offtopic
Humpy 2008 aug. 10. - 23:25:05
(37/137)
A sorsunk ellen hiába lázadozunk.
offtopic
Miki1900 2008 aug. 10. - 23:23:56
(36/137)
Örülök akkor, h nemcsak én vagyok "bolond" Brody fõnöknõ, ezüst és moldtini szemében.
offtopic
Humpy 2008 aug. 10. - 23:21:52
(35/137)
Hagyd Te is a chief Brody-t. Én azt kaptam töle, h "konkrétan hazudozom és sunyi és alamuszi módon szórakozom". Ez is egy vélemény. Még azt is elárulta nekem, hogy neki nincs semmilyen rögeszméje, csak másoknak.
Lehet, h nem értjük a humorát??
offtopic
Miki1900 2008 aug. 10. - 23:12:04
(34/137)
te meg ki vagy? nem is láttalak még, honnan veszed te a forrásaidat? csak nem moldtini pajtása vagy te is?
offtopic
Miki1900 2008 aug. 10. - 23:11:05
(33/137)
nem is akar tudni semmit a világról, de azért ítélkezik róla.
meg sem fordul a fejében, h esetleg a dolgok teljesen mások lehetnek, mint ahogy õ az beképzeli.
offtopic
Ezüstliliom 2008 aug. 10. - 23:08:23
(32/137)
Hagyd, Brody! Mindenki tudja, hogy ezzel az alakkal nem érdemes szóbaállni. Hadd mondjon, amit csak akar!;)
offtopic
Miki1900 2008 aug. 10. - 22:51:33
(31/137)
becsmérelni te is képes vagy, de más jogos becsmérlését már elviselni nem tudod? ha tényleg többet akarsz tudni a világról, akkor szólj, és én küldük neked két linket.

aki kardot fog, az kard által vész el. talán ha nem bírod az ilyen hangnemet, te többszörösen is szerencétlen, akkor nem kellett volna élned vele!

érdemei az Usztics topicban. már nehogy azt mondd, h az Angyalbõrbenben nem volt jó.

azt meg, h mindenki tudja miért, nem kommentelem. a csupán magyar anyanyelvûeknek jogukban áll hülyének lenni. szegények hisznek Tom Lantosnak meg egyéb szervezõdéseknek.
offtopic
Miki1900 2008 aug. 10. - 21:55:09
(30/137)
persze, h ne mész bele olyan dolgokba, amikrõl fogalmad sincs.
rendkívül ellenszenves és szánalmas, h vissza kell vennem olyan hangnembõl, amelyet te kezdtél el Uszticcsal szemben.
offtopic
Miki1900 2008 aug. 08. - 21:25:50
(29/137)
a Honfoglalást meg nagyon régen láttam, el is felejtettem, hogy õ csinálta. nem emlékszem arra.
offtopic
Miki1900 2008 aug. 08. - 21:24:36
(28/137)
mit mûvel magánemberként Usztics, ami szánalmas?
talán te vagy szánalmas, mert nem ismered a világot!
Miki1900 2008 aug. 08. - 21:05:07 Előzmény efes
(27/137)
amit eddig láttam Koltaytól, az arra mutat, h igenis igaza van Tucinak.
ez pedig nagyon is jó István
robotik 2007 dec. 01. - 21:34:24 Előzmény balazsele
(26/137)
egyetértek, sosem érdekelt az emberek pártállása. viszont nem is fog senki tetszeni csak azért mert "azon az oldalon van" mint én
efes 2007 aug. 30. - 16:03:14
(25/137)
nem tudom, nekem egy olyan ember ne papoljon szent koronáról, meg szent istvánról, meg trianonról, aki 30 éve még a moszkvai világifjúsági találkozóról készített filmet, mint a filmmûvészek kisz-titkára, vagy mi... szal, ha szép csendben szerényen alkotna, szomorú emberi sorsokat mutatna, vagy bölcs embereket portrézna nem szólnék, de nem. koltay akkorát fordított a köpenyén, hogy azóta is a port köpködöm és nem látok a nagy csinnadrattától meg lézershow-tól...
efes 2007 aug. 30. - 15:46:39
(24/137)
én meg úgy tudom, hogy a zikkurat az övé, de ha nem, akkor olyan embereké, akik viszont közel állnak koltayhoz. és/vagy lehet több cége is egy embernek. lényeg a lényeg, jellegzetes képzõdménye õ (és hasonelvû társai) az nagy magyar kultúrának.
balazsele 2007 aug. 30. - 09:15:02
(23/137)
Hát... minden filmben vannak bakik... annak idején, amikor mi a moziban néztük én még 10 éves se voltam, de megmaradt a film az emlékezetemben. Szerintem Koltayt most sokan "lenézik" (bár nem ez a jó szó rá), mert nyíltan megvallja, hogy õ jobboldali nézeteket vall. Usztics Mátyást is megvetik, mert a Magyar Gárda tagja. Na és? Ne szóljon mindenbe bele a politika! A filmeken elsõsorban színész valaki, az "életben" pedig ember, azt csinál amit akar. Akkor most vessük meg Gobbi Hildát, mert baloldali volt? Karádyt a kommunisták nyilasnak, a nyilasok kommunista besúgónak nevezték... tök mindegy, mert a fénye nem halványult el, és még ma is él a legendája. Nem szabad hagyni, hogy egy színészt, rendezõt a politikai nézete és nem a teljesítménye alapján értékeljenek. Más egy író esetében, hiszen õ a "szavaiba beleszövi" a gondolatait.
robotik 2007 aug. 30. - 08:20:15
(22/137)
fú, én elhiszem, hogy történelmileg fontos eseményeket filmesített meg (bölcsészek és zászlólengetõk örömére), de ettõl még nem feltétlenül jó, amit csinál. A királydombi István csak az effektjeivel borzolja az idegeket, de a Honfoglalás sok szempontból szánalmas (nagy iskolai közös mozizás keretében láttam, utána együtt röhögtünk a történelemtanárral. mi a 10-20 fõs magyar "seregen", õ a történelmi pontatlanságokon - dinnyén gyakorolták a célbalövést, stb.) mást nem láttam tõle, de ez is elég.
balazsele 2007 aug. 30. - 07:24:56 Előzmény efes
(21/137)
Nem, Koltay cége (szerintem) a Korona Film, amely azért jónéhány filmet letett az asztalra!!! Olyan emberek jegyzik a filmet, mint pl.: dr. Nemeskürty István (irodalomtörténész, filmtörténész) - aki az Egri csillagok 1968-as forgatókönyvét írta! A Korona Film készítette a Honfoglalást, a Sacra Coronát, a Trianont, és legutóbb a Horthy, a kormányzó c. filmet. Ezek maradandó értékû filmek, sztem nem kéne lenézni Koltayt és a filmjeit. Tett õ annyit "az asztalra" mint pl. Jancsó. Szerintem.
szürke bagoly 2007 aug. 30. - 05:09:25 Előzmény efes
(20/137)
Ezt a "botorságot" honnan vetted ????? a Zikkurátnak még a közelében sem volt soha Koltay.
Enci 2007 aug. 29. - 23:02:45
(19/137)
Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül hogy mi baj volt Sebestyén Mártával? Miért nem játszhatta Rékát a Királydombi elõadásban?
melinda77 2007 aug. 23. - 21:44:14 Előzmény csi
(18/137)
nekem is az eredeti hangfelvétel tetszik, és amit Tímár csinált a királydombi buliból, kitûnõ vágás, "korhû" 16 milliméteres Fuji... imádom. 100 is megnézném, kisgyerekkorom óta egyformán szeretem. MEGVENNÉM dvd-n, pont azt, pont úgy.

de Novákot is szeretem, szóval szép színes a világ.