Téma: Igazgyöngy

10/10
feketeagi 2014 márc. 22. - 19:26:51 10/10
(294/2414)
Igen tudom hogy abból a részbõl vannak, de ez a bejátszás arról szól, már amennyit értek belõle, hogy Songül és a férje Kivanc miatt váltak el, legalábbis a riport ezt akarja jelenteni.
10/10
feketeagi 2014 márc. 22. - 18:25:43 10/10
(293/2414)
találtam egy érdekese videót
https://www.youtube.com/watch?v=qNAPlxLvSXg
malvinkicska 2014 márc. 21. - 20:36:51
(292/2414)
Ha a menyasszony lép rá a võlegény lábára, akkor õ lesz az úr a házban.Ám ha fordítva történik, a férfi teljesen jogosan lesz az úr a házban. A régiektõl ezt a verziót hallottam, mert a falusi nagy sátras, lakodalmakban hivatásos nagy võfély vezényli a ceremóniát, nagyon érdekes és szép.
9/10
napraforgó 2014 márc. 21. - 18:50:11 9/10
(291/2414)
Én arra tippelek azzal kapcsolatban, hogy a menyasszony a võlegény lábára tapos, hogy ez azt jelenti, hogy nem lesz engedelmes felesége a férjének. Megmutatja, hogy van saját akarata és nem csak bólogat a férj akarata szerint.
9/10
napraforgó 2014 márc. 21. - 18:46:33 9/10
(290/2414)
Szerintem Seref egyáltalán nem valamiféle együttérzésbõl dobja fel Tarikot, mit házasságtörõt és a törvénytelen gyerek apját. Nem törõdik õ senkivel, fõleg nem Gülszün lelkivilágával. Mert ha törõdött volna vele valaha is, hát nem irányítja úgy a dolgokat, hogy a férje lebukjon elõtte a szeretõjével.
Most is inkább csak a sz@rt akarta keverni, mert nem birta elviselni, hogy még mindig nem tört ki a balhé, Gülszün kulturáltan kezelte az ügyet, sõt a kisfiút is megszerette, magához vette, örökbe fogadta, stb. Kifelé meg úgy nézett ki, mintha minden rendben lenne közte és a férje között, a gyerekkel boldog családot alkotnának.

És Serefet valószínûleg az sem érdekli túlzottan, hogy Tarik meglopja a céget (habár ez még nem került nyilvánosságra a családi körben). Seref egyszerûen boldogtalan, a férje elhagyta, a gyerekeit nem tudja kedve szerint irányítani - hát akkor más se legyen boldog. Nyíltan utálja Gyöngyöt, piszkálja Onurt, Gülszünnek állandóan betart, stb. És csodálkozik, hogy a család nehezen viseli a machinációit... Tiszteletet várna el, na de mire föl is???
malvinkicska 2014 márc. 21. - 14:33:14
(289/2414)
Nagyon aranyosak voltak ma, mint két nagy gyerek , úgy viselkedtek mikor az esküvõi meghívót osztották szét. Seref dühében eltépte, de azért már õ sem tûrte Tarik hazugságait a fia ellen mikor hazudozott. A családi összejöveteleken itt mindig történik valami, most elég nagy dolgok amit nem is tud mindenki.
9/10
napraforgó 2014 márc. 21. - 12:42:58 9/10
(288/2414)
Huh, a mai rész is izgalmas! Gyöngy és Mehmet megismétlik az esküvõjüket, de Tarik és Seref "jóvoltából" az esküvõ botrányba fullad. Tarik lebukik, de a nagyapa érthetetlen módon a lányára haragszik. És Berk is nagy bajba kerül, melynek kapcsán megtudjuk, hogy Tarik kapcsolatban áll a török alvilággal is. Rukije is meglepetéssel szolgál. Sajnos igazam volt és Gyöngy elsõ vevõje tényleg átverte a nõt, nincs fedezet a csekken, amit adott.
malvinkicska 2014 márc. 21. - 12:09:36
(287/2414)
Nekem kábel van az sem mindig jó, akkor ment el a múlt héten éppen mikor kezdõdött volna a sorozat. A mai részrõl nem írok majd ha látjátok.
9/10
napraforgó 2014 márc. 21. - 08:27:04 9/10
(286/2414)
:-D :-D
9/10
napraforgó 2014 márc. 21. - 07:21:08 9/10
(285/2414)
Majd meglátjuk - fõleg, ha az istenek és a Viasat3 is kegyes lesz hozzánk.....
malvinkicska 2014 márc. 21. - 06:50:33
(284/2414)
Napraforgó legyen igazad változzon, meg Bahar jó irányba ne legyen ilyen tüskés, Tarik disznóságaira ezután derül fény eddig még csak valamennyi tudott.
9/10
napraforgó 2014 márc. 21. - 05:31:02 9/10
(283/2414)
Tarik magánéleti disznóságai még nem derültek ki a család számára, mert Gülszün nem szaladt haza panaszkodni. Még azt sem árulta el, hogy az öngyilkossági kísérlete után egyedül ment Rómába, nem Tarikkal, ahogy a férfi érzékeltette. Szóval a család nem tudja, hogy õk gyakorlatilag már évek óta külön élnek, mégha egy fedél alatt is (jelenleg újra).
Tariknak a céggel szembeni machinációira is csak most fog fény derülni, ha Mehmet, vagy Onur elmondja.
Bahar most még ezeket nem tudja. Kérdés, hogy fog viselkedni, ha a tudomására jut, Tarik mellett marad-e, vagy visszaáll a család pártjára?
Seref sokkal gonoszabb intrikus, nagyon kifinomultan tesz keresztbe azoknak, akiket nem szível.
Bahar még visszatérhet a jó irányba. Talán egy szerelem is segíthet neki, mondjuk, ha Gökhannal elmélyülne a kapcsolatuk.
malvinkicska 2014 márc. 20. - 20:19:24
(282/2414)
Bahar és Seref egyformák mind kettõ összeférhetetlen, ritka akit szeretni tudnak. Bahar irigy mert Gyöngy egyszerû lányból lett valaki, õ meg gazdag sokra tartja magát mégsem emelkedik a ranglétrán, ember ismerete nem olyan jó, Tarikot támogatja mikor az miket csinált eddig is ami kitudódott.
9/10
napraforgó 2014 márc. 20. - 18:54:38 9/10
(281/2414)
Igen, ez a hivatalos változat. De a bemutató után miért nem volt képes a varroda a megbízásoknak eleget tenni Gyöngy nélkül? Ugyan már, nehogy ne tudjanak varrogatni az asszonyok a személyes jelenléte nélkül. A sok megrendelésnek mindenesetre eleget tudtak volna tenni, ha akarnak.
És az újabb szezonra való tervezés ügye is megoldódhatott volna. Ott volt az Emír nevû kolléga, aki Gyöngy jobbkeze, asszisztense volt (korábban õ volt a fõ tervezõ, de õ meg tudott hajolni Gyöngy tehetsége elõtt). Találhattak volna új tervezõt is. És Gyöngyöt is megkereshették volna, mert attól, hogy elhagyta a férjét, még dolgozhatott volna a cégnek, akár a távolból. A tervezés tipikusan olyan munka, amit nem csak a cég irodájában lehet végezni. Számítógépen is elküldhette volna a terveket, stb.
Szóval ezek olyan hajánál fova elõrángatott indokok.
Bahar irígy. Írigy Mehmetre is, mert õ lett az elnök. Most meg Onurt nevezte ki Tarik helyére, oda sem õ került. Ha a Csaaj az unokatestvére mellé állt volna és nem Tarik mellé, valószínûleg õ kapta volna a posztot. De Mehmet megmondta, és igaza is van, neki most megbízható emberre van szüksége (a tapasztalat másodlagos).
9/10
napraforgó 2014 márc. 20. - 18:18:03 9/10
(280/2414)
Szerintem nem dobná ki Serefet Mehmet Fikri, hacsak nem követne el gyilkosságot, vagy házasságtörést. Mehmetet sem küldené el, de tudomásul venné, ha õ máshol akarna élni. Pinárnak meg tök kényelmes ott lakni, idõnként rásózza a kislányát az anyjára és õ meg megy a világba.
malvinkicska 2014 márc. 20. - 15:14:41
(279/2414)
Mehmetet nem engedné a papa, hogy elköltözzön inkább Serefnek kellene elköltözni, õk ketten nagyon jól vannak, most is elfogadta Tarikkal szembeni döntését. A papa meglepõdött mikor látta, Gülsümnek barátja van a fia elment azon sincs teljesen túl most meg ez is, azt mondta bár halt volna meg mint ezt megérte. A dolgok elég érdekesen alakulnak.
9/10
napraforgó 2014 márc. 20. - 13:47:20 9/10
(278/2414)
Enginrõl még nem döntöttem, hogy szimpi-e, vagy sem, de az a fickó, aki Gyöngytõl vásárolt és nem fizetett neki, az tuti zsivány, fizetés nélkül meglógott az áruval.
Gülszün udvarlójára meg nem emlékszem, hol és mikor is bukkant fel ez a Levent?
9/10
napraforgó 2014 márc. 20. - 13:11:46 9/10
(277/2414)
Én is sokat gondolkodtam azon, hogy Bahar miért utálja Gyöngyöt és arra jutottam, hogy a cégnél elért váratlan, és kimagasló eredményei miatt. Bahar sok éve dolgozott ott, szorgalmasan, de nem csinált semmi rendkívülit. Erre jön egy vidéki lány, elkezd ruhákat tervezni és pillanatok alatt nevet szerez a szakmában, sikereket ér el. Amikor meg elment, nem tudott senki sem a helyére állni, mert a tehetség nem pótolható a szorgalommal. Valahol irígy rá, mert érzi, hogy Gyöngy többet ér nála, és ezt mások is észrevették.
offtopic
ildimix 2014 márc. 20. - 12:48:36
(276/2414)
Ahmet jól tette, hogy otthagyta a családot. Attól, hogy elköltözött a gyerekeivel simán tarthatja a kapcsolatot. Hamarabb kellett volna lépni ez ügyben. Mehmed helyében elköltöznék Gyöngygyel nem kellene tovább a villába maradniuk. Nekem a kedvencem Kader a nagypapa és Mehmed nagyon kedvesek hozzá igazi családtagnak tekintik õt. Nem értem Bahar miért utálja ennyire Gyöngyöt? Úgy emlékszem a sorozat elején még egész jól kijöttek egymással.

Várom a sorozat folytatását! Nagyon fordulatos továbbra is!

Üdv: Ildimix
9/10
napraforgó 2014 márc. 19. - 17:09:25 9/10
(275/2414)
Seref barátnõje milyen naív, azt hiszi, hogy azért rúgatta ki a menyét, hogy az pénz és állás nélkül maradjon és így visszamenjen a fiához. De most legalább Pinár is meglátta, milyen az anyja. Ahmet és M.Fikri már tudták jól, hogy egy vipera. Ahmetnek ez volt az utolsó csepp a pohárban, lelépett.
Mehmet és Gyöngy ünnepi vacsoráján meg a távollétével tûntetett és másnap reggel sem szól Gyöngyhöz.
A nagyapa mmilyen kedves Kaderhez, ha visszaköltözik, nem marad egyedül.
Berk borzasztóan néz ki a sok szõrével.