plutolako 2015 jún. 25. - 17:16:30 Előzmény tinodialfred
(443/463)
A csontost kihagytad. Ez a menõ ma, oszlott hullák meg "hol volt Ön 38 éve 12.48 és 56 között"
Kuttyánszki 2015 febr. 02. - 23:07:46
(442/463)
Az egyik érdekessége, ami megkülönbözteti a többi bûnügyi sorozattól, hogy visszajátszák a régi dolgokat, szereplõket. Vált a múlt oda és vissza, jól oldják meg!
Kuttyánszki 2015 febr. 02. - 11:30:29 Előzmény tinodialfred
(441/463)
Az igaz, hogy elég nyomasztó, de valamiért mégis nézem,bár sajnos mindig késõn van és legtöbbször elalszom a végét... . Szimpatikusak a szereplõk.
tinodialfred 2014 nov. 25. - 01:28:26
(440/463)
Nagyon gagyi mûsor. Mint a CSI-k.
1/10
Glite 2014 nov. 25. - 01:03:56 1/10
(439/463)
Döglött Akták ... Már benne van a film nevébe milyen xd Természetesen 1-est adtam,azért mert túlságosan jó ez a 8,8-as értékelés! Láttam kb belõlle 5 részt,de semelyik se volt izgalmas számomra! De Mondjuk még is sokkal jobb mint ezek azz új sorozatok!
mushi 2014 okt. 09. - 22:24:33
(438/463)
a mai részben ki ismeri fel a Priscillát játszó színésznõt? :) eltartott egy ideig, amíg rájöttem, de õ volt a kiscsaj a Beethovenben!
metan 2014 máj. 15. - 22:37:46
(437/463)
Az egész sorozat abszurd, de a mai rész eddig a csúcs. Nem csak az patkolt el, akit állítólag kinyírtak, de már az se él, aki elvileg elkövette. És akkor még nyomoznak... Ki a fene áldoz egy ilyen ügyosztályra pénzt, ugyan már. Ez vicc.
metan 2014 máj. 15. - 22:37:08
(436/463)
Az egész sorozat abszurd, de a mai rész eddig a csúcs. Nem csak az patkolt el, akit állítólag kinyírtak, de már az se él, aki elvileg elkövette. És akkor még nyomoznak... Ki a fene áldoz egy ilyen ügyosztályra pénzt, ugyan már. Ez vicc.
dralizs78 2014 máj. 09. - 04:52:30
(435/463)
A mai rész igazán szívbe markoló volt,még akkor is ha sok embernek elõítélete van ezzel a témával kapcsolatban.
9/10
Fenrirson 2012 nov. 11. - 10:21:55 9/10
(434/463)
Nem rossz.
Szoktam nézni.
Rossika46 2012 nov. 06. - 20:53:40 Előzmény DeserteR
(433/463)
Köszönöm!!
10/10
MegaKolibri 2012 nov. 06. - 14:17:21 10/10
(432/463)
Durva krimisorozat,de olyan,ami nem lenne durva,hanem csak vicces,az igazi hiánycikk.(esetleg a Castle,vagy a Dr -Csont,bár az utóbbi már inkább durva).Egyébként nagyon jó mûsor,néha nézem.
DeserteR 2012 nov. 04. - 11:22:42
(431/463)
Pontosítok! A film végén a szám címe: SHOUT
Az elõadó: Tears For Fears
DeserteR 2012 nov. 04. - 11:07:01 Előzmény Rossika46
(430/463)
2012. 10. 30. Depeche Mode
Rossika46 2012 okt. 30. - 23:54:05
(429/463)
Sziasztok!
Valaki megtudná mondani a szám címét ami a mai rész végén ment?
atajcsis 2012 szept. 20. - 09:59:13 Előzmény Wiki
(428/463)
Szia Wiki !
Nagyon - nagyon szépen köszönöm :)
Wiki 2012 szept. 14. - 15:06:57 Előzmény atajcsis
(427/463)
Joan Osborne - What if God Was One of Us tessék a zene ami a jelenet végén szól.én is ezt kerestem és meg is találtam! :)
atajcsis 2012 szept. 12. - 23:00:56
(426/463)
Sziasztok !
A tegnapi rész végén elhangzott szám címét és elõadóját szeretném megtudni .
Ha valaki tudná nagyon megköszönném !
oldbone 2012 szept. 11. - 12:42:15 Előzmény piratesofthecaribbean
(425/463)
Remélem itt nem, ui. ennek az egyik jele, hogy egyelõre – hál’ Isten – nem tolonganak itt a csak ezt a témát ragozó 2X-3X szinglik, mint pl. a Dr.Csontban. Ugyan a fõhõsnõre a „tévézõ leszbik” azért még bukhatnának. :) Egyébként õt illetõen Anditossal (455] hasonló véleményen vagyok.
offtopic
Anditos 2012 szept. 06. - 14:26:08 Előzmény BEN1986
(424/463)
Én csak a fõszereplõ nyomozónõt nem bírom. Elsõ látásra a napot soha nem látott arcbõre irritált, majd észrevettem a nulla színészi tehetségét is. De a sorozatot ennek ellenére kedvelem. :)