mihenike 2020 szept. 13. - 17:04:50 Előzmény malvinkicska
(529/929)
A Hercai-t érdemes lesz nézni?!?
mihenike 2020 szept. 13. - 17:03:44 Előzmény kriptonyt
(528/929)
Köszönöm :)
mihenike 2020 szept. 13. - 17:03:19 Előzmény malvinkicska
(527/929)
remek :) de ki tudja, hogy az mikorra fog elérni hozzánk....?!?!? és vajon meddig fogják csürni-csavarni?!? Yilmaz soha nem fogja már megtudni, hogy Adnan az ö gyereke?!? de különben is, már régen rájöhetett volna, ha utána számol :D
Akkor gondolom ez helyett lesz a Bosszù csapdájában. De egy ilyen szünet nagyon rossz lenne! Anno a Kara Sevdát is egy évig szünetelték a Duna tv-n! az nagyon rossz volt :(
mihenike 2020 szept. 13. - 16:59:19
(526/929)
Sziasztok! a heti részekböl 2-t megnéztem ma...
1. nos én Müjgant továbbra is nagyon sajnálom, mert egy kedves, talpraesett, okos, független nöböl csinàlt a forgatókönyvíró egy megtört, betegesen féltékeny, mentálisan zavarodott nöt... bár ami ott folyik körülette, azok után ez nem is csoda és a szülés körüli mizéria volt az utolsó csepp neki és teljesen megzavarodott. A legjobb lenne, ha elhagyná Yilmazt és vinné a gyereket is, így talán Yilmaz felfogná, hogy mit tett a doktornövel.... :(
2.most nem leszek népszerü, de Zühleya&Yilmaz egyre jobban bosszantanak... én egyáltalân nem szurkolok nekik, hogy egymàsra talâljanak...
3. Allah bocsásson meg, de engem ez az Azize mama kiborít....:) Az meg, hogy a sipákoläsära nem ébredt fel Fadik, pedig vicc kategória...!!!!!
4. Azize ismét elkoborol és Yilmaz ismét elüti... ugye jòl emlékszem, hogy ilyen jelenet is volt már...? :D mert rengeteg visszatérö jelenet van ebben a sorozatban
5. Szent Behice&Fekeli&Hünkär: még jó, hogy Sermin pletykält az Ercümenttel történtekröl, így Behice egy ùjabb hazugsággal álltathatja Fekelit és így nem
buktatja le Müjgant, hogy Ö tudja, hogy Adnan apja Yilmaz!
6. Sabahattin&Gülide&Sermin: nagyon jó jelenet volt, amikor az ügyésznö irodájából feöhívtäk Betült, és Sermint választás elé állították :)
7. Hatip felbérelt vkit, hogy vállalja magára Cengaver megölését... mem tùl okos ez a Gülide! És mi van a feleségével? ismét megbocsâtott Hatipnak?
8. A sálas jelenetnél hagytam abba. Kié az a sál? Yilmaz és Zühleya megint találkoztak valamiért? de lehet hogy a sál Müjgané csak szegénykém olyan féltékeny, hogy elfelejtette, hogy neki is van ;)
malvinkicska 2020 szept. 11. - 18:39:39
(525/929)
Köszöntök mindenkit amai rész sem sokat ért meg volt az iskola átadás ahol Hünkár részt vett de Demir nem, azt gondoltam Fekelinek több esze van de annak is kezd elmenni, mert az iskolát Behicéről nevezte el amiért megmentette az életét és azt hiszem ezek a török sorozat forgató íróknak nem sok eszük van egy ilyen utálatos szemetes ládát felemelni a doktornőt meg bolondnak tenni, szóval ez már nekem sajnos maszlag az egész nagyon gyenge képzelő ereje van akik ezt így folytatják, el sem tudom képzelni mi lesz a 3-ik évadban mikor itt sem történik érdemleges semmi emlékeznek meg szapulják egymást. Gaffur jó nagyokat eszik és ennyi . Hatip dolgára sem derül fény aztán a nagymama diliskedik szegény.
9/10
Ildikóó 2020 szept. 11. - 10:11:00 9/10 Előzmény kriptonyt
(524/929)
malvinkicska 2020 szept. 10. - 18:56:18
(523/929)
Sziasztok most olvastam a FB-n indul a 3ik évad 17-n most.
malvinkicska 2020 szept. 10. - 18:44:20
(522/929)
Ez a Gaffur már sok amit hisztizik ma is ő akar a tesójának szeretni, igaz a törököknél ez divat. Amikor Saniye elmondta a történteket enyhült, de viszont Hünkar asszony nem örült neki, itt soha nem ért egyet senki. Sermin szeretetné a volt férjét de annak nem kell a barátnő is megmondta S-nek ő tette tönkre a házasságukat. Aztán az a szemét Hatip, mire képes de Yilmaz most okosabb, vajon meddig húzzák még ezt a gyilkos szálat is annyira elhúznak minden történetet szinte nem sokat ér már mire a végére érnek.
kriptonyt 2020 szept. 10. - 16:32:29 Előzmény mihenike
(521/929)
Minden hónapban 3 meghívót küldhetek. Úgyhogy bármikor tudok küldeni.
Elhaym 2020 szept. 10. - 11:08:21 Előzmény mihenike
(520/929)
A Hercai szerintem a Remények földje helyett lesz. Hamarosan vége a 2. évadnak, a 3. meg még a törököknél sem kezdődött el. Valamikor szeptember 28 és október 9 között kezdődhet.
malvinkicska 2020 szept. 10. - 11:01:00 Előzmény mihenike
(519/929)
Szia először is még nem kezdték el a 3 évadot és azt olvasni ez lesz aztán megveszik e azt nem tudni. A másik miért 3 évad mikor már ez is dög unalom Züé s Mü harca egyik féltékeny a másik bele van zavarodva Yilbe, és mindenki Müt bántja pedig sokszor van igaza, amit ez a vadalma követ vele mindig ugratja. Az a kendő dolog is persze , hogy azt gondolta M, hogy az övé mikor előtte azt mondta találkoznak de akit a repülő térre vitt nagynénit azé a kendő. Amit azzal a kis árva lánnyal is követnek egyszerűen nem sok rengeteg, Gaffur bohóckodása, nekem már dög unalom és nem szórakoztató inkább dühítő de persze mindenki másképp lát dolgokat.Ami lesz az nagyon jó Árvácska feldolgozása, de az is félbe maradt a vírus miatt sajnos. 38 bölüm ment le belőle.
mihenike 2020 szept. 10. - 07:20:17
(518/929)
Sziasztok! a heten meg egy reszt sem lättam, de ahogy olvasom, elegge ellaposodik a sztori...
viszont tudja valaki, hogy az uj tv2-s sorozat mikor lesz? es vajon mi helyett? Talän a 2. evad utän abba hagyjäk a Yaman csaläd törtenetet????
mihenike 2020 szept. 10. - 07:17:56 Előzmény kriptonyt
(517/929)
szia! nagyon kedves töled :) de most egyelöre inkäbb nem kell mert ha el kezdek nezni valamit a sorozatbaräton, akkor nem birom abba hagyni :) :) :) vagy meddig ervenyes a meghivo??? Köszönöm.
malvinkicska 2020 szept. 08. - 18:47:34
(516/929)
Ez a sztori kezd nagy csalódás lenni, a mai részben Fekeli hazament a saját házába és az a szemét Behice rá akaszkodott majd ő gondját viseli, nem tehetek róla nagyon utálom azt a nőt az a pici sanda szeme az egész lénye taszító nagyon. Aztán az a másik jobbik Sermin ment az ügyésznőhöz ott találta Sebat aki épp a lányukkal beszélt telefonon, és jól feladta neki a leckét, mert tudja S mire képes, és közölte vele vagy vissza vonja a vádat, vagy elmondja a lányuknak saját magát megsebesítette, és Sebara fogta, el állt annak a másik szőke kígyónak a lélegzete is. Aztán az a szomorú Züleya elvitte a kisfiút orvoshoz, és előtte beszélt Müj-el és úgy gúnyolódott , hogy nem orvoshoz hanem Yil-lel találkozik, Yil haza hozta a vásárlást és valamit a kocsiba felejtett, kiment Mü, és megtalálta azt a sálat ami Zü nyakába volt mikor beszélgettek és Demir Hünkár előtt szembesítette a tényekkel, hogy valóban találkoztak ott a bizonyíték. Azt nem értem mit lehet ezen még fokozni mikor egymást leskelik ennyi semmit mondó részen keresztül nyúzni, mint hogy valami érdekes is történne, mert ez dög unalom amit csinálnak benne.
10/10
Çukurova 2020 szept. 08. - 12:22:33 10/10 Előzmény mihenike
(515/929)
Szia.
Tud róla Demir. Hünkar mondta el neki, és megfogadták, hogy titokban tartják Gülten miatt.
A gyilkos fegyver, mellyel Ercüment lőtt Yilmazra Demirnél van. Fekeli adta oda Hünkarnak.
Az Ercüment ügyet még Sebahattin , Saniye és Çetin ismeri. Később Gaffur és Zuleyha is megtudja.
kriptonyt 2020 szept. 07. - 22:53:55 Előzmény mihenike
(514/929)
Írj egy email címet és küldök meghívót a sorozatbarátra
malvinkicska 2020 szept. 07. - 18:03:26 Előzmény mihenike
(513/929)
a mai részt kivételesen a tv-be néztem ez a sorozat most már sajnos egyre gyengébb a nagymama bolondkál aztán a fél műsor idő azzal telik álmodozik mindenki mi volt régen, aztán bántják Müjt és Zü éppen olyan kattant , mint az, aztán Behicéből szentet csinálnak na ne már akkora féreg az a nő, nincs rá szó.Nézem még egy darabig nem javul abba hagyom, mert itt sokszor palira veszik a nézőt azt hiszik mindenre vevők vagyunk de tévednek.
malvinkicska 2020 szept. 07. - 17:58:12 Előzmény Vitzilopocstli
(512/929)
Amiről Írtam annak a Karadayi a címe és török sorozat és elég hosszú 115 bölüm. Aki a rövidebb sztorikat kedveli a sorozat baráton fent van aRózsák Harca Olasz sorozat a tegnap este kezdték el a 4-ik évadot nekem személy szerint tetszik a másik a Hölgyek Paradicsoma az minden szerdán este a Dunán megy a 2-ik évadot elkezdték, az is a SB-on van fent, és a Médiaklikk ahol látható.
Vitzilopocstli 2020 szept. 07. - 17:45:17 Előzmény malvinkicska
(511/929)
Igen kell meghívó a Sorozatbarátra. Nekem sincs, pedig szívesen belépnék én is. körülnézek a közösségi oldalakon.
Vitzilopocstli 2020 szept. 07. - 17:41:42 Előzmény malvinkicska
(510/929)
De melyik sorozatról beszélsz? Mi a címe? pihenésképp szívesen néznék végre egy igazán jó sorozatot, aminek nem az a sablonja, hogy mindenki 40 évesen tudja meg, hogy kik is a szülei a valóságban és szerencsétlen főhősnek vagy meg kell vakulni, esetleg megbénulni, annak érdekében, hogy nyújtható legyen a rétestészta szerű telenovella. Végül lyukas lesz és kifolyik a töltelék. Bocsánat nem szeretném elvenni a kedveteket, csak reménykedem, hogy nem pusztába kiáltott szó, ha egy ilyen fórumon egy kicsit panaszkodunk, Talán olvassa az is, aki dönt mit vásároljanak meg. Véleményem szerint a történelmi szorozatok színvonalasabbak voltak. Pl. a Szulejmán, vagy a Szultána, de még a kóreaiak is, bár ott a történelmi hűség nem volt valami fontos. Én a törököknél külön élveztem a magyar vonatkozásokat.