Téma: Igazgyöngy

malvinkicska 2014 márc. 19. - 13:07:55
(274/2414)
Napraforgó mi nem azért lakunk így, mert a kényszer hozta a gyermekem választotta ezt.Azt nem adom sokért lelépett Ahmed a vipera most már gondolkodhat. Az agyával biztosan van valami, mert ezért is Gyöngyöt okolja, nem száll magába gondolkodna mindenkit bánt, a családban, most már a papa is unja. Tarik szemét alak de Mehmet nem hagyja magát, jól teszi.
9/10
napraforgó 2014 márc. 19. - 04:52:44 9/10
(273/2414)
Az a szomorú, hogy ebben a sorozatban nem kényszerûségbõl él együtt több generáció (most már 4), hanem elvileg szeretetbõl, családi összetartástól indíttatva. Ezt a szeretetet, összetartást mérgezi állandóan Seref, és most már Bahar is csatlakozott hozzá.
Jól látszik, hogy a családba kívülrõl bekerülteket támadják elsõsorban (Gyöngy, Onúr, Tarik). Seref elfelejti, hogy egykor õ is menyként, kívülrõl érkezett. De mivel szült két gyereket, már úgy érzi, hogy õ is a család teljes jogú tagja és minden joga megvan arra, hogy beleszóljon mindenbe, sõt irányítsa a dolgokat.

A több generáció együttélése minden kultúrában ismert volt és gondolom számtalan konfliktus származott is belõle. Még ott is, ahol messzemnõkig tisztelték az idõsebbeket (keleti kultúrák), vagy ahol a tulajdon az idõsebb generáció kezében volt és ezzel sakkban tudták tartani a leendõ örökösöket. Rendszerint a võk és menyek szenvedtek apósuktól, anyósuktól és nyeltek sokat és a konfliktusok sokszor erõszakhoz vezettek.

Persze lehet szépen is együttélni, csakhát minden félnek tudni kell alkalmazkodni és engedni, ha muszáj.
malvinkicska 2014 márc. 18. - 20:28:56
(272/2414)
Az együtt élésnek szabályai van, a villa elég nagy mindenkinek van külön lakosztálya, csak az a baj van egy olyan bajkeverõ aki a kákán is csomót talál. A saját példám a fiamékkal élek, egy nekem gyönyörû kertes házban, mindenkinek külön szoba, konyha fürdõ közös, õk élik az életüket én az enyémet mivel sajnos a párom meghalt.A vendég látás úgy történik ha hozzám jönnek azok az én barátaim én fogadom, ha hozzájuk jönnek akkor õk fogadják. A családi összejöveteleket is szépen megoldjuk, van úgy 15-en is vagyunk, hála az Istenek nagy szeretetben élünk, megtanultuk egymást elviselni, netán konfliktus adódik tudni kell kezelni. Elnézést a személyes példáért ezt le kellet írnom , mivel a ma embere saját magával sincs kibékülve, lehet pompa kincs ha élvezõje nincs, mindig marják egymást.
9/10
napraforgó 2014 márc. 18. - 15:26:40 9/10
(271/2414)
Szerintem Ahmet nem megy el végleg, már mondta, hogy a "gyerekek" miatt marad. Bár nem értem, miért kell két harmincéves gyerek miatt maradni???
De a kulcs azt jelzi, hogy Seynep belemegy a titkos, vagy félig-meddig titkos viszonyba. Elég, ha Ahmet elég sûrûn meglátogatja, éjszakára akár haza is mehet. Otthon úgyis külön alszanak, csak a látszatra ügyelnek.

Szerintem ilyen körülmények között Pinár és Mehmet is jobban tenné, ha külön költöznének a családjukkal. Na akkor már nem sok értelme lenne Ahmetnek sem maradni.
Seref még majd szétintrikálja az egész családot. A nagyapa már most is azt mondta, hogy mindenki megy a saját feje után.
malvinkicska 2014 márc. 18. - 15:18:07
(270/2414)
Napraforgo bírnám ha Serefet elhagyná a férje kipróbálja a kulcsot illik e a zárba, és ott felejtené magát megérdemelné.
9/10
napraforgó 2014 márc. 18. - 15:12:47 9/10
(269/2414)
Rarik = Tarik.
Hiába, egymás mellett vannak és néha eltéved az ujjam.
9/10
napraforgó 2014 márc. 18. - 14:56:48 9/10
(268/2414)
Onur végre kibökte, hogy Defne az õ lánya, talán most már leszállnak róla.
Rarik elég ridegen bánik a kisfiával. Sem az anyjától jött e-mail-re nem akar válaszolni, sem a kérésre, hogy menjenek Amerikába, meglátogatni. Vajon milyen titkos machinációi vannak? Nem tudom, mi érdeke fûzõdik a cég tönkretételéhez? Hiszen õ is ebbõl él, még ha nem is õ lett a vezérigazgató.
Mehmet végre helyretette az anyját is, ne avatkozzon az életébe.
Nagy franc ez a Seref, senkinek még csak meg sem is említette, hogy lelõtték Gyöngyöt.
Csak tudnám, hogy Bahar miért utálja szegény lányt? Olyan látványosan kivonult, mikor Gyöngy megérkezett a villába.
Tetszik, hogy Gyöngy nem akar visszamenni a Sadouglu textilhez, hanem a saját vállalkozását akarja megvalósítani. Mehmet elég engedékeny, csak Gyöngy maradjon vele. Szerintem jobb lenne nekik, ha külön költöznének. Mehmetnek van pénze egy házra (a tönkretett luxusautója helyett is milyen hamar vett másikat).
Ahmet is házat vett a kedvesének, az meg küldött neki egy kulcsot a házhoz.... Seref milyen kíváncsi volt, de nem merte felbontani a csomagot.
malvinkicska 2014 márc. 18. - 12:03:53
(267/2414)
A mai rész is nagyon jó volt, igaz meglõtték Gyöngyöt nem õ volt, a célpont Mehmed most már kezd férfiasodni a gondolkodását értem alatta, jól beolvasott annak a szemét anyjának. Seref egy különleges lény senkit nem szeret, mindig csak ellentéteket szít. A papa a banki kölcsönt is segíti, csak boldoguljon Gyöngy, szerintem a film tükrözi, hogy nem csak a férfiak állnak két lábon ha nem a nõk is. Mehmed mikor haza vitte a feleségét mindenki örült Bahar és az anyós fogadták hidegen.
Cameron007 2014 márc. 17. - 20:12:35
(266/2414)
Igen, Mehmet és Gyöngy legnagyobb problémája, hogy nem beszélgetnek egymással. Gyöngy inkább elhisz mindent másoknak, és eszébe sincs megkérdezni a valóságról Mehmetet, a férfi pedig, ha mégis megkérdezik, mindent vádaskodásnak vél és rögtön felháborodik, bedurcizik, elrohan.

De most már hamarosan jön a békülés és egy kis boldogság Nihan elõtt. Bár Seref teljes örömet biztosan nem fog hagyni.
9/10
napraforgó 2014 márc. 17. - 19:02:40 9/10
(265/2414)
Kíváncsi vagyok Derin eltûnik-e a képbõl, vagy tovább szívóskodik. Persze Mehmet is lehetne még erélyesebb is vele. Meglátjuk mit lép, ha a nõ tovább hívogatja. Én ezek után föl se venném a telefonját.

Mehmetnek igaza van abban, hogy Gyöngy beszélhetett volna vele. Akármennyire önálló lett Gyöngy, azért még meghallgathatná a férjét és õ is elmondhatná a magáét. Nem a háta mögött a barátnõvel kell közölni a mondanivalóját.
malvinkicska 2014 márc. 17. - 18:37:03
(264/2414)
Szerintem most már nem hagyja magát Gyöngy, jól is teszi eddig is erélyesebbnek kellet volna lennie. Mehmed most már rájött nem tud élni a felesége nélkül, nagyon megrázta a válási papír, remélem hamarosan összejönnek, és boldogok lesznek.
Cameron007 2014 márc. 17. - 15:05:29
(263/2414)
Jó volt a rész, a legnormálisabb ember most Onur a sorozatban, nagyon jól látja a dolgokat. Hiába fogadná vissza Gyöngy Mehmetet, csak pillanatnyi lenne a boldogságuk, mert Mehmet nem változna meg.

Nem értem a nagyapát sem, hogy Onur ellen van, mert az nem foglalkozik a lányával, bezzeg, ha a munkáját hanyagolná és állandóan a cégtõl lógna, akkor az lenne a baj.

Mehmet megint könnyen feladta Gyöngynél, olyan gyorsan meg tud sértõdni, ha a nõ nem ugrik a nyakába az elsõ kedves szavára, már rohan is el.

Gyöngy jobban beolvashatott volna Serefnek, kb. amit Kadernek mondott azt elmondhatta volna neki is
és Mehmetnek is.

A Berk szál annyira nem érdekel, de annyit megjegyeznék, hogy nagyon hülye (már bocsánat) ez a fickó, mégis mit gondolt mi van azokban a csomagokban, cukorka? És még ki is bontja...
malvinkicska 2014 márc. 17. - 14:51:30
(262/2414)
Mehmed végre kiosztotta azt a szemét Derint, mit képzelt az magáról a más házasságát tönkre tette. Az a másik csúszó meg örül neki Seref nem törõdik a fia boldogságával, a papát is lovalta Mehmed ellen, szép egy anya mondhatom, a busz karambolozott a võ a hibás, annak a nõnek van valami agy baja. Mehmet fiatal létére rá jön dolgokra a céggel kapcsolatban, Tarik milyen szemét tolvaj.
Cameron007 2014 márc. 17. - 10:52:31
(261/2414)
Na végre Mehmet kiosztotta Derint, ezzel remélem Berill vagy hogy hívták után Derin is eltûnik a képbõl. Jöhet a következõ nõ :)
offtopic
ildimix 2014 márc. 16. - 22:31:11
(260/2414)
Mankos nem kaptam meg a leveledet amiben az igazgyöngy infóit leírod. Majd írd meg mivel fog végzõdni a 2. évad minden érdekel ami történni fog a sorozatban.

Köszi!

Üdv: Ildimix
malvinkicska 2014 márc. 16. - 11:02:06
(259/2414)
A most menõ premier sorozatok közül ez ami elég normális, a Vihar zéró a Maricruz túl van bonyolítva, az Utolsó vérig sem az amit én vártam tõle, A mosolyt kérek eddig nem úgy rakták ahogy kellet volna két rész után nem nagyon lehet véleményezni.A következõ Szerelem zálogba ott meg nem szeretem Boyert.
9/10
napraforgó 2014 márc. 16. - 10:01:53 9/10
(258/2414)
Én is. Fõleg, ha ilyen izgalmas sorozatot sikerült találniuk.
beresne 2014 márc. 16. - 09:07:57
(257/2414)
Szia szeretném megkérdezni,hogy a számitógépenem /Mozilla Firefox-ot használok/ miért omlik össze a http://www.netd.com/diziler/yerli/gumus oldal.Várom válaszod Köszönöm
9/10
napraforgó 2014 márc. 16. - 07:36:27 9/10
(256/2414)
Remélem végig leadják a sorozatot és nem tologatják az idõpontot sem ide-oda.
malvinkicska 2014 márc. 15. - 14:44:03
(255/2414)
Fórumtársak igazatok van lebilincselõ történet, nem lehetne abba hagyni de még elfoglaltsága is van az embernek és azt meg kell csinálni.