Téma: Poseidon

CTU 2010 jún. 03. - 12:58:33 Előzmény Kulcskészítõ
(90/110)
Tökéletesen egyetértek!! NEM KELL MEGVÁGNI A FILMEKET!!
SEMMI JOGA NINCS SENKINEK AHHOZ, HOGY MEGVÁGJA A FILMEKET!!
NEM ÉRDEKELNEK A NÉZÕK, SEM A TÖRVÉNYEK!!
ÚGY KELL LEADNI AHOGY AZT A RENDEZÕ MEGÁLMONDTA!!
HA VALAMI NEM TETSZIK, AKKOR NEM KELL MÛSORRA TÛZNI!!
AKKOR INKÁBB LESE ADJÁK!! VAGY EREDETIBE, VAGY SEHOGY!!
(ÉS NE A FILMEKET VAGDOSSÁK, HANEM OTTHON AZ ANYJUK HAJÁT!!:D)
nusee122 2010 máj. 16. - 20:28:04
(89/110)
annak a megmentõ pasinak a Titanicba is benne kellett volna lenni. tuti mindenkit kimentett volna xD végén már imádkoztam nehogy feláldozza magát vagy vmi.
7/10
Kulcskészítõ 2010 ápr. 26. - 21:22:45 7/10
(88/110)
Én nagyon szeretem ezt is, meg a hetvenes évekbeli változatot is, csak ez az új ikább a látványról szól, a régiben meg azért az emberi karakterek voltak jobban elõtérbe helyezve.
Egyébként nem vagyok egy klausztrofób, vagy éppen víziszonyos alkat, de amikor elõször láttam, akkor utána, egy ilyen hajnali, félálomszerû alvásban a víz, a tûz, a szûk helyek meg a hullák okoztak pár kellemetlen, forgolódós percet, mire végre felébredtem.
Amúgy meg mi a nyálas túróba vert, hupákolós jóistenért kell a retek klubnak minden filmet megvágnia a röhejes karikái miatt, hogy a f.rkánál fogva aggassák fel õket is, meg az ortt-s vén, "Juj, ott egy cicimegegyhulla vágjuk ki"-féle idiótákat is sorra!
8/10
indienemesh 2010 ápr. 25. - 16:12:38 8/10
(87/110)
Szerintem egy teljesen korrekt kalandfilm volt. A színészek jól hozták a figurákat, a látvány is tetszetõs volt. A DVD-n érdekes az extra lemez, ami feltárja a film készítését, nagy meló lehetett. Én jól szórakoztam, 10/8
Rahel 2010 ápr. 19. - 21:07:37
(86/110)
-Semmi sem lehet tökéletes!!:))
Rahel 2010 ápr. 19. - 16:41:05
(85/110)
-A látvány elsõ osztályú, azonban a párbeszédek eléggé siralmasak!!:((
-Ennél jobb filmet is lehetett volna csinálni!!:((
AvatáR Gil Maerth 2010 ápr. 19. - 16:09:25
(84/110)
sosem fogjuk megtudni, hogy került a végére oda egy TELJESEN JÓ csónak, jelzõpisztollyal, meg evezõkkel :(
Tönkretette a végét. :S
Ráadásul gyorsabbak, mint az örvény, amit egy soktonnás hajó süllyedése általában okoz.
Nem lett volna egyszerûbb, ha a hajócsavarnál állva a helikopterek észreveszik õket, s kimentik????????
:(
Timek84 2010 ápr. 19. - 15:52:50
(83/110)
Nem számítottam rá,hogy kinyírnak benne egy bizonyos szereplõt...sajnáltam is.SPOILER De mekkora nagy mázlijuk van,hogy végre kimenekülnek és akkor süllyed el a hajó...:)Még jó,hogy éppen sikerült!SPOILER VÉGE.Valaki elõzõleg írta,hogy 'agyvérzést kapott a gyerek hangjától',hát én is hasonlóan éreztem.:)
charlena08 2010 ápr. 19. - 15:07:31
(82/110)
Egyébként nem volt rossz film, 1x-nézõsnek kifejezetten jó, és még ahhoz képest is izgalmas, hogy a leghúzósabb részeket SAJNOS kivágták. :( Mert egyébként kiérdemelt volna egy 8-t tõlem.

SPOILER:

Kurt Russell-t nagyon sajnáltam a végén, bár gyanús volt h. nem ússza meg. Sõt én azt hittem, még többen meghalnak. Persze a gyereket nem "szabadott" meghalasztani. :DDD
Csak az volt nagyon zavaró, hogy Kurt átkapcsolta a hajtómûvet, és utána nem is nagyon mutatták, hogy fuldokolna, rögtön elvették a képet. Ha elõtte nem beszélnek róla, hogy a visszautat már biztos nem bírja levegõvel, akkor az alapján csak néztem volna, hogy miért nem jön fel. Ennek az önfeláldozásnak tényleg volt 1 Armageddon-os feelingje. :)

Mindenesetre KÁR a kivágott részekért, ilyen filmet 12 karikával adni VÉTEK, és semmi értelme így! Jó lenne 1x látni vágatlanul azért.

Emiatt 10/7
charlena08 2010 ápr. 19. - 15:01:43
(81/110)
Vhogy úgy volt, hogy még nem érte el a víz teljesen a kisgyereket, csak lebukott, amikor az anyja is, én legalábbis így vettem ki. Egyébként tényleg elég hihetetlen volt, az is hogy sokáig nem talált kiutat a pasi, aztán hirtelen már hozta is át a gyereket. Vagy csak én nem voltam elég figyelmes...
nusee122 2010 ápr. 19. - 14:37:54
(80/110)
csak azt nem értem, hogy hogy kaptak annyi ideig levegõt a víz alatt... még a kisgyerek is!
8/10
ChaNel '09 2010 ápr. 19. - 13:09:47 8/10
(79/110)
Én nem tom mi van az ajánlókkal (vagy lehet velem van a baj) de egyáltalán nem voltam kiváncsi a filmre. Aztán valahogy elkezdtem nézni és még hajat mosni sem mertem elmenni nehogy lemaradjak valamirõl..xDD

SPOILER

A film izgalmas és jó volt, rosszabbat vártam. Fõleg az tetszett, hogy az egyes részeknél nem volt annyira kiszámítható, pl. amikor a végén a pasinak a gázpalackot ki kellett volna dobnia, de sehogy sem ment és azt hittem/hittük hogy majd "feláldozza" magát.
A végén meg gondolom többen várták, hogy a hõs csapatvezetõ majd felbukkan a víz alól, de nem.

A gyerek volt a legidegesítõbb, mert könyörgöm, ha ilyen katasztrófahelyzetben (amiben valószínûleg soha nem lesz részem:D) eltûnne vagy 3-szor a gyerekem Én már az elsõnél akkora pofont adtam volna neki, hogy nem a fulladásba halt volna bele.
8

SPOILER VÉGE
Timek84 2010 ápr. 19. - 09:53:27
(78/110)
Ezek szerint mostanában adták a tv-ben is.Én ott már nem nézek filmet,mert nem vagyok hajlandó kivárni a b.zi sok reklámot.Egyébként nekem nagyon tetszett a film,még ha képtelenség is benne néhány dolog,dehát ezért film.Nagyjából erre számítottam,mielõtt megnéztem.Nekem 10/10.Csak sajnáltam,ami történt K.R.-lel.
borisz55 2010 ápr. 19. - 07:40:42
(77/110)
mivel lassan ott tartunk, hogy a képernyõ összes sarkába biggyesztenek valamit, ajánlottam a csatornáknak, még van hely a sarkak közepén, a képernyõ közepén hely , ha biggyeszteni akarnak még valamit, akár kiírhatják az egész havi mûsort is.
Azt hiszik, az ember csak a fényt akarja nézni????
8/10
Temptress 2010 ápr. 18. - 23:59:35 8/10
(76/110)
Szerintem jó film volt. Egyszer megnézni jó kikapcsolódás. A liftes jelenetnél én is észrevettem, hogy kapaszkodik a srác az öreg lábába, majd a következõ pillanatban már zuhan. De mostmár tudom miért volt. B*ssza meg az ertéel! Miért vagdosnak ezek mindent. Nem hiszem, hogy egy 10 éves gyereknek maradandó károsodást okozott volna az a jelenet.

Kurt Russel amúgy kedvenc szinészem, de a fõszereplõ jobban hozta a szerepet, nagyon eszelõs volt:)

8/10
10/10
DrAnthony 2010 ápr. 18. - 23:22:20 10/10
(75/110)
Egyetértek mindazokkal, akik a búsba küldik el az RTL-t, hogy a legfontosabb, leginkább lényeges, legdrámaibb jeleneteket kivágták, csakhogy 12-es karikával, este 8-tól leadható legyen. Szánalmas, elképesztõ és felháborító!!!

Egyébként annakidején én láttam a Poseidon katasztrófa címû filmet, melynek remake-je ez a film. Szerintem sem éri el az elõd színvonalát, de összességében szerintem nem rossz film, egyszer nézhetõ esti kikapcsolódás.

Én 7 pontot adok rá.
10/10
samg 2010 ápr. 18. - 21:08:55 10/10
(74/110)
sztem jó film¢¢ nagyon jól bemutatja, hogy az emberek, hogy viselkednek pánikhelyzetben. az viszont nagyon idegesítõ, hogy az RTL Klub az összes lényeges részt KIVÁGTA! csak azért, hogy 12-es karikával adhassák, hát menjenek oda ahova gondolom¢¢

***SPOILER PÓTOLVA***
a liftes jelenetnél példul az a konyhás fiú nemcsak simán leesett, hanem belekapaszkodott az öregbe, az meg, hogy magát megmentse, lerúgta magáról¢¢ és pont ez a mondanivalója, hogy akármilyen jó ember is, mindenki ezt tette volna. és az ilyen részeket kihagyva nagyon rossz film lesz.a másik, eddigi katasztrófafilmeknél még nem láttam ennyire bemutatva a fulladásos halált. gondolok itt a végén (Kurt Russel) halálára. de ezt is biztos kivágják-.- a szinkronról meg csak annyit, hogy hát igen a magyar szinkron nem mindig a legjobb¢¢
6/10
ajax- 2010 ápr. 18. - 17:51:54 6/10
(73/110)
Nagyon szar film volt, de a legidegesítõbb a kisgyerek szinkronja volt,na attól majdnem agyvérzést kaptam.
P.C.P. Jr 2010 ápr. 18. - 16:10:46
(72/110)
Nekem a szereposztással volt egy kis problémám. Amúgy egyszer megnézhetõ, de az eredeti film nekem jobban bejött. Még akkor is, ha az negyedannyi összegbõl készült is el, mint a remake-je.
9/10
Lehane13 2010 ápr. 18. - 12:28:23 9/10
(71/110)
na majd kiderül:)ma este...én várom...remélem nem lesz akkora csalódás mint az Alice csodaországban...