9/10
Kütyüfüggõ 2011 nov. 11. - 22:57:44 9/10
(219/359)
nekem is jobban tetszik az "új" szinkronnal, de jövõ héten adják a 2. részét :-)
oldbone 2011 nov. 11. - 22:53:53
(218/359)
A történetbõl idézet: "Hans Gruber vezényletével ugyanis arra készül, hogy megszabadítsa a multinacionális Nakatomi céget több száz milliónyi kötvényétõl".
Nem kellene inkább neki drukkolni: :-P
10/10
Kozutas 2011 nov. 11. - 22:12:23 10/10
(217/359)
Kövezzetek meg, de kivételesen szerintem az új szinkron jobban áll B.W.-nek.

Meg tudja valaki mondani, hogy amikor a film végén a fõnök beadja a hülyét B.W.-nek, mit és miért néz meg amibõl rájön, hogy a pofa nem a jó fiúk közül való ?

Köszi.
9/10
Kütyüfüggõ 2011 nov. 11. - 21:44:01 9/10
(216/359)
király film, csak fura Gyuri bá nélkül :-)
chicagoi 2011 nov. 11. - 21:24:02
(215/359)
Vass Gáboros szinkron.
10/10
Ford Mustang 2011 nov. 11. - 18:38:13 10/10
(214/359)
Attól tartok hogy nem fogja hozni az elsõ három hangulatát, ahogy már a 4. rész sem hozta, bár jó volt, de nem úgy mint az elsõ három. Agyon cgi-zik meg tökömtudja mit még, és nem lesz olyan mint a '80-as-'90-es évekbeliek.
10/10
Kozutas 2011 nov. 11. - 16:00:52 10/10
(213/359)
A sorozat tendenciáját követve az 5. résznek nem Moszkvában, hanem az amerikai kontinensen kéne játszódnia, a 6.-nak meg a Föld bolygón :-) Remélem baba lesz az 5. rész, és hogy legalább még ennyi rész lesz még a jövõben...
10/10
bitten 2011 nov. 11. - 10:39:21 10/10
(212/359)
Ez egy nagyon príma akciófilm sorozat legelsõ része. Egyszerûen imádom. Kicsit lassan indul be, de még így is tökéletes. Nekem a második rész megmondom õszintén hogy egy kicsit jobban tetszett, mert akciódúsabb és látványosabb is volt, valamint a vége nagyon ütött. A harmadik része is jó volt a sorozatnak, bár már teljesen már irányba ment el a dolog. A 4. viszont nekem már túl modern volt.
SZOTYl 2011 nov. 11. - 00:11:39
(211/359)
az elõbb úgy reklámozták a cool-on, hogy "az eredeti szinkronnal"
erre hallom, hogy nem Helyei László Gruber hangja :( amikor ez elõször megjelent szinkronnal, még nem volt Dörner Willishez passzintva
10/10
Ford Mustang 2011 okt. 10. - 13:25:26 10/10
(210/359)
"Jippiáéj, seggfej!" :))
Büdösborz 2011 szept. 15. - 11:53:00
(209/359)
Most nézem meg újra. Néha idegesitõ benne a sok lõdözés, de ezt leszámitva jó esti kikapcsolódás.
8/10
trudy 2011 aug. 22. - 21:41:10 8/10
(208/359)
Régi, de még mindig jó film. Ugyan a jelenetekben ellõtt manõvereket már én is számtalan (újabb keletû) akciófilmben láttam, a kivitelezés és a stílusos játék miatt szerintem szórakoztatóak és viszonylag izgalmasak is (annak ellenére, hogy tudjuk: Bruce mindent túlél). Számomra a Die Hard nagy elõnye a mai alkotásokkal szemben, hogy akciófilm a szó szoros értelmében: a fõhõs nem egy szende, jólfésült tinédzser, hanem egy igazi kemény fickó, továbbá tetszik, hogy van benne némi - akciófilmhez illõen száraz - humor és hogy a romantikus szál (amit én nehezen tolerálok akciófilmekben) annyira minimális és diszkrét, hogy nem teszi tönkre a mozi hangulatát.
Ádicsek1000 2011 márc. 17. - 17:47:08 Előzmény NANU..! NANU..!
(207/359)
10/10
offtopic
NANU..! NANU..! 2011 febr. 27. - 21:09:54 10/10 Előzmény Ford Mustang
(206/359)
Sajnos Igaz... :(
3/10
Egy gondolatrendõr 2011 febr. 27. - 17:37:13 3/10 Előzmény Retep95
(205/359)
Alighanem ez minden idõk leginkább túlértékelt közhelyparádéja.
10/10
Retep95 2011 febr. 20. - 01:14:18 10/10
(204/359)
Ez a film szerintem a filmes szakma egyik mûremeke. Nekem a kedvenc akció filmem. Bár mind a 4 része jó, a legjobb még mindig az elsõ. Itt még el is hiszi az ember bruce-ról hogy ilyeneket végbevisz nem úgy mint a 4. részében. BÁr a film már nem mai, mégis ha ma forgatnák le ugyanígy még mindig jól helyt állna a mostani "csúcs szuper filmekkel" szemben (Bruce willis egyik legjobb alakítása szerintem). 10/10
10/10
zerrik08 2010 dec. 26. - 22:09:55 10/10
(203/359)
Én régebben láttam, de csütörtökön is megnéztem és nekem sem tetszett annyira, mint régen,de szerintem ez az 1ik legjobb Bruce film .
zee944 2010 dec. 26. - 19:46:10 Előzmény velorexescsavo
(202/359)
De... majdnem minden, ami ebben a filmben nem jó, az avulás számlájára írható. Ma már számomra is szinte élvezhetetlen, de a maga idejében nem volt párja a mûfajban.
9/10
briggs 2010 dec. 24. - 21:52:54 9/10 Előzmény sziriat
(201/359)
Bocsi elirtam magam, kiváló film.
10/10
Ford Mustang 2010 dec. 24. - 19:15:13 10/10
(200/359)
Ugyanmár... úgy se lesz így, ezt már ígérik évek óta, de sose teljesítették.