Téma: Igazgyöngy

9/10
napraforgó 2014 márc. 05. - 18:21:57 9/10
(194/2414)
A mai rész nagyon izgalmas volt. Tényleg idegesítõ, ahogy Mehmet tutujgatja ezt a Derint, akihez egyébként semmi közük. Még Onur is észrevételezte, hogy túl sokat foglalkozik vele, a feleségét meg elhanyagolja.
A nõ is fura, hogy egy épp megismert férfinak meséli el, hogy terhes. (Mondjuk, ha az illetõ nõgyógyász lenne és tanácsot kérne tõle, még megérteném....) Az meg teljesen érthetetlen, hogy Gyöngyöt felvilágosítja, hogy beleszeretett a férjébe. Mi szükség volt erre, fõleg, ha mint mondja, nem akarja elvenni tõle.
Gyöngy meg ostoba, hogy hagyja, hogy fát vágjanak a hátán. Akármilyen szelíd õzike, elküldhette volna a csajt a pokolba, némi kis fenyegetõzések mellett (hagyja békén a férjét, keressen mást, akinek a vállán kisírhatja magát, mert ha nem, hát megkeserüli, stb.). Meg a hülye férjével is lehetne keményebb, de csak hagyja, hogy az a bunkó ordítozzon vele.
Cameron007 2014 márc. 05. - 16:53:49
(193/2414)
Most néztem meg a tegnapi részt. Csalódtam Ahmedben, hogy visszament a házba. Azt gondoltam, hogy kitart az elhatározása mellett.

Mehmed pedig, egyrészt nem hiszem el, hogy ennyire nem esnek le neki a dolgok, másrészt pedig, hogy fontosabb neki Derin, minthogy megnyugtassa a feleségét. Ha Gyöngynek valami nem tetszik, õ rögtön támad. Gyöngy helyében én is otthagynám.

Egyébként kár, hogy a legjobb részeknél vágják el a jeleneteket. Pl. múltkor mikor rákérdez Mehmet Gyöngynél, hogy védekezik-e, vagy a mostani részben mikor a nagyapa szól, hogy Tarik teljesen más mesével állt elõ a kisfiúról, mint Gülsün. A válaszok meg, mintha teljesen lényegtelenek lennének, mert azokat nem kapunk.
9/10
napraforgó 2014 márc. 05. - 14:21:46 9/10
(192/2414)
Itt balra tõlünk, az üzenõfalon elolvashatod. Egyébként meg azt jelenti, hogy olyan információ, ami tönkreteszi a késõbbi élményt.
Nem mindenki szereti tudni elõre, hogy mi fog történni. Ez egy figyelmeztetés, hogy aki nem akarja tudni, az ne olvassa tovább.
10/10
feketeagi 2014 márc. 05. - 14:12:08 10/10 Előzmény napraforgó
(191/2414)
Szó nélkül megy el Gyöngy, szerintem nem neheztel rá Mehmet, sõt amikor elhagyja Gyöngy akkor jön rá igazából, hogy szerelemes a feleségébe, keményen fog próbálkozni, hogy vissza szerezze, de Derim még mindig befog kavarni a kapcsolatukba, de olyan szinten, hogy Gyöngy még a válást is elindítja, na ekkor tér végre észre Mehmet és szakítja meg végleg a kapcsolatot a csajjal. Tök hülye ez a pasi, nem veszi a lapot, hogy más is érdeklõdik iránta vagy tetszik neki....

segítsetelez mit jelent: SPOILER
malvinkicska 2014 márc. 05. - 11:58:14
(190/2414)
A baba dolog megoldódott Allah által nagyon sajnáltam Gyöngyöt, mikor Derim elmondta neki, hogy szerelmes a férjébe. Mehmet meg játszotta a naiv kislány szerepét, nem veszi észre, mennyire nyomult a nõ.Ezek után gondolkodhat, mennyit ártott a feleségének, ezekkel a tetteivel.
9/10
napraforgó 2014 márc. 05. - 08:46:05 9/10
(189/2414)
Ha már ennyit spoilereztek, én is megkérdem: Gyöngynek megmarad a gyereke? Elveteti, vagy netán elveszíti? Ha külön élnek Mehmettel, akkor a férfi nyilván megneheztel. Mondjuk az sem mindegy, hogy terhesség, vagy annak elhallgatása miatt?
malvinkicska 2014 márc. 04. - 22:17:22
(188/2414)
Ildimix nézem elég érdekesen alakulnak a dolgok,Ezeyuiel mozgatja a szálakat, mivel a felesége volt az igazgató.Az utóbbi idõben már rakják fel a részeket, de még nem az igazi online is fent van és máshol is látható már.
offtopic
ildimix 2014 márc. 04. - 20:57:17
(187/2414)
Mankos köszi az infókat.
Kár, hogy Deril nem utazik vissza Amerikába. Még biztos sokat fog Mehmed körül lebzselni.

Mankos ha eszedbe jutnak még spoilerek küld át nyugodtan engem érdekel.

Of: Próbálta valaki az rtl2 oldalán nézni az utolsó vérig sorozatot? Nekem nem engedi lejátszani valami miatt pedig firefoxxal is próbáltam. of vége

Üdv: Ildimix
malvinkicska 2014 márc. 04. - 18:07:23
(186/2414)
Azon nem lehet csodálkozni, ha külön fognak élni Gyöngy és Mehmet, rajta körül állandóan van egy hölgyemény aki õt akarja.
10/10
feketeagi 2014 márc. 04. - 17:28:41 10/10
(185/2414)
Végig néztem a törökül, szuper ez a film, nagyon remélem végig adják.
Seref anyu néha egész jópofa lesz, külön fog egy ideig élni Gyöngy és Mehmet, Seref odaköltözik Gyöngyhöz, hogy segítsen neki, kifogja cserélni a biztosítékot csak, hogy Mehmetet oda hívhassa, nagyon összeakarja õket ekkor már boronálni.
A pici lány pedig iskolás lesz és szerelmes, hát nagyon aranyos jelenetek lesznek vele.
offtopic
ildimix 2014 márc. 04. - 10:01:38
(184/2414)
Sziasztok!

Mankos köszi a spoilert. Arra lennék kíváncsi, hogy a nagyapának sikerül a mûtéte? Mikor szánja rá magát az operációra?

Mankos a válaszodat spoilerben írd meg.

Üdv: Ildimix
susan55 2014 márc. 04. - 09:16:01
(183/2414)
Én sem hiszek Seref õszinteségében az unokával kapcsolatosan.
Ha az Õ házassága tönkrement, akkor Gyöngy se legyen boldog, inkább ez van a fejében.
Neki a látszat a fontos,nem a boldogság. Nem szerette a férjét, de volt neki, a társadalomban a létra magas fokára került a házassága révén. Most ez tönkremenni látszik...
A fia mellett nem Gyöngyöt szeretné látni, hanem Pinar barátnõjét. A neve most nem ugrik be...
Utalgat az unokára, de valahogy a család nem veszi a lapot..."egyél sokat, amiben kálcium van"...
Mehmet olyan mint aki nem képes gondolkozni...nem ugrik be neki a rosszullétekrõl, hogy a felesége terhes..
És azt sem veszi észre, hogy mindig van körülötte egy nõ, aki tönkre akarja tenni a házasságát...
Melyikünk bírná elviselni azt, hogy a férje egy másik nõ után koslat??? Gyöngy csak hallgat, és nyel nagyokat, ez az életben nem így van...
9/10
napraforgó 2014 márc. 04. - 05:32:20 9/10 Előzmény ildimix
(182/2414)
Nem vagyok én olyan biztos abban, hogy Seref örül Gyöngy gyermekének. Amilyen rosszindulatú, manipulatív az az asszony, lehet, hogy csak az alkalomra vár, mikor használhatja föl ezt ellene. Vagy pont azt, hogy elhallgatta a férje elõl. nem hiszem, hogy a menye oldalára állna a fiával szemben.
9/10
napraforgó 2014 márc. 03. - 19:32:49 9/10
(181/2414)
Köszi. És Tarik Esrával marad? Vagy az a nõ is kidobta?
malvinkicska 2014 márc. 03. - 18:32:19
(180/2414)
A nagyapa jó lenne nyomozónak, most is tudta hova kell mennie, mikor meglátta a lánya nagyon meglepõdött.Derim abortusza nekem neces, mert nem hagyta vele menni Mehmetet, leste mikor elhaladt gyorsan fogott egy taxit és elhúzott, ezek után csak telefonon beszélt azt hiszem Pinárral, igazán jó pörgõs sok minden történik benne.
9/10
napraforgó 2014 márc. 03. - 18:15:21 9/10
(179/2414)
Hát, ha elteszik láb alól Dous anyját ezzel a mellrákkal, akkor nyilván. A nõ Gülszünre bízná a kisfiát, inkább, mint Tarikra. De a pasi biztos nem mondana le a gyerekérõl. akkor meg kénytelenek lesznek kibékülni.

Vajon mit felelt Gyöngy Mehmet kérdésére, hogy vigyáz-e? Mert ez is jó alkalom lett volna elõrevetíteni a terhességet. "Nem szivem, én nem. Hát te?"
Amúgy meg jókor jut a férfi eszébe a kérdezõsködés.

Szinte biztosra veszem, hogy Derim abortuszra ment, amikor lelépett Mehmettõl.
offtopic
ildimix 2014 márc. 03. - 17:48:32
(178/2414)
Sziasztok!

Jó pörgõs ez a sorozat. Szerintem Gülsün és Tarik újra össze fognak jönni Tarik kisfia megszereti majd Gülsünt és õk ketten nevelik tovább. Csodálkoztam Seref milyen jól fogadta a hírt, hogy Gyöngy gyereket vár. Eddig mindig a lány ellen volt most meg mennyire kedves volt hozzá. Kíváncsian várom a folytatást.

A tanárnõt nagyon sajnálom szerintem elfogja hagyni a várost hiszen már munkája sincs Seref meg megvette elõle a házat.

Üdv: Ildimix
9/10
napraforgó 2014 márc. 01. - 05:37:14 9/10
(177/2414)
Ez volt az a perc, amikor nem kérdezni kellett volna, hanem bejelenteni, hogy nekünk is gyerekünk lesz. Elmondhatta volna, hogy "rosszul lettem, elmentem Kaderhez, aki megvizsgált, õ mondta". Aztán, ha a férje hõbörög, mondhatná, hogy lehet, hogy nem így terveztük, de így alakult. Most már ez van, legjobb, ha tudomásul veszed. A szüleid, meg a nagypapa biztos nagyon fognak örülni.
10/10
iriszke1 2014 febr. 28. - 20:37:51 10/10
(176/2414)
Seref a lenézõ beszólásaival Gyöngynek, csuda birka türelme van annak a nõnek.
Ma is alakított:
Lógsz itt mint egy teafilter. Meg –hogy sose tanulod meg mit kell társaságban csinálni. –Borzalom ez a nõ, emlékeztek még az elején amikor Gyöngy tojást készített Mehmetnek, akkor hogy legorombította - az nem az õ dolga. Ennek semmi nem jó. Na, ma egy pillanatra tényleg elfeledkezett magáról, amikor õ tudta meg elsõként a terhességet. Ezzel szerzett talán egy jó pontot Gyöngy. Na majd kiderül.

Ma egyébkén 47.40 volt a film hossza, általában így 46 körül szokott lenne reklámok nélkül.

Tényleg pörgõs film, jó hogy nem húznak több részen keresztül egy-egy történést.
Ja igen, az elveszett kisfiút egyetlen helyen nem keresik csak szerintem a kórházba ment az anyukájához, hisz nagyon hiányzik neki.
9/10
napraforgó 2014 febr. 28. - 19:24:01 9/10
(175/2414)
Nem olyan rövid. A reklámokkal együtt több, mint egy óra.