Téma: Kim Nam-gil

kje 2014 júl. 21. - 12:01:11
(64067/65967)
plakát17
kje 2014 júl. 21. - 12:00:34
(64066/65967)
plakát16
kje 2014 júl. 21. - 11:59:30
(64065/65967)
plakát15
kje 2014 júl. 21. - 11:58:01
(64064/65967)
plakát14
kje 2014 júl. 21. - 11:57:24
(64063/65967)
plakát13
kje 2014 júl. 21. - 11:56:49
(64062/65967)
plakát12
kje 2014 júl. 21. - 11:56:12
(64061/65967)
plakát11
kje 2014 júl. 21. - 11:55:39
(64060/65967)
plakát10
kje 2014 júl. 21. - 11:54:55
(64059/65967)
plakát9
kje 2014 júl. 21. - 11:54:20
(64058/65967)
plakát8
kje 2014 júl. 21. - 11:53:36
(64057/65967)
plakát7
kje 2014 júl. 21. - 11:53:06
(64056/65967)
plakát6
kje 2014 júl. 21. - 11:52:32
(64055/65967)
plakát5
kje 2014 júl. 21. - 11:51:57
(64054/65967)
plakát4
kje 2014 júl. 21. - 11:51:26
(64053/65967)
plakát3
kje 2014 júl. 21. - 11:50:40
(64052/65967)
plakát2
kje 2014 júl. 21. - 11:49:52
(64051/65967)
A Pirates plakátjai
kje 2014 júl. 20. - 13:07:40
(64050/65967)
Egy interjú a Pirates szereplõivel, angol felirattal

https://www.youtube.com/watch?v=lC7BzhycnAI
kje 2014 júl. 20. - 07:58:42
(64049/65967)
http://m.media.daum.net/m/entertain/newsview/20140720123705732


Movie "kalóz" gimnamgil "megfelelõ munka"
Seoul Newspaper
input 07/20/14 00:37 (átdolgozott 07/20/14 00:47)

[LiveScience TV] 8 월 megjelent elõestéjén a film "Pirates: A tengeri banditák" (A kalóz) esemény egy kirakat a 18. szakasz délután került sor Szöulban Lotte World Adventure Garden. igazgatója felelõs a napot, hogy bemutassa a rendezõ és a stáb yiseokhun gimnamgil, Son Ye-jin, Kim Tae Woo, yigyeongyoung, Kim Won kezdõdött a vörös szõnyegen esemény. Oldalon van egy csomó rajongó gyûlt össze, hogy nézni a színészek meg hallotta elfoglalták a megjelenés ezen okostelefonok.

Showcase a haladás, a szereplõk színpadon üdvözölte a közönséget, ezt követõen pedig egy szerencsés sorsolás esemény, például egy emlékkép fotó rajongók folytatta rendelni. "kalózok" vezetõ banditizmus "jangsajeong" gimnamgil állomás "egy csomó ember (Showcase jelenet) Köszönöm, hogy néz ki, hogy a film nem fog csalódást okozni neki, jön a színházba, mert remélem, remélem, ki fogsz nevetni, "mondta üdvözlés. követte gimnamgil a "szórakoztató és érdekes forgatókönyvet. forgatókönyv megpróbálta felemelni a olvadékot kényelmi kényelmesebb nevetés Szeretnék személyesen is nagyon elégedett, "mondta a munkáért, amit szeretsz, és érzelmeket. filmek "Pirates of a Nagy Pecsét a Ming-dinasztia Joseon tekintve elsõ napon 1403-ban, hogy visszatérjen a Nagy Pecsét közel 10 éve annak a ténynek köszönhetõ, hogy történelmileg nem Én, "miért nem a Nagy Pecsét mi", "miért ilyen helyzetben néz ki?" az a kérdés, fikció, egy történelmi dráma a történet egy új pyeolchyeonot.

Vezetõ yiseokhun "Pirates és banditák fõiskolai erõk országokat, hogy megtalálják a Nagy Pecsét a bohózat szórakoztató és érdekes történet folyik," azt mondta: "nagy az érdeklõdés eunikka készült kemény kopogás," mondta mondani. A film a tervek kiadása 6-án a következõ hónapban. fénykép - = Lotte Entertainment nyújt munseongho riporter sungho@seoul.co.kr
kje 2014 júl. 20. - 07:33:28
(64048/65967)
A KNGFCH oldaláröl:
A Privy Magazin intejúja Kim Nam-gillel, 2014.02.21.
Kim Nam-gil
Foglalkozása: színmûvész
Tartózkodási hely: Szöul
Legutóbbi képzése: Myeong Ji Cheon Egyetem
Kim Nam Gil kész arra, hogy még sokáig játsszon. Már most sokkal többre vitte, mint sok koreai dráma-színész, akik villámgyorsan befutottak elragadó szépfiú-mosolyukkal, oldalukon néhány lányrajongóval, majd eltûntek, nem más ez, mint egy eldobnivaló siker. De Kimnek sikerült ezt elkerülnie, ennek az eszméletlenül jó kinézetû, díjakkal kitüntetett hírességnek, akirõl még a hírhedetten mogorva koreai kritikus is azt mondta:“olyan színész, aki minden szerepébe belehal”. Kim újra és újra kész ezt megtenni, hiszen ezen a héten jelentette be, hogy õ lesz a fõszereplõje a „Homeland”, eredetileg „Hadifoglyok” címen bemutatott, díjnyertes, izraeli terror- triller-sorozat koreai változatának. A koreai adaptáció az elsõ olyan verziója ennek a pszicho-kém-sorozatnak, amelyet a titkosszolgálat tagjaival együtt készít Youngbeom Jeong, a koreai „Star J” Ügynökség és a hollywoodi producer: Teddy Zee, akik a dráma védjegyéül a „tartsd vissza a levegõt” feszültségét használják, egy olyan tartalommal, melynek középpontjában a Szöul és a szomszédságában levõ Phenjang között pattanásig feszülõ ellentét áll. Az amerikai verzióval kritikai találat éri a „Showtime”-ot, és Zee azt jövendöli, hogy a remake továbbterjeszti az úgynevezett Koreai Hullám befolyását Ázsiában és azon túl is, mindazonáltal a nyomást is a 32 éves színészre.
De ha van valaki, aki ezt kezelni tudja, akkor az Kim, akit a "Queen Seon Deok" címû történelmi eposz kellõs közepébe bedobtak, közismerten a show titkos fegyvereként. És mint kiderült, õ az is volt. A dráma 2009 legmagasabbra értékelt szériája lett Koreában.
A “Queen Seon Deok”-kal és az õ félreértett, komor harcosával: Bidammal, Kim elvarázsolta Korea népességét, fõleg a hölgyeket, az õ látszólagos zsoldos-arroganciájával, és a bensõjében lakozó, ezt meghazudtoló, elveszett kisfiúval. A színész számára a nagyhatású dráma a “Lovers Vanished,” következett, a sztár munkája a mozi után, a “Leaving Las Vegas,” majd eljátszotta a nagymenõ üzletembert a „Bad Guy” sorozatban. A sorozatot rövidíteni kellett, Kim Koreában kötelezõ kétéves sorkatonai szolgálata miatt. Színészek sokasága számára a kétéves, filmipartól való távollét egyenlõ a karrierjük halálával. Csakhogy Kim számára ez „állampolgári és morális kötelesség” volt, ezért így publikálta álmait: a távol töltött idõ miatt a rajongók majd még jobban akarják õt. A visszatérõ moziját, a “Pirates: The Bandit Goes to the Sea”-t a koreai „Karib-tenger kalózai”-nak is nevezik. Ez a rajongók által legjobban várt film az idei nyárra. A rajongók felfokozott izgalommal már elõre egy „Kim à la Jack Sparrow”-t látnak benne. Valahogy úgy tûnik, az egész világegyetem tudja, hogy Kim Nam Gil hosszú idõre visszatért.
1 .Mit tart a karrierje fordulópontjának?
Mindenesetre úgy érzem, a "Queen Seondeok " dráma 2009-ben nagy fordulópont volt számomra. A film és a karakterem, Bidam, úgy tûnik, tényleg egy kötelék köztem és a nézõk között, és ez a sorozat valóban nagyon közkedvelt lett nem csak Koreában, hanem Kínában és Japánban is. A sorozat számomra ajtókat nyitott ki és elvezett engem a "Bad Guy " c. tévésorozatig, aminek a munkáit nagyon szerettem. És ez segített engem abban, hogy a " Lovers Vanished " az én szenvedély-projektem legyen, amit csak úgy tudok leírni, hogy ez a koreai "Leaving Las Vegas ".
2 .Azt halljuk Önrõl, hogy nagyon elkötelezett a karitatív munka iránt. Milyen projekttel foglakozik és ez miért olyan fontos Önnek?
Tudom, hogy nagyon kiváltságos helyzettel vagyok megáldva, így azt gondolom, hogy az én felelõsségem, hogy megosszam, amim van, azokkal az embertársaimmal, akiknek nem sok jutott. Ha az, amit adni tudok, akár az idõm az, akár a fáradozásaim, valakinek reményt adnak, nekem az már megérte. Úgy vélem, végülis minden a reményrõl szól. Az utóbbi idõkben a legszenvedélyesebben azokkal a koreai szervezetekkel mûködöm együtt, amelyek a gyermeküket egyedül nevelõ anyáknak segítenek, akikrõl azt gondolom, hogy igazi hõsei a társadalomnak. Önkénteskedem továbbá egész Koreában több kórház gyermekgyógyászati osztályán.
Nagy állatbarát is vagyok, így mindig támogatok különbözõ állatmenhelyeket is hazánkban. Azt hiszem, hogy a környezetvédelmi témák rendkívül fontosak, ezért mentem 2009-ben Indonéziába, amikor a földrengés sivataggal tette egyenlõvé az országot. Olyan sok kétségbeesést és szegénységet láttam, ami arra késztetett, hogy segítsek. Létre hoztam saját nonprofit szervezetemet, a ", Gilstory "-t ( www.gil - story.com ), hogy támogatást és erõforrásokat találjak azoknak az országoknak, melyek természeti katasztrófáktól és nyomortól sújtva, mint Indonézia és a Fülöp-szigetek, a sivataggal lesznek egyenlõek.
3 .Mit tanult Ön a kétéves katonai szolgálata alatt?
Ha valaki a seregben van, az mindenki számára egyformán azt jelenti, hogy kissé alámerül. Ennek okán elég sokat tanultam a háláról, mennyire meg kell köszönni a kis dolgokat is; egy jó ételt, egy forró zuhanyt, egy kényelmes ágyat, apró dolgokat, amelyek alapvetõ értékek a hétköznapokban. Azt hiszem, alaposan felnõttem. Soha nem gondoltam, hogy éretlen lennék, de mindenesetre a szívemben mostanra ott maradt az érettségnek egy nagyon mély érzése. /56/
4 . Hallottuk, hogy kínait tanult. Miért érdekli ennek a nyelvnek a tanulmányozása?
Nagyon kíváncsi és szenvedélyes ember vagyok, és azt gondolom, hogy egy nyelv megtanulásával még jobban az leszek. A kínai nyelvtudás számomra kihívás és ennél az oknál fogva valóban a belülrõl fakadó igényeim egyike az a vágy, hogy megtanuljam, hogy még több fogalmam legyen errõl a nyelvrõl. Mindig, ha azt gondolom: „Nem tudom, hogy képes vagyok-e erre.”, engem arra ösztönöz, hogy még többet tegyek. Úgy vélem, az eredeti oka annak, hogy felvettem a kínai nyelvet, az, hogy olyan sok kínai rajongóm van, és hogy velük kommunikálni, sõt igazából párbeszédet szeretnék folytatni. És ha lehetõségem adódna a jövõben, nagyon szívesen dolgoznék azzal a sok, hihetetlenül tehetséges kínai rendezõvel.
5 .Ha az utolsó vacsoráját fogyasztaná el, mi volna az?
Szeretem az autentikus koreai ételeket, ezért azt mondanám: szójalevest.
6 .Melyik az Ön 5 legkedvesebb étterme Los Angelesben?
/1. In N 'Out 2. Matsuhisa 3. Mastro 4. Boa 5. Kogi Taco/
7 .Melyik az Ön 5 legkedveltebb étterme Koreában?
/1. Deh -nam - moo in Cheongdam 2. Spass 3. Kwang Jang Bulgogi 4. Busan Haus 5. Dor - Gom in Apgujeong./
8 .Mi vár Kim Nam Gilre a közeljövõben?
A megtiszteltetés, ami engem ért, hogy benne leszek a „Hadifoglyok” címû film koreai verziójában. Színészként ez az álmom, hogy részese lehessek egy ilyen sikeres film elsõ ázsiai remakejének. Nagy örömömre szolgált a " Pirates: The Bandit Goes to the Sea", ami ezen a nyáron vetítésre kerül, rendkívül élveztem Son Ye Jinnel együtt dolgozni és rengeteget tanultam a rendezõmtõl: Lee Suk Hoontól.
Mindig is szerettem a zenét és énekelni, a „Roman” címû CD-mre gondolok, amely az elmúlt évben jelent meg. Remélem, hogy tudok még olyan TV-filmekkel, filmekkel szolgálni, amelyeket az emberek élveznek. - Mindig jóérzéssel tölt el, ha az, amit alkotok, hatással van az emberekre. /56/

Lehet, hogy ezt már ismeritek vagy itt is fel volt téve, de én most találtam. Az eredeti interjút nem tudtam megtalálni, köszönet a fordítónak!!!!!