offtopic
damienisback 2009 szept. 10. - 18:07:19
(140/200)
talán csak annyi, hogy aki azokat a "híreket" postolja, nem tud magyarul...
Demolition Man 2009 szept. 10. - 17:45:36
(139/200)
mi baj vele?
fordjee 2009 szept. 10. - 16:03:13 Előzmény norton15
(138/200)
Legközelebb is ki fogunk.
fredi60 2009 szept. 10. - 15:58:27
(137/200)
Nem semmi az ürge!
nekem ez tetszett a legjobban:
"A meccs 9. percben a 26 éves Pepe fejesgólját rúgott a 108 éves magyar labdarúgó válogatottnak" :o
Demolition Man 2009 szept. 10. - 15:53:25
(136/200)
írjatok kommentárt!

http://meszarosmarton.wordpress.com/
Demolition Man 2009 szept. 10. - 15:27:04
(135/200)
fredi60 2009 szept. 10. - 13:36:52
(133/200)
"A Szlovéniában elszenvedett vereséget követõen menesztették Leo Beenhakkert, a világbajnoki selejtezõcsoportjában csak ötödik lengyel labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányát."

Egy holland kapitánnyal kevesebb.
norton15 2009 szept. 10. - 13:14:33
(132/200)
A csapat most lelkes volt. Nem az a Bozsik-féle besz*ri, ocsmány játék, amikor Fehér Csaba megindul, elõtte senki, és hátrapasszol. Dzsudzsáknak igenis van szíve pl, nagyon akarta a gyõzelmet. Juhász szintén. A szurkolók is úgy szurkoltak a 80. percben, mintha három góllal küldenénk haza a portugálokat. Csak szurkolni kéne, nem pedig azon izélni, hogy kikapunk. És ha kikapunk? Majd legközelebb nem fogunk.:)
norton15 2009 szept. 10. - 13:10:58
(131/200)
Eredetileg Rudolf lett volna a csatár, de õ megsérült. Szóval maradt a félelmetes Sanyaaa.:) Béna játékos, de valahogy bírom.
fordjee 2009 szept. 10. - 12:53:40
(130/200)
Ha esetleg valaki nem olvasta volna még. Kicsit nagy csalódás ez a Koeman is...

Erwin Koeman, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya: "Mentálisan helytálltunk, de technikailag alulmaradtunk. Taktikailag jól játszottunk, mert sikeresen leszûkítettük a területet, s így alig pár lehetõségük volt a portugáloknak. Nekik sikerült betalálni egy pontrúgásból, nekünk nem. Figyelembe véve az elmúlt tíz nap csapásait, a sérüléseket és a svéd meccs okozta sokkot, összességében elégedett vagyok a csapattal a két vereség ellenére is. Továbbra is van esély a vb-részvételre, és ezt meg kell ragadni. Bár nem mi vagyunk az esélyesek, de miért ne nyerhetnénk Portugáliában és Dániában? Elvégre ki gondolta volna, hogy nyolc meccs után akár csak matematikai esélyünk is lesz erre?"
fordjee 2009 szept. 10. - 12:48:08
(129/200)
Azt nem tudtam. Akkor helyette Hajnalt. Vagy Buzsákyt, ha már ott volt.
Az is szomorú nagyon, hogy a svédek és a portugálok is formán kivül voltak szerintem, le lehetett volna gyõzni mindkettõt. Ez tényleg nagy esély volt, és az is maradt.
AvatáR Gil Maerth 2009 szept. 10. - 12:47:05
(128/200)
Torghelle felörlödött elõl: egyedül volt. De nagy volt a pontatlanság is.
Sztem igazoljuk le Csák Norrist :)))))))
egy menõ csatár, aki feltartoztathatalan :D

ajhh :(((((((
AvatáR Gil Maerth 2009 szept. 10. - 12:43:01
(127/200)
Az elsõ 70 percrõl egy vicc jutott eszembe:

Padlizsán elindul a maratonon,
ám akárhogy erõlködik tök utolsó lesz.
30 perc hátrányt kap, este ér célba.
Mire valaki a célvonal mellõl odakiabál neki:
KOC-KÁZ-TASS !

:DDDDDDDDDDDDDDD

újabb százalékokkal romlot esélyünk :(
(20-al? :(

ott, ahol a riporterek mÁR matematikai esélyrõl beszélnek, OTT RÉG baj van.
meg ahol CSODÁKBAN kell bizni :(

ráadásul bebizonyosodott: egyik se verhetetelen gárda.

de 6 okot össze lehet adni szedni

1, eleve védekezõn álltunk fel.

2, a nyerõ cserékre túl késõn került sor.Ezért Koeman is felelõs

3, nem rizikoztunk (4-3-3 kellett volna vagy egy támadó 4-4-2)

4, a rögzitett helyzeteket képtelenek vagyunk megoldani.

5, De szomorú volt az egész, amit az is mutatott hogy a portugálok nem is alkalmaztak ritmusváltást, legfelejbb csak 2-szer.

a Bp.Honvéd-Fener meccs kapcsán vki megjegyezte:
"Mi rég kifutottuk magunkat, mikor az ellenfélben van még 2-.3 sebességi fokozat"

Ez erre a meccsre is áll :(((((((((((((((((((((

6, most vagy az van,hogy mi edzünk bûn rosszul,

vagy mindenki más feltalált egy unlimited doppingot ! :(((((((((((((((((((((((

meg az is lehet hogy a válogatottba úgymond "benne volt2 a svéd fiaskó :(
(Mészöly mondta így)

ELKESERITÕ, hogy megint így elsüllyedtünk, elhasználodtunk.
én bízom , tényleg, meg reménykedek az utolsó percig.
De az a Nagy Igazság, hogy mostmár nem a saját kezünkben van a sorsunk.

:(((((((((((((
fredi60 2009 szept. 10. - 11:42:44
(126/200)
Gerát továbbra is hiába erõltettétek volna, mert a sárga lapok miatt nem játszhatott. Ami pedig az összeállítást illeti: Szegény ember vízzel fõz. :(
xzibit2009 2009 szept. 10. - 11:38:55
(125/200)
jaja, de miért nem veszik észre végre, hogy Gerának KÖZÉPEN a helye??? Nem bírom megérteni....

jól játszana õ, ha a HELYÉN játszana...
fordjee 2009 szept. 10. - 11:31:44
(124/200)
Én is pont ezt a felállást erõltettem volna. Gerát középen, két szélen a két spílerünk, középen meg 2 csatár hogy legyen kinek beadni a labdát, plusz Gera.
Egyébként Dzsudzsák mit keresett a jobb oldalon? Ez hogy pattant ki a fejébõl Koemannak? Jól megtévesztette a portugálokat, azt sem tudták, hogy mit csináljanak... :)
fordjee 2009 szept. 10. - 11:28:11
(123/200)
A riporterek is elmehetnek a búsba. Milyen meccset néztek ezek? Megdicsérik a fiúkat, hogy végig küzdöttek, hajtottak, kiadtak magukból mindent. Ha már felveszik a nemzeti mezt és egy országért játszanak, nem ez lenne a minimum elvárás? Hogy haljanak meg a pályán? És ezért dicsérni õket, hááát szép. Ez lenne az alapvetõ kötelességük, ha kifutnak a pályára. Ráadásul a meccs után már ment a számolgatás, hogy portugáliában akár még nyerhetünk is, ezzel a játékkal. Hogyan? 0 csatárral, 7 védekezõ játékossal? Egy 11-est tudtunk felmutatni hazai pályán, mit akarnak ezek?
Koeman tényleg egy nulla sajnos, 2 meccsen, hazai pályán, amiket meg kellett volna nyernünk, egyetlenegy kidolgozott akció, helyzet sem volt. Ez tényleg szégyen.
Sokakat elkábított, hogy ilyen volt a sorsolásunk, és ilyen jól álltunk, ha ezzel a 4 meccsel kezdtünk volna, akkor 4 meccs után 0 pontunk lett volna. Csalóka volt, szerencsére nekem nem, nem számítottam rá, hogy nyerünk akár a svédek vagy a portugálok ellen, de arra nem számítottam, hogy meg sem próbáljuk, hogy a 0-1 az tökéletes eredmény nekünk. Tényleg, 0-1-nél beállni védekezni, ilyet nem is hallottam még. Na mindegy, most megint nem nézek magyar meccset úgy 1-2 évig:)
El Fary 2009 szept. 10. - 10:43:14
(122/200)
Elõször is minden tiszteletem azoké, akik kimentek a Puskás Ferenc Stadionba, és végig lankadatlanul szurkoltak a magyar válogatottnak.
Pedig nem szolgáltak rá.
S itt most ne merészeljen Dzsudzsák is ilyen hülyeségeket magyarázni, mint a svéd meccs után, hogy aki szerint megérdemelt volt a vereség, az nem is magyar. Igenis megérdemelt volt mindkettõ. És magyar vagyok. Emberileg ugyan megértem Dzsudzsákot, azonban jobb lett volna, ha a vagdalkozás helyett inkább õ is magába néz. Ugyanis van még mit fejlõdnie. Pl. nem ártana néha passzolni. Hozzáteszem, még õ volt a legveszélyesebb emberünk ezen a két meccsen.

Teljesen egyetértek damienisback 126-os hozzászólásával. Hihetetlen, hogy 1-0-ás hátránynál a második félidõ közepén zavartalanul adogathatnak a portugál védõk nem messze a félpályától, mert mi betömörülünk, és õrizzük a vereséget.
Egész meccsen nulla, azaz 0 db gólhelyzetünk volt, és semmi szándék nem mutatkozott a gólszerzésre. Bodnár negyven méteres szabadrúgása volt az egyetlen kapuralövésünk.
Ha kikapunk 4-1-re, de legalább felvállaljuk a támadásokat, rendben van, mert legalább megpróbáltuk. De így?!
Szánalmas és gyalázatos volt ez a hozzáállás. Szégyellje magát mindegyik válogatott focista!
Remélem, hogy olvassák ezt a fórumot.

Koeman is úgy látom, amióta megvan a szerzõdéshosszabbítás, jó zsoldosként leszarja az egészet, elalibizik a kispadon, mint a tanítványai a pályán.

Mindent elmond fredi60 125-ös hozzászólása.
xzibit2009 2009 szept. 10. - 09:51:56
(121/200)
"Akkor" Gera helyett mondjuk Buzsáky-t.

Sõt, a svédek elleni meccsen nem volt rossz õ...

Annyira nem értem az ilyen edzõket (legyen az akárki), akik nem MERNEK cserélni. Mi a fenéért kell várni egy cserére 60-70-80 percet. Ha látja, hogy egy félidõn keresztül nem megy, akkor miért nem cserél már a szünetben??? Felfoghatatlan....