1/10
Atis88 2023 jan. 28. - 09:17:14 1/10
(17757/18017)
Hiába kezdték újra még mindig gagyi a sztori és bugyuták a karakterek is. A dialógusok meg sokszor egyenesen kikergetnek a világból, ha nem vagy fogyatékos közeli értelmi szinten, olyan fárasztóak. Mintha a sorozat készítői azt feltételeznék, hogy a nézőnek mindent a szájába kell rágni szépen tagoltan, többször ismételve, mert fogyatékos...
4/10
luci87 2023 jan. 28. - 07:55:47 4/10
(17756/18017)
Én orulok, hogy legalabb a mostani es a multkori reszben alig mutattak a ket alkeszt, es tortent is valami..Nagyot nevettem,ketszer is, amikor Bogdan megkerdezte Suvick tol, hogy te retardalt vagy? Hááát..ugy is viselkedett..:) Meg amikor 2 l el mondta ,hogy Villi ,és vigyorgott kozben.. Mág jo ,hogy kiderult, hogy Csali még mindig az anyukajaval él 50 pluszosan,és Huzal meg a sok pialasa miatt eladosodott,és vegrehajtas alatt van a háza.Eddig ugy tunt a pialast favorizaljak, de most kiderult, hogy megse olyan jo otlet egesz nap a kocsmaban ulni..
4/10
napraforgó 2023 jan. 28. - 07:24:11 4/10
(17755/18017)
Ahogy az idétlen Szlávenből hőst kreáltak, úgy a fura, idétlen Vilmosból is lehet hős. Pont megfelelő helyettesitője Szlávennek. Puszta kézzel lefegyverez két nehézfiút, hát igen, ő a falu új megmentője.
4/10
napraforgó 2023 jan. 28. - 07:20:50 4/10
(17754/18017)
Nekem fura, hogy Kata az orvosi rendelőben balhézik Danival, Dr. Urbán és Babika füle hallatára, ahelyett, hogy otthon beszélnék meg a dolgaikat. Mert a sértődős viselkedése elég idétlen, amikor meg kéne beszélniük a dolgot.
Dani még nem volt otthon? Nem találkozott a neglizsében lévő Stefikével?
És ha Daninak egyedül Kata a fontos, hát mi a fenének áll szóba egyáltalán Stefivel? Miért nem mondja meg neki kerek-perec, hogy hagyja őt békén, felejtse el.

És mi lenne, ha Urbán Gergő hajtana rá Stefire? Jól összeillenének - egy korrupt orvos, meg egy hazug, intrikus kis nőci.
3/10
Heatseeker 2023 jan. 27. - 22:35:18 3/10
(17753/18017)
Ismét vannak fura dolgok, de már kezd megszokott lenni. Pl. Goran elzavar mindenkit a fenyőktől, mert vadászik, vajon Bogdan mért nem csicseregte el neki, hogy ott esély lenne a korona megszerzésére? Most mindenki a panzió kertjét fogja rohamozni? Ez a csőtöréses duma elég átlátszó, amúgy nem hinném, hogy a katasztrófavédelemnek bármi köze lenne ehhez, hacsak el nem önti a falut a víz. Ármándó vajon most, hogy otthagyta a krumplizót, miből él? Mert Bogdan szerintem nem ad neki fizetést... Stefi gyorsan gyógyul, főleg, hogy utókezelésre is kell járnia, egy orvosi csoda, hogy így felépült. Az igazi fordulat az lenne, ha kiderülne, Stefit Kata lőtte le a lóról egy kölcsönkért fegyverrel.
7/10
Rojita 2023 jan. 27. - 22:03:43 7/10
(17752/18017)
Várható volt, h Vilmos lesz a Number 1. ember, aki minden helyzetben tud cselekedni.
Furcsa, h a rendőrségi lépéseket fáziseltolódással tudjuk meg és nem rögtön az eset után.

Az első három hét fk-ét kukázni kellett volna, vagy min. egy hétre összevágni, - Putyulival, Szilvivel, Sándorral, alkeszokkal. Jó, h egyértelműen az időhúzásra játszottak, de eddig rengeteg nézőt elveszítettek. Na, reménykedjünk, h most már csak jobb lehet.
Insomnium 2023 jan. 27. - 16:22:39 Előzmény Insomnium
(17751/18017)
Én vagyok a hülye, kihagytam a 19. részt.
Abban van a jelenet. Nem a 20.-ban.
Insomnium 2023 jan. 27. - 16:06:09 Előzmény Rojita
(17750/18017)
Köszönöm! A 21. részben, az elején?
7/10
Rojita 2023 jan. 27. - 15:58:19 7/10 Előzmény Insomnium
(17749/18017)
Tibi tárva- nyitva hagyta a kocsiját, (ki tesz ilyet?). A két arra járó alkesz pedig beült a kocsiba, az meg a szóbeli parancsukra elindult velük. A két balfék össze-vissza parancsot osztogatott, de a kocsi elvitte őket.
Insomnium 2023 jan. 27. - 15:32:45
(17748/18017)
Megnéztem a 20. részt a végén bevágják, hogy a folytatásban ellopják Tibi tesláját.
Elkezdtem a 21. részt, de én ilyen jelenetet nem láttam. Csak, hogy közli a rendőrökkel, eltünt az autója.
Valaki segítene. Lehet durván bealudtam? Vagy én vagyok a hülye?
4/10
napraforgó 2023 jan. 27. - 08:14:11 4/10
(17747/18017)
Az valóban fura, hogy mind Vilmos, mind Rezső annyira összebarátkozott Dándival. Vilmos először leütötte, most meg oktatja.
Rezső jól ledorongolta Mihályt Dándi túlkapásai miatt, aztán meg elmegy vele vadászni, meg golfozni, hát fura.
4/10
napraforgó 2023 jan. 27. - 08:09:17 4/10 Előzmény luci87
(17746/18017)
Nusika nem ismeri Szlávent - miért is nem mutattak neki egy fényképet? -igy biztos azt fogja terjeszteni, hogy beszélt vele, de a férfitiszteletlen volt vele, és amúgy se tud semmit.
4/10
luci87 2023 jan. 27. - 04:24:32 4/10
(17745/18017)
Legalabb ebben a reszben nem bukkant fel a ket alkesz,es volt is valami ertelmes ,ez nem volt rossz resz....Vilmos hogy baratkozott vajon ossze Dandival?Miert nem Tomi ment a kishazba,beszelni Szlavennal,igy majd azt hiszik o volt ott....
4/10
napraforgó 2023 jan. 27. - 02:33:30 4/10
(17744/18017)
Stefi, az álnok kis kigyó most befészkelte magát Dani házába és úgy tűnik hogy nem Dani tudtával. Mindenesetre Zsókának demonstrálta a jelenlétét. Feltételezem, hogy megtartotta a faházhoz a kulcsát, úgy jutott be Dani távollétében. Dani és Kata azóta sem cserélte le a zárat? Pancserok.

Micsoda ócska kifogás, hogy segit Daninak a háztartásban, takarit, meg ilyesmi. Könyörgöm, Dani évek óta nem csinál semmit, de semmit, hát miért ne tudná ő egymaga kitakaritani, rendben tartani a faházat?
Ráadásul neki elvileg még pihennie kellene a sebesülése miatt, vagyis gondoskodni kellene róla. Fogadni mernék, hogy a hazatérő Daninak el fogja játszani a haldokló hattyút, hogy Dani nehogy kitegye őt a házból.

Az is röhejes, hogy Mónika nem érdeklődött Subicznál Viliről, rögtön Nándit mozgósitja az "emberrablás" miatt. Subicz meg hülye, hogy nem tájékoztatja Mónikát, hanem a saját
hülyeségeivel van elfoglalva.
Bonitó 2023 jan. 26. - 10:02:37
(17743/18017)
A tegnapi rész után azon morfondíroztam,  vajon mi történne akkor, ha Huzalics Béla "Huzal" alias Magyar Attila és Csalinka László "Csali" alias Mészáros Máté egyszer végre, kimaradna a sorozat egy epizódjából???!!! :))
Egyébként végig olyan érzésem  volt, mintha a mellékszereplők vették volna át hatalmat?! Ja, bocsánat a patkányokat kihagytam! :) Egyszer, kétszer nem is volna gond, dehogy állandó jelleggel, elgondolkodtató.....

Én örülök, hogy Szláven karakterét "lebegtetik." Bizonyára azért emlegetik majdnem minden részben, mert visszavárják, számítanak rá. Szerintem.
Egyébként, amikor Józsi magához vett Szláven táskáját  - kedves gesztus volt (legalább is nekem) - , és azt fikcióztam, hogy vajon milyen titkot rejthet ez a Szláven féle táska?! Mert ugyanis bele sem néztek, sem Józsi, sem az apja. Vagy, én gondolok többet a dolgokba, mint kéne?! :)
(Nem mellesleg drukkolok MG-nek, hogy minél előbb sikerüljön talpra állni!) Egyébként, a legutolsó fotó a színészről és a mostani közt határozott javulást látok!  
https://www.heol.hu/hazai-bulvar-celeb/2023/01/ket-honapja-az-elvonon-igy-nez-ki-most-molnar-gusztav

A Dani-Kata-Stefi trió, nekem is szürreális. Dani, mint egy here - jelenetei hiteltelenek nekem -, mintha nem is a régi Dani lenne?!  (Akárcsak Nándi.)
Stefi , Dani és a háziorvos Gergő kórházi jelenete után, a tegnapi cirkusz már várható volt. Gondolom ez elhúzódik egy darabig, pláne ha Kata is bemegy kárászi kórházba és találkozik a Dr. Csomód Andrea (Ullmann Mónika) egykori főorvos asszonnyal?! Ha a cirkusz után egyáltalán bemegy?! Ha marad, akkor viszont háziorvosként hozzá fog járni Stefi. Jobban örülnék, ha Kata tovább állna, node keresni kell azt a fránya koronát........ :)
offtopic
Kecskepásztor 2023 jan. 26. - 09:24:10 Előzmény luci87
(17742/18017)
A Hotel Margaretet dögunalomnak találtam, így nem bántam, hogy munka miatt fokozatosan lemaradtam róla. A Bödörék számomra mindennek a legalja, noha igencsak üdvösnek tartanám, hogy egy népszerű film(sorozat) görbe tükröt tartson drágalátos honfitársaink elé.
4/10
offtopic
luci87 2023 jan. 26. - 09:14:24 4/10 Előzmény Kecskepásztor
(17741/18017)
Nekem a Hotel M.nem volt annyira sz.r,bár nem az en vilagom volt.Bödörek olyan volt,amilyen,de legalabb azon tudtam nevetni, még neztem volna..
offtopic
Kecskepásztor 2023 jan. 26. - 09:07:14 Előzmény luci87
(17740/18017)
A Mellékhatásnak a Covid-hisztéria tett be, késleltetve a forgatást. A Mintaapák nézettsége annyira lezuhant, hogy érthető módon állították le, illetve vágatták újra. Jelen esetünk a Barbieworld elképesztő érdekérvényesítő erejének bizonyítéka a Hotel Margaret megérdemelten csúfos bukása után. Nem tudom, hány részt forgattak le ebből a hasmenés-végtermékből, de el tudom képzelni, hogy abbahagyják a vetítését, mint a szomszédban Bödörékét. (Utóbbi esetben nem tudom, valóban csak 6 epizód készült el, avagy maradtak "örökre" dobozba zárt részek.)
4/10
luci87 2023 jan. 26. - 05:45:26 4/10 Előzmény Rojita
(17739/18017)
Igen,halistennek...viszont a venasszonyok patkanyos jelenete kicsit faradzto volt.Szilvi hogy beilleszkedett hozzajuk...(nekem nem szimpi,a Hotel Margaretben meg elment,de itt nem) ki is kerte maganak hogy o nem oreg
Dani megerdemelte amit Katatol kapott,mit hazudozik neki...sajnalom Katat.
4/10
napraforgó 2023 jan. 26. - 05:29:00 4/10 Előzmény Heatseeker
(17738/18017)
Stefi egy kis szarkavarógép.
Ahhoz képest, hogy élete első 20 évében Anikó húgaként nőtt fel és egy tűrhetően rendes kislány volt, habár tiniként gyakran lázadt a "nővére" ellen, aki időnként beosztotta a pult mögé, de igazából nem volt rosszabb, mint a korosztálya. Még az is rendben volt, hogy Danival járt, ő volt a kedvese, de ott már látszott, hogy Dani lassú, megalkuvó természete nem felelt meg neki. Többre vágyott és azt akarta, hogy Dani adja meg neki ezt a többet. Amikor a fiú erre nem reagált kedvezően, egyszerűen szakitott vele. Pedig Dani akkor már a lánykérésen törte a fejét, gyűrűt vett neki, pl. Stefinek ez nem volt elég és kirúgta a fiút.
Aztán megjelent Kata, a kamaszkori idol és Dani rögvest beleesett. És ahogy mélyült a szerelem Dani és Kata között, Stefi annál irigyebb lett és elkezdett ármánykodni a nővére ellen. Látszik, hogy ezt az ármánykodást még most is folytatja, nem tett le róla, hogy visszaszerezze Danit.

Én nagyon csodálkozom, hogy bár jó kétéve összeházasodtak, Kata még most sem tudta úgy megerősiteni a házasságát, hogy kettejük közé ne férkőzhessen be egy harmadik. Miért tűrte el, hogy a férje 2 évvel a lovardája megszűnése után még mindig ne csináljon semmit???? Miért nem kezdett valamit az erdészeti diplomájával? Ha mást nem, akkor dolgozhatott volna az apja mellett. Miért egy ilyen Dándi-félének kellett Misi mellé kerülni???, amikor ő is dolgozhatna ott?
De kitalálhatott volna valami más vállalkozást is. (fakereskedés, asztaloskodás, stb.) De egy javakorabeli harminc körülifiatalember csak otthon ül és mereszti a fenekét éveken át. Hát, nem egy olyan főnyeremény, akiért nagyon érdemes veszkődni. Egy ilyen mentalitású férfi soha nem lesz képes eltartani egy családot, gyerekeket. Nem lehet rá sem számitani, sem épiteni.

Ehhez jön még az, hogy a felesége háta mögött a sógornőjével ápolgat jó viszonyt, lovagoltatja, teázgat vele, stb. Miért csinálja ezt, ha tudja, hogy Kata ki nem állhatja Stefit és Stefi is utálja Katát??? Nyilván imponál neki a régi nő érdeklődése. Nem gondol bele, hogy ezzel a házasságát teszi kockára.