Téma: Anna

Acica 2006 ápr. 01. - 16:36:32
(143/543)
Anne szaval
Acica 2006 ápr. 01. - 16:35:55
(142/543)
Anne-t, az egyik emberevõ grizlimedvét immár szívesen látja otthonában Miss Barry
Acica 2006 ápr. 01. - 16:34:22
(141/543)
Anne éppen végigmegy a tetõgerincen
Acica 2006 ápr. 01. - 16:33:45
(140/543)
"Pisztrángra... horgászom"
Acica 2006 ápr. 01. - 16:32:57
(139/543)
"Hát, te mit csinálsz ott, Anne?"
Acica 2006 ápr. 01. - 16:31:38
(138/543)
Errõl van egy videó is, tök állat, ahogy Diana mohón a pohár után nyúl :-)))
Acica 2006 ápr. 01. - 16:30:39
(137/543)
Anne "leitatja" Dianát
Acica 2006 ápr. 01. - 16:29:31
(136/543)
A következõ, Anne elkésik az óráról, ezért büntetésbõl Gilbert mellé ülteti Mr.Phillips
Acica 2006 ápr. 01. - 16:27:27
(135/543)
Sziasztok!

Találtam képeket, megpróbálom elküldeni õket. Az elsõ Anne és Diana megesküsznek egymásnak, hogy legjobb barátok lesznek...
Rockdoll 2006 ápr. 01. - 12:51:12
(134/543)
Klára,tényleg nem haragszom...aha ,szval ez a gardedám...most már ok....kár pedig azt hittem D'Artagan alkalmas lehetne erre a feladatra=)))))Mert õ testõr,ha megtudja óvni a királyt mindenféle elvetemült õrülttõl akkor egy kisasszony megvédése a pasiktól könnyû!!=) Nyugi nem lesz bene D'Artagan....
na puszi!!!!!
aralk1 2006 márc. 30. - 21:45:33
(133/543)
Rockdoll!

Örülök, hogy nem haragudtál meg rám!

A gardedám jelentése (a szótár szerint): fiatal nõket kísérõ, rájuk felügyelõ, többnyire idõsebb nõ.
Szóval, aki óvja az "erkölcseiket".

Puszi
Rockdoll 2006 márc. 30. - 19:54:55
(132/543)
Klára,pirulva kérdezem:mi az a gardedám???(Bocs :-)izé......nem tudhatok mindent.:-))) Csak nem testõr?:-)vicc volt,nert ha igen akkaor D'Artagnan megfelelne erre a szerepre!!!:-))))))))(hihihihihi)
Rockdoll 2006 márc. 30. - 19:52:21
(131/543)
Szia Klára!
Dehogy haragszom..:-)Ahogy olvastam a "kritikákat" bólogattam...mind igaz!Az a furi,hogy szeretek túlesni az "uncsi" részen és belemerûlni a történetbe...meg már néha a tollal való írástól begörcsöl a kezem...és izé,minél gyorsabban az izgibb részekhez akarok érni.Ezek a sorok még csak vázlatosak,szval tanácsaidat megfogadva írom meg hasonlóan az eddigieket.Amúgy Margaret néni azért a csak két lánynak kínál lehetõséget,mert csak annyian férnek el a házában,...meg van még egy fontos dolog,de ,ha azt lelõném,szóval...ez okozza a bonyodalmak felét...majd megtudod,most még csak Margaret és én tudom!:-)
Na sok puszi neked,és mindenkinek,majd jelentkezem!!!Puszi!!!:-)
aralk1 2006 márc. 30. - 09:53:55 Előzmény Rockdoll
(130/543)
Rockdoll!

Élvezettel olvastam az írásaidat, tényleg van hozzá tehetséged!

Ha nem veszed rossz néven, nekem volna néhány "építõ jellegû" kritikám. Hidd el, nem bántani szeretnélek vele, jótanácsnak írom le õket, és az is lehet, hogy más nem is ért egyet velem...

Szóval szerintem kicsit gyorsan túllépsz a dolgokon. Alig több, mint egy oldal az eddigi sztori, és már bemutattad a szereplõket, és már majdnem ott vannak NY-ban. Szerinten szerencsésebb lenne kicsit hosszabban jellemezned a szereplõket, a kort, a környezetet mielõtt belebonyolódunk az igazi történetbe. Ha ilyen gyorsan haladsz, nem ismerjük meg mélyen a szereplõket, és nem értjük meg mit miért csinálnak.
Nem tudjuk, pl. azt sem, hogy a nagynéni miért csak két testvérnek ajánlotta fel a lehetõséget...

Van néhány kifejezés, ami nem biztos, hogy illik a korhoz:
pl. szalma kupac, öreg néni (helyette: idõs hölgy, asszony, stb.), karrier (abban az idõben ez még nem volt jellemzõ...)

Ja és ami még szerintem fontos: abban az idõben, amikor játszódik a történet az eladósorban lévõ lányok és a fiúk nem találkozhattak csak úgy...., nem mehetett el valaki kettesben az udvarlójával lovagolni. Mindig kellett, hogy legyen valük egy gardedám... az meg hogy az anya nem tud az udvarlóról semmit nem fordulhatott volna elõ, hiszen minden ismerkedés mások elõtt történt....

Hát hirtelen ennyi, és tényleg nem akartalak bántani vele!!!! Ugye elhiszed????

Puszi!!!
aralk1 2006 márc. 30. - 09:39:04
(129/543)
Sziasztok!

Hát valóban nem mindig van idõ írni a fórumba, de azért be szoktam nézni, és elolvasom a hozzászólásokat.

Acica!
A videókazetták már nálam vannak, de még nem tudtunk hozzáfogni DVD-re tenni õket. Ez egy kicsit hosszadalmas mûvelet lesz, mert van olyan rész, ami több példányban is megvan, és megpróbáljuk összehozni, hogy a legjobb minõségben legyen meg. Akár úgy is, hogy ha az egyik rész eleje az egyiken jobb, a vége pedig a másikon, akkor összevágjuk, és a kettõbõl csinálunk egyet.
Egyébként én ehhez nem nagyon értek, a férjem pedig most államvizsgára készül, úgyhogy egy picit tolódni fog a dolog! Bocsi!

Majd jelentkezem!
Puszi mindenkinek!
Rockdoll 2006 márc. 29. - 16:55:17
(128/543)
Hello, úgy látom ,hogy már senki nem jár erre...kár,azért én írok.JJó lenne,ha jönnétek erre...tom,hogy munkahely,egyetem stb,de így olyan mintha magammal leveleznék...=((
Akkor sziasztok,remélem jár majd erre vki,addig is puszi=(((((
Rockdoll 2006 márc. 28. - 18:46:55
(127/543)
Hi,van egy naon vicces osztályom és osztály honlapot sináltunk...még kezdetleges,de a chaten nagy baromságok vannak.Gigi néven chatelek...A honlap neve(tom,hogy pihentek vagyunk,de az osztály naon jó,jó osztály közösség stb,nagy barmok vagyunk...=)<a target=blank href="http://www.akutyaharap.gportal.hu" title="www.akutyaharap.gportal.hu">www.akutyaharap.gportal.hu</a> Nézzétek meg,de még nincs kész...ott vannak az osztály társaim nevei,én Ági vok!Szval kukkantsatok be,ha akartok röhögni 1kicsit..=)
Rockdoll 2006 márc. 28. - 17:33:28
(126/543)
u.i:igen ,végre itt a tavasz,én naom örülök neki!!!!
Rockdoll 2006 márc. 28. - 17:32:09
(125/543)
Szia Ági!=)))
Háát nyáron leszek 14 éves...én vok a legfiatalabb köztetek.Ok,örülök hogy így tetszik mindenkinek amit írtam=))Rendben,majd folyt köv,kb egy két nap múlva!!!
Pusza mindenkinek!!
Acica 2006 márc. 28. - 14:00:01
(124/543)
Klári!

Tök jó, hogy megajándékozol ilyen kis képekkel minket, feldobja a fórumot!!! Megpróbálok én is keresni ilyeneket. Hogy állsz a DVD-vel?

Egyébként elkezdte már valaki az Anne-könyvek olvasását? Mi a véleményetek?
Én nagyon csípem még Jane Austen könyveket is. Lásd BB pl., látjátok én inkább olvasó, mint filmnézõ vagyok... Valaki szereti Virginia C. Andrews és Victoria Holt könyveit? Elõbbi családregényeket ír, tök jó fordulatos és színes, utóbbi romantikus és titokzatos történeteket ír. Ajánlom neketek is. Na puszi mindenkinek, most aztán bepótoltam az elõzõ napokat!!!

Kolibri, Téged hogy is hívnak? Bocs, de a fórum elejérõl lemaradtam, és nem emlékszem
a nevedre. Na sziasztok!!!

Tök jó, hogy itt a TAVASZ, nem!!!?