Fj0d0r 2008 ápr. 22. - 16:40:45
(7/27)
Lehet vele egyetérteni vagy nem de az kétségtelen, hogy Larry Flynt a 20. század egyik legnagyobb alakja. Hiába próbálták eltaposni õt nem lehetett. Egy vidéki kis suttyó hülyét csinált az amerikai politikai és vallási elitbõl. Ezt nem sokan mondhatják el magukról.
norton15 2007 júl. 01. - 10:12:41
(6/27)
Nekem tetszett is a film, szerintem jól is van eltalálva. Woody Harrelson új oldala.
Larryflint 2006 nov. 12. - 20:53:50
(5/27)
Meg kellet volna kapnia mindkét oscart.Szokványos története van(egy alak felemelkedése és bukása) de Forman olyan jól csinálta mint Scorsese.Mestermû
amatõõr 2006 júl. 26. - 09:22:01
(4/27)
Nekem is tetszett.
Woody Harrelson-t amúgy is szeretem, és ebben a filmben is nagyot alakít.
adribaby1015 2006 máj. 18. - 18:53:31 Előzmény Newcastle United
(3/27)
kár h nem teccet. szentem jo. milyen filmet szeretsz akkor? ezt most csak ugy mellesleg kérdezem.
Szioka!
Newcastle United 2006 máj. 12. - 14:27:37
(2/27)
Szerintem meg egyoldalú állasfoglalás egy "provokátor" mellett. Kár hogy Milos Forman is beállt a sorba.
adribaby1015 2006 máj. 12. - 13:18:49
(1/27)
Nagyon tetszett a film. elég fura és kegyetlen. ilyen filmet ritkán láttam. nagyon király. elég bonyolult a történet de megértettem. Én Larry mellett állok:-)
Üdv.:Adrienn
Kaposvár...