2/10
Krisz77 2022 okt. 15. - 20:27:40 2/10
(131/131)
Maksa már nulla,ezért 2-es!
Kuttyánszki 2021 dec. 18. - 15:37:19
(130/131)
Na igen, meg a Baló György "paródiák", olyanoktól, akik hozzá képst csak "amőbák a patkányok bolháin"..(hogy a klasszikus Grease-ből idézzek) Szégyellhetik magukat!!!
offtopic
Sz. Péter 2021 okt. 02. - 20:35:37 Előzmény Kit Fisto
(129/131)
Mivel jelenleg ő a kormányon lévő rablóbanda vezetője! Mégis mit vártál?
Kit Fisto 2021 aug. 22. - 20:19:51 Előzmény Sz. Péter
(128/131)
Jó, csak amikor a baloldal van hatalmon, akkor egyből nem kritizálja a mindenkori hatalmat. Ravasz különben, mert most is mond ezt-azt a baloldali politikusokról is, de valójában csak olyanokat, amik nem igazán rossz dolgok, inkább viccesen jön le. Orbánt viszont valóban rossznak tünteti fel.
Sz. Péter 2021 ápr. 25. - 01:14:38 Előzmény Kit Fisto
(127/131)
Kritizálni (poénkodni rajta) a mindenkori hatalmat szokás. Pláne ha rá is szolgálnak.
Ez most épp jobboldali.
Korábban is megtette sok humorista.
Hofi is.
Kit Fisto 2021 ápr. 24. - 20:47:17
(126/131)
Litkai jó humorista lenne, de nem kéne politizálnia. ráadásul balra hajlóan, a jobbot kritizálva. Először is, a politika nem vicc, és nem is vicces. Ha azt mondom,

Három elnök tart találkozót egy repülőgépen, Reagan, Mitterand, és Gorbacsov. Este van, nem sokat látni az ablakból, de az egyik egy kicsit kinyitható.
Reagan kidugja a kezét, és azt mondja, most járunk New York felett.
Honnan tudod? Kérdezik a többiek.
A kezemmel éreztem az Empire State Building tetejét.
Repülnek tovább.
Mitterand is kidugja a kezét, és azt mondja, most járunk Párizs felett.
Honnan tudod? Kérdezik a többiek.
A kezemmel éreztem az Eiffel torony tetejét.
Repülnek tovább.
Gorbacsov is kidugja a kezét, és azt mondja, most járunk Moszkva felett.
Honnan tudod? Kérdezik a többiek.
Ellopták az órámat..

akkor ez nem politika, bár politikusokról szól, és vicces. De az nem, ha valamelyik oldalt kritizálja, akármilyen viccesen is próbálja csomagolni. Az propaganda, és nem humor.
Kit Fisto 2021 ápr. 24. - 20:31:44 Előzmény Vinnie731
(125/131)
Te meg nem tudod, mit írsz. Hülyeséget. Ő nem kifejezetten humorista, bár rendre ezt is megemlítik a foglalkozásánál. Emellett író, dramaturg, műsorvezető, és szerepelt filmekben is. Rendkívül nagy ismeretséggel és sok tapasztalattal rendelkező, művelt ember, aki sokat utazott és sokmindent tud a világról. Konzervatív, így érdekes lenne, ha a baloldali rtlklubhoz menne. Onnan már eljött mindenki, aki normális. Az iróniát, szarkazmust, és szatírát pedig érteni kéne, mert ezekben igazán jó.
10/10
totolottototo 2021 márc. 07. - 13:04:36 10/10 Előzmény Kuttyánszki
(124/131)
Hülye vagy?? Orosz Gyuri a legnagyobb király!:))
Kuttyánszki 2021 márc. 06. - 16:32:01 Előzmény ceia
(123/131)
Szerintem a Fábryról írt. (..."...magadat humoristának kikiáltó sz#rf#szú zs kategóriás intoleráns arrogáns gátlástalan szabadelvû tetü, hogy gyalázod a keresztény vallást"...)

Akit a képen mutatsz, (Orosz György )hát azt, és "népi zenekarát" én is rettenetesen rühellem és fejvesztve kapcsolom el, ha csak meglátom: ..Orosz, Prekop, és a legújabban favorizált többi sokszoros nulla, "nyolckeres" és hasonló alakok...
Ha muszáj újítani , csak akkor tegyék, ha van arra méltó személy és anyag. Vagy előírás, hogy kötelező a "kisebbség" és a "határontúli" senkik nyomatása?
Vinnie731 2016 máj. 21. - 11:10:01
(122/131)
Fábry igazán visszatakarodhatna az RTL klubra, mert azt a csatornát úgyse nézem. Egy lenézõ bunkó paraszt és egyáltalán nem vicces.
Rövid G. atya 2016 márc. 26. - 13:41:21
(121/131)
Te magadtól vagy idióta, nem azért mert a bajercsita is az... :D
Egyébként nyelvtanból (is) pontosan a ***moderalva*** szintjén állsz.
offtopic
Rövid G. atya 2016 márc. 07. - 09:30:21
(120/131)
offtopic
Rövid G. atya 2016 márc. 07. - 09:27:25
(119/131)
Ajjaj... újabb, csökött mélymagyar? A külön írást meg magyarázd el bajerzsótti elvtársadnak!
Vagy nem is újabb, csak a hivatkozott köcsög más nicken?
Rövid G. atya 2016 márc. 07. - 08:30:32 Előzmény csicsy!
(118/131)
Az ilyen csicsy!-féle gyökereknek kötelezõvé tennék napi egy óra South Parkot. Minimum öt éven át. :D
Egyébként a kulturált szó variációi mind rövid ú-val írandók. Akkor is, ha egy mélymagyar köcsögnek teccik lenni.
ceia 2016 márc. 07. - 06:26:50 Előzmény csicsy!
(117/131)
Nem világos, hogy melyik mûsorról írtál, de igaz, a Brickleberry és a Comedy Central bemutatja hajnali, reggeli részei sem nevezhetõek mûsornak. Az elõbbi részben is éppen nem tudom ki volt, de ez is az orvosi vizsgálataival jött, mert az jujj de nagyon humoros - szerinte. Már vége, ezért nem tudom lekapni (a pc-n nézek tv-t), de a port.hu még mutatja a pillanatképen, õ az. Na õ nem humorista.

Különben a port.hu nem tehet arról, ha a sorozatban holokausztot tagadnak, nem õk teszik bele. Nem hiszem, hogy bármire mennél a bírósággal ha még a sorozat alkotóit sem tudták megfogni emiatt. Részemrõl mindenkinek meglehet a véleménye, engem nem zavar. Ha zsidó lennék, akkor sem zavarna, legfeljebb az, hogy zsidó vagyok :D Na jó, ezt nem tudtam megállni.. :P Miért ne zavarhatna ha úgy lenne? Inkább lennék norvég :)) Illetve az, ami most vagyok, ateista. Aki meg tagadja a holokausztot, magáról állít ki hülyeségi bizonyítványt, ennyi.
csicsy! 2015 jún. 13. - 05:54:13
(116/131)
Hát meg kell mondjam, hogy b#szott nagy kultúráltságról tettél tanubizonyságot te mocskos kiskócsag, magadat humoristának kikiáltó sz#rf#szú zs kategóriás intoleráns arrogáns gátlástalan szabadelvû tetü, hogy gyalázod a keresztény vallást. Bizonyára büszke vagy magadra és fajtádra. Azt bezzeg nem humorizálod, hogy a testvérkéid mit vonaglanak a siratófalatoknál, mint a kangörcsösök.

A Brickleberry-ben a legközelebbi holokauszt tagadásért a komédiacentral meg számíthat egy Btk. beutalásra.

UNDORÍTÓ és GUSZTUSTALAN a mûsornak nem nevezhetõ adáskitöltõ anyag.
1980Karesz 2015 jan. 05. - 02:17:24
(115/131)
A három kismalacról nem tudok nyilatkozni a jó izlés határain belül. Messze lemarad a többitõl. A többi sztem elmegy/jó, ha nem is kapok röhögõgörcsöt, de legalább megmosolyogtat.
plman 2014 szept. 26. - 22:15:29
(114/131)
Ma a neten belefutottam egy részbe ebbõl a mûsorból. mivel szeretem ezt a mûfajt így megörültem.
mivel az elsõ amibe belebotlottam, nem nyerte el a tetszésemet gondoltam csak belenyúltam egy gyengéb adásba. Majd megnéztem még párat, de kár volt.
Hát ez valami borzalmas. Abszolút nem vicces, erõltetett szövegek,stb.
A konkurens mûsor ezerszer jobb, pedig az utolsó pár évad abból se sikeredett olyan jóra mint az elsõk, de ezt még így is agyonveri.
8/10
terranova56 2014 ápr. 16. - 17:31:35 8/10
(113/131)
nem vagyunk egyformák szerintem a 3 kismalac az egyik legjobb de kiss ádám most valami tragédia. rohadtúl útálom amikor az inán a aszon a icsán röhög valaki. bödõcsnél egyenlõre talán nem hallom, de ádámnál már minden poén ezzel mûködik
5/10
Kolókapitány 2014 ápr. 11. - 00:20:29 5/10
(112/131)
Ja és mivel telefonról írok és nem sikerült eltalálnom a 2. csillagot kapott ez a hulladék egy 5-öst.