Téma: Igazgyöngy

10/10
feketeagi 2014 márc. 15. - 13:51:26 10/10
(254/2414)
ismerõs, hajnal 4-ig néztem reggel 7-kor meg ébresztõ, szidtam is magam hogy nem vagyok normális, de én sajna egy jó könyvvel is így vagyok.
10/10
feketeagi 2014 márc. 15. - 09:41:24 10/10
(253/2414)
Igazad van én sem bírtam abbahagyni, egy török sorozat volt még amit végig néztem a Seherezádé, de ott szerintem az utolsó évad nem kellett volna az már nyûglõdést volt, de végig néztem ha már elkezdtem. Tulajdon képen mindent egybe vetve az is egy jó kis sorozat volt. Viszont a Gümüs (Igazgyöngy) ahogy haladunk elõre a sorozatba egyre jobb lesz sokkal pörgõsebb eseménydúsabb mint a Seherezádé volt, tehát nálam 10-es skálán az Igazgyöngy 10 Seherezádé ezek után 8-as.
Más sorozatot nem néztem, elkezdtem egy két brazilt de nagyon hamar feladtam túl mû és a szereplõk nem igazán hitelesek, tehát maradok a török sorozatoknál.
malvinkicska 2014 márc. 14. - 20:06:31
(252/2414)
Mankos köszönöm szépen.
9/10
napraforgó 2014 márc. 14. - 12:30:57 9/10
(251/2414)
Megint nagyon sok minden történt egy epizódban. Megtörtént Dohus örökbefogadása és Gülsün a kisfiú kérésére visszafogadta Tarikot.
Felbukkan Kader halottnak hitt anyja, majd Oszmán meghal szívrohamban. Seref közbenjárására kirúgják Gyöngyöt az új munkahelyérõl. Derin a kierõszakolt találkozón belehazudik Gyöngy szemébe: Mehmet elvenné, ha Gyöngy hajlandó lenne elválni. Gyöngy meg, amilyen hülye, ahelyett, hogy megkérdezné errõl Mehmetet, már rohan is egy ügyvédhez. Seref megint megalázza Gyöngyöt és Bahar lelkesen kontrázik neki. Berk bajba keveredik, a rendõrségen köt ki.

Tarik valószínûleg arra játszik, hogy Mehmetet bajba keverje, be akarja bizonyítani, hogy a fiú nem alkalmas a cég vezetésére.

Izgalmas és szórakoztató sorozat ez.
malvinkicska 2014 márc. 14. - 12:22:22
(250/2414)
Mankos az eredetit kerestem nem találom,a szulejmant megtaláltam de ezt nem, lehetne olyan kérésem megírnád hol keresem elõre is köszönöm ha igen, ha nem.
Márta Mezei 2014 márc. 14. - 11:59:28
(249/2414)
Ti tudjátok, hogy hány részes lesz a film? Nagyon tetszik!!!:-) Bár Gyöngy nagyon naiv:-((
malvinkicska 2014 márc. 14. - 11:48:26
(248/2414)
Nagyon sok minden történt, a család életében meghalt a szeretett sofõr, aztán az a szemét Derin hazudott Gyöngynek, az meg se szó, se beszéd beadta a váló keresetet ezt egy kicsit , most elhamarkodta. Az értesítést megkapta Mehmed és fel van háborodva nem gondolkodik el, egy szál rózsa fecnivel nem oldja meg kettõjük problémáját.Seref egy veleéig romlott szemét nõ, mindenki felett uralkodik, mikor lakol már meg érte.A mondás azt tartja, hogy bûn büntetés nélkül, nem marad a mindennapi életben sem, ennek mindent szabad. Azt egy kicsit túlzásnak találom, ha valakinek problémája van szalad Mehmethez, az meg ugrik és ez lesz a vége, kíváncsian várom neki ki fog segíteni.
offtopic
ildimix 2014 márc. 14. - 09:10:17
(247/2414)
Mankos ha lehet az e-mail címemre küld el az infókat amit tudsz a sorozatról.

Címem: ildiko.varga@t-online.hu

A tárgyban írd oda igazgyöngy hogy tudjam te küldted a levelet.

Tetszett Dafne szülinapi bulija aranyosak voltak együtt.

Berket sajnálom, hogy belekeveredett a kétes üzletbe. Szerintem kábítószer volt a csomagtartóban. Biztos legközelebb lefog bukni.

Tarik is sántikál valamiben lehet tönkre fogja tenni a céget? Várom a sorozat folytatását!

Üdv: Ildimix
offtopic
ildimix 2014 márc. 13. - 20:01:21
(246/2414)
Tetszett az a jelenet amikor a nagyapa rájött, hogy Gyöngy nem is tudott a mûtétjérõl. Rájött, hogy Seref ármánykodik Gyöngy ellen. Jó volt az a beszólása, hogy ez volt az utolsó dobása.

Nagyon megható az is, hogy Tarik kisfia megszerette Gülszünt.

Derint utálom mehetne vissza Amerikába.

Gyöngy helyében nem állnék szóba a férjével.

A mai részt még nem néztem meg.

A 2. évad hogy fog végzõdni?

Üdv: Ildimix
malvinkicska 2014 márc. 13. - 18:10:30
(245/2414)
Mankos igaz az a közmondás, Lágy pásztor elõtt gyepet sz -ik a farkas ha nem volna olyan kis jó lélek Gyöngy másképp lenne az õ sorsa is, de ezt így írták meg, ezt kell játszania.
Cameron007 2014 márc. 13. - 16:47:25
(244/2414)
Azt nem értem én sem, hogy Gyöngy mégis minek egyezett bele, hogy találkozik vele, talán azt reméli a csaj, bocsánatot akar kérni tõle, hogy rámozdult a férjére. Igen, úgy értettem én is, hogy a helyében Derint is elküldtem volna valami nem szép helyre, és Mehmetnek azért szóltam volna, hogy tudjon róla, hogy a barátnõje "zaklat". Vagyis mindkettõvel közöltem volna, hogy hagyjanak ki az ügyeikbõl.
9/10
napraforgó 2014 márc. 13. - 16:19:13 9/10
(243/2414)
Gyöngy saját maga is megmondhatta volna Derinnek, hogy "nem akarok veled találkozni, nincs semmi olyan mondanivalód, ami érdekelne, ezért aztán ne is hívogass". Nem kell mindig egy férfi mögé bújni. A múltkor is szó nélkül végighallgatta a csajt. Miért nem mondta meg neki, hogy szemét vagy, szállj le a férjemrõl, és inkább a gyereked apját zavargáld, ne mássz bele mások életébe. Ha akkor közli vele, hogy én is szeretem a férjem, meg én is gyereket várok, az a nõ talán elszégyellte volna magát és leszáll róluk.
Cameron007 2014 márc. 13. - 15:52:54
(242/2414)
Akkor jól eltaláltam, nem semmi a csaj, ahogy a mai részben is mondta az anyjának, hogy Mehmettel terveink vannak, annak ellenére, hogy a férfi szinte lehülyézte, hogy mit képzel, hiszen õ már házas. Most meg akkor erre Gyöngybe rúg bele megint. Kíváncsi vagyok, hogy Mehmet mit fog rá lépni. Egyébként Gyöngy helyében, szóltam volna Mehmetnek, hogy állítsa le a csajt, õt ne hivogassa.
9/10
napraforgó 2014 márc. 13. - 14:21:55 9/10
(241/2414)
Seref már kikezdte Onurt is, miatta veszekedtek Pinárral.

Derin meg marha, miért nem ment vissza amerikába, ott már nem szokatlan a leányanya. Mégha a gyerek apja mást vett is el, azért a gyerekét biztos támogatná. Mindenesetre szemét dolog tõle, hogy megint Gyöngyöt akarja terhelni a bajaival. Szerintem is azt akarja, megkéri Gyöngyöt, hogy váljon el Mehmettõl, és akkor a pasi nyakába varja magát, meg a gyerekét.
Mehmet meg, amilyen marha, még majd el is fogja venni, mert nem tud nemet mondani neki.
10/10
feketeagi 2014 márc. 13. - 14:18:04 10/10
(240/2414)
Szerintem Seref azt akarja elérni, hogy Gyöngy visszamenjen a falujába, elakarja távolítani a fia közelébõl. Derin meg megérdemli, hogy Pinár nem áll vele szóba, már az elején nem Mehmethez kellett volna fordulnia a bajával, hanem Pinarhoz akkor elvárhatná, hogy segítsen neki, na de így. Mehmet pedig szerintem felelõsséget érez a csaj iránt, mert befolyásolta abba az irányba, hogy ne vettesse el a babát, habár végül is a csaj döntése volt, hogy nem veteti el, de szerintem azt hihette, hogy így megtudja szerezni Mehmetet.
Szerintem azt fogja mondani Gyöngynek, hogy Mehmet vállalná az apaságot, ha õ hajlandó lenne elválni tõle........
Cameron007 2014 márc. 13. - 13:52:53
(239/2414)
Pinar nem azért építette le Derint, mert az terhes lett, hanem mert szétcseszte a testvére házasságát, én teljesen megértem, hogy nem akar többé barátkozni vele. A mai részben is amit mûvelt a csaj, Mehmet igazán észbekaphatna, hogy nem komplett ez a nõ, egy pióca, és most mégis mit akarhat Gyöngytõl? Képes és megkéri, hogy váljon el, mert õ hozzá akar menni Mehmethez..

Seref megint nem bír magával, feketíti be Gyöngyöt az új fönökénél, ezzel is mit akar elérni? Hogy kirúgják? Ha már annyira utálja, örülne, hogy új életet kezdett, és más munka után nézett, nem a céghez ment vissza dolgozni, mert azt is megtehette volna, annak ellenére is, hogy nem akar békülni Mehmettel.

Pinar sem volt normális, hogy odaköltöztek a házba, az anyja szétcseszi a házasságát a beszólásaival.
malvinkicska 2014 márc. 13. - 12:19:10
(238/2414)
Derin amilyen rámenõs az már nem semmi, képes lenne elvenni , Gyöngytõl a férjét, csak, hogy az õ félre sikeredett gyerekének apja legyen, remélem nem teszi meg Mehmed. Igaz amennyi ésszel van megáldva, talán mégis. Pinar szépen helyre tette, most meg Gyönggyel szeretne találkozni, még nagyobb kalamajkát akar csinálni köztük, ez a nõigazán veszélyes ettõl távol kellene maradni mindenkinek a családból. Seref a fõ gonosz hozza mindig a formáját. Tarik mit mesterkedik a cég ellen kivel mirõl tárgyaltak, nem bírja megemészteni, hogy nem õ lett a fõnök.
9/10
napraforgó 2014 márc. 13. - 07:15:44 9/10
(237/2414)
Kicsit idejétmúltak a török erkölcsök. Kb. 50 éve volt hasonló itt Európában. Derin anyja meglátja a lánya hasát, rögtön azt mondja, hogy hozzá kell menned. Kicsit sem érdeklik a körülmények, kiféle, miféle az apa. (kis túlzással akár rablógyilkos is lehet, anyukát nem érdekli, csak az, hogy apu mit fog szólni??!!)
Azt tudjuk, hogy Derin 3 évig együtt élt ezzel a pasival, nyilván Amerikában. Aztán a férfi összeszûrte a levet Derin barátnõjével. Most a lány azt mondja, hogy a férfi nõs ember. Tehát vagy elvette a barátnõt feleségül, vagy eleve nõs volt és különbözõ nõkkel, köztük Derinnel, meg a barátnõjével is folytatott viszonyt. Én az elsõ esetre tippelek, az együttélés fizikai ottlétet jelent, a szeretõi státusz meg csak idõnkénti látogatást.
Pinár - bár hasonló leányanya volt - gond nélkül leépítette a nõt, mihelyt férjes asszony lett (na ez is furcsa, már õ is egy a ráérõs, otthon üldögélõ, körmét reszelgetõ nõknek). Semmi együttérzést nem mutat a barátnõje iránt.
Én nem ítélem el Mehmetet, mert segíteni akar egy kétségbeesett nõnek, csak sajnos a pasi nem veszi észre, hogy részben erre ment rá a házassága, és most kicsit sem segít, hogy valahogy rendbehozza. Hiszen Gyöngy elmondta, hogy Derin bevallotta neki, hogy beleszeretett Mehmetbe. Ha a férfi jót akar magának, innentõl távolságot kellene tartania és nem azonnal ugrani. Még azzal is jobbat tenne magának, ha könyörögne a húgának, hogy törõdjön a barátnõjével. A lényeg, hogy ne személyesen istápolja, vagy max. kettesben Gyönggyel, így demonstálva, hogy õk összetartoznak. Ha Derin látná, hogy Mehmetnél eséklytelen, talán leszállna róla. De így, örökké az õ vállán fog sírni, egész addig, amíg a pasi "meg nem vígasztalja".
Cameron007 2014 márc. 12. - 18:13:32
(236/2414)
Igaza volt Gyöngynek, Mehmetnek tényleg nem fontos, nem sokat érnek a szavak, ha a tetteivel állandóan az ellenkezõjét bizonyítja. Ezerrel kellene tepernie Gyöngynél, erre õ a másik nõ hívására azonnal elrohan.

Jól tette a felesége, hogy rácsukta az ajtót, én a képébe vágtam volna.
malvinkicska 2014 márc. 12. - 14:58:58
(235/2414)
Borzasztó egy nõ személy az a Derin megint bekavart, mert õt leszidta az anyja és Pinár is igaza volt mind kettõnek.Mehmed gondolkodásával van valami , nem jön rá mennyit árt neki és a kapcsolatának az a nõ. Akarva vagy akaratlan hülyét csinál magából, utána azon töpreng mit rontott el szerintem Gyönggyel mindent, ritka az a nõ aki ezt tûrné egy férfinak igaz ez film.