1/10
tom103 2020 nov. 08. - 22:11:31 1/10
(47/67)
Ebben a filmben a horrort Elisabeth Moss képviselte. Borzalmasan ronda nő. Logikai bukfencek sorozata. Miről is szól ez valójában? Ki volt a láthatatlan ember? Vagy volt kettő is, esetleg három. Honnan tudta a tyúk, hogy ki ölt meg kit, ha nem látta. Az ügyvédnek az örökség kellett, ezt még érteném. Lehet, hogy a férj ártatlan volt? Ki tudja. Egy nagy katyvasz az egész!
6/10
danek87 2020 nov. 05. - 10:01:15 6/10
(46/67)
A vége miatt majdnem lehúztam 6-ra ..ilyen remek paranoiathrillert-t amiben ugyan vannak logikai buktatók de jól építi a feszültséget, hogy lehet ilyen semmilyen ,majdhogynem csalódást keltő fináléval zárni. Utoljára a Törvénytisztelő polgár fináléjában csalódtam ekkorát, mintha egy amatőr hülyének adták volna a rendezést a film utolsó 20 percére. Így nekem 10/6,5
10/10
Szemi22 2020 nov. 03. - 14:32:29 10/10
(45/67)
Nagyon jó volt, izgalmas. 10/10
Ez egy jó thriller, nagyon tetszett hogy jól lezárták a végét is.
1/10
Yoda11 2020 nov. 01. - 00:09:42 1/10
(44/67)
Ez egy borzalamasan unalmas,vontatott film volt.Moziban néztük meg de felesleges volt kidobni érte a jegy árát. A történet nulla, a szereplők ZS kategória alattiak. Életem legrosszabb filmje!! Értékelést nem érdemel!
10/10
Slayer_HUN 2020 szept. 19. - 22:21:53 10/10
(43/67)
Az egyik legjobb pszicho thriller, amit eddig láttam! Az első perctől kezdve lekötött, annyira magával ragadó a hangulata. Az sem zavart, hogy lassú, mert az atmoszférája teljesen magába szippantott. :) Nekem mindenképp egy erős 10/10-es a film. A főszereplő, Elisabeth Moss pedig díjat érdemelt volna ezért az alakításáért...
8/10
Jozsó1976 2020 szept. 07. - 16:31:24 8/10 Előzmény Ledina
(42/67)
Köszönöm szépen! 😊
9/10
Ledina 2020 aug. 13. - 20:10:58 9/10 Előzmény Jozsó1976
(41/67)
---!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!spoiler----- kimegy a mosdóba, felveszi a láthatatlan ruhát és megöli a pasast, mivel láthatatlan a kamerán úgy látszik mintha saját magát ölné meg a pasi.
9/10
Ledina 2020 aug. 13. - 20:09:08 9/10
(40/67)
Kimondottan izgalmas, amolyan felnőtt mese, hihetetlen ,valóságtól elszakadó eseményekkel, de fordulatos, remek kikapcsolódás. 9/10
9/10
Clementi 2020 aug. 12. - 00:43:58 9/10
(39/67)
Nem tudom miért kell így alulpontozni a filmet egyes embereknek. Szerintem jó kis izgalmas feszült thriller volt, de horror semmiképp. Mivel nem igazán készült mostanában normális krimi/thriller amihez lehetne viszonyítani, ezért nálam 9/10.
1/10
Csodálatos Pukkandúr 2020 júl. 26. - 02:14:17 1/10
(38/67)
A film első húsz perce után jöttem rá, hogy már egyszer leszedtem ezt a fimet, de pár perc elteltével, talán épp a huszadiknál jól bealudtam rajta - aztán később le is töröltem. Valahogy ismerősnek tűnt a főhősnő, aztán felrémlett, belekezdtem már én egyszer ebbe a filmbe, de annyira nem kötött le, hogy akkor is azon gondolkodtam, vajon miért választottak épp egy ilyen ellenszenves arcú nőt a főszerepre. Dögunalom az egész, bár itt írják, a harmadánál beindul történet, én most sem tudtam ezt kivárni - lehetetlen aggódni a főszereplőért, annyira antipatikus és érdektelen karakter.
Pontosan 36 percig néztem, addig 1 pont, de csak azért, mert 0 nincs.
2/10
Nico71 2020 júl. 02. - 15:45:10 2/10
(37/67)
Marhaság! Unalmas 45 perc után kezdett kissé történni végre valami, de végig lassú folyású thriller. A horror kategóriát meg sem közelíti! Minden történés előre kitalálható, tele van a film thriller sémákkal. Sötét helyszínek, eseménytelen jelenetek. Ha történik is valami, akkor nagy arányban ráhagyják a nézők fantáziájára a részletek elképzelését. Számtalan hiba van a jelenetekben, a történetszál kidolgozatlan. Nem attól lesz izgalmas egy krimi, thriller, ha elfordítják a kamerát. Nem is értettem, ennek mi értelme. Az operatőri munka és a rendezés csapnivaló! Legtöbbször távoli képekkel kombinálnak, kevés a közeli, akkor is csak a szereplők felé. Amikor elméletileg ott van a láthatatlan férfi, akkor mutatják a nagy semmit, a néző pedig döntse el, szerinte van ott valaki vagy sem. Hát ez nagyon izgalmas, sőt félelmetes. :-)
A főszereplő nő annyira antipatikus, hogy unalmamban néha már a láthatatlan pasinak szurkoltam. A vizuális trükkök nagyon gyermetegek. Ez a film még streaming műsornak is gyenge, moziba pedig keresnivalója sincs!
Számtalan jelentet kihagytak a filmből, amely benne volt az előzetesben. A legszembetűnőbb, a zuhanyzó-üvegfal párásodásán megjelenő kézlenyomat. Pedig ez látható még a plakáton is. Mondjuk totál értelmetlen, hiszen a pára a zuhany belső felére csapódik le, így kívülről hiba teszi rá valaki a kezét, nem jelenik meg a párán a kézlenyomata. :-) Ha belülről tette volna oda, akkor hol állt a pasi abban a szűk egyszemélyes zuhanykabinban? :-)


Olyan világban játszódik, ahol kizárólag a láthatatlan ember házában vannak biztonsági kamerák. De oda, minek, ha ő nem is látható? Persze mások miatt, hátha rabló jön. De a rendőr lakásban, ahol egy agresszív, zaklató férfi elől bujkáló nőt oltalmaznak, védelmeznek ott nincsenek biztonsági kamerák, sőt, biztonsági zár sem. A konyhában pedig nincs füst vagy tűzriasztó, amikor Amerikában miden lakásban van. Mellesleg, attól, hogy a gáztűzhelyen maximumra tekerik a gázt, nem gyullad ki a kaja, legfeljebb odakozmál, elszenesedik, ám nem csap fel 1,5 méter magasra a tűz. Nincsenek kamerák az étteremben, de még a pszichiátriai intézetben sem. :-o Hozzáteszem, ilyen intézményben a biztonságiaknál nincs lőfegyver!
Olyan nő, akinek agorafóbiája, ambulofóbiája, philofóbiája, stb. van, nem fog sötét lakásban botorkálni, nem megy ki a házból, hogy megnézze ki hagyta nyitva az ajtót és van-e ott valaki, miközben otthon van a rendőr és a lánya is. Majd miután felrémül éjjel és látja, hogy valaki áll a takarón és majd összepisili magát, utána minden elmegy állásinterjúra egy céghez a városba. Az a nő, aki a postaládáig nem bírt kimenni? Meggyógyult egy este alatt?
Amikor festéket öntött a láthatatlan emberre, az pedig elborult a létrával, akkor miért nem maszatolta el a festéket a padlón, miért nem hagyott festékes lábnyomokat. A festékcseppek, mikét szűntek meg a nappalinál, miért nem volt festéknyom a nappaliban, majd egészen a mosogatóig a padlón, miközben a mosogató csupa festék lett? Ráadásul, hogy mosta le magáról a festéket, úgy, hogy a konyha tiszta maradt? Miként emelte fel a nőt a nyakánál fogva fél kézzel, ha erre még Arnold Schwarzenegger se lenne képes? A nő nyaka miért nem nyomódott be ettől? Miért nem lilult be?
Az is furcsa, hogy a nővére, aki tisztában van a zaklatóval, nem hiszi el, hogy nem a húga küldte neki az e-mailt. Pedig a mai világban mindenki tudja, fel lehet törni bárki e-mail fiókját. Amikor az étteremben elvágja a lebegő kés a nővér nyakát, akkor annak bal oldaltól jobbra történik a vágás, mint ha egy tőle jobbra álló ember tenné. Majd hirtelen a főszereplő csak jobb kezébe landol a kés, aki a nővérével szemben ül, tehát a jobb keze a nővérének bal oldalán van, tehát az asztal túl oldalán! A gyilkos, ha még láthatatlan is, az asztalon nem tud átlibbenni egy szemvillanás alatt! Netalán körbefutotta az asztalt és úgy tette a nő kezébe a kést? Ha pedig a láthatatlan ember markolja a kést, akkor miként teszi a nő kezébe, az nem markolta volna meg a késsel együtt a pasi kezét is? Hozzáteszem, a kés belerepült a nő tenyerébe melyet szépen felemelt, mit aki várja, hogy belerepüljön. :-)


Hegyirabló 2020 jún. 28. - 21:56:04 Előzmény Kutasi Kovács Zoltán
(36/67)

Teljesen egyetértek veled. Két perc alatt le és felöltözött az álcaruhába (meg persze a saját ruháját is levette, majd visszavette), teljesen életszerűtlen. Ez még az Irigy Hónaljmirigynek sem nagyon megy a koncertek alatt, pedig ott hárman öltöztetik őket.

8/10
IamTwo 2020 jún. 28. - 13:49:44 8/10
(35/67)
Nekem tetszett, a sztori is, a vége felé a csavar és legvége is.
Az ijesztgetős hangeffektek szerintem nem passzoltak ehhez a hangulathoz, nekem egyáltalán nem volt horror érzésem, jobbfajta thriller kis scifiszerű beütéssel.
7/10
Findzs 2020 jún. 27. - 13:59:58 7/10
(34/67)
Nem volt rossz film főleg úgy, hogy nem vártam tőle semmit.
7/10

Spoiler

Látható volt, hogy a "terrorized zseni" el van engedve anyagilag. Nem érdekelte találmánya anyagi vonzata vagy az is lehet, hogy már a hadsereg kifizetett neki egy rakás pénzt érte és abból van eleresztve. De ez igazából nem is lényeges.
És higgyétek el van ilyen ember akinek az kell amit nem kaphat meg. Sajnos személyesen tapasztaltam.
Nem az volt a célja, hogy ijesztgesse a csajt hanem, hogy megfossza mindentől amit szeretett és hatalma alatt tartsa.

Spoiler
5/10
pihes 2020 jún. 26. - 14:55:32 5/10
(33/67)
Volt itt valami, ami úgy létezett, hogy közben nem is.
Nem különösebben volt izgalmas!

5/10

csicso82 2020 jún. 25. - 20:03:07
(32/67)
Még csak fél órája nézem de 20 perc után összeállt pár dolog:

1. a láthatatlanságot egy ruha biztosítja ami ugye ott volt felakasztva 2. ennek a ruhának van egy furcsa hangja (kb. mint egy horcrux a Harry Potterben) 3. ezt a hangot akkor is lehetett hallani a folyosón amikor a nő pakolt és a FÉRJE aludt 4. a másik házban is volt hallható tehát akár igaz is lehet, hogy a férje meghalt hiszen valaki volt a ruhában akkor este is amikor elszökött


A csaj elmegy egynek nem sokat látok bele azzal a sorozattal berobbant és most kapja a szerepeket pedig nem nagy tehetség és nem is szép - ha már a spoileres részben utaltam a Harry Potter-e Emma Watson legalább szép nő.
8/10
Camu 2020 jún. 25. - 15:50:39 8/10
(31/67)
A csaj meglepijét érteni vélem, a kivitelezést kevésbé, pedig a táska tartalmának megmutatása ebben segíthetett úgyahogy. Ettől függetlenül a film végig lekötött és elég izgalmat adott. 8 pont.
10/10
buksi84 2020 jún. 25. - 09:00:11 10/10 Előzmény Jozsó1976
(30/67)
Volt egy, meg egyet a csajszi csinált. :)
8/10
Jozsó1976 2020 jún. 24. - 21:27:01 8/10 Előzmény buksi84
(29/67)

Köszönöm a választ, ilyesmire gondoltam én is, de nem vettem észre semmi olyan részletet a filmben, ami arra utalt volna, hogy több ilyen ruha is létezik!


10/10
buksi84 2020 jún. 24. - 21:09:26 10/10 Előzmény Jozsó1976
(28/67)
Nem akarok nagyon spoilerezni, de eldugott egy ruhát a házban.... :)