Téma: Gasztroangyal

1/10
papzo 2016 jún. 05. - 19:48:54 1/10 Előzmény kispe82
(342/402)
Talán - nem tudom, csak tippelek- mert nem mindenütt, mindenkinél van olyan méretû és kinézetû konyha, ahol a teljes stáb is befér és tudnak normálisan dolgozni az operatõrök.
kispe82 2016 ápr. 23. - 18:05:46
(341/402)
Szeretem a Gasztoangyalt. Sok érdekesség van benne és sok finomság. De nyugodtabban halnék meg,ha valaki elmagyarázná hogy miért erõltetik ezt a kinti fõzést állandóan. Szélbe,hóba,fagyba kint szerencsétlenkednek ahelyett hogy a konyhában nyugodtan megfõznék az ételt...
10/10
atticusworld 2016 márc. 20. - 14:54:57 10/10 Előzmény Roxyy14
(340/402)
Ha már csodákról van szó, az egyik legnagyobb csoda az, hogy a székelyek megmaradtak. Ha valaki tudja, mit jelent küzdeni a puszta létért, hát õk tudják. Ezért mondom, könnyû nagy magyarnak lenni ott, ahol ezért nem kell megharcolni, megszenvedni. Nagyanyám Magyarországon született és Romániában halt meg, miközben egyhelyben maradt és a nemzeti színû szalag egy darabkáját az imakönyvében õrizte...
Roxyy14 2016 febr. 21. - 20:38:09
(339/402)
Nagyon sokat tanultam a mai erdélyi mûsorból, várjuk már a folytatását jövõ héten, érdemes jegyzetelni, nekünk számos dolog volt amit nem ismertünk....és ez az ízes beszéd egy csoda, reméljük továbbviszik még ezek a fiatalok..és a hagyományokat is továbbadják a gyerekeknek...
Roxyy14 2016 febr. 21. - 20:33:18 Előzmény filoszemitabélus
(338/402)
Nekem meg annyit üzennék, hogy azért mert olyan az arcberendezése biztosan neki sem tetszik, talán ássa el magát valaki ha nem tökéletes? Azért szerintem még ez a mûsor ami nézhetõ a sok szemét között! Persze annak akit érdekel a téma és látja az értékeket és nem köt bele mindenbe felesleges dolgokba
offtopic
Roxyy14 2016 febr. 21. - 20:28:19 Előzmény Értetlenke
(337/402)
Jézusom, hogy te mekkora bunkó vagy! Idióta, hát ezt honnan veszed a bátorságot? Nem vagyok fan, de ez tényleg mindennek a teteje baromarcu...
Magdi 2015 okt. 11. - 21:50:31
(336/402)
Épp nem takarta a hosszú blúz:
Perika8888 2015 okt. 09. - 20:54:41 Előzmény Értetlenke
(335/402)
Félévente kap 178 milliát, miért ne lenne ott?
bertaistvan 2015 szept. 06. - 10:40:01 Előzmény Értetlenke
(334/402)
Aki jobbat tud(na), az beszéljen...
Ha viszont nem, akkor öntsön szépen hamut a fejére és dugj az asztal alá...
1/10
Értetlenke 2015 júl. 14. - 15:58:29 1/10
(333/402)
Ez a felpüffedt arcú alkesz még a képernyõn van?
filoszemitabélus 2015 jún. 21. - 18:43:19
(332/402)
A világ leghülyébb szemlélete, az, ha valaki fennakad a mûsorban bemutatott és elfogyasztott finom ételeken, mert vannak, akik éheznek. Aki így gondolja, az ne is egyen egy jóízût, mert vannak, akik éheznek!
Én nem éhezem, de gyakran látok filmekben és egyéb mûsorokban embereket, akiknek a napi jövedelme nekem egy évre elég lenne. Nekik tekintettel kellene lenniük rám és rongyokkal álcázniuk a gazdagságukat?
Engem a mûsorban egyedül Marcsi csúnya ínye zavar, amit nem takar el a felsõ ajka. Nem a zsánerem az effajta arcberendezés. A mûsor jó! Már amennyit láttam belõle, mert azért nem vagyok rendszeres nézõje.
Doblergne 2015 jún. 21. - 16:44:12
(331/402)
T.Gasztroangyal nézök! Szerintem nagyon jó a mûsor, sok újabb és újabb receptekkel.Sok ember csak akkor ért célt , ha a mûsort megnézi, igazi emberekkel, hagyományt követõkkel ismerkedhetünk meg..Nem beszélve a gyönyörû tájakról, amit talán kevesen tudnak felkeresni, legalább a film útján láthatjuk.Nagyon jól, tiszta szeretettben vezeti a Marcsi a mûsort.Igenis nagyon jól bemutatja , hogy a vidéki emberek nem felejtették el hagyományaikat, az ember szeretetét, a táj és földek gondozását . A vidéki emberektõl példát vehetnénk.Úgy állatgondozásba , gyermeknevelésben amit ez a sorozat bemutat. Én minden héten nagyon várom , milyen kihívások elé néz, hogy kezeli az embereket, mert nem mindenki tud így szeretni , ahogy ö ,mindenki felé barátságosan nyit.Én csak gratulálni tudok a mûsorához.Aki nem igy gondolja , az irigy.Ezekkel az emberekkel ne foglalkozzon.Csinálja úgy mint eddig.Sok sikert hozzá:)
Meril 2015 jún. 15. - 14:19:55
(330/402)
Valóban kissé vicces a mûsor a hibáival együtt. Marcsi eszik, iszik, mindent végigkóstol, mindenre van valami jó szava...mégsem érzem azt a mesterkéltséget , erõltetettséget, még ennek ellenére sem. Életszerûbb mint Ördög Nóra pokolian széles mosolya, és irritáló kiabálása. Számomra...Én a Négy szellem mûsoról ismerem Marcsit ami egy teljesen más karaktert kíván meg. Nekem szimpatikusabb is, de ugye ez egy ilyen mûsor. Eszünk iszunk, szép tájakat látunk. Nekem nagyon tetszettek az eddigi részek amiket láttam. Kicsit a gyerekkoromat idézte mikor még sokan voltunk az asztal körül és ugye vidéki lévén.... Érdekes egy mûsor alapján is mennyire kiderül egy ember aktuális állapota, mentalitása, hozzáállása a dolgokhoz.
Attól, hogy sokan éheznek ami szomorú és lehangoló még nem fog elönteni a sárga irigység és nem kapcsolok el. Szerencsére ma már annyi csatorna és annyiféle mûsor létezik, hogy mindenki kedvére válogathat. :)
Sanyi Király 2015 máj. 31. - 08:28:15
(329/402)
Akinek nem tetszik, nem kell néznie. Van távirányító és azon gomb. Lehet nézni Bódigusztit, Fásiádámot helyette plö.
Én például holokausztos és zsidós dolgokat sem nézek!
Aztán a koszos, büdös, kutyaszaros, zajos, semmi emberekkel megtöltött Budapestet is utálom. Nem is megyek oda. Izraelt sem komázom, oda sem megyek.
Szóval, akinek nem tetszik, ne kínozza magát (hülyegyerek módra) kapcsoljon át, például éjjel egy horrorra. A liberális-zsidós hazaárulók azt komálják, meg a Koncsitát. :-)
1/10
kovaka05 2015 máj. 26. - 12:30:02 1/10 Előzmény frbully
(328/402)
Kikérhetjük magunknak.
Ettõl még ez a borzalmas nõszemély ezzel szemét semmire sem jó mûsorral naponta a képernyõre tolakodik, fröcsög, zabál, telepofával okoskodik, mindenbe beleszól azzal az irritáló hangjával, mindenbe beleeszik....stb. és felmarkolja évente a fél milliárdot + a reklámozott termékekért amit tud. Köztévénél, közpénzbõl, a mi adónkból.
És megkapjuk, hogy el lehet kapcsolni.
Igen el lehet.
Meg is tesszük.
Ettõl még vérlázító ezért a szennyért ennyi pénzt kidobni!
1/10
frbully 2015 máj. 23. - 22:07:12 1/10
(327/402)
Még egy ilyen érdektelen izét! Ráadásul minden áldott napra! Legalább lenne cuki, mint a Jamie vagy szép, mint a Nigella. Most tényleg, ez kit érdekel?! Hû, de finom! Nagyon finom! Örlülünk, hogy ez a liba hû de finomakat eszik, na de ebbõl mûsort csinálni az én pénzemen! Kikérem magamnak!
jrmail 2015 máj. 16. - 17:30:38
(326/402)
Ez már nem más, mint 48 perc tömény termékmegjelenítés. Ez már nem a magyar ízekrõl, vidéki életrõl, szokásokról szól (régen elhittem, hogy picit ennek a bemutatása is cél), hanem a reklámról, és a mûsorkészítõk gyarapodásáról. Értéket nem képvisel. Minden szimpátiám oda.
dzsinbu 2015 máj. 08. - 16:56:50
(325/402)
Ez is olyan mint bármi/bárki van aki szereti van aki nem.Hál istennek nem vagyunk egyformák. Olyan soha az életben nem lesz, hogy valami mindenkinek megfelel. Miért nem lehet tiszteletben tartani egymás izlését A TV-zés nem kötelezõ igazán nincs rákényszerítve senki, hogy azt nézze amit utál azután felháborodva fikázza.
lopata 2015 máj. 08. - 16:01:21 Előzmény kisbogáncs
(324/402)
Már máshol is írtam, hogy én sem szeretem "Marcsit". Miatta már nem is nézem a mûsort, bár már régen a Fõtérben sem szerettem. De arra azt hiszem nem számíthatunk, hogy lecserélik más mûsorvezetõre, hiszen a mûsor az õ produkciója, mondhatnám "hitbizománya". Lecserélni olyan lenne, mintha a Fábry showból kivennék Fábryt (pedig az is jó lenne....)
lopata 2015 máj. 08. - 15:56:02 Előzmény sheriemili
(323/402)
Nagyjából azt fogalmazta meg, amire én is gondolok a mûsor kapcsán. Még annyit hozzáteszek, hogy egyre inkább az az érzésem, hogy a mûsor valójában Borbás Marcsiról szól. Hogy õ mennyire jól érzi magát valahol, milyen ügyesen (vagy éppen kedvesnek szánt esetlenséggel) fogja meg a "nemtudommicsodát", és közben valóban hatalmasakat nevet erõltetetten. Igaz, én már a Fõtér c. mûsorban sem szerettem. És bár az is nagyon sajnálatos, hogy annyiba kerül egy mûsor, amennyibõl más család egy évig étkezhetne, más szempontból nézve ez azt is jelenti, hogy elviszi a pént más mûsoroktól. Ha jól megnézzük, egyszerûen nem készülnek mûsorok a tévében. Nagyon-nagyon hiányoznak nekem a kulturális mûsorok, ismeretterjesztõ filmek, dokumentumfilmek stb.

Egyébként meg gasztronómiában szerintem az Izõrzõk sokkal jobb.