Téma: A Dal

mulao 2014 febr. 01. - 22:53:54
(1082/1642)
Nekem a mai adás jobban bejött, mint a múlt heti, jobbak voltak a dalok.

Dér Heni: Nem kedvelem Henit, de a dala egész fülbemászó volt, viszont a színpadképe lehetne kicsit kreatívabb. Nem lepõdtem meg, hogy a közönség továbbjutatta, még azt is mondanám, hogy egyetértek.

Belmondo: Nekem annyira nem jöttek be, gondoltam is, hogy a közönség nem jutattja be õket.

Joni: Sajnos a mûsorból hiányoznak az eredeti dalok (tavaly ByeAlex révén volt egy), talán ez volt még a legerdetibb dal. Viszont nekem hamiskásnak tûnt az ének. Egész eredetien állította színpara is, pirospont érte.


2Beat or Not 2Beat: Nem voltak olyan rosszak, de túl retro meg bitliszes. Nem csodálom, hogy nem jutottak tovább.

Bogi: Talán a dal még nem is rossz, de tisztábban kéne énekelnie és a mezítlábazást is felejtse el, nem kell a tavalyi nyertest utánozni.

Vastag Tamás: Örülök, hogy nem jutott tovább. A dala talán egy fokkal jobb volt, mint tavaly, de unalmas volt a színpadkép és túl görcsösen akar kijutni az Euróvízióra, nem szimpi ez a hozzáállás.

Szécsi ikrek: Kár, hogy ezzel az énekléssel elrontottak egy nem is rossz kis dalt.

Polyák Lilla: Nem kellett volna ennyire lepontozni, de a közönség résen volt. Nagyon kedvelem Lillát, az õ rutinja és ének tudása mindenféleképpen jól jönne az Euróvízión.

Muzikfanrik: Most hallottam róluk elõször, de nagyon tetszett a daluk, õk voltak az egyik legjobb a mezõnyben véleményem szerint. Nem voltam benne biztos, hogy az ismeretlenségük miatt bejuthatnak-e a közönség által, de szerencsére sikerült. Egy negatívumuk van, olyan kis compaktdiszkós fílingjük van.

Kállay: Nem örülnék neki, ha egy nem teljesen magyar ember képviselne minket, és nem azért mondom mert rasszista vagyok. Nem szimpatikus, hogy nem az országot akarja képviselni, hanem csak saját nemzetközi karriert építeni magának. Mindennek ellenére eilsmerem, a dala tetszett, sõt az eddigiek közül ez a legjobb és egyedül neki sikerült egyedi produkciót kiagyalnia a színpadra, ami plusz jó pont. Remélem nyerni nem fog tudni.
SZOTYl 2014 febr. 01. - 22:47:37
(1081/1642)
Nem érveltem. A véleményem mondtam el azokról a kislányokról, akiknek még nagyon nincs itt a helye. Ahogy korábban is írtam, énektanárnál a helyük.
prányi panni 2014 febr. 01. - 22:41:58
(1080/1642)
Nos....az érvelésed igencsak "akarathajlító" lehetne.... :)))) De ugyanmár! Próbálgatják a szárnyaikat. Természetesen csak rajtuk múlik majd, hogy mit tudnak kihozni magukból. És ki állítja, hogy nem ismerik Szécsi Pált? Szécsi Pált mindenki ismeri :)))))) Ámbátor nézhetnéd onnan is, hogy õk még Szécsi Pálon kívül a fenn említett vizilabdázó fiút is ismerik. Engem meglepett. Fogalmam sem volt, hogy kicsoda... és ha most engem látnál a képernyõn azt mondanád buta liba vagyok :))))
SZOTYl 2014 febr. 01. - 22:34:05 Előzmény prányi panni
(1079/1642)
Potenciál van, csak kérdés, hogy tudnak-e valaha is élni vele. Érdekes a hangszínük, csak nem tudják használni. Azt gondolom, teljesen más egy stúdiófelvételt hallgatni tõlük, mint mikor élõben énekelnek. Utóbbi nem megy nekik.
Emellett az üres buta tekintetük sem dob semmit az élvezeti értékükön. Amikor a Szécsi vezetéknevet és Táncdalfesztivált emlegetnek nekik, akkor ne már (egy egyébként zseniális) vízilabda kapust emlegessenek. Eszükbe sem jut Szécsi Pál. Persze, oké, nem az õ korosztályuk, de még csak nem is a szüleik korosztályának kedvence volt. De ez kb. olyan, mintha egy színészpalánta nem tudná, ki volt Gábor Miklós vagy Latinovits Zoltán.
prányi panni 2014 febr. 01. - 22:30:40
(1078/1642)
Ugyanmár Balázs....dehisz mindketten tudjuk, hogy miben zseniálisak :) halkan megkérdezném, hogy akkor is eszedbejut-e az üresfejû jelzõ, ha egy focistáról beszélsz épp? :) Nem atomfizikát oktat egyik sem....ugye? :)))))))))))))) No de MIND1 :)))) Hagyd nekem had kedveljem õket.....
prányi panni 2014 febr. 01. - 22:17:56
(1077/1642)
Szotyi bizonyára igazad van. Én nem láttam õket képernyõn, nem kísértem figyelemmel a megnyilvánulásaikat, pusztán a rádióból ismerem õket. Ám a tény tény marad: hatalmas potenciál van bennük. Nagyon fiatalok még, ha nem ma vagy holnap, de meg lesz ez nekik. De ez csak az ÉN igazságom :) Elfogadom a te véleményed is.
magicvoice 2014 febr. 01. - 22:16:37
(1076/1642)
Az elõzetes alapján tetszett Joni és Bogi száma is, élõben viszont mindkettõ harmatgyenge volt. Kállay-Saunders mergérdemelte a továbbjutást (mivel nem szimpátiaszavazás volt). A többiek közül nálam a Belmondo, a Muzikfabrik és Polyák Lilla menne tovább.
SZOTYl 2014 febr. 01. - 22:11:55
(1075/1642)
Ma éppen???? Egyszer sem énekeltek úgy a tévében, hogy ne lett volna hamis a daluk!
mushi 2014 febr. 01. - 22:09:26
(1074/1642)
küldenénk bakker a rúzsa magdit valami dallal, nem kell feltétlenül dizsi-számnak lennie a gyõzelemhez, lásd korábban a molitvát. a legszebb hangja van az egész országban, tarolna egy tuti dallal.
SZOTYl 2014 febr. 01. - 22:09:00
(1073/1642)
Családon belüli erõszakról énekelt... másik kérdés, hogy miért volt az életveszélyt okozó testi sértés. Az meg már nyomassza az MTVA döntéshozóit, hogy emiatt a saját szabályaikat hogyan értelmezik :-/

"...azon elõadók, akik ellen érvényes büntetõeljárás folyik, vagy közbotrányt okozó viselkedésük bizonyított, automatikusan kizárhatóak a pályázók közül..."
És mivel az van, hogy kizárHATÓ, ezért úgy döntöttek, mégsem zárják ki.
Szerintem meg ki kellett volna zárni.
prányi panni 2014 febr. 01. - 22:06:46
(1072/1642)
a Szécsi lányok zseniálisak -a hangjuk is és a daluk is-. lehet hogy ma nem épp a legjobbak voltak, no de sebaj....ez is megesik....HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
5/10
kazsagx 2014 febr. 01. - 22:01:02 5/10
(1071/1642)
Ettõl a Vastag és Kállay gyerektõl rendesen rosszul vagyok! :(
mushi 2014 febr. 01. - 21:59:38
(1070/1642)
lehetne egy egészséges kritikát is adni az össznépi benyaláson kívül. mert azzal senki nem megy semmire, hogy hû meg ha meg tökéletes, de fõleg azzal nem, hogy nemzetközi színvonalú a produkció, mikor még hazai pályán se (vagy maximum ott) állja meg a helyét. így kb a 16-20. hely lehet a miénk (csak az átlaghelyezés), csak mert olyanok ülnek a "szakértõ" zsûriben, mint az idióta csiszár (mi a frász köze van a zenéhez????) vagy a narancsos kacsa rákay (máshogy inkább nem írom, mert törlik akkor).
-csengõzoli-- 2014 febr. 01. - 21:55:15
(1069/1642)
Elég fura,hogy Kálay S. András az erõszakról, az erõszak ellen énekel,miközben épp életveszélyt okozó testi sértés miatt akarják sittre vágni :D
A Szécsi ikreket sajnálom,semmit sem fejlõdtek.
Ha megtanulnának végre énekelni,akkor sokra vihetnék.
A Vastag testvéreket meg mikor felejtik már el végre???
SZOTYl 2014 febr. 01. - 21:30:27
(1068/1642)
A Szécsi lányok meg Bogi is hazamehet. Meg persze énektanárhoz. Saciék száma jó lett volna, ha tudnának énekelni ezek a kislibák. 18 évesek, de olyanok, mint egy leharcolt 40es, aki 20 évig állt az út szélén...
mushi 2014 febr. 01. - 21:28:25
(1067/1642)
olyan, mintha mindenki direkt a legrosszabb formáját és dalát hozná erre a mûsorra.
1/10
szirgabor 2014 febr. 01. - 21:11:40 1/10
(1066/1642)
Iszonyat gáz ez az egész mûsor, minõsíthetetlenül pocsék és dilettáns. A számok, az elõadók, és különösen a zsûri. Szégyen az egész.
SZOTYl 2014 febr. 01. - 20:59:23
(1065/1642)
Hát ez a svédmagyar lány maradhatott volna Svédországban... Philipnek abban igaza van, nehezen énekelhetõ dal. És ennek a Jolinak (by Csiszár) nem is sikerült. Rendesen megfájdult a fülem a hamis erõlködéstõl.
mushi 2014 febr. 01. - 18:50:27
(1064/1642)
tudom, hogy boggie parfüm dala nem indul, de sok helyen sokan mondták/írták, hogy kellene indulnia, tuti befutó. szerintem meg nagyon idegesítõ egy dal, fõleg a refrénje, mint valami farkasvonyítás, ahogy kb egy oktávval feljebb ugrik két hang után. nem tetszik, nem tudom, minek köszönheti a hájpot...
offtopic
_goldie_ 2014 febr. 01. - 17:56:40
(1063/1642)
off
egy dal Budapestrõl http://www.youtube.com/watch?v=LiEMLOk9BwU
http://doily.hu/2013/11/07/dalpremier-george-ezra-budapest/
hogy hogyan kerül ide? sehogy!
belefutottam a YT-on ebbe a dalba..
és az elején eszembe jutott a tavalyi magyar induló dala Az én kedvesem
ez mindszép..de..az Elõadója már NEM :DD

hááát kérem......szépen vagyunk :D
byealex...hát persze...ki is tudná elfelejteni
khm.....hát én! :))