malvinkicska 2016 jan. 13. - 16:23:42
(282/362)
Edgar és Laura értelmes tanult emberek, de szerelem terén érdekesen gondolkodnak olyan elvontak, igaz vannak is akik bele rondítanak, a háttérbõl, olyan információk aminek a fele sem igaz, mint, hogy leülnének és elmondanák, egymásnak mi bántja õket. A szerelem gyerekek is sok részt kaptak, most már szinte õk a fõ szállak.
8/10
napraforgó 2016 jan. 13. - 07:01:19 8/10
(281/362)
Edgar elvileg komoly ember, ügyvéd és újságíró is. Ehhez képest nagyon idétlen a hülyéskedése, hogy Laura Fereirával akar találkozni.... ez az idétlen féltékenykedés.....saját magára.... mert ha Laura találkozni akar - akárkivel - az nyilván nem jerleni azt, hogy viszonyt is kezdene vele. Hát egy nõ már szóba sem állhat senkivel ?????

Isabel figyelmen kívül hayja, hogy, ha ráveszi Josét, hogy õ ismerje el Eliast a fiának, akkor automatikusan semmissé válik a vádja Constancia ellen, sõt, õt fogják megbûntetni hamis vád miatt.

Érdekes, hogy Fernandora nem hatott jól, hogy megtudta az igazat a származásáról....Pedig, ha gyereke születnem a barna szín megint elõjöhetne...
8/10
napraforgó 2016 jan. 13. - 05:52:14 8/10
(280/362)
Elias nagyon helyes volt, amikor azt mondta, inkább Jose legyen az apja. Ezt Isabel is megkísérelte, hogy vegye inkább õ a nevére. Akkor Albertinho már nem tehetne semmit.... De Jose nem tudja elszánni magát, mert az hazugság lenne.
Szerintem inkább az az ostoba férfi-öntudat a hibás, mert ha Isabel özvegyasszony lenne gyerekkel, minden további nélkül bevállalná a gyereket.
Bonifacio úgy tûnik, még mindig szereti a csoki nõket, most Berenicere hajt. Jahaj, ha ezt Canico megtudja!
Edgar és Laura ellentétei olyan légbõl kapottak, nekem inkább nevetségesek, komolyan venni nem lehet.
Gilda viszont dönthetne már, tudja, hogy Albertinhonak csak szeretõnek kell, míg Chico komolyan gondolná a kapcsolatukat.
malvinkicska 2016 jan. 12. - 17:18:38
(279/362)
Az Elias ügy sokat van színen, már rég el kellet volna rendezni, de mivel a bárónõ érintett ezért húzzák halasszák, remélem a következõ részekben értelmesebb is fog történni nem csak ez, mert ez már kezd untatni.
10/10
syuzi 2016 jan. 12. - 12:51:07 10/10
(278/362)
Kiderült, hogy Fernando anyja fekete ez aztán volt a meglepetés
Meg is lepõdött Fernando.

Kiváncsi leszek Elias ügyére

Várom már a mai részt:)
malvinkicska 2016 jan. 11. - 18:17:45
(277/362)
Nem szoktam lehetetlen dolgokat írni a youtube fent van, 154 részes a Lado a Lado, a nemzetközi változat 105 rész, lehet nálunk egy résszel több lesz mivel vagdalják a sorozatokat, de ez nem biztos, mert a kinti részek, 36, 37,- percesek voltak.
8/10
napraforgó 2016 jan. 11. - 17:17:27 8/10
(276/362)
Most már kíváncsi vagyok, hány részes lesz a sorozat, mert a 105. részig fenn van a tartalom, de nem úgy nézem, hogy ott a vége. Remélem lesz valami tárgyalás a kis Elias ügyében és Constanciát elítélik. Nem lehetetlen tehát, hogy 154 részes....
malvinkicska 2016 jan. 11. - 16:51:12
(275/362)
Azért jó eza sorozat, mert nem rágódnak hónapokig egy témán, igaz már régebben tudtuk, hogy Fernandonak az az anyja, de ez most a nagy képûségének jól jött, nem a bõrszíne által kel megítélni sokszor embereket, Caterinanak is látni kellet volna, de Edgar nem olyan szemtelen, mint õk elegánsabban csinálja. Diva titka most már teljesen kitudódott, talán jobb is így. A kisfiú aranyos volt, mikor kérdezte, a dadát, neki van apukája, mert õneki az akit mondanak nem kell, mert úgy bánt vele. A párbeszéd nagyon jó volt Isabel és Edgar közt, jól van írva. Amit továbbra is hiányolok, hogy Laura és Edgar, kerülgetik egymást, remélem csak kitudódik az az újságírói álnév.
8/10
napraforgó 2016 jan. 11. - 16:32:47 8/10
(274/362)
Ma bomba ronbbant a sorozatban, a fajgyûlölõ Fernando megtudta, hogy a vér szerinti anyja egy fekete nõ! Vagy inkább mulatt, mert nem teljesen sötét a bõre. Vagyis Fernando éppoly félvér, mint Isabel, vagy Elias....
Az elõzetesben Catarina is milyen lekezelõen beszélt a feketékrõl... Bár szerintem Canisot nem utasította vissza, amikor az ölelgette....
Díva titkáról is lehullt a lepel, úgy látom, az imádói végre megnyugodtak.
Neusinha tenyérbemászóan nyomul Lucianora, nem akarja megérteni, hogy a férfinak nem kell.
malvinkicska 2016 jan. 10. - 17:35:41
(273/362)
Elias okos kis fiú, de azért egybõl biztos nem fogja érteni, miért kellet ennek így történni.
10/10
syuzi 2016 jan. 10. - 13:55:45 10/10
(272/362)
Én is kíváncsi leszek rá hogy Elias mit fog szólni hogy Costanzia volt aki elrabolta

Várom már a hétfõi részt:)
8/10
napraforgó 2016 jan. 09. - 04:29:59 8/10
(271/362)
Kíváncsi vagyok, mit fog szólni Elias, ha megtudja, hogy a kedves, szép hölgy szakította el az édesanyjától és számûzte Zenaidához, aki nem szerette.

Mi lenne, ha elõkerülne a bába? Neki csak meg kéne magyarázni, hogy honnan került elõ a halott baba?

Vicces volt, akogy Kiki elszólta magát Díváról és Lucianóról.
malvinkicska 2016 jan. 08. - 18:53:41
(270/362)
A bárónõ továbbra sem ismeri el, hogy elraboltatta Eliast, de ennyire faj gyûlölõ, akkor miért ragaszkodik annyra a gyerekhez, mikor Isabelt, meg ócsárolja, a fiát is kéri vegye a nevére a gyereket, abban igaza vana gyerek õt emlegeti, nem tudja ki.
8/10
napraforgó 2016 jan. 08. - 16:42:33 8/10
(269/362)
Azt hiszem, hogy Constancia nem tette magát túl szimpatikussá, még egy olyan szervilis rendõrfõnök elõtt sem, mint Prasedizs.

Vicces volt Shico, amint fehérre maszkírozták. De Josenak igaza volt, ne alázkodjon meg, ne csináljon magából bohócot, fogadják el olyannak, amilyen.
8/10
napraforgó 2016 jan. 08. - 06:16:07 8/10
(268/362)
Off
Én is szeretem Colungát, de nem ragaszkodom a hõsszerelmes szerepköréhez. Mivel már elmúlt 50, szerepkört kell váltania. Lehetne apuka, vagy nagybácsi - mellékszereplõ mások szerelmi történetében, vagy átvált gonoszba. Amúgy én ettõl nem idegenkednék, de most annyira elegem van a szokványos hülyeségekbõl, így rakásra nem bírom nézni õket.
Viszont kezdem becsülni a brazilokat, és úgy alapvetõen a kosztümös sorozatokat. Valahogy a szamárságok is jobban elviselhetõk a múltba helyezve...
-------------------
Azért ebben a sorozatunkban is van pár fura dolog, pl. a dombon szinte nem lakik csak kb. 20 család. A lakóbódék mellett egy szál WC-bódét sem láttam sehol. Fogalmam sincs, honnan hordják a vizet, de ugye az iskola oltásához vittek pár vödörrel...

Celinha loknijai eléggé idétlenek a korához képest, és vicces, hogy a házasságon kívüli viszonyon töri a fejét. Mondjuk egyszer sem hallottam, hogy Guerrával arról beszélgettek volna, hol is fognak lakni, ha majd összeházasodnak. Celina csak csapongott össze-vissza, mint egy kajla bakfis, de semmilyen ésszerû gondolata nem volt a jövõrõl.

Kicsit fura, hogy Edgar vidáman járathatta a lányát egy egyházi iskolába, dacára, hogy az anyja megesett nõ volt, de most, hogy a nó rendezni akarja az életét, férjhezmegy egy jómódú férfihoz, vagyis "tisztességes" asszony lesz, a gyereke nemkívánatos személy lett az iskolában. Ez az álszent társadalom! Eddig úgy tettek, mintha nem is lett volna anyja a kislánynak, de most meg férjes asszonyként sem elég jó oda.....
malvinkicska 2016 jan. 07. - 20:08:08
(267/362)
Isabel nagyon szépen beszélt a kisfiával az apjáról is szinte, úgy jött le, mintha igazi gyereke lenne, aztán a rendõrfõnök nem köpte nyelte, ahogy elmondta a sérelmét Isabel. Alicia anyja egy tenyeres talpas paraszt nõnek néz ki, olyan modora van , mint egy kondás asszonynak aki régen segített a férjének a csürhe össze szedésben, sokszor olyanok jutnak az ember eszébe ami ezelõtt, nagyon régen történt.
OFF Napraforgó nagyon jól tetted, hogy nem kezdted el a Szeretned Kell címû sorozatot, pedig én kedvelem Colungát, de számomra egy csapni való, a téma, akkora stábbal, kutya macska, benne, egyszóval abba hagytam 3 rész elég volt belõle, nem mondom sose nézzek bele valamiért de nem követem az biztos.
8/10
napraforgó 2016 jan. 07. - 16:25:44 8/10
(266/362)
Carlota is igen tenyérbemászó modorú, ahogy "lekölyközi" Jonast, aki felnõtt ember.
Amúgy sem tetszik a csendõrpertu, ahol a fehérek letegezik a négereket, azok meg magázzák õket.

Isabel nagyszerûen beszélt a rendõrfõnöknél.
És Jose is jól csûrte-csavarta a szót, õt se tudta letartóztatni a kapitány.
10/10
syuzi 2016 jan. 07. - 13:58:02 10/10
(265/362)
Jose tényleg nagyon bátor volt hogy kimentette Laurat és Melissat

Catalina tényleg gonosz volt képes volt felgyújtani egy iskolát

Neusinja is elég gonoszan viselkedik szegény Divával szemben

Várom már a mai részt:)
8/10
napraforgó 2016 jan. 07. - 06:34:32 8/10
(264/362)
Acunco szenátor átlát a feleségén, tudja, hogy össze-vissza hazudozik. De azért 6 évig õ se kereste az elvált lányával a kapcsolatot, és a fia balkézrõl született gyereke se érdekelte, pedig az nem lehet, hogy nem is tudott róla. Ennyire nem lehet sem vak, sem süket.

Catarina egy dög, felgyújtatja az iskolát a dombon, de nem is gondol rá, hogy a lánya is bajba kerülhet. Az meglepett, hogy azért mennyire aggódott érte, pedig korábban többször mondta, hogy csak kolonc a gyerek a nyakán, könnyebb lenne nélküle.
Gondoltam is, hogy egyszercsak Edgarra bízza és eltûnik.

Mondjuk azt sem értem, hogy Isabelnek mi a fenének kelllett elmennie egyrészt a színházba - nem volt ott semmi fontos ás halaszthatatlan, és pláne fölmenni a dombra sötétedés elõtt... Na ott se volt semmmi fontos, az iskolát megnézhették volna akármikor, amikor nem kell vigyáznia egy idegen gyermekre a sajátjá kívül.
Canisoban legalább volt annyi tisztesség, hogy olyan idõpontot akart választa, amikor nincs senki az épületben. Nem számított arra, hogy valaki visszamegy oda.

Jose a nagy hõs, kétszer is visszament, kihozta a kislányt és Laurát is.

Eulalia nagyi nagyon fárasztó, most Sandrát szapulja, hogy késõn ér haza, így a lány be se vallja, miért késett.
malvinkicska 2016 jan. 06. - 16:29:22
(263/362)
Cstarina egy gonosz nõ most ezzel a tûzzel a saját kislánya is majdnem odalett, buta csak a bosszú vezérli, jó aza a mondás aki másnak vermet ás, maga esik bele, csak az a baj a gyereke szenvedi meg az õ butaságát. Azt hiszi ezzel lehetetlenné teszi a nõket , de téved, mert azok mellet vannak segítõk. Eulália mit követ, mi köze neki az unoka munkájához, inkább azzal a nem normális fiával törõdjön, milyen sületlenségeket csinál. Elias ügye már úgy néz ki végig benne lesz , csak túl lépnek egyszer rajta. A bárónõ nem akar engedni, továbbra is hazudik, de a férje át lát rajta.