holtunde 2010 júl. 19. - 21:13:53 Előzmény caboclo
(11/51)
egyetértek veled, nagyon jól megfogalmaztad.
wandor 2010 júl. 18. - 20:53:17 Előzmény caboclo
(10/51)
Nos az lehet hogy nem fanatikusok, nem térítenek és megvannak a saját szabályaik, de ez nem ok arra hogy azt ráerõltessék az "új gyerekeikre".
Aki más neveltetésben nõtt fel annak ugyan úgy sértõ lehet az õ szabályuk mint ez fordítva.
Ma láttam egy részt zsidó szülõkkel akiket egyébként nevezhetnénk akár fanatikusnak is mert a zsidó vallásban is egy kis elszigetelt - mint a mûsorban is mondták a zsidó közösség alig 5%- csoportot alkotnak.
Az meg amit a 2 gyerek a hazatérése után mondott...le sem tagadhatnák hogy megrendezett.

Ennek ellenére a mûsor nem rossz mert megismerjük belõle más vallásokat ill. vallási szokásokat.
caboclo 2010 júl. 17. - 18:43:01 Előzmény Anke
(9/51)
Szerintem kiváló mûsor. Én nem láttam benne semmiféle fanatikusokat. Olyanok vannak bennük, akik valamilyen vallás tanítása szerint élne, keresztények, mormonok, zsidók, hinduk. De nem fanatikusok, nem térítenek, nem erõszakosak, nem szólnak le másokat, csak éppen megvannak a maguk szabályai.


Ami meg a szabadságukat illeti: igen, otthon ezek a gyerekek szabadok. Szabadságuk van 16 évesen berúgni és betépni, kimaradni az iskolából, szociális segélyen élni és 17 évesen gyereket szülni. Micsoda szabadság!
Anke 2010 júl. 15. - 22:57:37
(8/51)
Nagy csalódás volt ez a sorozat a többi "megváltoztatjuk" mûsorokhoz képest, kicsit egyéni értelmezést takar a "legszigorúbb" szó.

SPOILER

Kimondottan ijesztõ ez a mûsor. Tényleg szörnyek ezek a brit kamaszok, de azért az durva, hogy vallási fanatikusokhoz küldik õket agymosásra. Az új környezetben való feloldódás után (értsd: ki kell bírni a 10 napot) a kamaszok elbeszélése alapján mindig és minden esetben kiderül, hogy ezeknek a kamaszoknak a szülei azok, akik elzárkóznak a saját gyerekeik elõl, akik miatt idáig jutottak a kamaszok. Arról is mélyen hallgatnak a mûsorban, hogy bár ezeknek a kamaszoknak a szülei elhanyagolták õket, mégis olyan lehetõséget adtak a gyerekeiknek azzal ahogy élnek, azzal ahol élnek, hogy azoknak van lehetõsége az életük megváltoztatására, míg a szigorúnak nevezett családok gyerekeinek erre szinte soha nem lesz lehetõsége.
Künge 2010 júl. 14. - 10:49:19 Előzmény norvég cica
(7/51)
Nem, mert mi nem vagyunk rasszisták.
norvég cica 2010 júl. 11. - 18:41:05
(6/51)
Ez tetszik nektek? Csak egy kis szereplõbemutató a mûsorból:
Fekete anya (azthiszem), a gyerek EMO, meleg volt. Na, elment a kedvetek a mûsortól? Nekem igen!!!
ghg 2010 jún. 20. - 08:59:12 Előzmény polarka
(5/51)
Ja.
polarka 2010 jún. 13. - 19:33:59
(4/51)
idegesítõ kis nyápicokat mutatnak, csoda h otthoni sulijukban még nem verték meg õket
v00 2010 máj. 23. - 13:03:27
(3/51)
Tegnap láttam az egyik részét. Amúgy is szeretem az ilyen mûsorokat, nagyon tetszett:)
Stella 2010 máj. 15. - 20:42:25
(2/51)
Véletlenül megnéztem az elsõ részét....és tetszett...szórakoztató,és tanulságos.
illeskese 2010 máj. 09. - 19:04:43
(1/51)
:D Jól teszik.