10/10
Viky 21 2010 júl. 23. - 12:38:26 10/10
(2342/3502)
Nem tudja valaki, hogy melyik évad, melyik része az, aminek az a vége, hogy Tony és Gibbs valamilyen sivatagos helyen lovagolnak? Csak mert nem láttam azt a részt, és nekem csak ennyit mondtak, hogy van egy ilyen rész, de azt nem tudták, hogy melyik évadban, vagy hogy melyik rész...
wrossi 2010 júl. 21. - 13:21:43
(2341/3502)
Király ez a Ziva gitározás,de mennyivel ütõsebb lett volna ha Tony közben meglesi.
wrossi 2010 júl. 21. - 12:28:18
(2340/3502)
Köszi,én úgy emlékeztem mintha jóval korábban lett volna.Nem csoda,hogy nem találtam meg.
Nissi 2010 júl. 21. - 07:34:29 Előzmény wrossi
(2339/3502)
ha jól emlékszem akkor a 6. évad 10-ik (Road Kill) epizódja az amirõl beszélsz
wrossi 2010 júl. 20. - 18:48:37
(2338/3502)
Nem tudja valaki,melyik részben van az,hogy Tony gitárszólót imitál és Ziva kineveti,de a rész végén aztán õ is megpróbálja?
10/10
Viky 21 2010 júl. 20. - 11:42:35 10/10 Előzmény gyongyi55
(2337/3502)
A csapat megölte Jones-t, aki az utolsó láncszem lett volna, így nem tudják elkapni a Békát.

Doki rájött, hogy Troy Webster orvosát lefizették, ezért nem szerepelt a papírokon, hogy beteg volt. Azt akarták, hogy ne tudja, hogy ne akarja jóvátenni a bûneit és feladni a Békát.

Abby eközben összevetette Jones telefonhívásait és bankszámláját, és észrevette, hogy amint bejön egy kódolt, mûholdas hívás, mire kimegy egy nagy összeg. Jones így fizet a szállítmányért. Mivel az utolsó összeget egy napja utalta át, a szállítmány 24 órán belül érkezik.

A beépített CIA ügynök pedig eközben kiderítette, hogy a Béka nem akarta megöletni Webster-t, pont hogy azt kérte, senki se bántsa, de Jones nem hallgatott rá, mégis megölte.

Minden szállítmánynak van végsõ felhasználói bizonyítványa, amit mindig egy rajztanár hamisít. A férfit beviszik a kihallgatóba és elárulja, hogy az idõt és a dátumot egy fedõcég töltötte ki és megadja a cég nevét. Kinyomozzák, hogy a következõ szállítmány aznap érkezik, egy kikötõbe. Odamennek, de amikor kinyitják a ládákat, csak vízipuskákat találnak benne és egy levelet, amit a Béka írt Webster-nek.
Itt rájönnek, hogy nincs semmi bizonyítékuk és nem tudják elkapni a Békát.
gyongyi55 2010 júl. 19. - 22:36:46
(2336/3502)
Kérlek irjátok meg mi lett a mai NCIS leg vége
Sajnos bealudtam.:-((
köszi
STKAKTUSZ 2010 júl. 18. - 20:12:36
(2335/3502)
Nincs mit:D én pedig pont ezért nézem az NCIS-t és pl a CSI-sorozatokat nem vagy csak néha, mert nem tudom élvezni a nyomozás részét, ha nem ismerem és szeretem eléggé a karaktereket.
kabala 2010 júl. 18. - 19:21:02
(2334/3502)
Nem szeretem, amikor egy krimiben a fõszereplõk lelkivilágával próbálnak elkápráztatni. Egy nyomozó ne legyen részese a cselekménynek, hacsak nem azzal, h nyomoz. Különben engem nem érdekel. Ugyanezért hagytam abba a Vészhelyzetet is. Már tele volt a púpom a szereplõk zûrös magánéletével. Régen nem arról szólt a film, amiért nézni kezdtem.
Azért köszi, h megpróbáltatok rábeszélni.
STKAKTUSZ 2010 júl. 18. - 16:36:43
(2333/3502)
Meg arról, hogy semmi sem fekete-fehér és a "jók" módszerei is néha félelmetesen hasonlóak a "rosszak" módszereihez. És hogy "jók" és "jók" világnézete között is hatalmas különbségek vannak. Tényleg nagyon elgondolkodtató részek, jobban megismertetik a nézõvel a szereplõk belsõ világát és a kulturális különbségeket. Én is csak azt tudom mondani, hogy ha nagyon unatkozol és nincs mit nézned, adj neki még egy esélyt:)
wrossi 2010 júl. 18. - 11:05:03
(2332/3502)
Szived joga kihagyni részeket,de nagyon érdekes és izgalmas részekrõl maradtál le.Sokan gondoljuk úgy,hogy a 7.évad eleje a legjobb évadkezdet volt az eddigi hétbõl.Amúgy ezek a részek nem hamaszról és moszadról szóltak,hanem jó és rossz küzdelmérõl.A való életben engem is taszít a terrorizmus és a vallási fanatizmus,de itt nem ártatlan emberek tömeges lemészárlásáról volt szó,hanem hûségrõl,barátságrõl és önfeláldozásról.Ha lesz lehetõséged nézd meg a kihagyott részeket és egyet fogsz érteni.
kabala 2010 júl. 17. - 22:49:17 Előzmény wrossi
(2331/3502)
És nem azért mert zsidó, hanem mert ez a moszados, hamaszos téma engem nemhogy nem érdekel, hanem kifejezetten taszít.
STKAKTUSZ 2010 júl. 17. - 22:19:59 Előzmény wrossi
(2330/3502)
Ziva tényleg azt mondja, hogy "I am ready to die", nyilván nem akart, senki nem akar. De azért is lepte meg az NCIS-csapat mentõakciója (egyrészt mert nem is mentõakciónak hanem bosszúnak indult), mert õ nem várta el, hogy megmentsék és meg se fordult a fejében, hogy akár a Moszad, akár az NCIS a megmentésére indul, mert az õ felfogása szerint (ahogy Saleem is mondta), a háborúkat számtalan áldozatban mérik, egyetlen ember élete a "nagy képen" nem változtat, ezért nem is érdemes érte kockáztatni.

Most olvasom amúgy, hogy két külön dologról beszélünk:D te arra értetted a hozzászólásodat, amikor Ziva felajánlotta, hogy Tony helyett õt öljék meg (javíts ki ha nem:)). Én viszont arra írtam, hogy Ziva hogyan állt hozzá az egész fogság-dologhoz, amikor még tényleg azt hitte, hogy ott fog meghalni, hiszen a Moszadon kívül senki nem tudta hol van, róluk pedig tudta jól, hogy nem mennek érte. Azzal, hogy Tonyék megjelentek Szomáliában, Ziva teljes világnézetét felülírták, bár biztos vagyok benne, hogy ezelõtt is bármikor feláldozta volna az életét az NCIS-csapat tagjaiért. Így meg pláne. Remlem érthetõ voltam valamennyire:)
kabala 2010 júl. 17. - 13:53:28
(2329/3502)
Nekem nem tetszett.
könnycseppek 2010 júl. 17. - 10:02:19
(2328/3502)
"Tony nem volt ott, mikor Ziva esküjén"
hihi - jól összehoztam ezt a mondatot;-D Szép magyaros lett, miután csak félig írtam át;-)


A tegnapi tv2-es ismétlésben volt az, amikor McGee könyve miatt gyilkolásznak. Olyan aranyos Abby a végén, amikor az a legnagyobb baja, hogy .... nem 'házasodhatnak' össze;-D
Nissi 2010 júl. 17. - 08:45:22
(2327/3502)
a moszados vonal nemcsak részek, hanem évadokon keresztüli fõ történetszál volt, és nyilván még lesz is, kinek tetszett, kinek nem, szerintem nem volt vele semmi gond, bár néhány dolgot jobban is meg lehetett volna oldani, no mindegy

egyébként én is kíváncsian várom, hogy fog elõjönni ez Tony és Ziva, illetve Gibbs és Ziva között, hogy nem volt egyikük sem ott az avatáson, mint tudjuk Tony-nak megvolt rá az indoka, Gibbs viszont saját életén merengett közben, szóval meglátjuk....bár azért valami spoilerecske lassan már jöhetne :)
kabala 2010 júl. 17. - 07:44:59
(2326/3502)
A moszados vonal, ami több részen át húzódik.
wrossi 2010 júl. 16. - 20:59:19
(2325/3502)
Ma adták a Storyn a kedvenc JAG részemet,amiben Mac eljegyzési partiján voltak és Harmmal felelevenítették a legmeghittebb közös pillanataikat.Aztán Mac egyszercsak így szólt:Ne kérj bocsánatot,az a gyengeség jele.Ismerõs mondás.
könnycseppek 2010 júl. 16. - 19:28:34
(2324/3502)
Köszönöm a válaszokat!:-)

No igen, végülis bennem is hasonlóképp "fordítódott" le a dolog, csak az volt a fura, hogy 'agyalnom kellett' rajta. Úgy értem, nem tudtam egybõl mire vélni ezt a fajta zárkózottságot...
Az biztos, hogy még párszor meg kell néznem ezt a részt(;-)). A "bosszú" miatt is, mert igazából nekem végig az volt az érzésem, hogy az csak szöveg volt, mert valójában remélte/ték, hogy Ziva még életben van (vagy nem is a halálát akarta/ták megbosszulni, hanem egyáltalán a kínzást, meg a többit?).

Apropó Tiva. Az nekem is nagy-nagy hiányérzet volt, hogy Tony nem volt ott, mikor Ziva esküjén:-S (és végülis Gibbs-nek is ott lett volna a helye)
Kíváncsi vagyok, ezt vajon elõhozzák-e a késõbbiekben, illetve, arra, hogy hogyan...;-)
wrossi 2010 júl. 16. - 19:24:39
(2323/3502)
Ezt magyarázd meg,kérlek.