10/10
szentikek 2009 febr. 14. - 00:48:55 10/10
(11/11)
Bár a film elejét nem láttam, s amit láttam belõle azt is csak a 2 éves túlfáradt kisfiam sírása mellett láttam, s hallottam. Arra azonban elég volt, hogy kiderüljön, komoly baj van Patrikkal, aki egy gyönyörû, szeretnivaló drága kis emberke (volt:( )Bár a fekete hátterû dátumos részek sejtették a szomorú végkimenetelt, a kíváncsiság és együttérzés nem hagyta, hogy elkapcsoljak. Azóta is csak sírok, ha eszembe jut az édes kis arca, s ahogyan integetett... Ez szörnyen szomorú, s nem tudom, egy szülõ ki tudja-e valaha is törölni az ilyen emlékeket, s akarja-e kitörölni egyáltalán. Egy ilyen drága ajándék elvesztését nem lehet megemészteni, vagy igen? Mély együttérzésem a Szülõknek és tiszteletem az erejükért.
ondok 2009 febr. 13. - 00:15:16
(10/11)
Nem láttam még ilyen jóindulatú mosolygós babát,aki ennyi mindenen ment át, és így reagált rá.Nincs igazság.
pacica 2009 febr. 05. - 09:12:28 Előzmény ondok
(9/11)
Már kitörölték a nickjét. Nem csodálkozom.
ondok 2009 febr. 05. - 00:43:11
(8/11)
4/5.pont" obszcén v. trágár kifejezés nem lehet nick" Szerintem a "lofaszkurva" ezt bõven kimeríti.
ondok 2009 febr. 05. - 00:40:29 Előzmény pacica
(7/11)
Mintha a fórumszabályzatban lenne is egy pont ,hogy trágárság nem lehet a nicknév.
liliom22 2008 dec. 28. - 15:40:01 Előzmény hiperlink
(6/11)
http://www.demeterhaz.hu/erintettek/1_resz/

Ezen az oldalon fent van mind a három rész.
offtopic
pacica 2008 aug. 06. - 11:46:32
(5/11)
Ilyen névvel ezt a hozzászólást hát b*zdmeg!
10/10
Kõrbubi 2008 aug. 06. - 11:41:36 10/10
(4/11)
Nem tudok tõle szabadulni, annyira megérintett... Nagyon rég sírtam annyit, mint a kis Patrik filmje után, és még nagyon sokszor fog eszembe jutni. Mindkét részt láttam, az utolsó percig hittem, hogy jó vége lesz. De be kell látnom, hogy az ember ereje véges, nem hogy egy gyereké, akár kisebb, akár nagyobb.
Van egy nagyfiam és egy kicsilányom, úgyhogy mindkétszer nagyon mélyen beleéreztem, hogy mit tennék hasonló helyzetben.
Bár már sok idõ eltelt azóta, de õszinte együttérzésem a családoknak, és remélem halványult a veszteség.
10/10
hiperlink 2008 aug. 06. - 10:31:05 10/10
(3/11)
Sajnos nem láttam az elsõ részt én sem, a tegnapit is csak kb. 10 perc kieséssel. De mindenképp látni akarom, újra.

Tehát ha bárhol elérhetõ újra bármelyik rész, kérem engem is informáljon valaki.

zsolt pont botykai kukac gmail pont com.

Nagyon megérintett. És átrohantam a másfél éves lányom szobájába és csendben sírtam.

És nem tudom mit kívánjak, mondjak. Együttérzek.
10/10
dorka04 2008 aug. 06. - 08:19:40 10/10
(2/11)
Láttam az elsõ részt, így már nem véletlenül ültem le megnézni a filmet. Élt bennem a remény, hátha ez pozitív kicsengésû lesz. És volt is idõ, amikor úgy nézett ki, sikerül(t)! Aztán jött a visszaesés, és Atihoz hasonlóan kicsi Patrik elfáradt. ;(
De példát mutatott nekünk felnõtteknek, hogyan kell újra és újra felállni 1 vesztes csata után. Sajnálom, hogy nem lehetett övék (Patriké és édesanyjáé) a végsõ gyõzelem.:(
"Valaki azt mondta: "Ez a halál."
És én, gyengeségben, félelemmel osonva éjen át
Körülnéztem.
És lám! Nincs hátborzongató kísértet, csak egy halovány, édes arc,
Egy édes, felemelõ anyai arc, gyöngédségtõl, kegyelemtõl égõ,
"Te nem vagy a halál" kiáltottam, mert az élet legfennköltebb képzelete
Sem írta le a halált ilyennek énnekem;
"Nem a halál vagy, a vég?"
Nyájas módon jött a felelet: "Barátom,
Nincs halál! Én a Kezdet vagyok, nem pedig a Vég!"
Amálion 2008 aug. 06. - 01:31:58
(1/11)
Csak sírok.....a szomszéd szobában alszik a 19 hónapos kisfiam.....belegondolok....bár nem akarok.....nem tudom, hogy hogy lehet ezt épp ésszel kibírni!!!
Patrik gyönyörû, okos és tündéri kisfiú(....volt)!!!
Nagyon nagy erõt kívánok, még ilyen sok év után is, mert az még ilyenkor is kell! A fájdalom sohasem múlik el! Remélem valóra vált az álma, hogy nõvér legyen!!!
Ezt a filmet nagyon sokáig nem fogom elfelejteni!!! Talán másnak is erõt ad Éva ereje és a család összetartása!