gladiolus 2013 ápr. 04. - 22:36:56
(46/66)
És tudod mi a röhej? Hogy kirobbant ez a kis vita, feriman meg otthon, nyugodtan alszik. Lehet, hogy nem is tud az egészrõl. :)
napraforgó 2013 ápr. 04. - 17:34:33
(45/66)
Láthattad, hogy feriman hozzászólására reagáltam, nem az én véleményem volt, hogy a KR által játszott figura unalmas férjtipus, akit meg kell csalni egy macsóval.
offtopic
KittyGirl 2013 ápr. 04. - 16:10:40 Előzmény napraforgó
(44/66)
Teljesen egyetértek Napraforgóval :)))
offtopic
KittyGirl 2013 ápr. 04. - 16:08:57
(43/66)
Úgy látszik te vagy elõítéletes bárkivel, mint ahogy már többször bebizonyítottad.

Macsó, nem macsó, senki sem mondta, hogy "villantani" akar vele. De persze azt sem tudhatod, hogy ezek a színészek milyenek is a magánéletükben, ugyanis nem te élsz velük egy háztartásban!

Na szia, ne reagálj, köszi. Úgyis a nap 24 órájában az egész PORT.hu-t végigszántod, szórod nem kívánt bölcsességeidet minden másodpercben.

Csodálom, hogy ennyi idõd van! Másrészrõl szánlak is, hogy csak itt nyomod a gép elõtt :)))))))
offtopic
KittyGirl 2013 ápr. 04. - 16:03:59
(42/66)
Ismét ne beszélj a nevemben! Pontosan tudom, hogy milyen vagyok, és sosem kellene a ma "divatos" macsó típusú, számomra pont NEM férfi....
És az, hogy ki a macsó és ki nem, szintén nem egészen tisztázott, ahogy pl. tõled is olvasom. Lehet mindenkinek mást jelent, vagy némelyek kissé fogalomzavarban szenvednek.

Mindenesetre megkérlek, hogy ahol az én hsz-emet olvasod, hogy kattanj végre le rólam! Köszi!
napraforgó 2013 ápr. 04. - 06:34:10 Előzmény feriman
(41/66)
Belõlük lesznek a rendes, becsületes, családcentrikus férjek, akiket könnyû megunni és kötelezõ egy macsóval megcsalni! ---> Hát, ha ilyenek a rendes, családcentrikus férjek, mint itt Keanu Reeves, nem hiszem, hogy egy nõ másikat keresne mellette.
Ez a pasi finom, érzékenylelkû, megértõ, a nõket tisztelõ, udvarias, sõt önfeláldozó figura. Udvarias a nõ családjával, empatikus, sõt a munkától sem ijed meg. Csak egy hülye nõ keres egy ilyen mellett egy "macsót" (akitõl mindezt nem kaphatja meg, legfeljebb egy bagószagú, na gyere ide kisanyámot). Még a gondolat is elborzaszt.
KittyGirl 2013 ápr. 04. - 03:53:51 Előzmény feriman
(40/66)
Légyszíves ne húzd rá mindenkire a "lepedõt" általánosan. Köszi!!
Ui.: a macsóktól alapból is kiráz a hideg! Brrr...
gladiolus 2013 ápr. 02. - 22:17:48
(39/66)
"Belõlük lesznek a rendes, becsületes, családcentrikus férjek, akiket könnyû megunni és kötelezõ egy macsóval megcsalni"

Ez kemény. Már itt tartunk, hogy ezt ilyen evidencia kimondani? S fõként a gyakorlatba is átültetni?
_goldie_ 2013 ápr. 02. - 21:39:20 Előzmény buncow
(38/66)
köszi..és máskor ékezetek nélkül írj :)
a filmet majd megnézem..ha Kenau játssza rossz nem lehet
napraforgó 2013 ápr. 02. - 07:01:40
(37/66)
A film vége szimbolikus. Ha minden elpusztult, akkor is van remény, van újrakezdés. Mindenkinek. A zsarnoki patriarcha apának is, a házasságában csalódott ifjúnak és a megesett lánynak is....
buncow 2013 ápr. 01. - 23:27:43
(36/66)
na jó talán még csak annyit, hogy nekem szimpatikusabb lett volna ha valami csóró családnál találja meg a "mennyországot", egy olyan helyen amit nem a pénz tett széppé... persze itt sem pusztán errõl volt szó (volt minden más is ami kellett) na de mégis.
buncow 2013 ápr. 01. - 23:22:02 Előzmény _goldie_
(35/66)
:D:D telóról írtam, valamiért így küldte el :S De grat a megfejtésért, pedig még én is alig tudtam kihámozni mit írtam :D Szóval igen, (spoiler) kár a végén azért a tûzhányós részért, túl abszurd lett, végig a két fiatal közötti vonzalmon meg a srác és a lány apja közötti feszültségen volt a hangsúly, elegánsabban is "rá lehetett volna venni" faterját, hogy változzon meg, de akár nem is lett volna muszáj, hogy happy end legyen a vége, ez a film egy jobb befejezést érdemelt volna :S Az is elég vicces volt ahogy állt azzal a kis gallyal a kezében háttérben meg a 100 hektár leégett szõlõ és mégis örült mindenki mint majom a farkának, bármennyire is szép lett volna a mondanivaló túl giccses lett, még akkor is ha az egész film kicsit a giccsrõl is szólt. Azért megnézem legközelebb is, maximum az utolsó 10 percet kihagyom és kitalálok valami alternatív befejezést hehe. Amúgy lehetett volna kicsit Aranyemberesre fogni a témát, pl. olykor otthagyta volna a nõt és visszatért volna a feleségéhez, aztán megint vissza a mexikóihoz, egyfajta kettõs életet élt volna, míg végül feladott volna mindent a mexikói lányért. Igaz, akkor már más történet, stb, nem kötekedek jobban :D
feriman 2013 márc. 31. - 12:38:51
(34/66)
Számtalan "ilyen" férfi van a világon. Belõlük lesznek a rendes, becsületes, családcentrikus férjek, akiket könnyû megunni és kötelezõ egy macsóval megcsalni! Hölgyeim, nézzenek magukba!

Spoiler
A szõlõsorok gyújtózsinórszerû leégése abnormális, eszement fordulat, teljesen hiteltelenné teszi az egész filmet. A srác visszatérése bõlen elég lett volna zárásképpen...
offtopic
Ezüstliliom 2013 márc. 31. - 00:09:02
(33/66)
Oké, akkor én megtettem helyetted.:) Bár szerintem ez nem rosszmájúskodás, csupán tény.
_goldie_ 2013 márc. 30. - 23:46:24
(32/66)
én kibogarásztam..ezt írta õ:

spoiler
"Az utolsó 10 perc sztem elégé nem illett a filmhez, tiszta Dante pokla volt az egész, jót röhögtem, minden és mindenki lángolt:D nagyon össze lett csapva, sztem elég lett volna ha faterja lelövi a srácot, aztán pálfordul,
nem kellett volna egy komplett napkitörést ábrázolni, ráadásul leégett vagy 100 hektár szõlõ, de azért egy hajtásnak úgy örülnek mintha az megoldana mindent, pedig max a következõ 100 évben... Szóval nagyon jó film de a végét összecsapták úgy Hollywoodi módra..."
Ezüstliliom 2013 márc. 30. - 19:07:50 Előzmény zsouzs
(31/66)
Biztos száraz õszük volt, nem olyan, mint a mi tavaszunk most.:) :/ A másik valószerûtlen jelenet az elején van, mikor éjszaka fagyriadót fújnak, és mindenki ujjatlan trikóban/blúzban megy legyezni a szõlõtõkéket.:D

Mindezek ellenére én is csodálatos filmnek tartom. A kedvenceim (Reaves és Quinn) pedig lubickolnak a szerepükben.:) Minden nagyszerû, idõs színész megérdemelne pár ilyen szerepet, mint ebben Quinn.
Ezüstliliom 2013 márc. 30. - 19:00:49
(30/66)
És általában olyan nõ, aki nem érdemli meg az ilyen férfit.
buncow 2013 márc. 30. - 18:34:50
(29/66)
Spoiler

Az utolsĂł 10 perc sztem elĂŠggĂŠ nem illett a filmhez, tiszta Dante pokla volt az egĂŠsz, jĂłt rĂśhĂśgtem, minden ĂŠs mindenki lĂĄngolt:D nagyon Ăśssze lett csapva, sztem elĂŠg lett volna ha faterja lelĂśvi a srĂĄcot, aztĂĄn pĂĄlfordul,
nem kellett volna egy komplett napkitörést ábrázolni, ráráadásul leégett vagy 100 hektár szőlő, de azért egy hajtásnak úgy örülnek mintha az megoldana mindent, pedig max a következő 100 évben... Szóval nagyon jó film de a végét összecsapták úgy Hollywoodi módra...
KittyGirl 2013 márc. 30. - 18:14:50
(28/66)
Ó ilyen filmek még vannak, sõt olyanabbak is :), de normális férfiak már valóban nincsenek :)

:(
offtopic
VADÓCFIU 2013 márc. 29. - 21:22:33
(27/66)
SZIA:) KEDVES MONALISA 23:)
Vannak iylen pasik,csak éppen már foglaltak és maradék magamfajták pedig nem mernek ilyen szenvedélyesek lenni , mert félünk ,hogy a mai világban ,a csajok sokkal inkább a bunkókra buknak és nem arra h egy fiu kedveskedjen...a kedves fiuk mindig hoppon maradnak:) puszi:)