7/10
mrhun2 2013 szept. 07. - 19:35:55 7/10
(5/5)
Két bajom van ezzel a filmmel:
Az egyik az,hogy miért piszkos tizenkettõ?
Ugyan tény, hogy szintén 12 ember a csapat tagja de tök felesleges volt ugyanazt a címet adni.
Jobb értékelést kapott volna enélkül a cím nélkül.
A másik pedig a film vége.
*SPOILER*
Amikor a végén odatolják a tartályt azok a náci katonák hova tûntek?
Mert végképp nem értettem, hogy hova tûnnek amikor ugye fel sem robban a tartály, tehát tudják, hogy az õrnagy és emberei még élnek.
Érdekes.
Persze lehet, hogy ez az útvonala a vonatnak és a tartályt egyébként is rácsatolták volna, de elég furán jön ki az a jelenet
7/10
7/10
mrhun2 2013 szept. 07. - 19:33:47 7/10
(4/5)
Két bajom van ezzel a filmmel:
Az egyik az,hogy miért piszkos tizenkettõ?
Ugyan tény, hogy szintén 12 ember a csapat tagja de tök felesleges volt ugyanazt a címet adni.
Jobb értékelést kapott volna enélkül a cím nélkül.
A másik pedig a film vége.
*SPOILER*
Amikor a végén odatolják a tartályt azok a náci katonák hova tûntek?
Mert végképp nem értettem, hogy hova tûnnek amikor ugye fel sem robban a tartály, tehát tudják, hogy az õrnagy és emberei még élnek.
Érdekes.
Persze lehet, hogy ez az útvonala a vonatnak és a tartályt egyébként is rácsatolták volna, de elég furán jön ki az a jelenet
7/10
gambi 2011 márc. 03. - 21:28:52 Előzmény Emmersson
(3/5)
idióta beteg állat
offtopic
Emmersson 2009 aug. 29. - 20:10:26
(2/5)
Oszt miért Piszkos tizenkettõ a címe? Fõleg miért szerepel benne Telly Savalas vagyis A. J. Maggott, aki meghalt?!
Tuti szar folytatás, a cím pedig csak eladhatóvá akarja tenni a mozit - ami néhány szerencsétlennél be is jön!
haferi 2008 nov. 17. - 08:57:41
(1/5)
A sikerfilmek alkotói sokszor úgy gondolják, hogy szükséges egy folytatást kreálni, ami persze jelentõsen elmarad az elsõtõl minden tekintetben. Szerintem ezzel a filmmel is ez történt. Nézhetõ, élvezhetõ, de aki az elsõ részt látta, az érzi a különbséget.