Téma: Motel

Dejeginger 2013 febr. 05. - 20:06:30 Előzmény Gasszi
(374/414)
Érdekes vélemény :D de látszik nem mentél még végig egy borsodi kisfaluban az utcákon :D ott is hasonloan viselkednek a gyerekek :D
Aidana 2013 febr. 05. - 20:06:18
(373/414)
Sajnállak.. de igazán, hogyha ez téged leszögez téged ez a film.. Nem hogy nem féltem tõle de végig nevettem az egészet mert szánalmas...
10/10
Filmx 2013 febr. 04. - 17:19:31 10/10
(372/414)
Nem értek egyet, engem fotelba szegezett a film, aki szereti a gore mûfajt, ez csak annak való..
3/10
Gasszi 2013 jan. 30. - 23:39:14 3/10
(371/414)
A borzalmas filmek mércét ez a film is megütötte! A dialógusok, a történet, a szereplõk (idióta rendõrök, rágót kérõ utca kölykök) mind borzalmasak. Még a látvány sem volt annyira lenyûgözõ. 10/3, nem ér többet. Ezt a 95 percet mással kellett volna eltölteniük a rendezõknek.
gegee 2013 jan. 19. - 04:07:57
(370/414)
Bakker, ezt a sok eszetlen fikázót.Semmi baj nincs ezzel a filmmel, számtalan sokkal rosszabb is van.Egyszer simán nézhetõ, már csak a csajok miatt is.Óóó, az a szaunás jelenet, gyönyörûek a cicikék, isteni ez a két beste... :P :D
Verdzsi_89 2013 jan. 19. - 02:15:47
(369/414)
Most láttam elõször a motelt,pedig évek óta mondja az egyik ismim hogy nézzek meg mert látnom kell.
Na már most lazítós pénteken erre nyílt is alkalmam , sztem fikázás itt ide-oda....nálam 10/6.
Sztem nem volt rossz kis film, az elejét még untam is, de onnantól elkezdtem élvezni mikor a pesti gyors mása befigyelt...a jó öreg dohos fülke :)Kezdtem otthonosnak érezni a filmet :) Ilyenkor arra gondolok aki ezt látja Amerikában mekkora Balkán, poszt kommunista, elmaradott országoknak tarthatják ezeket a régiókat, beleértve kedves hazánkat is :P Viszont annyit leszûrnek,h a nõk bomba jók, ami igaz is!
Hogy brutálisan véresek lettek volna itt egyesek szerint a jelenetet....?! Hmm...nemtom, én nem ájultam el tõle, és még 1 m re néztem a tv-tõl a jeleneteket, sztem semmi nagy kunszt :D pedig a való életben pl rosszul leszek a vér látványától... :D
Ami azt illeti szerintme izgalmas volt,fõleg onnantól,hogy a fazon bekerül a láncfûrészeshez és aztán próbált az életéért küzdeni :)
Valamelyikõtök írta h elégtételt érzett a gázolásos jelenetnél, és az a durva én is ugyanazt éreztem :D ( az már jó pont, mert az azt jelenti bele tudtam magam élni a fõszereplõ helyzetébe)
DrAgy 2013 jan. 18. - 23:56:52
(368/414)
Igazán felemelõ szellemi szintet képviselnek az eddigi hozzászólások.
Egy cirkuszból nyugdíjazott csimpánznak is több esze van :DDDDDDDDDDDDDDDD
proskit 2013 jan. 18. - 23:43:53
(367/414)
Ezt a filmet felesleges a Fûrész sorozattal összehasonlítani. Fûrész egy magányos zseni, aki elhivatottságból öldököl. A filmbõl nem derül ki, hogy minderre honan van pénze és eszköze. Az elsõ másodperctõl látszik, hogy az egész egy fikció. A Motel azonban nagyon is hihetõ. Nincsenek csodagépek, csak egy jól szervezett bûnbanda, és aberrált milliomosok. A motel azért olyan hátborzongató, mert végig tudod, hogy mindez a te fiaddal/lányoddal is megtörténhet.
arobesz 2013 jan. 18. - 19:39:42
(366/414)
Ez a film alapmû, Eli Roth talán legjobbja. Sokkoló, durva, hányinger keltõ. Látni kell, de még egyszer nem szeretném megnézni :)
8/10
technokrata 2013 jan. 18. - 17:29:13 8/10
(365/414)
A film eszméletlen jó és elképzelhetõ, hogy valóságban elõ is fordul ez a dolog sajnos. Valóban brutálisak a jelenetek, olykor gyomorforgatóak, de hitelesek, nagyszerûen kivitelezettek. Csak az üljön le megnézni, aki bírja a nagyon durva jeleneteket!!! De azért mocskolni egy filmet, mert megmutatja azt, hogy mi hogyan történik, megmutatja a brutalitást... Aki nem bírja, ne nézze, de hülyeséget ne írjon már azért, mert nem bírja gyomorral!
Killbox 2013 jan. 18. - 17:11:08
(364/414)
Úgy tûnik nekem,hogy sokan itt csak mocskolják a filmet,de kétlem,hogy látták volna.
8/10
Rube 2013 jan. 18. - 12:17:33 8/10
(363/414)
Spolier!
A végén mikor elüti azt a csajt, aki miatt bajba kerültek, akkor elégtételt éreztem!!
Spolier vége!!
vuist 2012 okt. 23. - 14:44:17
(362/414)
Egyetértek.Ez a film semmit nem ér,csak roncsolja az emberek szépérzékét.Gusztustalan és értelmetlen
1/10-és még túl sokat is adtam rá.
PZS80 2012 okt. 23. - 12:00:25
(361/414)
Valaki magyarázza már meg nekem, hogy miért voltak német nyelvû feliratok a vasútállomáson?:D
antimason 2012 okt. 22. - 15:48:50
(360/414)
Jó kérdés.
1. Talán mert a TV elõtt élik ki magukat az emberek és nem robbantanak ki forradalmat az utcán.
2. És ha elég rettenetes képet festünk a világról, nem mer senki kimenni és a TV-t nézi majd.
7/10
horipapa. 2012 aug. 31. - 11:25:08 7/10
(359/414)
Szerintem ha a mûfaját nézzük akkor egy egész jó kis horror.
10/7
3/10
AldersbacherFilmYeah 2012 aug. 26. - 18:59:18 3/10 Előzmény Karter
(358/414)
Gondolom azért nem futott be a filmiparban mert tehetségtelen...
Hála a jó istennek,hogy a szerepeket tehetségre adják és nem kinézetre...
Semmi színészkedés nem volt..Csak egyszerûen jól nézett ki.
Bár nem bûn ha valaki szép,csak akkor tudjon színészkedni ha már színészkedik!!! Akkor a legjobb:)
7/10
offtopic
_Freddy_ 2012 aug. 13. - 17:04:18 7/10
(357/414)
szerintem ez még nézhetõ...és jó a befejezése is...a másik kettõ viszont katasztrófa
8/10
Karter 2012 aug. 13. - 16:46:33 8/10 Előzmény olahmiki1959
(356/414)
Értékelésem (lehet spoiler):

Életem egyik legjobb horrorfilmje, jó a sztori, jók a szereplõk (bár nem is ismert színészek), jó a helyszín a díszletek, jól kidolgozott jelenetek...egyszerûen nagyon tetszett.

Mondjuk, hogy az ázsiai csaj szemét miért kellett levágni, nem igazán értem...talán hogy ne lifegjen a menekülés közben?:)

A két "gonosz" nõ közül a fekete hajú, Barbara Nedeljakova igazi szépség...kár hogy nem futott be a filmiparban.

Horror egy kis erotikával fûszerezve, 8/10et minimum megér.
olahmiki1959 2012 aug. 11. - 08:40:55
(355/414)
Én most láttam az elsõ részt, - nem is tudtam, hogy több is készült, - és azt kell mondjam, nekem baromira tetszett. Jobban mondva nekünk, mert a családdal együtt néztük.

Sokan vontatottnak érzik közületek a film elsõ 40 percét, én meg azt mondom, hogy ennyi kellett ahhoz, hogy bemutassa a rendezõ az átlagos, bulizós, füvezõs, piázós, csajozós amerikai fiatalokat, hogy milyen naivul, felkészületlenül bóklásznak erre-arra a nagyvilágban.
Nagyon szépen nyomon követhetjük azt a folyamatot, ahogy szépen észrevétlenül egyre nagyobb bajba kerülnek a srácok, akiknek csak a punci lebeg a szemük elõtt. Amiért mindenre hajlandóak, még arra is, hogy Amszterdamból elutazzanak az egzotikus, rejtelmes, sötét, veszélyeket rejtõ, - nem az Amazonas menti õserdõkbe, de nem ám, - hanem az annál sokkal ijesztõbb, és életveszélyesebb Szlovákiába!
(Itt egy picit felhúztam a szemöldökömet, de hát ennyi kellett ahhoz, hogy beinduljon a történet.)
Ha egy átlag-amerikai megnézte a filmet, lehet, hogy megfogadta, hogy bárhová elutazik ezután, Afganisztánba, vagy akár Fekete-Afrikába, de Kelet-Európát messzire el fogja kerülni...
Nekem tetszett az alapötlet, - mármint ahogy az amerikai rendezõ elképzeli a világnak ezt a felét, - hogy a rendszerváltás utáni Kelet-Európa bármilyen õrült ötlet számára ideális helyszín lehet.
Itt lehetnek olyan elhagyatott, romos gyárépületek, üzemek, ahol gyakorlatilag bármi megtörténhet.
Cigánygyerekekbõl álló bandák tartják rettegésben a városok utcáit,

SPOILER
prostituáltak jó pénzért amerikai turistákat hajtanak fel egy olyan titkos társaság számára, amelyik arra szakosodott, hogy politikusoknak és gazdag üzletembereknek megkínozható és megölhetõ áldozatokat szolgáltassanak ki, hogy azok kiélhessék ezeken a legalantasabb ösztöneiket. Hatalmas összegekért persze.
SPOILER VÉGE.

Nekem bejött a történet lassan, észrevehetetlenül felépülõ feszültsége, a poénok, váratlan fordulatok, és a jelenetek brutalitásával sem volt semmi bajom.
Még mosolyogtam is, hogy Tarantino, - bár nem õ rendezte a filmet, - de azért most sem tagadta meg önmagát. Jó naturálisak, ijesztõek voltak a kínzások epizódjai, sõt, azt kell mondjam, a színészek elképesztõ hitelességgel ábrázolták azokat a hihetetlen kínokat, amiket ilyenkor átélhet valaki.
Izgalmas, feszült, néhány mosolyogtató tévedésen kívül kifejezetten jó film, a maga kategóriájában mindenképpen a kiemelkedõek közé tartozik.
Még az utolsó utáni fordulat, a bosszúállás is tetszett, örültem, hogy az a rohadt patkány megszívta.
9/10.