Téma: Maricruz

4/10
napraforgó 2014 aug. 23. - 04:06:38 4/10
(1381/1561)
Igen, de a copfot is lehet úgy fonni, hogy az tetszetõs, divatos legyen. Ott van pl. épp Clementina asszony az asszimetrikus mûvészi copfjával (biztos fodrász készíti el minden nap), ami jól is néz ki.
de az a két kis csutak, amit ez a meche viselt 25 évesen, nekem elég nevetségesen hatott, úgy nézett ki, mint egy isten háta mögül a múlt századból a fõvárosba érkezett parasztlány az öreges ruhájával, meg a kislányos frizurájával.
Milibindi 2014 aug. 22. - 20:56:00
(1380/1561)
:D:D
Milibindi 2014 aug. 22. - 20:55:36 Előzmény napraforgó
(1379/1561)
A copf dolog szerintem nem annyira kislányos. A barátnõm exélettársának ez a két copf kifejezetten tetszett. a kapcsolatuk elején rendszeresen így hordta a haját, mert a fiúnak ez tetszett.
Tilda36 2014 aug. 22. - 20:54:49
(1378/1561)
Valakit Octaviónak csak el kell venni ez a mexicoiaknál szabály! :-D
Milibindi 2014 aug. 22. - 20:50:33
(1377/1561)
Na igen pedig Maricruz már számtalanszor a tudtára adta, hogy akár a feje tetejére is állhat nála bizony nincs esélye! Octavio is összeveszik Maricruzzal, erre megint Dorist akarja elvenni, pedig az a nõ aztán ártott neki nem is kicsit!
A valóságban tuti , hogy a házasság után is marnák egymást ! Múltkor meg elvette Simonát. Ált. iskolás osztálytársamnak volt ilyen se veled se nélküled kapcsolata, kihúzták együtt 5 évig , de abból állt, hogy szakítottak kibékültek újra szakítottak...
Visszatérve Maricruzékra majd biztos minden összeveszés után újra képbe kerül Doris :D:D
4/10
napraforgó 2014 aug. 22. - 08:15:39 4/10
(1376/1561)
A kis festõ milyen egy mocsok, csak azért, hogy lefektethessen egy nõt, képes két ember kapcsolatát szétzilálni.
De Maricruz és méginkább Octavio olyan komolytalan, gyrekes, hogy percenként gondolják meg magukat, hogy épp kell-e a másik, vagy nem. az ilyen embereknek soha, de soha nem lenne szabad házasságot kötni. Ha véletlenül mégis összejönnének - mint ahogy a végén nyilván fognak, hol a garancia, hogy másnap nem fognak összeveszni és újra egymást marni?
Borzasztó két ember, nehogy a sors az utamba hozzon egy hasonlót is!
christyna4 2014 aug. 21. - 05:03:30
(1375/1561)
@napraforgó
Nem szeretnék vitázni ezzel a vezet vs. viteti magát dologgal kapcsolatban, de egyre 100 százalékig emlékszem: mikor Maricruz és Juanita elmentek a falusi piacra (közben Octavio elvitte Santatól a kislányt), akkor õk csak a faluban sétáltak, mert az 100%, h mutatták, h mikor hazaértek, akkor Maricruz szállt ki a nagy fehér terepjáró vezetõülésérõl, Juanita meg mellõle, akkor volt, hogy éppen elõttük kanyarodott ki Octavio a kislánnyal... gondolom mikor sétáltak és Maricruz ott siránkozott Juanitának, hogy menjenek haza, mert rossz érzése van, akkor éppen a piacon voltak és ott nyilván sétál.

amúgy ezek a mostani részek... pfff. ez a szemét festõ kikészít... meg az is, hogy állítólag M+O halálosan szeretik egymást, de annyit nem adnak a szerelmüknek, hogy leüljenek (vagy beszéljenek telefonon) és megbeszéljék a történteket. ez a gyagya Maricruz is inkább bízik a festõben, mert Dorisban, mint élete szerelmében, gyermeke apjában...

(A Macska meg eddig szörnyû rossz...)
malvinkicska 2014 aug. 20. - 10:12:05
(1374/1561)
Ezek után arra buzdítanak az M rajongói oldalon eztán jönnek az izgalmak nézzük, ne hagyjuk abba, mert olvasták a sok negatív kritikát ami szerintem jogos a nézõk részérõl ennyi sületlenséget összeírni ehhez is tehetség kellett. A mi még bosszantóbb most meg ráadásul ugye felezi a nagy semmit így még értelmetlenebbé teszi az egészet.
4/10
napraforgó 2014 aug. 20. - 08:33:56 4/10
(1373/1561)
Én kissé röhögtem azon, hogy MC megérkezik a festõhöz egy piros felsõrészben, közli, hogy hozott másik ruhát, amiben lefestheti. Aztán egy kék rövidujjúban látjuk, felette egy fehér vállkendõ - ez lett volna, amit hozott? - hát nem nagy különbség a kép szempontjából. Aztán otthon már megint a pirosban van.
Octavio a szokásos nyavajgásával rém unalmas.

Mercedesen csodálkozom, már másodszor hangzott el, hogy 25 (!) éves, de úgy néz ki, úgy öltözik, mintha 15 lenne, a két kis copfja meg egy 13 éves kislányénak felel meg. Annyira életszerûtlen, hogy egy 25 éves felnõtt nõ, aki ráadásul milliomos is, nem ismeri a fodrászt, kozmetikust, divatházakat, stb. Még akkor is, ha anyucija szereti õt ártatlan kislánynak látni... Ahogy ott hisztizik, hogy elmegyek Clementina nénihez.... jajajj.
4/10
suxel 2014 aug. 20. - 00:10:36 4/10
(1372/1561)
Ma ismét volt szerencsém a sorozathoz, immár fél részben. Nem gondoltam volna, de egész jó Menszátor Magdolna hangja Silvia Manriqueznek is. Mondjuk itt kissé idõsebbnek néz ki, míg az Amores Verdaderosban fiatalosabb arca van. Más karakter a kettõ.

Viszont, hogy itt is eljátsszák az elszegényedést Clementináék részérõl, valamint felbukkan még egy csúnyácska lány Meche személyében. Komolyan mondom, ilyen ötlettelen sorozatot nem sokat láttam még.
Maricruz 2014 aug. 19. - 21:13:17
(1371/1561)
Azt tobbszor mondta Miguel hogy a vegen mar nem torodott a birtokkal es szepen lassan tonkrement. Foleg amikor elmenekult Isla Doradara es Luciara maradt a birtok vezetese. Sopankodtak is egy sort, hogy mivel no majd ott vagjak at a munkasok ahol tudjak. A vegere asszem mar semmi ertekelheto nem maradt a birtokon aztan rakerult a jelzalog is es vegul igy vette meg Maricruz.
Maricruz 2014 aug. 19. - 21:11:57
(1370/1561)
Azt tobbszor mondta Miguel hogy a vegen mar nem torodott a birtokkal es szepen lassan tonkrement. Foleg amikor elmenekult Isla Doradara es Luciara maradt a birtok vezetese. Sopankodtak is egy sort, hogy mivel no majd ott vagjak at a munkasok ahol tudjak. A vegere asszem mar semmi ertekelheto nem maradt a birtokon aztan rakerult a jelzalog is es vegul igy vette meg Maricruz.
4/10
napraforgó 2014 aug. 19. - 07:34:02 4/10
(1369/1561)
benne volt a gõg és harag, hogy megmutassa mivé/kivé vállt, az úrinõ nem a vidéki népnek szólt, nem a szeretteinek, hanem csakis a narvarezeknek és csatlósaiknak. ---> én is így gondololtam.
De mit érdekli a Narvaezeket, hogy õ autóval viteti magát, vagy maga vezet? Ez a fura viselkedés pont a falusiakat érdekelheti, akik azt látják, hogy Maricruz a piacra pár zöldségért autóval furikáztatja be magát. Mi ez, ha nem felvágás? megjátszás?
(amúgy már mondtam, hogy normális birtokon azt a kis zöldséget megtermelik, azért aztán nem kell bemenni a piacra. Azt a kis zöldséget, amit felhasználnak az ebéd készítéséhez, pár négyzetméteren meg lehet termelni... Pláne hogy Maricruz egy lapos szatyorban hazahozta a cuccot....)
4/10
napraforgó 2014 aug. 19. - 04:42:15 4/10
(1368/1561)
Hát, szerintem Maricruz soha életében nem volt olyan "megjátszós". Szerintem fütyült arra, hogy ki mit gondolt róla, hogy úrnõnek tartották-e, vagy sem. Sõt, szerintem épp hogy zavarta volna, ha a vidék szegény népe megjátszósnak, felvágósnak tartotta volna, olyannak, aki játsza az "úrnõt". Mert arra ott is mindenki emlékezett, hogy nemrég még csak egy vadóc lány volt. Bárhogy is kikupálódott, õ akkor is a vadóc Maricruz maradt.
Jó példa erre, hogy ott vidéken nem Maria Alejandra Mendozának hívatta magát, ami pedig megillette volna, hanem épp azon a néven, ahogy ott mindenki ismerte: Maricruz Olivares.
Én a magam részérõl ezt a "nem vezetek, hanem vitetem magam" dolgot besoroltam a többi szamárság közé és ezek az elméletek ettõl nem tántorítanak el.
A többiek meg azt gondolnak errõl, amit jónak látnak. Mindenkinek szíve joga.
christyna4 2014 aug. 19. - 00:13:53
(1367/1561)
suxel és Milibindi!
Köszönöm a válaszotokat! Bár valószínûleg a Maricruz végigszenvedése után egy idõre ismét szakítok a telenovellákkal, ezen egyedül akkor változtatnék, ha vmi csatorna délutáni idõszakban elkezdené adni Natalia Oreiro egyik új sorozatát, bár a Te vagy az életem nagyon kiábrándító volt...

errõl a szétdarabolásról meg annyit, hogy így közel 20 részt végignézni gyötrelem lesz. valahol "lázadnunk kéne"! :)
Maricruz 2014 aug. 18. - 22:08:10
(1366/1561)
Szerintem felreertettel. Azt hogy nem kellett eljatszania azt ugy ertettem, hogy o maga egy dama volt ez volt a szemelyisege. Nem kellett rajatszania, vagy eljatszania. Az ellemsegei elott meg ugyis az a vadoc maradt lehetett akarmilyen urino. Azt nem ertem miert nekem irod hogy semmi nincs abban, hogy vitette magat kocsival pont hogy ezt mondom en is. Hogy ott o volt az urno attol mert tudott vezetni meg vitethette magat Jose Antonioval mert kijart neki a sofor..
Milibindi 2014 aug. 18. - 20:31:22
(1365/1561)
De szerintem pont, hogy "kellett " játszania az úrnõt! Hisz ott bántak vele korábban úgy, mint egy lábtörlõvel! Ellenségei, aki egykor megaláztak meg ott voltak a szomszéd birtokon vagyis Lucia, Miguel és Simona is. Santa meg a többiek felé persze, hogy nem játszotta az úrnõt, õk a barátai voltak! Jose Antonio olyan , mint a testvére, de a világ szemében egy alkalmazott a birtok intézõje volt! Semmi meglepõ nincs benne, ha a fõnök a munkásával viteti magát!
Isla Doradán nem kellett úrnõt játszani, ott nem volt ellensége na meg eleinte,mint alkalmazott ment oda, nem ,mint a tulaj lánya.
malvinkicska 2014 aug. 18. - 19:53:35
(1364/1561)
Elfeledtem 161 részes.
malvinkicska 2014 aug. 18. - 19:36:15
(1363/1561)
Igen a TV2 így rendelkezett ma volt a 142-rész elsõ fele holnap a másik ez azért van , mert nézõbarát a csatorna, és a mûsorszerkesztõje, a vége elõtt ekkora baromságot csinálnak, hogy továbbra is hû nézõi legyünk, de tévednek.
Rebbeka 2014 aug. 18. - 17:41:31
(1362/1561)
Mi ez? most csak 20 perces volt a Maricruz. Ez mostantol igy lesz?
Egyaltalan milyen hosszu, meg mennyi resz van hatra?