10/10
syuzi 2015 dec. 18. - 13:07:52 10/10
(222/362)
Laura kirohanása tényleg nem volt semmi. Szép Lauratól, Sandratól és Isabeltõl hogy iskolát alapítanak a dombon:)

Sandrat egy nõs férfi ejtette teherbe ki becsapta szegény lányt.

Jose végre megkérte Isabel kezét remélem hogy sokáig boldogok lesznek:) Esthert gondoltam hogy igent mond Albertinhonak

Most kezdenek beindulni az események. Várom már a következõ részt:)
malvinkicska 2015 dec. 17. - 20:27:24
(221/362)
Laura is egy erõs akaratú nõ Edgar szintén, férfiben, és két éles kard nem fér egy hüvelyben én így látom de lehet tévedek nekem ez jön le, ahogy beszélgetnek.
8/10
napraforgó 2015 dec. 17. - 19:01:05 8/10
(220/362)
Laura nem hagyta magát, hogy egy üresfejû, sznob nõ megszégyenítse, helyette õ szégyenítette meg Gisel õnagyságát.
Edgar sehogy sem akarja megérteni Laurát, hogy nem akar egy férfi tartozéka lenni, a férjétõl függni. Edgar a védelmezés örve alatt biztosan befolyásolni, irányítani akarná. Erõs akaratú férfi, nem szeret engedni.

Megtudtuk, hogy Sandrát egy nõs férfi csábította el, aztán meg lekoptatta.
malvinkicska 2015 dec. 17. - 16:07:49
(219/362)
Laura kirohanása egy kicsit erélyesre sikeredett ami nem baj, hogy kiáll a nõk jogaiért, csak egy kis félreértés történt Edgar részérõl, mivel azt hiszi nem akarja, hogy továbbra együtt legyenek, igen a mondandóját, lehet így is úgy is értelmezni, Az szép dolog a három nõtõl, hogy iskolát akarnak a hátrányos helyzetû gyerekeknek, tanuljanak, meg írni, olvasni, és erre Isabel a tõke Lauráék a szellemiek. A két lánykérés érdekes volt, Ester is igent mondott, nem beszélve Isabelrõl aki röpköd örömében, mikor mindig szerette Joset, és ami fõ az apja is beleegyezett. A dolgok jól alakulnak mostanában elég sok minden történik, és látszik a bejátszásból fog is.
10/10
syuzi 2015 dec. 17. - 12:31:46 10/10
(218/362)
Edgar nagyon bátran és hõsiesen viselkedett hogy bemosott a szenátornak

Szerintem is Jose jól menedzseli az újságot. Alice szerintem hozzámenne az új udvarlójához Gustavhoz

Díva elájulása nem volt semmi. Sandra és Teodoro remélem hogy tisztázni fogják a félre értést
Albertinho nagyon lekezelõen és megalázóan beszélt a kis Eliasal aki a (saját fia ) csak nem tudja és a kis Olagoval

Zenayda is csak mindig bántja kis Eliast neki a fiai közül csak Vilmar a kedvence.
Várom már a mai részt:)
malvinkicska 2015 dec. 17. - 09:59:27 Előzmény syuzi
(217/362)
Edgar nagyon szereti Laurát be is mosott a vén kecskének, aztán mellette volt vigasztalta, várom ha megjelenik az újság cikk milyen hatást vált ki, az emberekbõl. A szenátor felesége is egy jellemtelen nõ, üres kalász fenn tartja a fejét típus, nem sok ész szorult a fejecskéjébe.
8/10
napraforgó 2015 dec. 17. - 07:00:30 8/10
(216/362)
Ma én is nagyon várom a folytatást. Az elõzetesbõl láthattuk, hogy Laura betoppan valami rendezvényre, ami felháborodást vált ki. Fõleg az a sznob Gisel háborog, Laranjearas szenator felesége. Én biztos a szemébe vágtam volna, hogy a férje meg akart erõszakolni, és nyilván a többi nõi alkalmazott ellen is hasonó akciókat követett el. Vajon mit csinált volna a bõsz Gisel? Mondjuk elájul, na de aztán??? Elválik? Vagy lenyeli?
De tartok tõle, hogy Laura nem fog beszélni, még majd neki kell megszégyenülve távozni.
Kérdés Edgar cikkének milyen hatása lesz.
8/10
napraforgó 2015 dec. 16. - 17:50:01 8/10
(215/362)
Edgar valóban megtorolta a szenátoron a Laurán esett sérelmet. És nem Laura, hanem õ fogja megírni az esetet - nevek nélkül.

Jose nemcsak a könyveléshez ért, hanem a szervezéshez is. Guerra meg a többi újságíró ezekhez nem ért, csak a szép szavakhoz. Josét meg kéne tenni az újság menedzserének.
10/10
syuzi 2015 dec. 16. - 17:14:54 10/10
(214/362)
Én is bírtam mikor Laura , Díva és Isabel jól beolvasott Catarinanak

Én is kíváncsi leszek rá hogy Edgar mit fog szólni Fernando részvény eladásához

Várom már a következõ részt is:) Most kezd csak izgi lenni a történet én nagyon szeretem ezt a sorozatot:)
10/10
syuzi 2015 dec. 16. - 17:11:56 10/10
(213/362)
Nagyon jó ötlet lenne ha Laura Paolo Limaként írna a szenátoról hogy mit tesz a nõkkel

Jose tényleg nagyon jól ért a könyveléshez:)
malvinkicska 2015 dec. 16. - 13:20:55
(212/362)
Szerintem ha Edgar tudomást szerez róla biztos nem fogja szó nélkül hagyni, hogy az öreg szenátor mit akart Laurával. Azt szeretném ha észre térítené.
8/10
napraforgó 2015 dec. 16. - 04:28:16 8/10
(211/362)
Szó nincs itt szerelemrõl - a szerelem önfeláldozó, nem tesz olyat, amivel árthat szerelme tárgyának.
Itt csak puszta élvhajhászásról van szó, a szenátor szexuális fizetséget vár a munkáért, a foglalkoztatásért. De nyilván rossz lóra tett.
Én Laura helyében cikket jelentetnék meg azokról a személyekról, akik kiszolgáltatott lányokat csak azért foglalkoztatnak, hogy élvezkedhessenek velük. Paulo Limaként írhatna az esetrõl - név nélkül, aztán ismerjen magára mindenki....
8/10
napraforgó 2015 dec. 15. - 17:02:55 8/10
(210/362)
Remélem az a vén bakkecske nem követ el erõszakot Laurán. Remélem, Isabelék idõben jönnek és kiszabadítják.
Mégis mit képzelt az a szenátor, hogy egy szenátor-társa lányán akar erõszakot tenni?
malvinkicska 2015 dec. 15. - 16:42:56
(209/362)
A gondolatunk jó volt a szenátor szeretõnek akarta Laurat, nagyon sajnálom, ennyi megalázásban van része, pedig egy jóságos nõ , és nem is buta, szereti az embereket. Az nagyon tetszett mikor hárman beolvastak annak a vipera Catarinának, és õk nem alacsonyodtak le hozzá, csal megmondogattak neki, az meg olyan rossz indulatú egybõl a másikat okolta miatta. Jose nagyon jól ért a könyveléshez is, meg akarja menteni az újságot. Azt várom Edgar mikor beszélni fog az apjával a részvények miatt, ez a másik kis vagyon hajhász Fernando, nem mondta el az okát a dolognak. A sztori most beindult, az elõzetest olvasva elég sok mindenre fény derül mostanában.
10/10
syuzi 2015 dec. 15. - 13:02:11 10/10
(208/362)
Szegény Dívát jól lejárata a két gonosz banya Catarina és Neusinja.

Remélem, hogy Laura, Sandra,és Isabel jól bosszút fog állni Catarinan
Jose jól helyre tette Canisut mondjuk meg is érdemelte Canisu. A focimeccsen Costanzia hogy kiszúrta már Albertinho új "barátnõjét" Giselt.

Lauraba szerintem is szerelmes az új fõnõke. A szenátor felesége tényleg undok volt Lauraval pont olyan mint Costanzia

Várom már a mai részt:)
10/10
syuzi 2015 dec. 15. - 12:57:46 10/10 Előzmény berto
(207/362)
Szia! Köszönöm szépen a segítséget:) Így már megtudom keresni a dalokat:) Köszönöm még egyszer:)
malvinkicska 2015 dec. 14. - 18:45:36
(206/362)
Ma már nem csak a színházról volt szó, volt futball meccs, aztán aza két rossz indulatu, mûvészetet utánzóknak, megint sikerült a Divat, az újságban lejáratni, az meg neki esett, Isabelnek, persze most már nyomoznak a lányok a másik újság író után, remélem sikerül nekik, az a szemét Catarina még cipõ rongya sem lehet Laurának. Laura új munkahelyén, én azt láttam, mintha az öreg szivarnak tetszene, virágot vitt neki, de a felesége mikor meglátta ki az új titkárnõ, szegényt jól leteremtette, az is egy faragatlan tuskó. Jose jól megverte Canisot, amiért lop, José nem egy matyó hímzés férfi szépség, de nagyon jól hozza a karakterét.
berto 2015 dec. 14. - 18:34:48
(205/362)
Szia Syuzi! Laura és Edgard "dala" : NANDO REIS - SEI
A fõcím dal pedig ha jól tudom: Liberdade, liberdade, abra as asas sobre nós - Dominguinhos do Estácio- tól ! :-)))
8/10
napraforgó 2015 dec. 14. - 13:50:24 8/10
(204/362)
Láthattuk, hogy Caniso tehetséges zsebtolvaj, miközben nyakkendõt tuszkol a járókelõkre, a zsebükbõl elemeli az értékeiket.
Kíváncsi vagyok, Constancia elviseli-e, hogy a lánya annak a szenátornak a titkárnõje legyen.
10/10
syuzi 2015 dec. 14. - 12:54:48 10/10
(203/362)
Tudja valaki hogy ki énekli a fõcímdalt? És azt a szerelmes számot mi mindig Laura és Edgar szerelmes jeleneteinél szól? Köszönöm elõre is:)