Téma: Bugra Gülsoy

Timea Hakmen 2016 jún. 03. - 14:04:58
(520/760)
Kis Günesi: Hát, nincs erõm mélyebben belemerülni ebbe a sorozatba, de kicsit beletekergettem, és csak most esett le, ha jól esett le (Adri?) hogy a két nõ (édes?)testvér??? Ergo két lánytestvér ugyanabba a testvérpár tagjaiba szerelmes? Illetve a fõhõsnõ mindkettõbe az volt? (De ahogy látom Sedának Efe se közömbõs). És az ura a sógornõjével csalta, és még teherbe is ejtette? Allahim yarabbim yaaaaaa.... Ez aztán az erkölcsi fertõ! (Remélem Kuzey és Cemre nézik ezt a sorozatot kedd esténként. :D)

Amúgy annak mekkora az esélye, hogy egy szétszakított ikerpárnak felnõttkorukban ugyanúgy frizurája legyen?
9/10
hanga45 2016 jún. 02. - 20:03:55 9/10
(519/760)
Abláim! Drágáim! :)
Itt vagyok én is eme jeles napot megünnepelni veletek, és hát kivel mással is, na kivel mással, mint........
https://youtu.be/nkwggwj1a7k

Isteni volt torta, de azt mondta az öreg kis, hogy ne csak igyunk, együnk is (ja, fordítva), úgyhogy többünk kis bociszemû kedvence egy nagy közös koccintásra invitálja a Tisztelt Házat. Fogyasszuk egészséggel! :)

Herkese pusszantyú! :)))
maryriddle 2016 jún. 02. - 00:28:45
(518/760)
Ja ha már Timea így leszúrta egy gyertyával Burak Denizem fejét, itt van az új sori második fragmanija https://www.youtube.com/watch?v=hRttht4aDi8 Itt már kicsit komolyabb hülyének tûnik vagy hát van öltönye.
maryriddle 2016 jún. 01. - 23:35:13
(517/760)
Hahaha, Erika abla lehet hogy vissza kell fognod magad Muratos éneklõs videók nézésével a Kivanc szöktetés után? ;-)
Timea Hakmen 2016 jún. 01. - 23:18:16
(516/760)
Neked küldtem egy külön PVE-s ajándékot ;) (bocsi többiek, nem denizeskedni akarok, de az ilyen úgy is csak egy mély PVE-s érdekelhet :D)

Ja, a hét sztorija: egy ismerõsömmel azért szakított a török barátja, mert túl sok videót nézett néptáncos fiúkról a neten. (truestory)
Timea Hakmen 2016 jún. 01. - 21:23:06
(515/760)
Boldog elsõt a Barlangállamnak és állampolgárainak!
https://www.youtube.com/watch?v=ktGD0ZYmry8
Itt az esti adag is. Igyekeztem mindenki urát rátenni (Burak Denizt kicsit leszúrtam, bocsi Mary.) Afiyet olsun!
Jasszus 2016 jún. 01. - 14:46:45
(514/760)
Halihó! :)

Iyi ki dogdun kedves Barlang!! :*

Bár nem vagyok alapító tag és még igencsak friss húsinak számítok,(ezúton is köszönöm,hogy befogadtatok és a Sötét Barlang állampolgárává válhattam) ki nem hagynám a köszöntést és a szülinapi bulit!
1 év, és mennyi-mennyi jó gondolat! Csak azt kívánhatom,hogy a második születésnapon még egyszer ennyi és még sötétebb gondolatok gazdagítsák az oldalt!

Sajnos a sütés nagyon nem az erõsségem :( De hát a "szentek" nem is a gasztronómiai képességeikrõl híresek ;) Helyette egy kis múltidézõ nosztalgia körútba kezdek, és a Barlang indulónkat hallgatva szemezgetek néhány gyöngyszemet az oldal hajnal korából

Güle güle :*
maryriddle 2016 jún. 01. - 13:07:51
(513/760)
Egy éves barlang lettem én,
meglepetés e költemény,
ablák,
halák

Ajándék mellyel meglepem,
e barlangi szegleten
reked-
teket

Egy évünk elszelelt,
Kuzey Güney is letelt,
hálánk,
Álláh

Lehettünk volna õslakók,
nem ily barlangba való,
minisz-
terek

De nem baj, jobb ez így,
saját államunk lett ím:
ez ám,
hazánk

Egy éve már hogy itt ragyogunk,
gagyogunk s szaporodunk
nem sekély,
e kéj

Hómajom és hóbagoly.
Boldog Születésnapot
nekünk
nekünk!

(Bocsi ez kicsit összecsapott meg erõltetett lett, de a szándék a fontos, na.)

Legyen tánc (meg zárcsökkenés)!
https://www.youtube.com/watch?v=s0JYyllIhP0 (indulónk kicsit más verzijóban.)

Most pedig lépek vakondtúrásozni, köszi Adri!
Timea Hakmen 2016 máj. 26. - 11:05:24
(512/760)
Güney, mint Mazsola úr, mert nem szereti senki, hát ez nagyon szomorú becenév :(( De cuki. :D
(Egyébként, Erika, pont azért választottam a mazsolát a hasonlatomhoz mert kevesebb gyûlöletes dolog létezik számomra a világon. Többször volt traumám amiatt, hogy gyanútlanul beleharaptam egy süteménybe, amirõl kiderült, mazsolát tartalmaz. :()
Mary, én még nem kaptam ihletet névhez, de majd gondolkozom, tényleg kéne valami.
maryriddle 2016 máj. 25. - 23:49:57 Előzmény Jasszus
(511/760)
Örülök hogy tetszik. Ugyanez volt az elsõ gondolatom Uzerli asszonyságról hogy amilyen hülye grimaszokat vágott a Szuliban (ezért mondtam hogy labilis Esra szerepe talán jobban állna neki), most legalább annyira visszafogott. De lesz ez még rosszabb is, ne aggódj, az elsõ bölüm még istenes, majd amikor merev úrinõvé lesz...
Esrát nem tudom diagnosztizálják-e, de én nagyon bírom:-) Alapból is bolondpárti vagyok, de õ annyira bájosan szánalmas:-). A színésznõ szerintem elsõrangú, alakításával pont ellensúlyozza Meryem "németségét". (És a Karadayiban is szerepelni fog! Régen láttam vele egy vicces jelenetet, de csak most jöttem rá hogy õ. Ó, és Bugrával is van egy közös sorija.)

Kartallal és az orrával szintén így voltam, aztán bevallom a második bölümtõl kicsit csökkent a vonzalmam, áthelyeztem - a lányok által kijelölt férjjelöltemre- Burak Denizre, no de azért néha-néha még el tudok enyhülni Murat bey alakításán.

Ez a Mazsola amúgy tök aranyos beceneve lehetne Güneyünknek (Adri nem baj?:-)), ha már Pudingunk, Puncsunk is van. (Tényleg Kis Günesis karakterének adtatok már valami gasztronómiai nevet lehetõleg p betûset, PVE?)
Nah Erika abla ilyen viccbõl se mondj hogy kitoloncolás, a barlangállamunk szaporodni szeret nem fogyatkozni.
Jasszus 2016 máj. 25. - 21:06:44
(510/760)
uffff yaaaaaa
de hisz ez fantasztikus *-* pláne így felirattal (még jó hogy nincs itthon senki) :)
---yaktin beniim yaktin benim yaniyorum yaniyorum hele---
Imádom ezt a nyelvet

:*
9/10
hanga45 2016 máj. 25. - 19:02:18 9/10
(509/760)
megtanulandó darab!! :)))

https://youtu.be/ROLti8AoIDI

(nagy izgalmamban kitágult orrcimpákkal véletlenül ráfeküdtem az enterre) :)))
9/10
offtopic
hanga45 2016 máj. 25. - 19:00:47 9/10
(508/760)
Miért érzem úgy, hogy a kis csapatban csak én utálom a mazsolát? ;))

Induló (mint KÖTELEZÕ és AZONNAL
Jasszus 2016 máj. 25. - 18:24:27
(507/760)
Halihóó! :) De jó hogy újra visszatértél ;) (Morbid, de amíg szõlõt nem szeretem,addig a mazsolába beletudok fulladni)

Lehet,hogy a címe buktatta meg ezt a szegény sorozatot,komolyan én elõbb asszociáltam egy luxus prostituáltra a cím alapján,de arra hogy ez egy Enya slágerre nyíló,egy éjszakát virágzó növény, na arra nem. :)
Igen ez a Murat Yildirim (talán jól írtam a fiatalember nevét) tud valamit ;) (Tudom perverz, de nekem imponálnak a hosszú orrú pasik,:) szóval azzal nem volt problémám, képrõl inkább olyan sótlannak,semmilyennek tûnt.DE csak tûnt ;)

Induló??! Allah-Allah :O Nem láttam! Sürgõsen be kell tanulnom!! :))
9/10
hanga45 2016 máj. 25. - 17:35:32 9/10
(506/760)
Mazsola pálinkás délutánt kívánok mindenkinek! :)

Jelentem: az öngyilkos merényletet során csak a szemöldököm és hajam pörkölõdött meg egy kicsit, de már növöget mindkettõ. És egyébként meg nem is fájt. A mazsolát sajnos utálom (jajj, de tetszett, Tímea, akkor esetlegesen itt lehet a kutya elásva)!), de párlat formájában talán nagy nehezen (és a csapatért hozott áldozat gyanánt!) le tudnám tuszkolni a torkomon. Közben szippantganék párat abból a jó kis cuccból, amivel a múltkor besettenkedtem ide közétek. (Van még a készletbõl!). :)

Amúgy tök jófejek voltatok és köszi mindenkinek a vígasztaló szavakat! :) Továbbá köszönöm, hogy nem lettem kitoloncolva a klassz kis árnyékos barlangból. (Mi lenne velem most ebben a nagy melegben?)

Jasszus, nagy örülök, hogy neked is tetszik ez a giccses címû sorozatocska. Én is sokáig pont ezen okok miatt rúgtam odébb a FB hírfolyamban, míg egyszer csak unalomûzésbõl rákattintottam és rá is kattantam. És ugye, hogy ugye Murat Y.?? Ha csak képen látja az ember leánya, azt mondaná, mit is esznek a nõk ezen a bokszoló orrú pasin? És aztán meglátja pl. ebben a soriban, és elkezd csettintgeni. :)) (Amúgy a barlangindulónkat is õ dalolja, nem tudom, láttad-e már?) ;) És én sem értettem, miért nem kajálták a törökök, mert szerintem is nagyon jó (lett volna) az eredeti alapötlet. Biztos, hogy tudták volna csûrni-csavarni a szálakat.

Most pedig fénysebességgel robogok is tovább. :)
Jasszus 2016 máj. 25. - 16:27:19
(505/760)
Megfogadtam a tanácsot és megnéztem az elsõ részt, és milyen jól tettem!:)
Tényleg nem rossz! Muratról tudtam,hogy nagy liebling a törököknél,de mégse láttam még egy "mûvet" se tõle.. hát ideje volt! ;) Képekrõl már láttam,meg így elõttem volt,hogy néz ki - de nagy benyomást nem tett rám - viszont! ahogy játszik (tudom férfiakra nem mondják) de megszépül,olyan vonzóvá válik :)
Meryem szultána botrányosan gyengén játszik... Szulejmánban,már amennyit láttam belõle (nem sokat) ott túl játszotta a szerepét itt meg erõsen alul.Ellenben Esrát alakító színésznõ érdekes - zseniálisan hozzá ezt a figurát,de néhol nekem már túlzásba esik.
Tényleg az kiderül,hogy miért ilyen labilis? vagy lerendezik annyival,hogy "egyszerûen nem nóóómális" :)) Hajj és Kartal aki már évek óta vele él,ismeri de azért egy nyilvános helyre viszi egy étterembe, közölni vele,hogy márpedig õ elválik :)) ezen mosolyognom kellett.

Egyébként nem értem miért bukott meg ez a sztori?? Egész jó a cselekménye (igaz ma már az se számít lásd. Kiralik ask)már az elsõ részben fordulatokat-csavarokat egy kis rejtélyt vittek bele, látszik,hogy "van benne pénz", elég húzó nevek szerepelnek benne és (MÜ-t) leszámítva egészen jól.Vagy mikor Üzerli nagyasszony Németországba emigrált, a közönség körében ennyire kiverte a biztosítékot?? Nem értem :)

De jó,hogy belekezdtem, tényleg megéri a sztori csak kár,hogy ilyen kurta,mert lett volna benne potenciál, mind a cselekményt,mind a szereplõket illetõen.
maryriddle 2016 máj. 24. - 23:31:14
(504/760)
Ugyanez a két dolog riasztott vissza engem is, de azt kell mondanom hogy annak ellenére is hogy a sorozatban erõsen érzõdik a Primadonna elõtt való tisztelgés, a többi karakterért, a színészek nagy részéért, meg úgy a sorozat hangulatáért megéri. Igazából itt nincs mélylélektan, elég egyértelmûek a szerepek, de szórakoztatóak, jó nézni amit csinálnak. Szóval igeeeen, tessék csak nézni! ;-)
Jasszus 2016 máj. 24. - 22:26:06
(503/760)
Sziasztok! :)

A legsötétebb barlangnak is szüksége van egy kis fénycsóvára ;) Míg így a másik a sötétebb oldalról nézve is szerintem jó,elgondolkoztató dogokat írtál. Egy kicsit fáj egyébként,hogy nem tudtam ilyen szemszögbõl nézni ezt a sorozatot,sokkal szebb emlékként gondolhatnék vissza rá :') De mindenesetre, annyira jó volt mindkét oldal véleményét olvasni.
.

ohaa szóval az éjszaka királynõjében ilyen jó kis karakterek vannak?? Akkor lehet belekezdek :) Bár a címe, és maga a "végzet asszonya" nem kicsit elriasztott a mûtõl.De ha érdemes a többiekért én bátran szembenézek MÜÜzerli nagyasszonnyal. :)
maryriddle 2016 máj. 24. - 20:47:13
(502/760)
Rájöttem, a Berk Atanos Günesin Kizlarliban játszott Günesin Kizlaris zínvonalon. Nem méltó partnere Burak Deniznek. Akkor már Berk Atan partnere a szeplõs kislyány sokkal jobb volt és jobban is illet volna a fura fejû férjjelöltemhez.
maryriddle 2016 máj. 24. - 20:26:32
(501/760)
Áááá, neeee! Ez túlon túl cuki! :-( Fáj így látnom õt. :-( Felfedezték maguknak és most rá fogják erõltetni ezeket a hülye cuki-nyálas, szépfiús fõszerepeket, pedig benne tényleg több van ennél. No mindegy (vagy hát nem...) azért belenézek majd, tegnap felfedeztem hogy milyen sûrû szempillája van nézzük hogy rebegteti a hölgyeményre aki egyébként nagyon ismerõs de nem jövök rá honnan.