is hallani az ügyben.
Ugyanis mi vagyunk a végállomás.
Önök, hölgyeim, az egész szépségápolást, fogyókúrát, öltözködést, életvezetési praktikákat, uram bocsá', intim higiéniát, szõrtelenítést, fehérnemû fazon kiválasztást, sminkelést, és minden egyebet miattunk csinálják.
Mert nekünk akarnak tetszeni.
És mi ezért végtelenül hálásak vagyunk önöknek.
Értetlenke 2012 jún. 24. - 13:14:55
(48/72)
Na végre! Valaki a szemébe mondta azt amit már én is akartam! Azon sem lepõdnék meg ha kiderülne , hogy õ rubint réka hiszen neki van ekkora pofája...
1/10
lena4288 2012 jún. 23. - 13:52:56 1/10
(47/72)
Eszem a drága szívedet! Nem attól csinos valaki, hogy divatos ruhát vesz fel, 2 kiló sminket hozzá, meg mûhajat, mint a Renike, de a te ízlésed.
Ez esetben további jó étvágyat kívánok az esti csokizgatáshoz - mivel ugye nálatok csak ez váltja ki a boldogságot!. Nálam a boldogsághormonokat érzések váltják ki. A kislányom meg egészséges ember lesz, köszönöm, nem beteg, elhízott disznó! Sziasztok!
1/10
lena4288 2012 jún. 22. - 20:46:49 1/10
(46/72)
Nem igazán tudom eldönteni, hogy itt néhányan olvasni nem tudnak vagy csak fogalomzavarban élnek...
Én úgy tudtam a divatõrült plázacica fogalma mondjuk egy állandóan ribis ruhába járó magát mutogató póthajas, esetleg szilikonozott agyonsminkelt lányt takar, aki egész nap a külsejével foglalkozik, ahelyett hogy olvasna. Neked most egy kislány anyukája ír, aki mert csak 5 kilót hízni a terhessége alatt, kiskora óta elõrébb helyezi a gyümölcsöket a chips-eknél és agyereknek is csoki helyett almát ad. Ha ma már annyira gusztustalan világban élünk, hogy le plázapicsázzák azt, aki az egészséges életmódért kampányol, akkor nagy baj van. Bocsánat, hogy nem hazudok valakinek a szemébe, ha õszintén kérdezi, hogy szerinte van-e rajta háj. Mondhatnám azt is, hogy DEEEEEhogy Drágám, fantasztikusan nézel ki, aztán 5 év múlva meg nézem, ahogy szedi a gyógyszert magas vérnyomásra, allergiára, meg minden másra, amibõl a gyógyszeripar már évek óta virágzik!
De mindegy is , talán nagyon nem érdemes vitatkozni, mert látom nagyon nincs nyitott fül az építõ jellegû õszinteségre. Nem attól kedves valaki, ha belehazudik mások szemébe.
Sekélyes...ugyan. Megint eltévelyedés. Ha a fent látható mûsor a belsõ értékekrõl szólna, akkor nem írnék ilyeneket. Akkor lehetne boncolgatni pszichológiai problémákat, belénkrögzült hülyeségeket stb. De emberek! Itt kõkeményen plasztikázásról, ráncfelvarrásról és milliós beavatkozásokról közvetítenek. Ez normális, elfogadható? Eszem megáll. Nem tudom miért baj, ha egy csakis külsõségekrõl közvetítõ mûsor fórumára csak ebbõl a szemszögbõl reagálok.
És felvállalom, hogy nem az a megoldás, ha valaki 10 kiló túlsúllyal elfogadja magát, él egészségtelenül és összeszed minden betegséget, mint inkább akaraterõvel leadja és élhet tovább szebben, boldogabban és egészségesebben. A sekélyes jelzõt rámaggató kedves személynek üzenem, hogy persze a belsõ értékek is fontosak a partnernek, ha társat választunk és nem csak alvótársat. De olvass el pár felmérést, statisztikát aztán majd meglátod, hogy kiszemelt férfi nem a belsõ szépségedet látja elõször. Hanem azt nézi meg, hogy milyenek a testarányaid, milyen a mosolyod, testtartásod. És az ágyban sem a belsõ szépségedet fogja megkívánni. Aztán persze, lehetsz te 70 kilós és szerethet is így a férjed. De attól még az 55 kilósnak a kerek fenekét és feszes combját fogja nézni az utcán. És itt a megoldás, miért van manapság annyi válás, megcsalás, miért nem nyúl a feleségéhez a férfi ha terhesség során 20 kilót felszedett. És ilyenkor jön, hogy mert a szemét férfiak. Fenéket, nem kell zabálni, sportolni kell! Ez a dolog a fiatal kor elmúltával változik, ha a partner is velünk öregszik, csúnyul meg. De amíg az egyik fél tartja magát a régi formájához, a másik fél pedig hátrányára változik, ott szinte biztos, hogy vagy állandó piszkálás, vitatkozás, magyarázkodás következik és szépen jön az elhidegülés, majd a "nem érdekel, csinálsz, amit akarsz!" És, hogy ne csak a nõk, hanem a férfiak is megutáljanak: az is baromi igazságtalan, mikor apuci issza otthon literszámra a sört, pocakot növeszt és ráfogja, hogy az a férfias, de az asszonyt meg megszólja, hogy miért hízott két kilót. Bárki bármit mond, az elhízás gusztustalan, már csak a testszag, foltok és a löttyedt bõr miatt is.
kata3 2012 jún. 22. - 16:45:10
(45/72)
És hol vannak ezek a férfiak? :-DDD
De most komolyan. Igazad van, a belsõ szépség nélkül mit sem ér a külsõ. Az idõ múlásával a szépség veszít fényébõl. Aki erre alapoz egy kapcsolatot, az késõbb könnyen megbánhatja.
kata3 2012 jún. 22. - 16:08:50
(44/72)
Az idõ múlásával minden nõnél (lehet más-más korban) elérkezik az a pillanat, mikor kiveri nála a biztosítékot, hogy belenéz a tükörbe (ránéz a fotójára) és nem a régi önmagát látja.
Ez hozzátartozik az öregedés folyamatához, és a nõk kilencven akárhány %-ánál bizony megtörténik. Más tészta az, hogy a környezetétõl milyen visszajelzéseket kap. Van-e olyan személy körülötte, aki azt mondja neki, hogy "nekem te így vagy szép és természetes, én így szeretlek" és ezt õ el tudja-e fogadni. Vagy csak megjegyzéseket kap... "nézz már magadra, hogy nézel ki!" "már nem az vagy, akit feleségül vettem!". Miközben a férfiak felett is ugyanúgy múlik az idõ... legfeljebb velük elnézõbb a társadalom.
Kérdés, hogy igény van-e egyáltalán a természetes szépségre? Egész iparágak létesültek és keresik zsírosra magukat, mert a média ontja magából a téves nõideált. Legyél olyan, mint a celebek: cérnavékony, hatalmas "adottságokkal", mûköröm, mûpillák, mûmell, póthaj, szilikonfeltöltés itt, botoxkezelés ott, egy kis zsírleszívás innen-onnan és persze a tetkó derékra, vállra, bokára, dekoltázsra. És a szépségipar, a plasztikai sebészet virágzik.
A genetika persze sok mindent meghatároz, ki mit örökölt elõdeitõl. A dús kebel fõként a déli népek természetes adottsága, és ahogy már mondtam, tessék gyanakodni az eredetisége felõl, ha egyébként sovány a leányzó.
1/10
lena4288 2012 jún. 22. - 13:44:43 1/10 Előzmény timcsike830103
(43/72)
Ízlés dolga, no meg testfelépítés kérdése természetesen. Más 65 kilósnak lenni úgy, hogy sportolsz sok-sok éve és feszes izomzat és bõr párosul a 65 kilóhoz vagy petyhüdt és löttyedt. Látatlanban nehéz. Nem mondom, hogy marhára elhízott, de mindenképp jópár kiló túlsúlyt feltételez, ha nem kimondottan sportos. És akkor most fog megenni mindenki, mert a nõk nagy része ilyen vagy rosszabb arányokkal bír. Az adatok alapján nekem valami Tolvai Reni alak ugrik be az aktualitása miatt, no hát õ minden aztán, csak nem izmos. Tipikus példája a már fiatalon löttyedt bõrnek, lógó mellnek és még ha arányosan is helyezkedik el rajta a zsír (mert így van) akkor is a hozzáértõ szem látja: hiába vesz fel minden alkalommal 15 centis tûsarkút, derék méretét vékonyabbnak láttató ruhákat és próbálja a hájról máshová terelni a figyelmet...attól még kõkeményen látszik, kapja is a kritikát rendesen! És jogosan. Azért mert senki nem kényszerítette, hogy celeb legyen, kirakja a melleit és minden második Aktívban azzal szerepeljen, hogy épp hogyan harcol a súlyfelesleggel. Megsúgom, sehogy. Elõször sajnáltatta magát, majd kitalálta hirtelen, hogy én elfogadtam így magam. Ez persze nem igaz, de nyilván fél év múlva majd lesz egy kis rejtett zsírleszívás, kis mell meg fenékplasztika és címlapra kerül, hogy sikeresen, sok energiát belefektetve lefogyott. Aztán pár hónap múlva úgyis visszahízza...
Nem tudom ki kérdezte, de boldog vagyok. Csak szembeszegülök egy gondolkodásmóddal: a zsírfelesleget, egészségtelen életmódot támogató önsanyargató, önámító és még annál is lustább felfogással szemben. Ha ez ellenszenves, ám legyen. De amíg én nem szedek egy gyógyszert sem, egészséges, fitt és szép alkattal bírok, addig mások titkon sírnak a tükör elõtt, ahelyett, hogy ténylegesen tennének ellene.
sju 2012 jún. 09. - 21:21:25
(42/72)
Nekem nagyon tetszett a mûsor. Pont az a jó benne, hogy nem a kozmetikai sebészetre - plasztikai sebészetre alapít, hanem megtanít a jót kihangsúlyozni, a rosszat leplezni. Én azt hiszem - nagyképûség nélkül - mindig megtaláltam a stílusomat, de így is tanultam Márktól, és egy javaslata sem volt visszatetszõ. Igenis, a legtöbb nõ tanácsra szorul, és nem olyanra, hogy egy milláért rakass szilikont a melledbe, hanem olyanra, hogy fehéret hordj, vagy feketét (sarkosan). Szóval jó volt, remélem lesz folytatása.
timcsike830103 2012 jún. 09. - 12:49:09
(41/72)
A 165 cm és 65 kilóval mi a probléma?Az már elhízottnak számít?Én úgy gondolom, az teljesen normális.
Vilora 2012 jún. 07. - 00:10:36
(40/72)
Teljesen érthetetlen számomra, sõt nem is érthetetlen, hanem felháborító, és majdhogynem undorító az, hogy Márk milyen ruhákat aggat a nõcikre a végén...bár, még többnyire akkor is csak pislogok, mikor az elején próbálgatják vajon milyen fazonok állhatnak nekik jól, õk meg evidens, hogy nem elégedettek, de egy kis mûmosollyal vigyorognak és bólintanak egyet, mintha igaza lenne a stylistnak, bár lerí, hogy nem tetszik nekik a látvány és az összeállítás, nem beszélve arról, hogy valóban nem áll jól nekik, vannak sokkal jobb fazonok, amikkel ezt-azt takargathat vagy kiemelhet az ember, de ok, tudjuk, hogy a stylistok furcsa és extrém emberek.
Mindennel egyezem, a plasztikával is, fõleg, ha könnyebben kezdenek új életet segítségével a mûsorban szereplõ nõk, bár elsõsorban az orvosi központ reklámozásáról szól az egész, és mindenkin van mit alakítani, úgyhogy természetes, hogy minden mûsorba belebiggyesztik, viszont ez az öltöztetés, meg az, hogy mindenkinek lerövidíti a haját, ha jól áll neki, ha nem, ez már néha kiakasztó.
Alapjáraton viszont jó mûsor (ha leszámítjuk az egymásutáni folytonos reklámokat), és látszik, hogy felszabadultabbak, és önbizalommal teliek lesznek a végén az alanyok a megújulástól.. még ha el is viselik magukon pár perc erejéig azokat a kegyetlen ruhakombinációkat, a kezdõ lökést megkapták a mûsor által, utána pedig azt vesznek fel, amit csak akarnak, úgyhogy jó ötlet volt mindenkitõl, hogy jelentkeztek. :)
_goldie_ 2012 máj. 30. - 19:58:23
(39/72)
Elolvastam, amit írt és szerintem õ boldog.
Amit leírt, abban egyet értek vele, lehet sportolni és diétázni kevés pénzbõl és kevés szabadidõ mellett is, csak tudni kell a mértéket az evésben. Nem kell addig enni, amíg kipukkadunk.
De sztem Beyoncé egy izmos, arányos alkatú, gyönyörû énekesnõ, akire rá sem lehet ismerni a kislánykori fotói alapján (szegénykém olyan csúnyácska volt).
fo.ma 2012 máj. 30. - 19:38:13 Előzmény lena4288
(38/72)
Te boldog ember vagy?
1/10
lena4288 2012 ápr. 25. - 21:46:07 1/10 Előzmény olahmiki1959
(37/72)
Visszaolvastam néhány véleményt és a tied az, amire érdemben reagálni lehetett, ennyi. Nem igaz, hogy mindenben ellentétes a véleményünk, kb. fele-fele arányban. Meg is magyarázom.
Nem személyre haragszom, hanem egyfajta gondolkodásmódra. Hogy a mellel és fenékkel rendelkezõ de egyébként karcsú lányoknak a "genetikája" jó, és a molettek ezért utálják õket. Engem is. Igen nagy hülyeség. A többség ezt sporttal éri el. Aki nem, azon már harmincéves korában meg is látszik, hogy hanyagolta a testmozgást és az izomzaton is meglátszik már fiatalkorban. Hosszú évek kemény sportmunkája után is csak legyintenek rám a kövérek, hogy szerencsés, ilyen az alkata. Meg a fenéket! Hízásra hajlamos vagyok, csak van egy fogalom, nevezetesen az önuralom, hogy valaki mérgében, bánatában, unalmában ne a csokiba temetkezzen, hanem fusson helyette egy jót.
Az elsõ állításodat furcsállom, ugyanis én a molett nõk példájaként egyáltalán nem említettem a lentieket, mivel én személy szerint nem tartom Beyoncét molettnek. Más népcsoport, eleve szélesebb a csípõjük, így akkor is szélesebb, ha nincs rajta zsír. Az énekesnõ esetében azonban elgondolkodtató, mi az, amit a hollywoodi premiereken látunk belõle, meg amit civilként, amikor nincs rengeteg festék, meg burkolat. Persze az ember alakja is változik néha.
Az alábbi képen majdhogynem tökéletes, a lábát tartom kissé formátlannak, de a többi rendben:
http://www.pink.hu/ezvan/a-nap-kepe-2010242
Ami viszont a lényeg: a nõk 90% nem úgy hízik 10 kilót, hogy 5 mellre, 5 fenékre...hogy jobban értsd, még képet is mellékelek, ami egy másik állításod cáfolja. Sajnos rengeteg nõ hasra hízós, megy sajnos nem kevés felkarra, "integetõizomra" ami nagyon gusztustalan, fõleg ha egy nõnek még tokája is van. És monst leszögezném, más az, ha valaki betegség miatt hízik el. De amikor azzal jönnek, hogy fogamzásgátló, meg stressz, meg mittudomén miatt, na, ez az, amikor magukat nyugtatják, a férjük a szemükbe jópofizik, közbe más nõk fenekét lesi. Ja, és az elhízást férfiaknál ugyanúgy hanyag és gusztustalan dolognak tartom, azt talán nem kell mondanom, mennyire egészségtelen. Csak ma már ez természetes sajnos.
Imádom a teltkarcsú kifejezést. Ez sztároknál még meg is állja a helyét, használjuk mondjuk Beyoncéra egyet is értek vele. A baj csak az, hogy ma már egy 160 centi magas 70 kilós nõ is azt mondja magára, Itt a bibi. Amikor lóg a háj valakinek a derekán az nem teltkarcsú. Teltkarcsú az, akinek homokóra formájú az alkata, nagyobb mell és fenék és keskenyebb derék. Nem pedig a konyhásnéni alkat, márpedig az elhízott nõk nagy része olyan!
Idézet tõled "A Földön gyakorlatilag mindenhol, Afrikában, Dél-Amerikában, Ázsia nagy részén, Dél-Európában a kissé telt, szép mellû, nagyfenekû, telt combú nõ a szépségideál, és szerintem több milliárd ember nem tévedhet ekkorát." Én ezzel nem is vitatkozom, jól is van ez így.
Egyáltalán nem szélsõségekrõl beszélek, hanem arról ,hogy a molett nõk mindig felteszik a kérdést, hogy inkább nézzenek ki így?? :http://www.hirado.hu/Hirek/2009/04/29/08/Sokkolo_foto_Anorexias.aspx
Nem kérem, lehet így is kinézni : http://sztarokfilmjei.blogter.hu/396477/jessica_alba_autogramcime_jessica_alba_eletrajza_jessica_alba_filmek_letoltes_jessica_alba_filmjei
Ezzel van nekem bajom. Hogy a megkeseredett kövérek a beteg, anorexiás lányokat nevezik vékonynak.
Nálad is a molett nõ=teltkarcsú, pedig ez hülyeség, két külön fogalom. Molett olyan is lehet, akinek se melle, se feneke, de zsíros a lába, hasa, karjai. Az is rendben van és kívánatos???? Persze, hogy nem!
Mivel itt teljesen névtelenül írok, az utolsó gondolataidra is tudok reagálni. Anyuka vagyok és hidd el, nem keresek átlag felett, azt hiszem átlagos az életem, amibe nem fér bele külföldi utazás. Így talán érthetõbb. NMagyjából így éltem mindig, tinédzserkoromben talán rosszabbul. De a lényeg? Miért kerül pénzbe az, hogy tavasztól õszig kimenj egy órát 3x a héten bicózni? Miért kerül pénzbe terepen futni? A sok csoki és nassolnivaló árából kikerülne egy 3000 Ft-os lábsúly EGYSZER az életben meg mondjuk két kézisúlyzó. Ennyi! Semmi több nem kell. Akinek van egy kis esze, már ezzel is tök jó gyakorlatsort lehet összeállítani, akinek meg nincs, felmegy e videómegosztóra. Ki mondta, hogy konditerembe kell menni? Elmondom, a legtöbb kövér nõ ott ellötyögi az idõt és egy év után is ugyanúgy néz ki... én se járok jó ideje, mert itthon mindent meg tudok csinálni, amit szeretnék. Ez nem kerül pénzbe. Az idõ: mind említettem anyuka vagyok. Mégis meg tudom oldani egy héten 3x egy órára munka mellett, érdekes...van a gyerekemnek apja is, talán nem nagy kérés, hogy 3 órát egy héten foglalkozzon vele. Más nõknek és férfiaknak ez is csak a kifogáskeresés. Kolleganõnek 4! gyereke van, mégis tud mellette mozogni, hogy átlagos testalkata legyen, és nem él a seggében a nagymama. Nagyon egyszerû, nem kell esténként órákat tévézni meg netezni. A nap 24 órából áll, 8-10 elmegy munkával, utazással, 7 mondjuk alvással, de ennyi nincs i mindig, hát a fennmaradó idõbõl hetente úgy gondolom el lehet csenni 3 órát. Sezrintem. Más meg keresse a kifogásokat és éljen egészségtelenül. Az õ élete.
Utolsó gondolatodra egy képpel válaszolnék, nem kellett sokat keresnem, hozzá, sok iylet láthatsz nap mint nap és õk még nem is annyira nagyon kövérek:
"Csacsiságot írtál, ugyanis míg lógó melle, zsíros pocakja kövér nõknek is lehet, löttyedt feneke viszont csak sovány nõknek van, kövéreknek soha."
http://www.jokortv.hu/hirek/a_hasi_zsirreteg_korai_elbutulast_okozhat
Ha te ezekre azt állítod, hogy teltkarcsú, kívánatos, van melle-feneke és nem löttyedt, hát...akkor talán ízlés dolga. Azt tudom, hogy a férfiak nagy része erre fanyalog, viszont az elhízott nõk nagy része pontosan ilyen alkattal bír. Nap mint nap látni az utcán...
offtopic
ceia 2012 ápr. 25. - 16:56:45
(36/72)
Ettõl a pasastól rosszul leszek, ha meglátom. Olyan Csernus meg Hajas féle kategória ez is.
ceia 2012 ápr. 19. - 00:38:07
(35/72)
Azok a plasztikai sebészek, akik orvosilag nem indokolt sebészeti beavatkozásokat csinálnak, az orvosi szakma szégyenei. Hiszen minden beavatkozás kockázattal jár, és amúgy egészséges embereket kitenni ennek, etikátlan. Persze jó pénzért, nagy üzlet ez. De én nagyon lenézem õket. A páncienseik meg szánalmasak. Fõleg azok a nõk, akik ilyeneket mondanak, hogy "megcsináltatták" a mellüket. Ostoba libák. Lehetnek indokolt esetek, baleseti sérültek, vagy tényleg csúnya orr. stb. Akkor indokolt, és valóban jót tesznek vele. De megvastagítani a szájat, meg felpumpálni a mellet, ostoba, barbár, szakmaiatlan dolog.
offtopic
robicsek2 2012 ápr. 18. - 23:57:18
(34/72)
Negatív de a Plasztikai sebészeknek újabb luxusház egyéb javak. Nem véletlen nem takarták ki a a plasztikai sebészet nevét. Na meg most jön a család, gyerekek ott játszották az eszüket, gondolom nekik is csurrant cseppent valami. Én a plasztikát csak annak engedélyezném akinek leszakadt a fél arca hasonlok.
pillangókisasszony 2012 ápr. 18. - 23:47:09
(33/72)
Miért kell mindenkit plasztikázni?Elég negatív üzenete van.