rozsda 2011 jún. 05. - 19:29:39 Előzmény Alfonz1
(90/110)
"Amúgy nekem még az se tetszett benne és nem a zsánerem az ilyen emberes nagydarab csajok, a lába is akkor volt mint egy megtermett férfié nem egy 36."

Szerintem a csajjal semmi baj. Talán nem egy 170 cm magas bájgúnár gilisztát kellett volna mellé tenni, és akkor az arányos sem torzultak volna... :)
begi01 2011 ápr. 04. - 16:51:48
(89/110)
köszi újvállalkozó :( @\<>##&Ðð[Ð][
maaszvt 2011 ápr. 03. - 22:21:59 Előzmény Újvállalkozó
(88/110)
""A spoiler filmekre vonatkozó olyan információ, amelynek idõ elõtti közlése elrontja, tönkreteszi a befogadás élményét. Leggyakrabban a végkifejlet elárulását jelenti, de kulcsfontosságú információk (fõleg hosszabb alkotások esetén) nem csak a mû végén találhatók.
jelölése:
***SPOILER***a film végén meghal ***SPOILER VÉGE***""


Kösz s*ggfej.
7/10
Újvállalkozó 2010 dec. 18. - 00:52:36 7/10 Előzmény Alfonz1
(87/110)
Nekem is tetszett...a végén kimondottan sajnáltam Billy Zanet, hogy ott hagyták. :(
10/10
Alfonz1 2010 szept. 07. - 22:03:43 10/10 Előzmény Szaki
(86/110)
Szaki: "Kelly Broke miatt érdems megnézni. Kispárnámnak elfogadnám." Hát én nem tudom neked mi tetszett benne de a mû fogai és a kifelé álló, és logó neki bár dekoltázsa az nem rossz mert akkor a nyakába teszi. Amúgy nekem még az se tetszett benne és nem a zsánerem az ilyen emberes nagydarab csajok, a lába is akkor volt mint egy megtermett férfié nem egy 36.

A film az tetszett, csak az a gond hogy az életben a csaj ejtve lett volna mert a gazdag manusok nem viselik el a "használt cuccokat, és szeretik birtokolni amik az övék". Az élet nem olyan mint a film a férfiak saját magukat mentették volna és nem dolgoztak volna a nõ helyett, fõleg ha a férfi gazdag õt kellet volna kiszolgálnia a nõnek :) Ha már olyan sok pénzt fecölt bele, semmi sincs ingyen.
88bali 2010 szept. 06. - 15:18:21
(85/110)
Szerintem ez egy marha jó kis film volt. Valamilyen szinten elgondolkodtató volt. A mai mozifilmek egy cseppet se mozgatják meg a fantáziámat. Szerintem ez a film tökéletesen rávilágított a nõi lélek gyengeségeire. Úgy tûnt hogy Jennifer tudja mit csinál és próbál pártatlan maradni, mindkettõjükkel egyformán kijönni, de szerintem ez csak a döntésképtelenségébõl fakadt, nem volt elég határozott. Õ azt mondta hogy Manuelel a túlélésért feküdt le -.- ezt a Mónika Showban se hitték volna el. Amikor lefeküdt vele a dolog már rég nem a túlélésrõl szólt. Én pl. nem láttam a csajt egyszeresem vadászni szóval gondolom Manuel halála után Jack tartotta életben erre fel ott hagyja a szigeten szemrebbenés nélkül. Én a csajt tettem volna el láb alól a legelején, mégsem Manuel csalta meg Jacket, hanem Jennifer Jacket. Jennifer a hibás mindenért lássuk be. A másik ilyen jó film a Forest Gump. Annak ellenére hogy vígjáték szintén kiderül belõle hogy milyenek a csajok, õt épp Jennynek hívták de lehet hogy csak a J betûvel kezdõdõ keresztnevû csajokkal kell vigyázni.
9/10
offtopic
imrenyibalazs 2010 szept. 06. - 05:51:35 9/10
(84/110)
Bocs, fáradt voltam és elírtam még neveket is pl. Michael J. White, tehát White. Hát tényleg bocs, azért el tudjátok olvasni, a tartalom a lényeg, de majd máskor jobban figyelek.
9/10
offtopic
imrenyibalazs 2010 szept. 06. - 05:31:25 9/10
(83/110)
Itt sem olvastam el minden hozzászólást. Énszerintem Jennifer próbált egyszerre humánus és szabályos is lenni, Jacket nem megcsalni, úgy, ahogy az elõ van írva a Föld valamennyi országában és Manuel felé nem "kegyetlen", vagy rosszindulatú lenni. Aztán írok még, de most ebben a "két szóban" kitartok emellet és én ezt jó filmnek tartom komoly kivitelezéssel.
Ezenkívül mindegyik színész jó volt, de alakításra, nem szerepre (hogy ki a rossz, meg ki a jó), Billy Zane játszott a legkomolyabban. Már írtam valahol, hogy Õ egy igazi színész; bármilyen szerepben jó, de a konflitusos helyzeteket, ahol Õ akár pozitív, akár negatív figurát alakít, attól még, hogy régen jóképû volt, lásd. Fantom, most is igazi színmûvész, akár Patrick Stewart, Sir Sean Connery (aki nagyon karakteresvoltak), de nem mindíg szimpatikus szerepben Rutger Hauer is. Nem szerettem azokat a filmeket, amikben Dustin Hoffmann szerepelt, de õ is jó, ha színmûvészeti teljesítményét nézzük. Még annyit, hogy Michael Jai Withe is nem csak kinézett valahogy, de õ is színész is volt, színészként játszott és nekem tulajdonképpen az egyik kedvencem, ;sok jó színész van még. A többit majd késõ leírom.
Szaki 2010 jún. 05. - 12:46:29 Előzmény SzabGYZ
(82/110)
Kelly Broke miatt érdems megnézni. Ha nem lenne ilyen bomba nõ nem érne semmit az egész film. Kispárnámnak elfogadnám.
Szaki75
SzabGYZ 2010 jún. 04. - 15:24:19
(81/110)
Ja igen, a vége az marha nagy baromság szerintem.:(
6/10
nikato 2010 jún. 03. - 23:44:49 6/10
(80/110)
A szex jeleneten kívül (ami a szigeten volt) nem egy nagy film. A vége se jó.
SzabGYZ 2010 jún. 03. - 23:02:48
(79/110)
Nem egy nagy film, tényleg csak a fõszereplõ csajszi (a meztelenkedõs jeleneteket itt találja, akit érdekel: http://sharingmatrix.com/file/1746715/kelly_brook_three_hdtv.avi ), meg esetleg a szép környezet miatt érdemes megnézni.
7/10
Hetzer 2010 máj. 25. - 10:45:30 7/10 Előzmény munkas
(78/110)
Ott a pont; a legszomorúbb, hogy az itt megnyilvánuló többség ezek szerint egy erkölcsi szinten áll (fekszik?) a filmbeli karakterrel.
xzibit2010 2010 ápr. 23. - 10:32:02
(77/110)
Kelly Brook miatt érdemes volt megnézni!
1x nézhetõ film, nem volt valami izgis, de nézhetõ volt.
munkas 2010 ápr. 23. - 03:09:16
(76/110)
azért a hölgy hozzászólókkal, akik simán azonosulni tudnak Kelly Brook karakterével NAGYON NEM szeretnék megismerkedni (még kevésbé lakatlan szigeten rekedni). Csak ennyit szerettem volna hozzáfûzni (a film szvsz unalmas és nyomasztó).
bounty123 2010 márc. 04. - 00:54:18
(75/110)
Kész vicc ez a film, ezt a hülyeséget. Elrabolják a fickó hajóját, utána meg még a csaj van felháborodva, hogy az elsüllyedt. LOL
Spider68 2010 márc. 03. - 22:31:58
(74/110)
Csak tudnám ki az az analfabéta aki adta a magyar címet?
gijo 2009 dec. 31. - 04:10:56
(73/110)
Szerintem jó film. Jack a jófiú. Manuel meg egy kis ....! A csaj teljesen behülyíti a két a pasit, kétszínû. Vannak ilyen nõk, nem nehéz beléjük botlani.
De vajon miért vitte el az öngyújtót? Hogy nyersen egye a halat Jack? Talán õt is felveszi egy hajó valamikor és elbeszélget Jennifer-rel.

Szerintetek mennyi idõ alatt párolog el az öngyújtóból a benzin? :)
Axel1 2009 dec. 05. - 00:06:23
(72/110)
Kelly Brook tényleg igen vonzó nõ! :) Nem hiába a legszebb angol modell már évek óta. Szinésznõnek sem utolsó, de szerintem nem a szinészi képességei miatt nézünk bele a filmjeibe. ;-)
Tény, hogy a szép alakja és arca mellett formás keblei vannak. :D (Már bocs, de szerintem egy nõnek inkább mellei/keblei/... vannak, mint "tökéletes begyek". Ha jól emlékszem, a madaraknak van begye...)

Nem tudom, ki irta lejjebb, hogy 45 éves korára "szét fog folyni". (A filmben egyébként 26 éves.) Mindenesetre én is irigykedem Kelly pasijára! :D
8/10
real_madrid 2009 dec. 04. - 23:20:21 8/10
(71/110)
nekem tetszett a film, de nem lehet elmenni szó nélkül a fõszereplõ csaj mellei mellett! hát én még ilyen tökéletes begyeket nem láttam! kezembe valók! nézzétek az elsõ képet!! hmmmm!!!