Téma: Napsugár

7/10
napraforgó júl. 10. 19:19:39 7/10
(102/122)
Ümrán milyen aljas, hisz pont ő könyörgött Elifnek, hogy ne mondja el Firatnak, amit Cemilről megtudott, mert az Firatot megviselné.
Záporeső9 júl. 10. 10:59:21 Előzmény napraforgó
(101/122)
Sude nagy hazugsága , gonosz terve, még nem ért véget. Ő egy velejéig romlott nő. Azért azt be kell vallani, hogy remekül alakítják a különböző karaktereket. Az ember szinte elhiszi, hogy ilyenek. Ümrant alakító színésznőt ( Esra D) több szerepben is láttam már, de mindig ilyen erősen negatív figurát hoz. Szeretném látni kedves, jó asszonynak is.
7/10
napraforgó júl. 10. 06:27:57 7/10
(100/122)
Sude nem nyugszik, mindent elkotyog Dilának. Nagyon próbálkozik, csak azt nem veszi figyelembe, hogy ha Elifet kiiktatja, akkor Firat nem szeret belé automatikusan.
7/10
napraforgó júl. 10. 06:27:57 7/10
(99/122)
Sude nem nyugszik, mindent elkotyog Dilának. Nagyon próbálkozik, csak azt nem veszi figyelembe, hogy ha Elifet kiiktatja, akkor Firat nem szeret belé automatikusan.
7/10
offtopic
napraforgó júl. 10. 06:25:41 7/10
(98/122)
Én nagyon ritkán nézek török sorozatot. Előtte próbálom kideríteni, mi az alapsztori, és azt is, hogy hány részes. A több évadosokat eleve elvetem. Nem akarok többszáz részen át együtt szenvedni a főhőssel. Tapasztalatom, hogy a második, harmadik évad sokkal haloványabb, mint az első.
Thriller, Horror eleve nem érdekel. Aki szeret szenvedni, nézze. Én biztos kihagyom.
Elhaym júl. 09. 14:45:37 Előzmény napraforgó
(97/122)
Hekimoglu is tele volt humorral. Ezt valószínű újra adják hamarosan. A történet is értelmes. Az ilyen Napsugár, Aranyifjú, Testvérek, Érzelmek tengerében típusú sorozatokat meg jobb kerülni. Az ilyeneknek eleve az a történetük, hogy a szereplők szenvedjenek végig.
Elhaym júl. 09. 14:41:29 Előzmény napraforgó
(96/122)
Erről tudni kell, hogy valójában nem török. Egy híres japán regény alapján készült. Így hasonló az Anya, Én lányom sorozathoz.
Elhaym júl. 09. 14:39:46 Előzmény napraforgó
(95/122)
Dehogynem. Pl. A titkok hálójában, Hazugságok börtönében nagyon izgalmas krimi/thriller, de sok a humor is. Szerelmi nyűglődés egyikben sincs. A Sziget meséje vígjáték volt végig.
Záporeső9 júl. 09. 11:12:20 Előzmény napraforgó
(94/122)
Megértelek. Én túl vagyok ezen... és nem nézem újra. Más elfoglaltságot találtam magamnak erre az időre (is) Még csak annyit: Elifet alakító színésznő alakítja Sirint. No és Sarpról is ... Őt nem nyeli el a tenger!
7/10
napraforgó júl. 09. 04:16:37 7/10 Előzmény Záporeső9
(93/122)
A Holdpont már jelzi. Egy csodálatos asszony címmel fog jönni:

"Bahar álomszerű élete a férjével, Sarppal és két gyermekével szertefoszlik, amikor Sarp eltűnik a tengerben.
Azóta egyedül neveli Nisant és Dorukot, egy varrodában dolgozik kisegítőként, majd utána rohan felszolgálni egy kávézóban, ami komoly kihívások elé állítja.
Lakásukban se melegvíz, se fűtés, ráadásul a zűrös szomszédok is megnehezítik az életüket.
Bahar a szegénynegyedbe kényszerül, ahol senkire sem számíthat. Anyjával húsz éve megromlott a kapcsolata, akinek időközben született egy lánya, Şirin."

81 db 120 perces részből áll, vagyis a magyarban legalább 240 rész lesz. Vagy több, ha nem 60, hanem 40 perces részekre osztják.

Valahogy nekem már elegem van a szenvedő asszonyokból. Ilyen volt az Érzelmek tengerén is, amiben a nő és a gyerekei kicsöppentek a luxuséletből, amikor a férj lelépett egy másik nővel és pénz nélkül hagyta a családját. Ott is a küzdelmeket láthattuk sok-sok részen át.

Na ezt nézni 240, vagy 360 részen keresztül, nekem nem fog menni.
7/10
napraforgó júl. 08. 14:18:07 7/10 Előzmény Záporeső9
(92/122)
Köszi, de akkor nem valószínű, hogy nézni fogom.
Ezek a törökök vígjátékokat nem gyártanak?
Záporeső9 júl. 08. 13:35:11
(91/122)
Azt hiszem, a Napsugár sorozat után, egy olyan sorozat következik, ( nem biztos, de fél füllel így hallottam) amit egy másik csatorna elkezdett vetíteni és nem fejezték be . Ha igaz, - a Kadin - a nő- ( Itthon más címe lesz ) sorozatban az a színésznő játszik majd- aki a Napsugárban Elifet alakítja. Az új sorozatban egy pszichopatát játszik majd, meglehetősen jól.
7/10
napraforgó júl. 08. 13:31:14 7/10 Előzmény ummogo
(90/122)
Igen, Günes Fuliyánál és Gülümszernél volt, amikor megérkezett Elif és megkérte Gülümszert, vigye haza taxival Günest. Ő meg visszamaradt és elmondta Füliyának, hogy Firat megtudta, hogy Cemil nem az apja. Fülya hitetlenkedik, majd a következő képben Günes Eliffel száll ki a taxiból az Ayaz villánál.
ummogo júl. 08. 10:35:20 Előzmény napraforgó
(89/122)
Szerintem volt egy rész ahol elmegy Günesért Gülümszer nénihez!
7/10
napraforgó júl. 08. 09:52:25 7/10
(88/122)
Borzasztó rosszul áll Ümránnak ez a vérvörös rúzs. A sötétbordó is. A lépcsőről történő lelökést megmagyarázta, na de mi van a továbbiakkal. Hisz Cemil utalt rá, hogy Ümrán a végrendelet arra utalt, hogy Ümrán befejezte a művét.

És még egy logikai bukfenc. Elif elküldi Günest azzal, hogy Gülümszer néni vigye haza taxival, ő majd utánuk megy. De a villánál Günes után Elif száll ki a taxiból, Gülümszer nincs sehol.
7/10
napraforgó júl. 08. 09:40:48 7/10 Előzmény Záporeső9
(87/122)
Köszönöm a koreai filmet. Elkezdtem nézni. Azért ez kicsit más, mint a Dunán vetített szirupos történetek.
már az első epizódban látszik, hogy micsoda hatalmi harcok dúltak a trónért és a hatalomért.
Záporeső9 júl. 06. 15:09:10
(86/122)
Nem bánom, ha vége lesz a Napsugárnak. Nyújtják, és egy idő után unalmassá válik. Itt talán fellelhető az, amit szeretnénk , akár újranézni is. : https://az-en-mozim.blogspot.com/p/a-kiraly-es-en.html
Dzonny Deppy júl. 05. 20:06:13
(85/122)
Hát gondolhattam volna, hogy pikk-pakk leszereli Firatot Ümran. Firat helyébe inkább hallgatok a 2. végrendeletről és megcsináltattam volna egy hiteles DNS tesztet, valamint boncolást kérek az apja halálozási okáról. Ha megvannak az eredmények, akkor mentem volna az asztalt csapkodni immár bizonyítékokkal a kezemben. Ennyi ésszel hogy lehet cégvezető? Mindenki átveri. Na persze jó kis lajhár Alper szintén hozza a formáját. A park közepén Füliya előtt lealázza egy 8 éve lezárt kapcsolatból származó volt barátnője. Hát hogy beszélt már vele? Mint a kutyájával. Ez a mulya meg csak áll, mint szamár a ködben. Meg se fordul a fejében, hogy ez egy előre eltervezett provokáció lehet. És ő a cég pénzügyi vezetője! Istenem...
Dzonny Deppy júl. 05. 20:05:31 Előzmény napraforgó
(84/122)
Köszönöm! Ennyit részt már kivárok. Végre kezd izgalmas lenni.
7/10
napraforgó júl. 05. 19:49:40 7/10
(83/122)
Ümrán lebukott és milyen szépen kimagyarázta Firatnak, hogy nem szándékosan lökte le Cemilt a lépcsőn. A gonosz, rossz férjét, aki rendszeresen verte és erőszakolta.
Na és a mérgezést vajon hogy fogja megmagyarázni. Véletlenül kevergette bele a virág mérgét az ételébe, italába heteken át? Ajj.

Szegény Alpert meg miért kellett ilyen bajba keverni? Vajon a fiú tényleg az ő fia lenne? És hogy került oda hirtelen a gyerek, mert a nő, Ece egyedül sétált, amikor nekiment Alpernek és Füliyának. Eljátszotta a nagy meglepődést, majd odafüttyentette a kölkét és bemutatta a jegyespárnak.
Alper úgy emlékezettt, hogy 10 éve nem látták egymást, a nő meg 8 évet mondott. Naná, hogy Füliya egyből megsértődött. Alper meg roppant ostoba képet vágott

Amúgy az is bosszant ebben a sorozatban, hogy ez a Füliya többet foglalkozik Elif lelki nyavalyáival, mint a sajátjaival. Sofirozza Elifet, szalad ha az egyet nyikkan, hívjál akármikor, akár éjszaka is, stb, stb.
Én nem látom a kölcsönösséget Elif részéről. Füliya nem nyávog neki minduntalan.