10/10
Glorious 2009 febr. 15. - 16:18:17 10/10
(69/329)
Egyszerûen imádtam! Köszönet a készítõknek érte!
Végre egy minõségi magyar film, mostanában nem túl sok jutott belõle!
Zsófi 2009 febr. 14. - 21:50:10
(68/329)
Bevallom, elõítéletekkel ültem ma be rá (miszerint biztos tipikus magyar film lesz, illetve Fenyõ Ivánt sem szeretem), de kellemeset csalódtam! Kaptam egy szórakoztató, pörgõs, jó hangulatú filmet. És végre nem (csak) ugyanaz az 5-6 színész játszott benne, akiket minden magyar filmünkben látni! Nagyon tetszettek az újak, remélem még látjuk õket!
7/10
Savazó 2009 febr. 14. - 21:10:38
(67/329)
Szenzációs film egy szenzációs zenész életérõl!

Ezek a zenék ma is nagyon ott vannak. Kár, hogy Magyarországon a moziban fegyelmezetten kell ülni, mert most nehéz volt nem felpattanni és rázni egyet.

Fenyõ Iván egy kicsit túl van mostanában szerepeltetve, de nem vészes. Scherer nélkül sem képzelhetõ manapság film, de itt igazán nagyot alakít.

Nagy várakozásokkal mentem és nem csalódtam. Ha valamihez hasonlítani kéne, akkor az a Csinibaba lenne, de nekem annál jobban tetszett.
10/10
zoltanknagy 2009 febr. 14. - 19:04:31 10/10
(66/329)
10es!
Már az elején az a zenegépes inditó snitt megsúgta nekem, hogy ez valami nagyon jó lesz. És igen, mondhatom, hogy a legjobb magyar film, amit én eddig láttam. (Lehet van jobb, csak én azt még nem láttam.)
Azt a kocsit a reptér mögött én is kiszúrtam az elején, de más bakit nem vettem észre. És ez se volt olyan feltûnõ szerintem.
Gratulálok a film készítõinek, szereplõinek! Igazán jó munkát végeztek!
Szerintem megnézem még egyszer! :D
cherry baby 2009 febr. 14. - 18:15:56
(65/329)
elgépeltem. nem náluk. NÁLUNK
cherry baby 2009 febr. 14. - 18:14:41 Előzmény Noncsa
(64/329)
Valóban nem vagy a mûfajban... ilyen autók és buszok magántulajdonban vannak. ha érdekel a stílus a mûfaj, keresgélj az interneten :))) nem bánod meg. Las Vegas rockabilly weekend, hot-rod, rockabilly, rock and roll, pin-up girls, teddyboy... csak néhány és már le is kötötted magad minimum fél évre :DDDDD sajnos náluk elég gyerek cipõbe járt néhány évvel ezelõtt azért elkezdett nõni a gyerek lába :) és most már fesztiválok, találkozók is vannak. "kocsmák" is, ahol bulizni lehet p-sz este. sõt, netes rádió is van, ahol nem hungáriát, de nagyon sok, rengeteg elõadótól, jó elõadótól hallhatsz jó zenéket :))) jó szórakozást :)
8/10
Noncsa 2009 febr. 13. - 22:57:20 8/10
(63/329)
Én nem vagyok ennek a zenei stílusnak a híve, de el kell ismerni, hogy ez volt valaminek a kezdete, és jó ötlet volt egy ilyen vagány, zenés - táncos szórakoztató filmet készíteni belõle. Nekem tetszett, nagy hangulat teremtõ, és a két fõszereplõ srác mellett szerintem fel lehet hozni bárkit, hiszen mindenki jól alakított. A díszletek is tetszettek - honnan szedtek ennyi régi kocsit meg buszt?? :))
Szóval tényleg ajánlom, még annak is aki nem bírja a jampikat,vagy a Fenyõ Miki-t...
10/10
szilvamel 2009 febr. 13. - 22:07:18 10/10
(62/329)
Ja és még valami: Fenyõ Miki pont odaillett a végén, elvégre ez az õ története! Valamint a fanyalgóknak és a bakikeresõknek üzenem, hogy nincs tökéletes film, és egyértelmûen csak azoknak fog tetszeni ez a film akik szeretik ezt a mûfajt!:-D
10/10
szilvamel 2009 febr. 13. - 21:59:23 10/10
(61/329)
Hali!
Én most értem haza a moziból és be kell valljam felülmúlta minden várakozásomat a film!:-D
Egyszerûen szuper volt!A szereplõk, a zenék.......minden!Még mindig a lábamban van a bugi!Minden kinek ajánlom, hogy nézze meg!Garantáltan jobb kedve lesz!!:-D
Nálam egyértelmûen favorit lett ez a film.
U.i: Ja és Szabó Kimmel Tamás nagyon jó választás volt Miki szerepére.
10/10
sildiko 2009 febr. 13. - 19:07:52 10/10
(60/329)
Bárki bármit mond, respect azoknak, akik közremûködtek a film készítésében.Szerintem a színészek remekül játszottak, a forgatókönyv remek, és a végén Fenyõ Miki pont oda illett.
Szeretném figyelmébe ajánlani azoknak, akik a film végét leszólták, hogy ne csak Fenyõ Mikit nézzék, hanem a dal szövegét figyeljék, mivel mindent elárul, hogy mirõl is szólt a film.
Nekem nagyon tetszett, néhány dolgot sikerült megérteni, miért is volt olyan "bolondos" az az éra.
Most már van kedvem magyar filmeket is nézni a moziban!!!!
2/10
kovacsgusztav 2009 febr. 13. - 11:22:50 2/10
(59/329)
Elég gyengécske a film. Egyszer meg lehet nézni a zenék miatt, de nem egy hatalmas durranás. Fenyõ Iván kifejezetten gyenge. Hiányzik az összhang a filmbõl. Nem sikerült semmi extrát belevinni.
7/10
CsengoZoli 2009 febr. 12. - 11:03:31 7/10
(58/329)
Jó,hát sokféle módon be lehetett volna fejezni, nyílván ahány ember annyi féle befejezés.
Én csak azt mondom,hogy nyílván az volt az elképzelésük, hogy a filmet egy mai Fenyõvel zárják, egy mai háttérrel.
Szerintem ezzel nincs gond, ne legyünk ennyire szigorúak.
8/10
kambekk 2009 febr. 12. - 10:55:11 8/10 Előzmény CsengoZoli
(57/329)
Már hogyne tehették volna koralbeli díszletbe? Mondjuk Szabó Kimmel, Fenyõ Ivánnal bemegy a Jászai sarkán egy korabeli Vajas Süteményes-be, aztán már a mai Fenyõ Miklós jön ki a McDöncivé vált boltból, amint lapogatja a láthatóan megöregedett barátja hátát. És a kép - háttérben a Margitszigettel - kimerevedik, közben szól a "Made in Hungária".
Nekem jobban bejött volna egy ilyen vég. Még ha szentimenti is.
10/10
döme1 2009 febr. 12. - 08:02:08 10/10
(56/329)
Remek kis film.Gratula az alkotóknak!
10/10
Muya 2009 febr. 12. - 07:41:48 10/10
(55/329)
Az Alább olvastam:
A "Szia. Hazajöttél? - Hát nagyon úgy tûnik. - Aha. Szia." után majdnem kirohantam, de mondjuk az a csaj
fejének is betudható...

Pont az a lényeg, hogy a haverok elõtt nagymenõnek kell látszani és nem lehet egy csajjal "normálisan" kommunikálni... A Jampis megjelenés keltése...

és aki azt figyeli egy filmben, hogy mennyi baki van, az ne járjon moziba vagy ne nézzen meg egy filmet sem, mert minden filmben van.

én persze egyet sem láttam a Made in Hungáriában:))) nem is szoktam figyelni. persze az engem is felidegesít, amikor egy géppuska elõl el rohannak... az a halálom... azzal kilehet kergetni a világból...

Nekem nagyon tetszett ez a film, és még Fenyõ Iván is pedig érte annyira nem rajongok.
És sajnálom, hogy nem készül több zenés film, mert szerintem annyi jó zene van, amit az ország zenészei szereztek... és persze fiatal ismeretlen színészek is jöhetnek. Én is unom már azt, hogy minden filmben ugyanazok tünnek fel..
10/10
barba0504 2009 febr. 11. - 14:28:00 10/10
(54/329)
Én igaz hogy meg elég fiatal vok, és nem ismertem ezeket a számokat...Max egyszer ha addig hallottam. De mióta láttam azóta ezeket a számokat hallgatom! És nagyon szeretem! Szerintem jól eltaláltak benne mindent. Meg ez a Rock 'n' Roll nekem bejön... Lehet rá jól táncolni meg minden. Ha valakinek nem tetszik az ne nézze meg. Ha meg becsúsznak bakik, az mért baj? Szerintem nincs olyan film amibe ne lenne valami baki.Am meg akinek nem tetszik az így is úgyis beleköt valahogy. Én azért mindenkinek ajánlom....
cherry baby 2009 febr. 11. - 12:06:14
(53/329)
még csak a verkfilmet láttam, de 2-3 hét múlva lesz idõnk moziba menni. a verkfilm is tetszett. egyébként rosszabbra számítottam. sokkal rosszabbra. kicsit benfentes vagyok, így a környezetemben én voltam az egyetlen, aki meg akarta nézni. majd már mindenki látta rajtam kívül és ahhoz képest, hogy azt mondták, ez egy szar lesz meg se nézzük... mind dícsérte a filmet :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
7/10
CsengoZoli 2009 febr. 10. - 16:47:35 7/10 Előzmény kambekk
(52/329)
Najó,de pont az volt benne a poén,hogy feltûnik a mai Fenyõ Miklós.
Õtmeg mégse tehetik korabeli díszletbe :)
8/10
kambekk 2009 febr. 10. - 14:26:25 8/10
(51/329)
Csinálhattak volna a dalra egy új klipet. Amiben korabeli angyalföldi, újlipótvárosi mozgóképek futottak volna át maiakba. A végén pedig kimerevedett volna a 15 villamos képe a Pozsonyi úton.
7/10
CsengoZoli 2009 febr. 10. - 12:47:11 7/10
(50/329)
Jaértem,de a címadó dallal akarták zárni,ezért is kellett a koncert!