norton15 2009 szept. 30. - 21:16:57
(180/200)
A 89. percben még 3-0 volt, gondoltam marad is így az eredmény.:)
fredi60 2009 szept. 30. - 21:15:34
(179/200)
A mai meccs végeredménye 4-0 lett.
offtopic
damienisback 2009 szept. 30. - 20:35:57
(178/200)
jah, mondjuk érdekes módon a "szakik", akik nyilatkoztak, mindig elfelejtették hozzátenni, hogy matematikai esélye volt a magyar válogatottnak a csoport elsõ helyére, ha ez és az történik, stb. csak általában sosem úgy alakulnak a dolgok és a magyar játékosokat baromira zavarja a fû és a labda...
norton15 2009 szept. 30. - 20:32:20
(177/200)
Nem olyan biztos az. Persze vannak olyanok, akik kimennek nézelõdni, de öröm volt nézni azt a bazinagy zászlót pl.:)

A meccset nem láttam, de elég durva az a 3-0.:S Egyébként ugyanennyivel vertük meg most Dél-Afrikát.:D
fordjee 2009 szept. 30. - 20:28:08
(176/200)
Gerát azért nem írnám még le, jó lenne már, ha valaki a posztján játszatná egyszer a válogatottban.
fordjee 2009 szept. 30. - 20:27:04
(175/200)
A 42 ezer emberbõl 38 ezer szerintem nem a Loki miatt ment ki. Szép dolog, hogy szurkoltak, jah.
Amúgy olvastam az U20-as Konan nyilatkozatát, hogy Honduras jobban akart gyõzni mint õk. Ezt nem is értem, mi az hogy jobban akartak gyõzni? A magyarok miért nem akartak jobban gyõzni? Felveszik a nemzeti mezt és csak úgy kifutnak a pályára, mikor egy egész ország bennük bízik? És nem akarnak jobban gyõzni? Na mindegy, talán majd ma jobban akarnak.
fordjee 2009 szept. 30. - 20:22:50 Előzmény damienisback
(174/200)
Ezt pont én is így gondoltam, csak ezt nagyon kevesen vették észre. Reális esélyünk sosem volt kijutni a Vb-re, csak olyan szépen hangzott az egész. Albániát idegenben megvertük, az egy jó eredmény volt, ez adott halvány sanszot. Persze belebeszélték az emberekbe, hogy van esély, meg hogy milyen jól állunk és még csoportelsõk is lehetünk. Jah.
A Lokinál is ugyanez volt, nem értem, minek kell ilyeneket nyilatkozni. Miért nem lehet azt mondani, hogy az a célunk, hogy tisztességesen helytálljunk és esetleg egy-két pontot elcsípjünk, vagy egyáltalán gólt rúgjunk. Mert az sem fognak rúgni szerintem.
Az U20-at jól szétcseszte a szövetség, leváltották Sisát, akivel tényleg jók voltak, idehozták azt a holland senkit, aki teljesen leamortizálta ezt a csapatot. Most meg már késõ bánat, ilyen is csak nálunk fordulhat elõ, kijutnak a Vb-re és azonnal elküldik az edzõt.
Én akkor fogok hinni újra ennek a sok falábú félkegyelmû senkiknek, ha majd legyõznek tétmeccsen egy nálunk erõsebb csapatot. Vagy legalább rúgnak egy akció gólt. Szurkolok nekik, de a porhintésre már teljes immunitást szereztem. De jó, hogy nem csak én látom ilyen sötéten a helyzetet:)
norton15 2009 szept. 30. - 20:17:11 Előzmény fordjee
(173/200)
Nono, a vébére kijutni reálisan esélyünk sosem volt, csak a nehezebb ellenfelek a végén jöttek. A tegnapi meccset 0-2-ig néztem, aztán inkább Halálos fegyver három. De még így sem úsztam meg, ma reggel láttam, hogy Polekszics miket csinált, hááát... Elsõsorban õt hoztam volna le, a második félidõre borzasztóan bizonytalan volt.

Az a 42 ezer ember végigszurkolta a meccset, és ez a szép benne. Jó, a Lyon nagyságrendekkel erõsebb csapat, de az is jó, hogy ha a Debrecen bejutott a BL-be. Sokan a Fradival jönnek, hogy anno õk jobbak voltak. Ez is egy gond, hogy ebbõl akarunk megélni: egyrészt a múltból, másrészt a magyaros, és totál felesleges virtuskodásból (szerintem).
Cece88 2009 szept. 30. - 17:15:51 Előzmény damienisback
(172/200)
Az biztos, mondjuk az U20-ból simán beférne jópár játékos a felnõttbe.
Ideje is lenne már, Gera meg Dárdai is öreg Torghelle meg egy zsákszar.
damienisback 2009 szept. 30. - 10:26:30
(171/200)
"Milyen érdekes, hogy kb. 1 hónappal ezelõtt még volt esélyünk kijutni a Vb-re, a Debrecen a Bl-ben, ahonnan akár még a csoportból is továbbjuthatnak a 3. helyen, de akár még másodikok is lehetnek és az U20-as vébén is van esélyünk, a legjobb 16-ba kerülni egészen biztosan. "


nem, reális esély nem volt kijutni a vb-re. aki kicsit utánanézett, láthatta, hogy az ideiglenes 2. hely csak annak volt köszönhetõ, hogy az elsõ 6 meccsbõl csak kettõt játszottak keményebb ellenfelek ellen.
hogy a loki továbbjuthat a bl-ben akár 3. vagy 2. helyen?! ez már nem a csapat túlértékelése, hanem idiotizmus.
az u20-as vb-re pedig csak annyit, hogy ilyen utánpótlással nem lesz semmi a felnõtt válogatottból még egy jó ideig...
Cece88 2009 szept. 30. - 09:52:25
(170/200)
Amit a Loki tegnap csinált...pfff
Rudolf már kinõtte a Debrecent, az elejétõl kezdve ott lett volna a pályán a helye, mert ez a szerecsen gyerek ott elõl nem sokat ér.
fordjee 2009 szept. 30. - 09:19:49 Előzmény norton15
(169/200)
Nah, azt hiszem azt a harmadik helyet elfelejthetjük:)
Milyen érdekes, hogy kb. 1 hónappal ezelõtt még volt esélyünk kijutni a Vb-re, a Debrecen a Bl-ben, ahonnan akár még a csoportból is továbbjuthatnak a 3. helyen, de akár még másodikok is lehetnek és az U20-as vébén is van esélyünk, a legjobb 16-ba kerülni egészen biztosan.
Most is megvan az esély mindenre, de mennyivel másabb a helyzet. Mindenhol csak vereségek, gólt senki nem tud rúgni egyik csapatban sem, ugyanott tart a focink, mint mondjuk 1 évvel ezelõtt, semmivel sem járunk elõrébb. Én szerencsére nem csalódtam nagyot, de mások biztos, pl. az a 42000 ember, aki tegnap kiment a meccsre.
norton15 2009 szept. 17. - 21:45:48 Előzmény fordjee
(168/200)
Ja, hogy ezért.:D Én is szeretem a 'Poolt, de nem törték magukat a gyõzelemért, majd a Fiorentina és a Lyon ellen kifocizzák magukat.

Azt is meg merem kockáztatni, hogy akár a harmadik helyre is van esélye a Lokinak, ha tud úgy játszani, mint az angolok ellen.

Hát, jelenleg ez a helyzet, de egyáltalán nem sötét a helyzet. Lehetnénk Marokkó szintjén is fociban.
fordjee 2009 szept. 17. - 08:43:14 Előzmény norton15
(167/200)
Pool a kedvenc csapatom, Debrecent meg utálom:) Megúszták 1 kapott góllal, ez szerintem olyan, mintha gyõztek volna kb.
Amúgy szurkoltam nekik, hogy bejussanak, ez mindenki érdeke volt, mikor Varga beakasztotta a Levszkinek itthon az elsõ gólt, az öklömet rázva üvöltöztem a tévé elõtt:)
Majd a Lyon meg a Fiorentina ellen szurkolok nekik, nem esélytelenebbek, mint mi a Svédek meg a Portugálok ellen, éa azt hiszem minden megszerzett pontnak van jelentõsége.
A válogatotthoz visszatérve, kezdem elhinni azt, hogy igazándiból bárki legyen az edzõ, ennyire vagyunk képesek és még jó 5-10 év, minimum, mire talán lesz valami elõrelépés.
norton15 2009 szept. 16. - 20:34:52 Előzmény fordjee
(166/200)
A fejlõdést nem lehet két, vagy három év alatt kierõszakolni, ha a fejlõdõ személy annyit tud, amennyit tud, megint az utánpótlás problémája jön elõ. Még nyerhetünk ezzel a taktikával, ha Koeman változtat (és változtatni fog, ebben biztos vagyok). Az olaszok is a rémes védekezésükkel nyertek sokszor.

Eh, ne legyél ilyen.:( Nem érdemelnék meg a srácok, õk legalább bejutottak, még ha hígult is a rendszer. Az Újpestnek is volt rá esélye, de inkább sz*rrománoztak, mint játszottak.
xzibit2009 2009 szept. 16. - 13:55:56
(165/200)
az utolsó mondatodból a "nem" szócskát elhagyhattad volna!
fordjee 2009 szept. 16. - 11:17:59 Előzmény norton15
(164/200)
Az a baj, hogy most még 2 évig Koeman lesz, és ez a beszari taktika. Nem igazán értem egyébként, hogy miért hosszabbítottak vele a selejtezõk vége elõtt. Õ sem mutatott semmi extrát, gyakorlatilag a dánok elleni itthoni döntetlen a legjobb eredménye, aki egy picit erõsebb nálunk, azoktól kikaptunk, még barátságos meccsen is. Semmit nem fejlõdtünk szerintem, mióta õ az edzõ, ugyanott vagyunk, ahonnan elindultunk.
Na mindegy, a Debrecen a Bl-ben, remélem 5 alatt nem ússzák meg ma:)
norton15 2009 szept. 15. - 16:56:11
(163/200)
Meg is érdemelte ám.:)

Amúgy hallottam a hétvégén, hogy az eddig is elmeháborodott Morales elnök államosítani akarja a bolíviai focit, amiért viszont a FIFA kizárná õket.
norton15 2009 szept. 15. - 16:54:52
(162/200)
Matthaus alatt talán még nem voltak alapemberek, mert elég sok játékost próbált ki. Bozsik meg csinált valamit, amit edzõsködésnek nem igazán lehet nevezni, Várhídi csinált ténylegesen valamit, de õ sem volt az igazi szerintem.

Ezt írtam, hogy az egy szem Sanyink nem csatár, csak csatárszerûség.:D Rudolf Gergely egész jónak tûnt a Debrecenben, de õ még az edzõtáborban sérült meg, és ezért jött Torghelle. Dzsudzsák meg azért adogat be, ahogy írtad is burkoltan, mert ez a feladata, középen meg ott kell lenni valakinek, vagy valakiknek.

Koeman meg azt hiszem, középpályás volt, és inkább védekezett, mint támadott, talán ezzel magyarázható a mostani magyar csapat mentalitása, mert ugye szinte minden edzõ hozza a maga mentalitását.

A svédek elleni meccset nagyon sajnálom, még ha bénáztunk is eleget, akkor sem érdemeltük meg az ilyen vereséget. Rúgta volna az elsõ félidõben a gólt, és úgy jó. De legalább Ibrahimovicnak elkenték a száját.:)
offtopic
nihilke 2009 szept. 15. - 12:20:22
(161/200)
még jó, hogy. de azóta már az a bíró sincs sehol. örökre eltiltották. höhö.

nade érted, õk legalább valahogy csak odakeveredtek.