Téma: Fülledtség

xzibit2009 2009 júl. 13. - 18:04:30 Előzmény Schatz
(14/34)
pedig kapni már elég rég óta magyarul (is).
Schatz 2009 máj. 12. - 20:09:00
(13/34)
Én eredeti nyelven, angolul néztem meg(nem találtam magyar feliratot, se szinkront).. Joe Pantoliano-nak olyan olasz akcentusa van:D:D de jó hallgatni=)
Hilaryfan17 2009 ápr. 03. - 17:54:22
(12/34)
tökéletesen igazad van!!! A két csaj egymásba gabalyodásának története és levezetése nagyon profin meg van oldva!!! A "közös jelenetek" pedig egyszerûen tökéletesek!!! S akár milyen hihetetlen nem is egy fiatal csajok, hisz mind2-en 40 körüliek!!! 9/10!!!
goodboy 2009 ápr. 03. - 16:47:24
(11/34)
Elsõre elég érdekes film, de többszöri megnézés után már csak a két csaj produkciójáért néztem meg, mert nincs is szebb annál amikor két meztelen nõi test egymáshoz ér.
Hilaryfan17 2009 febr. 23. - 09:03:34
(10/34)
baromi jó film!!! Jó volt megnézni.... fõleg a 2 csaj extra produkciójáért!!! :D:)
9/10
efes 2008 júl. 22. - 21:09:51 9/10
(9/34)
Hát, én azért nem mondanám, hogy ez a legjobb maffia-film ever, de hogy Wachovski-tesók összerakták ezt a rendezõi debütöt, az biztos. Szellemes, fordulatos sztori, következetesen végigvitt motívumrendszer, (áthallatszó fal, telefon, vízvezetékrendszer-fürdõszoba-lefolyó-konyha..ez milyen! :)), melyek ráadásul visszaköszönnek a sikert meghozó Mátrixban. Süt a tehetség ebbõl a filmbõl, én is megadtam volna ilyen portfólióra azt a pénzt, amelyet Wachovskiék megkaptak a Neós mozira. Az a trüváj, hogy jön a poén, mi gondoljuk, a következõ pillanatban egy jó filmben nem a várt poén fog jönni, Wachovskiék ezt tudják, de. Behúzzák azt a poént melyet várunk, de remélünk, hogy nem jön, és itt a poén: bejön a poén!!! Ez a zseniális, briliáns és virtuóz. Sajnos a következõ fimekben ezt elfelejtették....

A filmben Bruce Willis szerepében Gina Gershon látható, ez is egy nagy találmány. Joe Pantoliano pedig megint állat.
ondok 2007 okt. 18. - 20:03:19 Előzmény k11zoltan
(8/34)
Mindennel egyetértek azzal a kis korrekcióval, hogy a Keresztapa nagyon jó film, lebilincselõen hiteles az atmoszférája,izgalmas a sztorija.
10/10
k11zoltan 2007 okt. 04. - 14:00:28 10/10
(7/34)
Régebben az egyik kedvenc filmem volt, és most is úgy gondolom,hogy ez a legnagyobb maffia film (mert nem szeretem a maffia filmeket, a keresztapát sem!)Meg a Mátrixot sem szeretem, úgyhogy szerintem ez a Wachowski tesók legnagyobb filmje! (bár anno a bérgyilkosok is jó volt)
realcowboy 2007 okt. 03. - 23:24:50 Előzmény Petrisz
(6/34)
ritkaság, hogy érdemes valami elé leülni manapság. most érdemes, mert ez egy igen lyó film.
9/10
Petrisz 2007 júl. 27. - 00:03:38 9/10
(5/34)
Nekem elsõre nagyon tetszett, és majd lerágtam a körmöm az izgalomtól. Másodszor megnéztem a kedvesemmel, akkor már jobban láttam a hibáit, de egyszersmind az apró kis csiszolt jelenetrészleteket.
A sztori nekem épp elég izgalmas és kiszámíthatatlan. Sosem lehet tudni, hogy a két fõszereplõ csaj valóban eléggé bízik-e egymásban, és hogy különösen Violet mit fog tenni, éppen a saját bõrét menti-e vagy sem.
Az erotikus rész kicsit lóg a levegõben, a sztori beindulása után eléggé félbemarad. Mellesleg kissé gyermeteg is, mitha a Wachowski fívérek megírták volna esti álmukat: egy férfi szerint hogyan csábítja el két leszbi nõ egymást. Akár egy kidolgozottabb szexfilm sablonos jelenetei... Aztán volt néhány a semmibõl nagyon megcsinált beállításba átcsapó képet. Mindemellett ellenpontként kapunk egy egészen erõs alakítást Joe Pantoliano-tól, egy egészen izgalmas és fordulatos történetet, néhány hangulatos film noire-os elemet, és pár tényleg jól eltalált képi megoldást. És persze két csábító csajszit látványként :) Szerintem nehéz újat hozni a mûfajba, és a Fülledtség néhány jó ötlettel legalábbis egy egészen tisztességes, jó krimi lett.
8/10
StJust 2007 jún. 07. - 12:14:55 8/10
(4/34)
Már kétszer is láttam,de soha sem tudtam végignézni,mindig valami közbejött grrrr...egyszer végre végignézném,mert nagyon nagy alkotásnak tartom. Egyszerû,és egyben nagyon hatásos,minden tekintetben izgalmas film.
2/10
Newcastle United 2007 ápr. 23. - 11:12:31 2/10 Előzmény Redfield
(3/34)
Tényleg eredeti az atomszférája, vagy bejön vagy nem, nekem az utóbbi.:) Bár sok azért el kell ismerni, hogy sok fordulatos rész van benne.
A feleség igen, Jennifer Tilly. Szerintem másodrangú színésznõ. Inkább a Chucky filmekbe való.
ondok 2007 ápr. 22. - 13:15:44
(2/34)
Mindenkinek ajánlhatom,mert elég gyorsan el szoktam felejteni még a viszonylag jó filmeket is ,de ez emlékezetesen fordulatos jó kis film.
9/10
Redfield 2007 febr. 11. - 12:47:19 9/10
(1/34)
Joe Pantoliano itt is a top-on van. :) Szerintem zseniálisan megcsinált erotikus-krimi, amivel a rendezõpáros szintén letett valamit az asztalra. Ha nem bizonyították volna be már, hogy hatalmas a fantáziájuk: biztosra venném, hogy egyszerûsége miatt egy színdarabból adaptálták...
A feleség... azt hiszem: Jennifer Tilly játssza õt. Az õ játéka egy kicsit... idegesítõ számomra, de azért még mindík kötelezõ darab azoknak, akik szeretik a jól megrendezett, különleges atmnoszférájú krimiket.

8/10.