1/10
Vindikitty 2021 márc. 12. - 18:00:01 1/10
(62/122)
Rettentő irritáló film! Még az egy csillag is sok!

SPOILER!!!Csak az volt benne pozitív hogy kinyírják a végén ezt a szemét nőt! Nem értem miért úgy van reklámozva, hogy "imádnivalóan gonosz"! Egy aljas lelketlen gonosz hazug mocsok! És ez a szöveg is, oroszlán vagy vagy bárány... az jön le hogy még az ilyen ember csinálja jól! SPOILER VÉGE
Agymosó netflix szar!
7/10
offtopic
Bartosz 2021 márc. 12. - 16:15:15 7/10 Előzmény Edmond Dantes
(61/122)
Hülye emberek mindig is lesznek. Dühös lett na, lehet most már máshogy kommentelne.
9/10
offtopic
Edmond Dantes 2021 márc. 09. - 17:57:23 9/10 Előzmény Bartosz
(60/122)
Lásd ez alattit...
9/10
offtopic
Edmond Dantes 2021 márc. 09. - 17:56:13 9/10 Előzmény RGErika
(59/122)
Jobb ha lemondja a Netflixet, mint az hogy SPOILERezik. Finoman is: bunkóság másokkal.
1/10
RGErika 2021 márc. 09. - 15:20:05 1/10 Előzmény SZUKI88
(58/122)
Igazad van, ritka szar film. Leszbik, buzik nélkül már nem készülhet film Hollywoodban. Ráadásul megpróbálják őket pozitív hősként beállítani. Megfordult a fejemben, hogy lemondom a Netflix előfizetésemet. Ráadásul úgy reklámozzák, hogy Rosamund Pike imádnivalóan gonosz. Hát nem. Örökre megutáltam ezt a színésznőt. Amúgy az időseket tönkretevő, velejéig romlott, aljas emberről miért gondolták az alkotók, hogy egy szikrányi szimpátiát kelthet bárkiben is. De legalább a végén kinyírták.
1/10
RGErika 2021 márc. 09. - 15:10:09 1/10
(57/122)
A legidegesítőbb, legszarabb film, amit valaha láttam.
7/10
Bartosz 2021 márc. 08. - 16:45:22 7/10 Előzmény Edmond Dantes
(56/122)
Aki nem látta a filmet, az ne olvasgasson kommenteket!
10/10
dtibor4 2021 márc. 06. - 01:05:30 10/10
(55/122)
Szerintem zseniális a forgatókönyv, végig idegben voltunk és a két csaj halálát kívántuk végig. Az is tetszett, hogy nem a szokásos happy end van, meg győz a jó sablon. Nem értem, hogy egyeseknek miért az a bajuk, hogy idegesek lettek tőle, pont ez a story lényege. Plusz azokat sem értem, akik a maffiozók gyökérségein húzzák fel magukat. Pont, hogy ez a realisztikus, hogy nem tökéletesek.
gyereamozibabe 2021 márc. 04. - 21:51:45
(54/122)
Együtéses leszboszorkányok a maffia ellen. Amúgy ilyen gyámság-bűnügyeket épp a maffia szokott művelni. Keressetek rá: "kuruc makai klán villa"
9/10
Edmond Dantes 2021 márc. 03. - 19:04:24 9/10 Előzmény Bartosz
(53/122)
Engem nem zavar, hogy SPOILER, mert láttam. Önt sem, mert látta. Vajon mást sem, aki NEM látta?
7/10
Bartosz 2021 márc. 03. - 12:13:26 7/10
(52/122)
Na nehogy már két ribancot ne tudjon kicsinálni egy orosz (bocsánat, ex-) maffia.

A téma nem rossz, a film is jó a zenékkel együtt. Az üzenet az nagyon rossz, nagyon mellé ment. Főleg ebben a világban. Oké, hogy ez a kőkemény valóság, de akkor is. Az ügyintézések eléggé nem hivatalosnak tűntek (beb*szna ha így működne amerikában) Ahogy lerendezték a törpét meg az embereit azt még James Bond is megirigyelte volna.

Azt hittem megússza a ribanc, de akkor repült volna a netflix a menümből.

10/7
shoc 2021 márc. 03. - 10:01:03
(51/122)
szeretnék kérdezni valamit.
azt mondja a csaj: "attól jobbnak képzeled magad, hogy fark*d van?"

majdnem 40 éves vagyok de ezt a mai napig nem értem.
attól bárki többnek képzeli magát hogy farka vagy épp puncija van? ez nem tökmindegy?

úgy értem, hogy volt eddig hét munkahelyem, abból hatban nő volt a főnök. kit érdekel hogy kinek mi a nemi identitása... hatalommal bárki vissza tud élni, mindegy mi a neme, vagy épp a bőrszíne. (ez a tapasztalatom)...

a ngetflixeseknek minden forgatókönyvre még rá kéne szánni pár hónapot. jobban átgondolni. még gyúrni egy kicsit. a legtöbb netfilx film elsietett, feledhető (ahogy ez is). örülök, ha nincs igazam.

nagyon hiányzik a mozi. nem szeretném, hogy ez a minőség, nívó legyen a jövő.
az a jó benne, ha ez a nívó lesz a jövő, akkor inkább újra elkezdek könyveket olvasni.
1/10
SZUKI88 2021 márc. 02. - 21:11:26 1/10
(50/122)
Ennél szarabb filmet nem láttam... komolyan mi ez a sok elbaszott feminista szar film mostanában??? Elvett 2 órát az életemből... Ettől függetlenül tökéletesen tükrözi a valóságot. Ettől lesz valaki erős nő? Kérem, ne vicceljünk...
9/10
Edmond Dantes 2021 márc. 02. - 19:55:39 9/10
(49/122)
Ezért ... vagy a sok 1*-ért. Vannak köztük poéngyilkosok-spoilerezők, ami etikátlan és vannak olyanok, akik nagyítóval keresik a hibát a filmben. Persze hogy van/nak benne hibák. Már Kádár et. is megmondta: elvtársak, vannak még hibák. Szabad jegyzetelni, kákát csomót keresni nagyítóval a kézben, csak tönkreteszik a saját élményüket. Szívük joga ... csak másokét ne tegyék tönkre spoilerezéssel.

Egyszerűen nem veszik észre a kritizálók, hogy hiába orosz maffiafőnök a kis ember egy csomó csicskással és fegyverrel, ha egyszer a formális jog és a bíróság a nőt védi és a mamát csak úgy tudja kiszabadítani az "elfekvőből", ahogy csinálja és az is ésszerű, hogy összefognak a végén azaz a vége előtt. Nagyüzemmé fejlesztik a kisüzemet. Ide írd a spoileres tartalmat


1/10
offtopic
Tleventeee 2021 márc. 02. - 10:51:24 1/10 Előzmény Edmond Dantes
(48/122)
Sajnálatomra ennyitől nem, talán ha sokan tesznek így, de túl ostobák a népek... Mindenesetre én már jobban érzem magam ettől és bocs nekem csak ez számít :)
9/10
offtopic
Edmond Dantes 2021 márc. 02. - 10:37:44 9/10 Előzmény Tleventeee
(47/122)
Tönkre fog menni a Netflix ...
1/10
Tleventeee 2021 márc. 01. - 22:24:42 1/10 Előzmény Solat78
(46/122)
Pontosanugyan ezért regisztráltam én is!!
1/10
Tleventeee 2021 márc. 01. - 22:23:08 1/10
(45/122)
Ez volt az a pont, amikor lemondtam a Netflix előfizetést... Mínusz 1milliard pont!!!
5/10
yaka 2021 márc. 01. - 20:35:44 5/10
(44/122)
Nagyon vegyes nálam a film: van, ami nagyon jó benne, viszont olyan is, ami nagyon gyenge. Ami jó:
- az alapötlet
- Rosamunde Pike színészi játéka
- végig fenntartja az érdeklődést

Ami gyenge:
- a forgatókönyv egyes elemei annyira nem hitelesek, hogy kb. egy általános iskolás is rávágná, hogy "ezt nem veszem be". Ezt csak spoileresen tudom kifejteni, szóval SPOILER!

Fran, a kb. 60 kilós vékony csaj egyedül, lazán megállítja a gondozó üvegajtaján (!), kezében pisztollyal kilépő, hozzá képest többszörös túlerőben lévő vérbeli orosz maffiózót, Alexit - úgy, hogy oldalról észrevétlenül (még egyszer mondom, üvegajtón mennek ki!) zsákot húz annak a fejére. Nem jó kifejezés, hogy ez a jelenet több sebből vérzik - ez a jelenet egy nagy, megállíthatatlanul vérző seb... :-(


2/10
Bigpapa 2021 márc. 01. - 10:53:45 2/10
(43/122)
Tipikus példája annak, hogy valaki kitalál egy jó sztorit egy sörözés alkalmával, és minél részegebbek, annál szarabb lesz a sztori vége.
Itt a forgatókönyvíró nem tudta eldönteni, hogy mi is ez a film valójában? Vígjáték, fekete komédia, dráma, vagy csak kib***ik veled 2 órán át és a végén azt is megbánod, hogy ráklikkeltél. Nálam ez jött ki a végén.

Ugye az, ahogy a csaj felépíti a kis vállalkozását, zseniális, bár köcsög dolog. Minden jóérzésű ember azt kívánja, kínok közt rohadjon meg. Majd kiderül, hogy az orosz maffia egy fejesének az anyucikáját rabolta el és az ügyvéd jön is megfenyegetni. na és innen borul a film, mert szar az ügyvéd színészi játéka is, a dialógus is,amit lenyom, nem súlyos a mondanivalója, nem érzem én sem, a csaj sem, hogy hű bmeg, ezt most megszívja a csaj. Majd elmegy a mamáért a 3 idióta, akik komolyan, orosz maffia? Az orosz maffia hierarchiája a gyilkosságok számában mérhető. Akik a törpe mellett dolgoznak, elvileg a legmagasabb szinten vannak már ,tehát egy John Wick kb mindegyik, annyit ölhettek már. Ehhez képest egy ZS kategóriás Tesco gazdaságos 300Ft-os vígjátékba illik,amit művelnek az otthonban. A két csaj elintéz egy pisztolyos pasit, aztán mindent túlélnek, a törpe úgy hülye,ahogy van...
Bányában vannak, csaj a székhez kötve. Minek kell baleset? Földet rá bmeg és kész. Még egy hülye is úgy nyírta volna ki. Nem kormányzó, hogy gyanús lesz,ha eltűnik. A csajt elverik, minimum 5 órát fekszik a földön a gáz előtt,de nem fullad meg. Hátbameg :D A csavar meg.... hogy a törpe kvázi behódol a csajnak a pénz miatt. Hamar túltette magát azon, hogy a szeretett anyukáját majdnem kinyírta a nő és kisemmizte. Az orosz maffia pont ilyen elnéző amúgy, azért is hívják őket a leghumánusabb maffiának,mert nem, hogy nem ölnek meg,de még fizetnek is neked,ha ártasz nekik és gazdaggá tesznek



Aki picit is okosabb egy ötödikesnél,az ne nézze meg,mert csak felbacca magát a végére, annyit nem ér. Bugyuta sztorivezetés, bugyuta csavarok, bugyuta megoldások, ez tényleg ilyen Covid film, hogy normális filmet nem tudtunk csinálni, bocsi, ez van, örüljetek,mert legalább nem zúg a kép, van benne film.

2/10