Téma: Éden Hotel

1/10
Venos 2011 jún. 15. - 13:00:06 1/10 Előzmény bayswater
(707/727)
Akár adhatnának fel hirdetést is a mûsor készítõi:
"Elég aljas vagy, hogy átverd akik a legközelebb állnak hozzád? Akkor itt a helyed az Éden Hotelben!!!"
bayswater 2011 jún. 01. - 15:22:56 Előzmény Prettygossip
(706/727)
Sajnos nem tudom a nevét, én is olvastam egy fórumon, valaki beírta. Ne vedd készpénznek, lehet hogy csak pletyka.
bayswater 2011 jún. 01. - 15:22:05
(705/727)
Vissza kéne nézni azt a részt, ahol a szövetség létrejött. Milyen szavakat használtak, miben állapodtak meg. Lehet hogy én emlékszem rosszul, de mintha azt mondták volna, hogy osztoznak a nyereményen, ez számomra (az én mentalitásom, életfelfogásom szerint) annyit tesz: egynelõ arányban egymás közt szétosztják.

De talán ez a legkevesebb amiért Kristófra haragszom. Ha hagyta volna végig menni a játékot, most egy millával többje lenne, pontosan annyival, amennyit most Aliznak kénytelen adni. :-DDDD
fredi60 2011 jún. 01. - 12:19:33 Előzmény bayswater
(704/727)
"Nem azt mondta, hogy elosztja a nyereményét, nem. AD BELÕLE. Érdekes, nem?"

Nem akarom Kristófot védeni, mert a végjáték miatt úgymond kiábrándultam belõle.
De az, hogy "elosztja a nyereményt" nem azt jelentette eddig sem a töténelemben során, hogy feltétlenül egyenlõ arányban részesül/het/ne belõle mindenki (mármint a a csoportból)!!
Az is elosztás pl., hogy magamnak megtartok 40 %-ot, a maradék 60-on pedig 20-20 %-ban osztoznak a többiek. Hiszen ettõl még ELOSZTOM /de ha jobban szeretnénk nyelvészkedni, legyen helyette MEGOSZTOM :D/ a nyereményemet, nem??
Prettygossip 2011 máj. 30. - 20:02:18
(703/727)
Mi? Ádám és a szerk. csaj együtt járnak? Ki az ?
bayswater 2011 máj. 30. - 18:56:31
(702/727)
Na, akkor Ádám és a szerk.csaj és maradtak együtt, ez is dicséretes. Legalábbis jó lenne ezt hinni. Szerintem rendes srác ez az Ádám, akármennyit is fújolnak rá, számomra szimpatikus emberi értékkekel bír.
bayswater 2011 máj. 30. - 18:54:55
(701/727)
Robi a barátnõjével érkezett a bulira (ezt olvastam), mutattak is fotót kettejükrõl, a leány erõsen hasonlít Lindára, csak kék a szeme. De nem Linda az:)
csancsy 2011 máj. 30. - 16:27:44
(700/727)
Hát, sztem Dani és Ádám tutti barátok maradtak, mert együtt edzenek, Ádám felkérte személyi edzõjének a Danit, meg tényleg sokat találkoznak, nagyon jó barátok.
Ezt a pletykát hol hallottad? Akkor érthetõ így, bár ha nem is így lenne, akkor is érteném, miért nem kellett neki Niki:D:D:D:D:D A könnyûvérû csajok soha nem kellenek a fiúknak komoly kapcsolatra, max egyéjszakás kalandra és részegen.
Amúgy visszaolvastam FB-on az Ádám-Kristóf chatet. Ádám említette, hogy van komoly kapcsolata, lehet, hogy akkor a szerki csajjal rendesen összejött. Nem lepõdöm meg, a jó pasik általában vagy homokosok vagy foglaltak:D:D:D Viszont amint ledöbbentem, mikor Kristóf írta, hogyha Dani lett volna ellenfél, akkoris Kristóf mögé állt volna Ádám, mert hogy Daninak több esélye volt már. Hát, nem tudom, én ezt nem hiszem, Daniért áldozta fel magát Ádám és sztem õt is akarta igazából gyõztesnek.
Igen, azt tudom, hogy a Robi-Linda nincs együtt, bár úgy rémlik láttam bulin készült smacizó képeket kettõjükrõl, de gondolom az se volt komoly, meg sztem Robi normálisabbat is érdemel:)
bayswater 2011 máj. 30. - 14:49:29
(699/727)
Csak a képeket láttam, de nem volt ott mindenki. Helyesek voltak együtt. Azért ez egy nagy élmény lehetett nekik, akármikor is estek ki. Remélem, hogy a sokat hangoztatott barátság tényleg megmarad egy-két (több) emberke között, és gratulálok Daninak és Krisztának is, hogy így egymásra találtak. Robi viszont nem lett Linda párja.
bayswater 2011 máj. 30. - 14:46:32
(698/727)
Mindenki erõsen ki volt sminkelve.
De milyen pletykát hallottam??:)))) Állítólag Ádám összeszûrte a levet az egyik szerkesztõvel, még mielõtt beköltözött volna a hotelbe, mûsorkezdés elõtt, és ezért lehetett az, hogy nem reagált semmilyen nõi közeledésre, mert hát a szerelme látta mit csinál bent a hotelben:))) Ha ez így van, akkor örülök, mert ez meignt arról tanúskodik, hogy lojális gyerek ez az Ádám és hûséges típus:)Kívánom, hogy legyen boldog:)
bayswater 2011 máj. 30. - 14:43:28
(697/727)
Örüljünk, hogy egyáltalán ad belõle. Talán ezzel picit jóváteszi, amit tett. Bár szerintem az nem helyrtehozható. Ha kitart végig, ALiz most nem egy millával lenne gazdagabb, hanem 12 és féllel. Ennyit Kristófról:( És neki is maradt volna egy millával több, azzal amit Aliznak ad most. :-DDD
csancsy 2011 máj. 30. - 13:54:41
(696/727)
Amúgy utólag megnéztem a buli ustreamet, és alig ismertem fel Dettit. Nem félreérteni, de neki nagyon szép, bájos és kedves babaarca van és bulin ki volt festve és teljesen eltûnt a bájosság. Sztem szörnyen néz ki kifestve, neki meg kéne tiltani a sminket. Rossz hatással van rá Niki és Szandra. Nikinek meg sztem tutti hosszú póthaja van, Szandra meg öltözködésben hozta a ribis formáját, de tény jól állt neki begöndörítve a haja. Kriszta meg Dani nagyon aranyosak voltak és Ádám is:) Ott vigasztalta Kristófot meg Alízt is:)
csancsy 2011 máj. 30. - 13:17:25
(694/727)
Épp azt olvasom:) De legalább ad az Alíznak és Nikinek nem:D Ez még mindig jobb, mintha fordítva lenne, Nikinek adna és Alíznak nem:) Nem is érdemelné meg a Niki. És Dani, Ádám is kap. Azért nem hiszem, hogy nagyon keveset kaptak, én úgy sejtem, hogy kb. mindannyian 1-1-1 millát kaptak és kb. 9 millióból meg tudott lakást venni Kristóf, sztem ez jó:) Legalább volt annyi benne, hogy adjon Alíznak, ez a legfontosabb. Dani meg tutti tele tudja tankolni a kocsiját:D (Az annyira aranyos volt, mikor mondta, hogy nyereménybõl elõször teli tankolja a kocsit, valahogy olyan szerény kérés volt tõle, meg tényleg jószívû, meg az is vicces volt, mikor mondta, hogy 3-szor is csak õ tud kiesni:D

Amúgy Linda sztem nem adott volna semmit Attilának a 6 millából ha õk nyernek. Azért 25-bõl is csak 1,5 -ot ajánlott azért már... Sztem ez így volt helyes döntés és sztem Attila sem bánta meg.
bayswater 2011 máj. 30. - 11:43:02
(693/727)
Oovastátok mit nyilatkozott Kristóf? Hogy három emberkének fog adni a pénzbõl (Ádám, Dani és Aliz). Nikinek nem, mert lepaktált Szandráékkal. Nem azt mondta, hogy elosztja a nyereményét, nem. AD BELÕLE. Érdekes, nem? Mintha a vérszerzõdésük arról szólt volna, hogy osztoznak a nyereményen...
bayswater 2011 máj. 30. - 11:41:00 Előzmény Pista15
(692/727)
Csak ha nyernek. És nem hiszem, sõt, kizárt, hogy Linda a 6 millájából akkor is adott volna neki, ha mögé áll Attila. Nem, nem adott volna. Azt mondta volna, bocsi, nem mi nyertünk.
Pista15 2011 máj. 29. - 21:54:06
(691/727)
Mégis rosszul mérte fel, mivel ha mögéjük áll kap másfél millát.
bayswater 2011 máj. 29. - 18:45:12
(690/727)
Szerintem Attila hamar felmérte, hogy Lindáékból gyõztes pár nem lehet. Ezért tudta, õ sem kapja meg a másfél millát, így viszont jól jött ki, hogy megtagadta Linda kérést, lett benne egy kis tartás, kicsit javíthatott a rossz reputációján (pincsi imidzs).
Pista15 2011 máj. 29. - 11:47:59
(689/727)
de a nullához képest nem apró, annyira nem kedvelte õket...marhaságot csinált és utána bánta is.
csancsy 2011 máj. 29. - 11:46:58
(688/727)
Sztem meg jól döntött:P Lindát nem kedveli, akkor miért állna mögéjük, ráadásul ahogy mondta Szandra is szépen cserbenhagyta, úgyhogy nem véletlen. Amúgy sztem nem konkrétan Kristóf miatt ment hozzájuk, hanem Alíz miatt. Õt kedvelte (még táncoltak is együtt) igazán, meg talán a Danit. Ezért volt bolond a Linda, hogy nem hagyta meg a Danit párjául. lett volna 3 szövetségese. Bár akkor a hûségpróbát tutti nem állták volna ki ebben 1000% biztos vagyok benne ...

Amúgy az 1,5 millát nem úgy értette, hogy aprópénz, hanem, hogy a 25 millához képest kevés.