Téma: Ally McBeal

Lisa111 2006 nov. 06. - 21:07:46
(383/2983)
Sziasztok !!! Az Anne-talin (Anne Shirley) találkoztam Kisfalvi Krisztinával, és õ azt mondta, hogy leszinkronizálták az összes évadot, és éppen mondani akarta az 5ik évad végét, hogy az mennyire tetszett neki, mikor mondtam, hogy én még nem láttam...azt mnodta, õt még a Haley Joel Osmentes rész hatotta meg...

A többi már csak a Viasaton múlik..
10/10
Meli 2006 nov. 04. - 22:20:36 10/10
(382/2983)
Sziasztok! Mi van veletek? Nem értek rá?
Jolinaar 2006 okt. 31. - 16:10:41
(381/2983)
Szia Ninazeg!

Nagy az internetvilág ... ("cserélek" filmeket - p2p).

Vonda Shepard válogatás:
1. Vonda Shepard
2. The Radical Light
3. It's Good, Eve
4. by 7:30
5. Songs From Ally McBeal
6. Heart And Soul
7. A Very Ally Christmas
8. For Once In My Life
Csodás, õszinte, szomorú, vidám szinte mindegyik lemez.
10/10
Meli 2006 okt. 30. - 17:37:29 10/10
(380/2983)
Szia Ninazeg! Sziasztok!
Már ugyan írtam, de most úgy látom eltûnt ismét. Sõt olvastam Jocsill üzijét is, amit most én nem látok. Ti??
Szóval Ninazeg, a 376-os hozzászólásnál Jolinaar segítségét ajánlom a kérdésedhez. Írj neki, ha a nevére, vagy a neve melletti Válasz feliratra klikkelsz.

A film amirõl írtam KEDDEN lesz.

Üdvözöllek benneteket!
Ninazeg 2006 okt. 29. - 16:29:42
(379/2983)
hmm. elárulnátok, hol találtatok 5. évados részeket?
már nagyon elvonási tüneteim vannak!:-) most is épp az Ally zenéket hallgatom.. :) (Vonda 4, a sorozat alatt megjelent, lemezeit!:) )
10/10
Meli 2006 okt. 28. - 18:31:22 10/10 Előzmény Meli
(378/2983)
SZIASZTOK!!
A mi kis Ling hölgyünk, Lucy Liu a képernyõn!!
TV2 21:50 Ballistic: Robbanásig feltöltve.
Kemény lesz, mint egy megtestesült halálos fegyver, egy ügynöknõ szerepében...
Üdv!
10/10
Meli 2006 okt. 26. - 20:34:52 10/10
(377/2983)
Helló Jocsill!
Valóban kótyagos a port fórumunk. Kimaradnak, eltûnnek oldalak, amelyeket a számsoron is láthatunk.

Remélem, hogy nem lesz problémás az óraállítás. Sokakat megvisel. Nekem rossz változás lesz, hogy sötétre érek csak haza. :-( Igaz, késõbb úgy is megtörténne!
Az 1 órát valószínûleg csak átalszom, de mivel most nagyobb hangsúlyt kapott nálam, lehet, hogy kitalálok valami extrát!:-))

Nem én csinálok nagy ügyet a halottakra emlékezéssel. Részemrõl erre bármikor van lehetõség, temetõben vagy máshol is. A lényeg, hogy a szívünkben él az emlékük. A többi hagyomány, emléknap, népszokás, vallási szertartás...
Beraktam az elõbb egy oldal címet, mert látható, hogy hát nagyon is vallási ünneprõl van szó.
Hát kicsit másképpen nézek a világra....

Hallottam a srácról ha az Áll az alku mûsorról van szó. Igaz, itt fele megy a betelefonálónak, aztán lejön tán 44% adó, így marad kb. 30 milla, de az is jó pénz.

Téma: Mivel hozod meg a hangulatodat a komor téli sötétség idején? Legalább felkészülünk.:-))

Üdvözlettel! Meli
10/10
jocsill 2006 okt. 26. - 10:54:50 10/10
(376/2983)
Sziasztok!!!

Kicsit kótyagos ez a port.hu, mert szinte negyed óra, mire fellép, meg fura dolgokat olvasok itt, amine se füle se farka.

Mindegy. A plusz egy órában legalább többet lehetünk hármasban, a hétköznapokon úgyis kevés idõ jut. Egyébként remélem, most nem visel meg úgy mint az elõzõ alkalommal, mert akkor õrjítõen fájt a fejem. NEm fogom elfelejteni, mert akkor már Emmát vártam, és nem vehettem be fájdalom csillapítót, ami azért rossz, mert fejfájásra csak akkor veszek be, ha már alig "élek", (a hasfájást viszont nem bírom ennyire se), szóval reménykedem, hogy most nem fog 1 hétig fájni a fejem, mert most a szoptatgatás miatt nem csillapíthatom ilyen módon a fájdalmamat.

Meli egy írásához visszatérve, nem gondolom, hogy a Halottak napja csupán vallási ünnep lenne. A mai rohanó világban az ember ne mtudja megnézni az összes közeli halottját annyiszor, ahányszor szeretné, így úgy gondolom a minimum, hogy mi lerójuk a kegyeletünket legalább ezen az egyen. A nagypapámhoz ki szoktam menni év közben is, mostmár Emmával is, de a dédikhez csak akkor jutunk el, ráadásul nem is egyfelé vannak.

Jut eszembe... Hallottátok, hogy egy 19 éves fiú 100millát nyert. Sok sikert kívánok Neki, hogy jól tudjon vele bánni, nem egyszerû feladat.

Most be kell fejeznem, mert fõ az étel, nem akarom, hogy leégjen, de ha valami jó téma eszetekbe jut, indítsátok el :-))

Üdv Nektek
10/10
Blythe 2006 okt. 25. - 13:05:56 10/10
(375/2983)
Mi a fene van ezzel a port.hu-val? Látom, hogy Meli válaszolt egy hozzászólásra, de nem látom, mire. Poén!

Na ha lesz plusz egy órám vasárnap, remélhetõleg a párommal fogom tölteni és pihenek és nem stresszelem magam hülyeségek miatt és élvezem a nyugalmat meg a csendet.

Sajnos nem tudok most tovább maradni veletek, de rátok nézek minden héten és írok, amint tudok.

Puszi!

Bogi
10/10
Meli 2006 okt. 24. - 20:27:06 10/10
(374/2983)
Szia Ildi! Szaviztam, de csak mert nagyon kedvelem Avrilt!!!
Nézelõdök a rajongói oldaladon.
Ja, én is szeretem a mákos gubát, meg Johnny Depp-et!
További jó kreatív munkát, jól állsz a szavazáson! Üdv.!
10/10
Meli 2006 okt. 22. - 22:27:00 10/10
(373/2983)
Sziasztok!
Már mindegy mit írtam legutóbb, ami eltûnt...
Új kérdésem van! Hamarosan óraállítás lesz, és 1 órával hosszabb lesz a hétvége. Ti mire fordítjátok ezt az 1 órát?
Üdv!
10/10
Meli 2006 okt. 22. - 22:24:38 10/10 Előzmény Jolinaar
(372/2983)
Üdv Jolinaar! Csak angolul.
(Nem értem, én már írtam ide két hozzászólást, aminek megjelenését láttam is, de ma nyoma sincs!)
Jolinaar 2006 okt. 18. - 16:57:35 Előzmény Kávé
(371/2983)
Nekem gyarapszik az 5. évad, angol felirattal, de a tudásomhoz képest kemény dió.
Csak az elsõt néztem meg és bizony nagyon pörögnek a párbeszédek, teli szlengekkel. Le a kalappal a TV-s fordítóknak az eddigi munkájukért.
Tudtok olyan oldalt, ahol röviden leírják a részek tartalmát? Sajna a Viasat még az epizódok címét sem adta meg, nem tudom õket beazonosítani.
10/10
Blythe 2006 okt. 17. - 14:24:24 10/10
(370/2983)
Ha Te nyernél fél millát, akkor mihez kezdenél...
Fél millával nem sokra megy az ember, az csak 500 ezer forint, félretenném, ínséges idõkre. Talán végre eljutnék oda, hogy vegyek belõle egy igazán jó matracot az új lakásomba, meg mikrót, meg ilyen "apróságokat". Merthogy még mindig ezekre gyûjtök :(

Mit szeretnél/szeretnétek az életetekben...
Most lettem elõléptetve a munkahelyemen. (Persze a pénz nem sokkal több, csak a felelõsség) Megmondom õszintén, marketinges lettem. Szeretnék még 2 évet itt dolgozni, beletanulni a szakmába, kapcsolatokat építeni, aztán elmenni egy nagyobb céghez, több pénzért.
Mondjuk jó lenne kimenni 1 évre külföldre is (Anglia) nyelvet tanulni és ott gyûjteni egy kis tõkét (500ezer ft-ot :) De nem merek belevágni, míg nincs, amit felmutathatnék munkakereséskor. (mert, ha hazajövök újra munkanélküli leszek, és azzal nem sokra megyek, hogy "nem értek semmihez, de tudok angolul"

Hogy látjátok magatokat 10 év múlva...(hogy szeretnétek látni)
10 év múlva remélem, azért már lesz egy tûrhetõ munkám, vagy legalább egy férjem, meg egy babám. (Már nem úgy értem, hogy 2 férjet akarok, csak legalább egy férjem, ha még babám nem is... de nem, azért 36 évesen legyen már egy babám, na!!!)

Jártok ki a temetõbe Halottak napján?
A szülõfalumban van az összes közeli és távoli rokon eltemetve, biztos ki fogunk menni családilag (szüleimmel, nõvéremmel) és minden sírra teszünk egy-egy csokrot. Legalább ilyenkor menjünk ki, hisz év közben sosem szoktunk. Sajnos. Szégyellem is, mert mindig apámra marad a "piszkos" rész, a a sírok rendben tartása. És ilyenkor mindig arra gondolok, ha én ilyen lusta utód vagyok, hogy várhatom majd el, hogy bárki gondoskodjon majd az én síromról, ha meghalok...

De ez elég szomorú dolog és most nem akarok ezen gondolkodni...
10/10
Blythe 2006 okt. 17. - 13:52:10 10/10 Előzmény Meli
(369/2983)
Sziasztok!

Bocsika, hogy úgy eltûntem, zûrös napjaim voltak...
Szóval szerintem a legjobb frizkók:
- enyhén hullámos, hosszabb, (egyserûen ez a legjobb, és kész :)
- rövid tépett (jól kiemeli a szép arcát)
- nagyon hullámos (dúsítja a haját)
- frufrus - szerintem nagyon elõnytelen :(

Mindjárt válaszolok Jocsill kérdéseire is...
10/10
Meli 2006 okt. 16. - 20:52:20 10/10
(368/2983)
Üdv Kedves Jocsill!! :-) Örülök Neked!
Sziasztok!
A képen a rózsaszín ruci Calistán ugyanaz amelyik a 350-es üzi képén...
Végzet téma: Mire alapozol Jocsill? Mi értelme lenne ennek??
Fél millát?: Ééééén?!? Az elképzelhetetlen.... :-) Asszem felélném. Vagy csinálnék belõle másik felet. :-)
Mit szeretnék: Mindazt amiket a szépségkirálynõ válsztáson szoktak mondani! :-)))
10 év múltán: Holtan.... Jó,jó: elég ha elégedetten.
Nem járok halottak napján temetõbe, hiszen akkor mennek sokan. Vallási ünnep. Nem érdekel.
Neked is szép napokat Jocsill! Öltözzetek jól fel, rétegesen. Jönnek a mínuszok!
Üdvözletemet küldöm!:-)
10/10
jocsill 2006 okt. 14. - 20:58:23 10/10
(367/2983)
Sziasztok, üdvözletem a virtuális Barátainknak!

Nos, ez egy nagyon jó kérdés. Úgy gondolom fél millió Ft-tól jelenleg nem változna az életünk. Ebben a pillanatban akkora kátyúban vagyunk, hogy fél millió nem tudna bennünket kirántani.

Valszeg félretenném a kislányunknak egy jó részét, megkérdezném a családtól van-e valaki nagyobb sz.rban, mint mi, és ha segítene adnék neki, és végül valamennyi pénzt úgy gondolom adakoznék is, mert eddig elmúlt két évben adtam pénzt jótékony célra, de most még nem.

Bocsi, hogy megint így el voltam tûnve, de nem gyõzöm magam utólérni még most sem. Megint megyünk Emmával konzultációra.

Jut eszembe, ezen a képen a rucija nagyon fain!!!! Igazán jól néz ki.

Ami a végzetet illeti. Ebben én nem így vélekedem, ha nem baj elmondom. Tény, hogy nem szabad várni a dolgokat, és nem kell belenyugodni mindenbe elsõre, mert lehet, hogy egy erõpróba van megírva, de nem az a végzet, hogy azon az erõpróbán "elvérezz". Úgy gondolom, hogy életünk nagy körvonalai meg vannak határozva, de az, hogy hogyan is éred el, az rajtad múlik. A fordulópontok adottak, a körítésért mindenki maga felel...

Ha Te nyernél fél millát, akkor mihez kezdenél...

Mit szeretnél/szeretnétek az életetekben...

Hogy látjátok magatokat 10 év múlva...(hogy szeretnétek látni)

Jártok ki a temetõbe Halottak napján?

Megannyi kérdés, ami eszembe jutott...

Pár napig megint nem leszek, de utána jövünk

Üdv Nektek, Szép Hétvégét, és Jövõ Hetet: jocsill
10/10
Meli 2006 okt. 13. - 19:48:24 10/10
(366/2983)
Üdvözletem Mindenkinek!
De hol vagytok?!?
Azt hallottam a rádióban, hogy féééééél millllióó forint megváltoztatja az életedet! :-)))
Kérdésem: Nektek mi változna az életetekben, ha hirtelen lenne fél milliód???
10/10
Meli 2006 okt. 08. - 10:38:38 10/10
(365/2983)
Szia szia Jocsill! Sziasztok!
Remélem javul a hangulatod! Hiszen nagyon kellemes mostanában az idõ mégha õsz is van! Szerintem az õsz nagyon szép tud lenni, hiszen sok színe van. Ismét nyílnak virágok és a fák levelei színárnyalatok ezreibe borulnak. Én minden évszak szépségét szeretem és jó a változatosság. Télen a levegõ üde és nincsenek zavaró bogarak. A nyár jókedvre derít, és a tavasz sokak kedvence a sötétségbõl nyíló kapu. Most épp az õsz a kedvencem! :-) Eltûnt a fullasztó meleg, új illatok érkeztek, itt a szüret hangulata és a kellemes estéké.

A végzet, mint az elkerülhetetlen történés, ha létezne, akkor nem lenne értelme kerülni a veszélyhelyzeteket, vagy aggódnunk az egészségünk miatt. Biztonsági rendszabályokkal sem lehetne a halálesetek számát csökkenteni. A harcmezõ éppoly biztonságos lenne, mint az attól távol lévõ otthon. Mi értelme lenne orvoshoz járni? Miért történik kevesebb halálos baleset bekapcsolt biztonsági öv mellett, betartott közlekedési elõírások mellett?!? Nyílván hasznosak az óvatossági rendszabályok!! A végzet gondolata értelmét veszti.
Milyen jelek?! Babonák? Asztrológia? Élettelen tárgyak, kõzetekbõl és gázokból álló csillagok nem képesek jó vagy rossz befolyásoltságra!

Sok hiedelemrõl jobb többet tudnunk, mert értelmetlenül hinni valamiben az hiszékenység.

Üdv Nektek!
10/10
jocsill 2006 okt. 06. - 14:46:45 10/10
(364/2983)
Sziasztok!

Megint el voltam kicsit tûnve, de a hét ilyen õrült rohanás volt... Szerencsére lassan vége...

Szóval Calista legjobb frizuja a hosszú, enyhén hullámos, majd a becsavart, ezután jön a rövid, végül pedig a frufrus. Bevallom, nekem a frufrus annyira nem tetszik. Jól áll neki, de valahogy nem tetszik...

Nagyon hiányzik Ally és a csapat, tényleg az egyetlen dolog, ami miatt bekapcsolnám a TV-t, a Szökés, a többi fabatkát sem ér, bár igaz, a "királyi" tv kitesz magáért egyre többször.

Remélem Ti jól vagytok. Nem tom mi van velem tiszta depi vagyok az õsz gondolatától.

Tényleg, mi a kedvenc évszakotok?

Hisztek a végzetben, vagy teljesen úgy gondoljátok, hogy a magunk urai vagyunk? Hisztek "jelekben?" stb.

Várom a válaszokat, és addig is Szép Hétvégét!!!!

üdv: jocsill