Téma: Gabriel Garko

10/10
Bilancia 2020 dec. 30. - 01:07:58 10/10 Előzmény Pink Pearl
(413/413)
Én örülnék, ha Garko filmes pályafutása nem érne véget. Ha jó filmekben jó karaktereket játszana, engem nem zavarna, hogy meleg, el tudok vonatkoztatni:))
A Caldo Criminale-t is úgy néztem végig, hogy semmi ellenérzésem nem volt, pedig akkor már tudtam.
Inkább attól tartok, hogy nem akar majd senki szerepet adni neki, mert félnének a fogadtatástól. Tény, hogy kockázatos vállalkozás lenne, mert mostanáig teljesen más képet kaptunk róla. Úgyhogy sikerült alaposan megkavarnia a dolgokat és ôszintén érdekelne, hogy most jobban érzi-e magát illetve megérte-e neki.
Azt láttam, hogy az instagramon megnôtt a követôinek a száma és ez talán azt jelenti, hogy nem fordulnak el tôle az emberek....
10/10
Pink Pearl 2020 dec. 28. - 18:31:29 10/10 Előzmény Bilancia
(412/413)
Lehet,hogy én emlékszem rosszul,de nekem úgy rémlik, hogy láttam egy olyan cikket is ahol azt mondta, hogy többet "nem lesz látható a médiában semmilyen formában". Tehát nemcsak a magánéletéről való "mesélő" műsorokra vonatkozik.....De persze lehet, hogy rosszul emlékszem, vagy rosszul olvastam valamit?! :( Nem tudom....megesküdni nem mernék rá.....

De most tudod mi a "fura" számomra ebben a témában?
Az,hogy tulajdonképpen nem tudom eldönteni, hogy MINEK örülnék jobban?
Annak ha továbbra is folytatná a színész pályát ,vagy annak ha NEM?! :( Nem tudom...

Az vitathatatlan,hogy mint színész nagyon tehetséges!!

És az is tény, hogy senkit nem lehet elítélni a szexuális beállítottsága miatt.Emiatt (szerintem) senkit nem szabad diszkriminálni,semmilyen témában.
Na igen de....itt arról van szó...hogy ő évtizedeken keresztül úgy került be "rivaldafénybe" mint egy hetero pasi, aki a nők bálványa....stb...
Most mondd meg őszintén légyszi!! Neked ő még most is lehetne pl a "Tonio Fortebracci"?
Ha pl készülne egy folytatás a L'onore soriból? El tudnád fogadni mint "hiteles" szereplőt?
Vagy ha újranéznéd az eddigi filmjeit,UGYANÚGY látnád őt mint eddig?!

Ami engem illet...én tuti, hogy nem tudnék már úgy nézni rá....és EZÉRT vagyok csalódott, mert mást hitetett el velünk mint ami az ő valódi személyisége..... :(

Hangsúlyozom újból, hogy én NEM ítélem el a melegeket!!! Elfogadom és tiszteletben tartom mindenki magánéletét!! És amúgy se tartozik rám!

De nyilván teljesen más a helyzet ha pl "a pasidról" derülne ez ki, vagy egy olyan pasiról aki iránt érdeklődsz.....akibe esetleg szerelmes vagy.....nem hiszem, hogy te nem lennél összezavarodva.... :(

Vagy tévedek?

A Manuela Arcuri-s vonalat pedig továbbra sem tudom értelmezni..... Te igen?!
Ha ez tényleg igaz (volt) akkor nem meleg hanem bisex a Garko...
De ha így lenne akkor tuti, hogy AZT mondta volna.....mert azt "kevésbé" ítéli el a közvélemény.....
De ő NEM ezt mondta!

Márpedig aki valóban meleg, az NEM tud szexelni egy ellenkező neművel. Sőt még csókolózni sem!

Jahh a csók témáról jut eszembe vmi! :D

Kiskorom óta (mióta tudom, hogy a filmes csók olykor igazi, olykor csak imitáció)....figyelni szoktam,hogy vajon épp MELYIK látható egy adott filmben....
A Garko (néhány kivételtől eltekintve) mindig csak imitálta a csókolózást.

De pl a Manuela Arcurival a L'onore első szériájában (emlékszem rá), amikor volt az a jelenet a strandon.....vele EGYÉRTELMŰEN VALÓDI volt a csókolózása!!!!
Egyértelműen LÁTNI LEHETETT, hogy az a bizonyos "nyelv átdugás" megtörtént. :D

Akkor pl erre is mi a magyarázat?! Az Arcuri mitől volt kivétel??

Ja egy kiegészítés! A "csók imitálás" témát a művészfilmekre értem!!!

Pl a "Senso" az más téma....mivel az erotikus filmnek számít....tehát az MÁS!!
Ott mindenkivel "kötelező" a valódi csók .....
De a sima művészfilmeknél ez kizárólag a színészeken múlik,illetve ,hogy a partnerével,hogy egyeznek meg....
10/10
Bilancia 2020 dec. 27. - 23:13:11 10/10 Előzmény Pink Pearl
(411/413)
Köszi a bevágást :)
Nekem nem egyértelmû, hogy arról beszél, ezentúl filmekben sem fog szerepelni. Azt, hogy "nem megy többé a tv-be " én máshol azzal összefüggésben olvastam, hogy többé nem nyilatkozik a magánéletérôl a tv-ben.
Persze kérdés, hogy akarják-e szerepeltetni. Ráadásul azt is olvastam, hogy állítólag a vallomásáért összesen 60 ezer eurót kapott, 30-at a GF produkciótól, 30-at a Verissimo-tól. De nem gondolnám, hogy csak a pénzért csinálta volna, mert ez szerintem nem akkora összeg, amiért érdemes kockáztatni a filmes karrierjét. Feltéve persze, hogy nem eleve ez volt a célja. Elvégre talán 2016-ban jött ki utoljára filmje, és nem is lehetett hallani újabb tervekrôl.

Akárhogy is, jól megkavarta az állóvizet maga körül:(
10/10
Pink Pearl 2020 dec. 27. - 00:59:09 10/10 Előzmény Bilancia
(410/413)
katt a képre! És tudod olvasni! :)
10/10
Pink Pearl 2020 dec. 27. - 00:58:16 10/10 Előzmény Bilancia
(409/413)
A Caldo-t nem tudtam, hogy magyarul is adták....de egy ismerősöm is említette...
majd lehet, hogy úgy is megnézem.... Habár nekem eredeti hanggal az igazi :)

Köszi a cikket...Hát ez az Arcuri-s cikk most nagyon megkevert....közben én is találtam vmi hasonlót Arcuri-ról....
Ott is azt fejtegeti, hogy neki "valódi" szex kapcsolata volt a Garkoval....és neki sose tűnt föl, hogy a Garko csak "színlelt" volna....
Hát akkor most nem értem.....Ha a Manuelaval lefeküdt....akkor mégse meleg?!
Maximum bisex lehet.....De ha az lenne akkor azt mondta volna....
Na ez egyre zavarosabb :(

A Grimaldival meg állítólag nem is 4 évig, hanem 8 évig voltak együtt....hmm....én úgy tudtam eddig, hogy 4 évig...

Azt én több helyen is olvastam, hogy a Garko többet nem lesz a filmekben. Ő maga nyilatkozta ezt.
10/10
Pink Pearl 2020 dec. 27. - 00:48:09 10/10
(408/413)
Brierley?? :D Boldog Karácsonyt Neked is!

De mire mondod, hogy "bizony ám"? Mi "bizony ám"? :D
Az Ezel topikból "ismerlek"? És milyen néven?
Mert ha ott beszéltünk, tuti, hogy nem ez volt a nicked.
Ki voltál ott? :)
És mi az, hogy "Nem érettségiztél belőle"? :D
10/10
Bilancia 2020 dec. 26. - 00:31:24 10/10 Előzmény Pink Pearl
(407/413)
Neked is boldog karácsonyt :))
Az az igazság, hogy az idén nincs semmi karácsonyi hangulatom, így elfeledkezem a szokásos jókívánságokról:(

Próbálom az Arcuri cikket bemásolni:

"Clamorose rivelazioni di Manuela Arcuri a Verissimo, nella puntata che andrà in onda su Canale5 sabato 14 novembre. L'attrice ha parlato del suo rapporto con Gabriel Garko. Ecco alcune anticipazioni: "Forse sono caduta anch’io nella rete di qualcosa di organizzato a tavolino. Non so se per lui sia stata una storia finta, ma per me è stata vera. Sentendo le sue dichiarazioni mi viene da pensare che forse anch’io sono una vittima e mi dispiacerebbe tantissimo", ha spiegato a Silvia Toffanin. La Arcuri prosegue: "Anni fa - ha aggiunto - abbiamo avuto una relazione durata qualche mese e non posso dire fosse una cosa falsa e organizzata. Ero innamorata e tra noi c’era una grande attrazione fisica, ci piacevamo tantissimo. È durata poco, però per quel breve periodo lui era il mio fidanzato: per me è stata una storia vera".


Szóval Te hogy értelmezed?

A Grimaldi nyilatkozatában az hihetetlen számomra, hogy évekig együtt éltek, és nem volt szex köztük. Persze, tudom, hogy Grimaldi tavaly házasságot kötött egy nôvel (Garko is ott volt), de akkor is: Garkoval egy pár voltak és kész :)))
Te hol olvastad, hogy nem látjuk többet filmekben? Mert én meg ezt nem olvastam.

Láttam a GF "szereplést" is, azzal kezdôdôtt minden:)

Már akartam írni, hogy néhány hete leadták (talán a Duna tv-n) itthon is szinkronizálva a Caldo Criminale -t. Láttad?








10/10
Pink Pearl 2020 dec. 25. - 23:35:47 10/10 Előzmény Bilancia
(406/413)
Szia Bilancia!

Arcuri ilyet mondott, hogy az övék "igazi" volt?? Hát én ilyet nem olvastam!
De ezt, hogy kell érteni?? Arcuri ilyet állított valahol, hogy ő TÉNYLEGESEN szexelt a Garkoval?? Komolyan?? Hol írtak erről? Megadnád a linket?

A filmes pályafutása befejeződött, igen. Ezt ő maga nyilatkozta, hogy többet nem fogják őt látni semmilyen filmben és "eltűnik" a médiából. :(

Igen olvastam arról a fiúról akivel 11 évig voltak együtt. Én azt olvastam,hogy mások előtt azt "játszották", hogy ő is csak egy ugyanolyan barát mint mások...és az összejövetelek után az a fiú ugyanúgy "elment" mint a többi vendég....de utána "vissza lopózott"...és ott "aludt"....

A Grimaldival kapcsolatban nem egészen értem a kérdésedet.... Mire érted, hogy "nem hiszed el"?

Azt állította az Eva Grimaldi, hogy sose volt köztük szex...és ő mindig tudta, hogy Garko meleg...de ennek ellenére nagyon szerette...
Ja és a Garko még annyit mondott valahol, hogy komolyan gondolkodott azon (akkoriban), hogy feleségül veszi a Grimaldit, mert mint EMBERT nagyon sokra tartja és "valahogy" egy gyereket is összehoztak volna...

De még mindig nem értem mire érted, hogy "nem hiszed el"? Melyik részét a dolognak?

Azt nem tudom láttad-e, hogy az olasz Big Brother (vagyis ott Grande Fratello-nak hívják) VIP verziójában vendég volt a Garko is....és volt egy nagyon megható rész, amikor levelet írt ott Adua Del Vesco-nak és föl is olvasta neki.... mind a ketten sírtak közben :(((

Amúgy ez az Adua nekem sose volt szimpi...emlékszem ezt anno mondtam is itt neked....nem tudom emlékszel-e erre?
De MOST méginkább ellenszenves lett...több dolgot megtudtam róla....nade ezt most hagyjuk...ha érdekel majd legközelebb ezt is elmesélem. :)

Ja és Boldog Karácsonyt Neked! :)
10/10
Pink Pearl 2020 dec. 25. - 23:21:34 10/10
(405/413)
Brierley?? Te meg ki vagy? Ismerlek? És, hogy jön ide most az EZEL? :DD
Talán beszéltünk anno az Ezel topikban? Vagy mi a szösz? :D
10/10
Bilancia 2020 dec. 25. - 22:27:53 10/10 Előzmény Pink Pearl
(404/413)
Nagyjából én is ezeket olvastam, amiket Te írtál...
Arcuriról (aki a többi érintetthez képest késôbb szólalt meg) olvastam mást, mert egy helyen azt nyilatkozta, hogy részérôl "una storia vera" volt a flörtjük.
Mindenesetre nem értem, miért kellett GG-nek elôjönni ezzel a dologgal.
Persze én sem elítélem, hiszen a homoszexualitást nem választja az ember...
De mi lesz most? Nem fog több filmszerepet kapni? Vége a filmes pályafutásának?

Láttad azt a stúdió-beszélgetést, amelyben az elsô igazi szerelmérôl, egy Riccardo nevû fiúról beszélt, akivel 11 évig voltak együtt? Elég kínos volt hallgatni, ha ez igaz, sajnálom nagyon.
De nem tudom, hogy ebbôl a sok nyilatkozatból mit lehet elhinni.
Hogy lehet permanensen hazugságban élni? Milyen lelke van ennek a fiúnak?
A Grimaldi-sztorit nemigen hiszem, hisz vagy négy évig együtt éltek.
Valami van itt a háttérben, ami miatt bevállalta ezt a "coming out "-ot.

Te mit gondolsz?
10/10
Pink Pearl 2020 dec. 24. - 16:38:58 10/10 Előzmény Bilancia
(403/413)
Szia Bilancia!

Igen olvastam Gabriele Rossiról is.... Őszintén szólva az nem lepett meg,hogy ő meleg (mármint Rossi)...megmondom őszintén, hogy anno mikor először láttam, én már akkor sejtettem, hogy ő meleg...
Viszont a Garko.....hát róla NEM hittem volna!! Kizártnak tartottam!!!
Itt most nem arról van szó, hogy elítélem vagy ilyesmi...... NEM! Én senkit nem ítélek el ilyesmi miatt! Abszolút elfogadó és megértő, liberális felfogású vagyok.....Szóval nem erről van szó....
De.....nyilván TELJESEN MÁS a szitu, ha egy olyan vkiről derül ki ilyesmi, akit te heteronak hittél (és ő is ezt állította/játszotta hosszú éveken át....)....
Hát mit mondjak......leesett az állam.... :(

Pedig nekem az ilyesmihez általában "jó szaglásom van".....de Garko esetében akkor totál melléfogtam! Megmondom őszintén,hogy NEM JÖTTEM RÁ!! SOSE HITTEM VOLNA RÓLA! :(

Egyszerűen csak azért vagyok csalódott mert így már totál hiteltelen az a sok szerelmes karakter,ahol ilyen-olyan nőkbe volt "szerelmes".....

Rögtön eszembe jutott Eva Grimaldi akivel "elvileg" 4 évig együtt éltek és majdnem össze is házasodtak....

Olvastad Eva Grimaldi interjúját? Nyilatkozott, hogy SOHA NEM volt köztük szexuális kapcsolat.....csak "eljátszották" a külvilág felé.....és a Grimaldi TUDTA, hogy a Garko meleg....de ennek ellenére nagyon szerette.....és titokban tartotta....

És akkor eszembe jutott a többi szépség is akivel hírbe hozták.....pl Serena Autieri (Olga a L'onore... soriból)....ő is nyilatkozott, hogy SOHA NEM volt köze Garko-hoz....az csak bulvár kacsa volt....ahogy Manuela Arcuri is hasonlóképpen nyilatkozott...

Ezekután már nem volt meglepő, hogy az utolsó híres "barátnője" (Adua Del Vesco) is csak "kamu volt".......
De erről jut eszembe.....emlékszel arra, hogy mikor EZ a csaj került elő mint Garko barátnője....erre TE is és ÉN IS azt mondtuk, hogy "totál semmi kémiát" nem látunk kettejük között. :D
Na akkor legalább kiderült, hogy EBBEN igazunk lett..... :D

Olvastam több oldalas szövegeket a Garkoval.....hogy...azért játszotta meg évtizedeken át, hogy ő hetero, mert különben nem lehetett volna színész, ami a nagy vágya volt.
Ha bevallotta volna, hogy meleg,akkor sose játszhatott volna hetero pasikat. Mert ez úgy működik, hogy hetero színész játszhat meleg karaktert, de meleg színész SOHA NEM kapna hetero szerepet (akármilyen jó színész).....hát igen....ezt elhiszem, hogy így van....

Viszont az biztos, hogy a Garko tényleg "jó színész"....hiszen több millió embert félre tudott vezetni.... :( Gondolom sok hölgy rajongója ledöbbent mikor ez kiderült.... :(

Olvastam azt is amikor megkérdezték, hogy a szülei tudtak-e róla? Vagy előttük is "játszott"?
Garko erre azt mondta, hogy a szülei és a nővére tudtak róla....de természetesen nem beszéltek erről, az ő kérésére....

Hát....tényleg nem tudom mit gondoljak :( Nem rejtem véka alá, hogy nagyot csalódtam :(
10/10
Bilancia 2020 dec. 20. - 00:48:43 10/10 Előzmény Pink Pearl
(402/413)
Szia! Hallottam bizony a híreket... Olvastam cikkeket, láttam videókat. Elöször nem akartam elhinni. Gondoltam, valami figyelem felhívás féle lehet ez a dolog, nincs forgatás, nincsenek új filmek, valamiröl beszélni kell. De aztán akkora port kavart a hír, annyi minden megjelent ezzel kapcsolatban, hogy kénytelen voltam komolynak venni:(
Nem értem, miért kellett így elöjönni ezzel a vallomással. Nem volt jó nézni, szinte kínosan éreztem magam. Eddig annyira védte a magánéletét...
Olvastad, hogy Gabriele Rossival is volt kapcsolatban?
Te mit szólsz hozzá?
10/10
Pink Pearl 2020 okt. 21. - 23:35:00 10/10
(401/413)
Bilancia? Jársz még errefelé? :D 2 és fél éve nem beszéltünk :) Hallottad ami kiderült Garko-ról?? Nekem leesett az állam. :D Nem hittem volna :D Ha erre jársz yírjál feltétlenül. :) Addig is puszi :)
10/10
Bilancia 2018 ápr. 03. - 20:24:08 10/10 Előzmény Pink Pearl
(400/413)
Szia!

Nincs baj, csak lemaradásban vagyok egy csomó résszel:))
Elkezdtem már, de nem volt időm végignézni, bár az eddig leadottakat (a vasárnapit is) már letöltöttem.
Igyekszem behozni a lemaradást:))))

Addig is Te írhatsz a sorozatról.....
Azt láttam, hogy állítólag zsidó volt Giovanna apja, akit lelőttek a németek. Legalábbis ezt mesélték, viszont abban a részben Giovanna ezt valamiért nem akarta elhinni
10/10
Pink Pearl 2018 ápr. 01. - 21:30:20 10/10
(399/413)
Hova tűntél Bilancia?? Csak nem a belépéssel van gondod? :)

Jobboldalon felül KATT a a jobbszélső ember ikonra. :)
10/10
Pink Pearl 2018 márc. 10. - 22:25:22 10/10
(398/413)
Igen,én is vmi náci szálra gyanakszom Giovanna apjával kapcsban.

Marisellát én nagyon utáltam az elsõ szériában. Õ bunkózott Giulina De Sio-val (nem emlékszem mi volt a filmbeli neve),mikor még élt és Saro szerelmes volt belé....

Az tény,hogy Saro-t el fogja veszíteni a nõvére,mert egyértelmû,hogy Saro õt szereti. De ettõl függetlenül én õt sem tudom elítélni,amiatt,hogy haragszik....elég abszurd,hogy a testvére összejön az õ pasijával...
Persze az õ helyében én max a pasira haragudnék,hiszen õ az "áruló"...

Ebbe azért nehéz beleélni magamat, mert én ilyet valahogy nem tudok elképzelni,hogy HOGY lehet valaki szerelmes az addigi csaja testvérébe?! Ez nekem olyan abszurdnak tûnik. Szerinted nem? :)

Nade várom a következõ részt! Mivel 8 részes, még hátra van 5 rész. :)

Más téma!

Ismered azt a sorozatot,hogy "Carabinieri"? Régóta megy és sose néztem, csak olykor-olykor belelestem amikor épp az ment az olasz csatornán.

Néhány hónappal ezelõtt nagyon meglepõdtem mikor odakapcsoltam, mert a "Garko"-t véltem fölfedezni ott :D Meglepett mert nem is tudtam, hogy ebben is szerepel....bár furcsálltam, hogy itt sokkal idõsebbnek tûnik és mintha fölszedett volna kb 10-20 kg-t :DD

Aztán utananéztem a szereposztásnak...és NEM Õ AZ :D Csak nagyon hasonlít rá. :D

De biz'Isten a pasi TELJESEN úgy nézett ki mint a Garko!!! Kb 20 évvel idõsebb és kicsit testesebb kiadásban. :D

És a korát illetõen csak 5 évvel idõsebb a Garko-nál, pedig azért attól többnek tûnik. :D

A Garko-ról tudsz amúgy vmit? Még tart a kapcsija Adua Del Vesco-val?
Mert én olvastam olyat is, hogy dúl a szerelem,de olyat is, hogy "csendben szakítottak".
10/10
Bilancia 2018 márc. 09. - 20:17:56 10/10 Előzmény Pink Pearl
(397/413)
Hét elején én is megnéztem a harmadik részt:)

Franco (bajuszos rendõr, akinek nem tudod a nevét): meglepett, hogy a szállodatulajdonos nõnek a fia. Egy kicsit változott a véleményem vele kapcsolatban, mert szerintem nem annyira rossz fiú, bár vannak kétes ügyei. Szerintem azért hatódott meg Saro húga láttán, mert sajnálja a kislányt és látja azt is, hogy a bátyja mennyire szereti. Kíváncsi vagyok, sikerül-e kiderítenie Annáról az igazat (bár az aktát biztos elolvasta, ha mi nem is láttuk ezt:)))

Nem tudom, ki lehet az a fontos ember, akirõl Anna beszélt a lányának, mindenesetre elég nagy zavarodottságot okozott a Padrino köreiben Giovanna felbukkanása.

Ez a Marisella most olyan kis szerencsétlen benyomását kelti, nekem úgy rémlik talpraesettebb volt az elsõ szériában, de lehet, hogy nem emlékszem jól. A nõvére elég gonosz vele féltékenységében, pedig Sarot el fogja veszíteni, bármennyire is a "võlegénye", a srác egyértelmû, hogy Marisellát szereti.

Én nem zárok ki még egy kis náci szálat Giovanna apjával kapcsolatban:)

Szerinted?
10/10
Pink Pearl 2018 márc. 07. - 05:30:40 10/10 Előzmény Bilancia
(396/413)
Na azóta megnéztem a 3. részt is. De nem írok semmit,amíg nem szólsz,hogy láttad-e. :)
Érdekes dolgok történtek és derültek ki. :)

A kérdésedre válaszolva,hogy "miért lett rohama Annának"....õ is ugyanúgy az "ördög"-rõl mondott valamit mint az a pasi aki meghalt mikor Annát odahívatta.

Sofia pasija egy kicsit tényleg hasonlít Vittorio Gassmanra. Nem ismerem a színészt aki játsza a figurát.

Ki a Franco? Akit említesz,hogy nem bírod? Õ a szõke bajuszos rendõr? Õszintén szólva nem tudom mi a filmbeli neve...

Vele kapcsolatban kérdeztem az elõzõ írásomban vmit, csak nem reagáltál. :)

Én azt nem értem MIÉRT érzékenyült úgy el,amikor az ablakból meglátta Saro hugát,a vak kislányt.
Még a Saro ellen írt feljelentést is eltépte....

Tuti nem õ volt aki elgázolta.Visszanéztem azt a részt az elõzõ szériából....

De akkor meg MIÉRT volt rá ekkora hatással az a kislány?? Nekem ez nagyon fúrja az oldalamat.

Amúgy a pasi nekem se szimpi.

Na majd szólj ha láttad te is a 3. részt. :) Most aztán van mit megdumcsizni!! :))
10/10
Bilancia 2018 márc. 04. - 19:12:38 10/10
(395/413)
Itt vagyok és én is megnéztem a második részt:)

Az elsõ rész után azt hittem, hogy Giovanna igazi anyjának valami náci kapcsolata volt. Ám most a pincér azt mondta, hogy nagyon rendes ember. Hát majd meglátjuk... Ezek szerint Giovanna combján azért van "A" betû, mert az igazi neve Amanda.

Van tipped, hogy miért lett rohama Annának, amikor a lánya elmondta a találkozását azzal a haldokló emberrel?

Szerintem Saro és Marisella hamarosan kikötnek egymás mellett. Még szerencse, hogy Vito vett maguknak egy házat:))))

Nekem Sofia nagyon szimpi, szegény úgy tûnik egyedül gondoskodik az egész családról... Jóképû az a fickó, aki belehabarodott, nem ismerem azt a színészt. Te igen?
Szerintem hasonlít egy kicsit Vittorio Gassmannra.

Francot nagyon nem bírom, bár most úgy látszik beleszeretett Giovannába.

Gyanús a szállodatulajdonos nõ is, miért nem akart infót adni Annáról? Lehet, hogy a férje Giovanna apja?

Nem olvastam semmit arról, hogy miért nem F. Testi játssza Vitot. Ez a fiú nem tetszik nekem:(

Na, ma lesz a 3. rész:)))
10/10
Pink Pearl 2018 márc. 02. - 04:40:45 10/10 Előzmény Bilancia
(394/413)
Azóta már a 2. részt is megnéztem..... :) De még az elsõt se beszéltük meg. :)

Hol vagy Bilancia? :)