malvinkicska 2020 szept. 07. - 07:14:18 Előzmény mihenike
(509/929)
Azt hiszem kell meghívó, sajnos nekem már nincs , mert valakinek oda adtam már régen, de próbálj belépni aSB-ra rákattintani a jelentkezésre és akkor tudni fogod, a továbbiakat.
mihenike 2020 szept. 06. - 17:56:51 Előzmény malvinkicska
(508/929)
köszönöm. biztos nagyon jó. a sorozatbarátra kell meghívó? vagy hogy lehet regisztrálni?
mihenike 2020 szept. 06. - 17:55:52 Előzmény libra26
(507/929)
Szia :) napra kész vagyok a Yaman család különös életéböl :D! Hu, valahogy kezdi elveszíteni a sorozat a varázsát...

1. Behice vereséget szenvedett a választáson, ezért Hünkar orra alá dörgöli, hogy ö bizony tudja, hogy Yaman asszonyság nagy titkot rejteget...

2. Hünkar hanyat-homlok rohan Fekelihez, hogy mindent bevalljon...-de vajon miért?!? miért is gondolta, hogy ez a legjobb megoldás?! még ha Fekeli apánk nem is kapott volna szívrohamot, akkor is miért tette volna rá ezt a terhet szegény emberre?!?! hogy hazudjon a fiának örökkön-örökké?!? én nem értem mit akart ezzel a forgatókönyvíró...

3. Ùj szentet avattunk, mégpedig Szent Behicét, miután ûjraélesztette Fekelit :)! Yilmaz is elolvadt töle ... haha

4. Hünkar és Demírem beszélgetése a „titkokról“ nagyon mókás volt. Majdnem kiment H. fejéböl, hogy Ercümentet megölték :D

5. Következö etap: Yilmaz ordít mint a sakál-Hünkar feje felbecsülhetlen :D Majd pedig Yilmaz számonkéréséböl az lett kihozva, hogy Yamanék a szentek és Müjgan+Yilmaz teszik tönkre az ö életüket! nagy játékos ez a Hünkar!!!! Szegény Müjgant pedig mostmár làthatóan mindenki örültnek tartja... szegénykém :(

6. Sermin vs Sabahattin vs Gülide: ez a szál már teljesen szappanopera... Kiegészülve Hatippal és a feleségével. Nagy lebukás és Hatice mindenüket elajándékozza bosszùbòl :) örület :)

7. Az Ercüment és Cengaver ügyben nagyon nyomoznak. kïváncsi leszek a végeredményre :)

malvinkicska 2020 szept. 05. - 08:28:42 Előzmény mihenike
(506/929)
Szia a Karaday török 115 bölüm a Sorozat Baráton van , mert a yutube is fent volt de valamiért már nem látható.Akik ezt a sorozatot látták mindenkinek tetszett, ha van időd olvasd el a Port hun a hozzászólásokat a Karadyiról. Ez a sorozat sajnos nagyon hajaz ahogy említetted a Mexikói szappan operákra de ott is voltak eleinte csodás történetek, csak később szaladt el velük a csikó. Azt olvasom egyre több török sztori bukik meg nem csodálom elég sok semmi történetek vannak, nekik vígjátékot nem szabad színre vinni, mert olyanok a színészek, mint akik nem normálisak sokszor, most nézem a Rossz Úr címűt de nem vagyok tőle elragadva.A Dunán megy minden szerdán a z Olasz Hölgyek Paradicsoma az nagyon szép jó történet, már a 2-ik évadnál tart. Szép hétvégét Neked és mindenkinek.
mihenike 2020 szept. 04. - 22:49:50 Előzmény libra26
(505/929)
Szia! megnèztem tehát a szerdai részt...

tovább sírdogáltak Üzüm anyja miatt, akit végül elvitt a rák... amilyen körülmények között laknak...csoda, hogy egyàltalàn élnek ott emberek...!

Engem kifejezetten irritál Zühleya és Yilmaz, mind külön-külön, mind együtt...

Zühleya hùzogatja az alvó oroszlán bajszát...nem tud nyugton maradni? egyszer Demír kiborul, aztán tényleg nem láthatja egyik gyerekét sem!

Serminem mit is él át?! mit akar Sabahattintól? még saját magát is képes volt fejbe vágni :) borzalom az a nö!

Ennél már csak a Nöegylet vezetéséért folyó harc nevetségesebb! Lassan àtfordul a sorozat mexikói szappanoperává!

OFF
Hülya csak egy van :) még pedig Atahan :) hétköznap délutánonként 13:55-kor a Dunàn :) haha
OFF

Müjgan egyre örültebb, meg van róla gyözödve, hogy Y+Z-nak viszonya van... Ezzel nincs is semmi gond, megértem a reakcióját. Ott a szülés körül teljesen elveszítette az eszét. Viszont miért nem hagyja ott a málészájù férjét?! akkor talán elkerülné az elmegyógyintézetet... :(

Ezzel a Cengo-üggyel mi lesz?! Hatip ujjlenyomata egyszer már bekerült a nyilvántartàsba, nem? vagy a fegyveren csak az embere ujjlenyomata lenne rajta?! Hatice most meghallott vmit?! Sermin hogy bír ezzel a titokkal élni?

És ugyan az Ercüment ügyre mikor fog fény derülni?! hirtelen nem is tudom, hogy arról Demírem tud? Hünkar hogy bír ezzel a titokkal élni?

Vajon Gaffur mit fog szólni Gülten& Cetin nagy szerelméhez? hiszen egyszer Cetin felszántotta vele a földet :)!

mihenike 2020 szept. 04. - 22:35:30 Előzmény malvinkicska
(504/929)
Szia! hol lehet megnézni? 115 bölüm vagy 115 magyar rész? köszi :) már csak a színész miatt is érdekelne :)
malvinkicska 2020 szept. 04. - 11:20:16
(503/929)
Aki igazi jó török sorozatot szeretne nézze meg Karadayi ahol Kenan Imirzalioglu és Bergüzar Korel a főszereplők olyan színészi alakítással találkoznak amely csodálatos.Igaz 3 évados 115 rész de nem felejtős az biztos.
offtopic
mihenike 2020 szept. 03. - 21:43:56 Előzmény libra26
(502/929)
1. A szerelem ízét nem találom, így nem fogom nézni, csak esetleg, ha egyszer elérhetö lesz online :)
2. Az Álmodozót hétvége óta nem volt idöm folytatni, de ahogy írtam nem az én világom. A „Limonàdé“ teljesen jó jelzö
rá :) Meglepö módon dupla részekkel megy, szóval gyorsan le fogjâk zavarni. Viszont korábban többször olvastam hogy milyen nagy siker Töröko-ban, hát igen nagy csalódàs volt...
3. Egyszer el kezdtem egy Kivancos sorozatot, a Tüz&víz-et nèzni, de csak 2 részt találtam online és ez azóta is érdekelne...! bár ez nem nagy csoda, minden sorozat érdekelne, amiben ö jätszik. :)
4. Teljesen egyetértek, engem is jobban érdekelnek a beteges/keményebb témájù sorozatok! Tudom hogy az ember ideje vèges, de tavalyról a Megtörvét iktassd be az életedbe, mert az nagyon kemény volt :)! ha jobban figyelve néznéd szerintem biztos magával ragadna :) annyi beteg elme van benne, hogy csak na :)
5. És ha még ebben az életben idömilliomos lennél a Tuba föszereplésével az „Egy ellopott élet“ is nagyon jó és csak 59 vagy 60 magyar rész ;)
6. Te mit ajánlanál nekem ami online elérhetö? :)
mihenike 2020 szept. 03. - 21:31:13
(501/929)
Sziasztok!
Kicsit megint lemaradtam, ma néztem meg a hètföi+a keddi részt...
1. Bár valahogy mély nyomot nem hagyott bennem... Ahogy írod is, tùl sok volt benne a kislány és az anyja szenvedése, dehát mi ezt már korábban megírtuk, hogy Saniye&Gaffur magukhoz veszik, mert az anyja igen csak rossz börben volt!!!!
2. Oh Allah ez a „szoptatás“ címü fejezet is tùl lett reagálva... Nem is tudom már hány rész óta van Zühleyán ez a fekete-piros kollekció, abban jön-megy fel s alá, hol kiabál, hol sír. De a lényeg, hogy már mindkét nö roppantul irritál :) Müjgant meg tudom érteni, csak a probléma, hogy én a helyében nem költöztem volna vissza abba a házba illetve jól elválnék Yilmaztól és rohangáljon csak Zühleya után... Kár érte, egy okos, független nöböl csináltak egy megtört, zavarodott nö! Nagyon sajnálom! és ezért csakis Yilmaz a hibás!
3. Demir Yaman: elöször hallani sem
akar a démoni „Anyám“
javaslatáról miszerint Adnanra kevesebb örökséget hagyjon mint Leylára, de miután a szikla szélére sodródik és majdnem meghal máris átírja a végrendeletét... Müjgan elött tartja magát, hogy nincs abban semmi, hogy a felesége átment megetetni más gyerekét majd Zühleyával ordít, hogy ez mekkora szégyen... :) haha
4. Behice: meglepö számomra a viselkedése, kezd szimpatikus lenni :) milyen szépen bánik Yilmazzal. Vajon meddig tartja meg a nagy titkot Adnantól? csodálkozom, hogy Hünkäromnak nem esett le a tantusz, amikor átment hozzä magyaräzni :)
5. A kamerás jelenet óriási volt, Fekeli és a bölcselkedései... bár a meghiùsult frigy óta valóban kevés vízet zavar ;)
libra26 2020 szept. 03. - 14:31:51 Előzmény mihenike
(500/929)
Yaman család

1. annyira tudtam, hogy Hünkar nem fogja annyiban hagyni és Leylát szeretné fő örökösnek :) valahol ez jogos egyébként, ki és mi garantálná most, hogy Adnan által Yilmaz nem teszi rá a kezét a Yaman örökségre egy szép napon? :D maaajd mikor már járókeretettel közlekednek, de még lesz erejük egymásra fegyvert rántani :) Ez a Hünkar maga a sátán tényleg "fiam, bármikor történhet veled valami..." *Demir a hazaúton majdnem a szakadékba zuhan az autóval* :)
2. ez a szoptatási sztori még Müjgan részéről is túl lett lihegve picit, de várható volt, hogy meglovagolja a helyzetet és még Demírt is feldühíti - aki kiválóan előadta, hogy hol itt a probléma, aztán otthon kitombolta magát... Behice milyen normális, mikor Yilmazról van szó!! De azért Hünkar ellen jól jöhet neki, hogy Müjgan elszólta magát Adnanról...
3. Saniye &Gaffur és a kislány: sajnáltam a kislányt, hogy meghalt az anyukája, de rengeteg percet szántak a héten erre a szálra, míg a főszereplők majdnem teljesen kimaradtak... Persze érthető, nem lehetett összecsapni, mert Saniye és Gaffur tulajdonképpen ezáltal válnak szülővé :) + Demir Yaman milyen érzékenylelkű, mint egy angyal, úgy viselkedett a kis Üzümmel miután Züleyhán már kitombolta magát :D
4. Hatip lebukik valamikor a gyilkosság miatt? És előkerül lassan az Ercüment akta is?:)
5. Fekeli mostanság keveset bölcselkedik, hiányoznak a megszokott jelenetei... Jobban bírtam, mikor Hünkarral romantikázott, nem pedig Yilmazzal járkált a klubba :D
6. komolyan csak én unom ezeket a klubban meg a kertben összenézéseket??
7. Sermin kistilű játékai :D a kedves és ártalmatlan ügyésznő meg akármit elhisz, honnan ismerné ő ezt a nőt... Sabahattin meg annyira szerencsétlen, kimondott válás után se tud szabadulni...
8. Behice barátnője, HÜLYA is eljött látogatóba Kerem Alihoz :D az Útvesztő óta már mindenben hallom ezt a nevet, de Hülya csak egy van :D

A héten kicsit leült a sztori, de tényleg sokat vitt el a kislány története, hamarosan jönnek újabb fordulatok biztosan ;)
offtopic
libra26 2020 szept. 03. - 14:13:47 Előzmény mihenike
(499/929)
Szia :)
Családon belül hallottam már a Szerelem ízéről és az Álmodozóról is... ezek a törökök leuralják már a családot is ami a tv nézést illeti :D A rokonok jól megfogalmazták, ugyanis azt mondták, ezek amolyan "limonádé sorozatok" :) megmondom őszintén én 1-2 alkalommal esélyt adtam a Szerelem ízének, nem rossz, olyan kis kedves, megvannak benne a megszokott ármánykodások, de hozzám a fajsúlyosabb vagy "elmebeteg" török drámák valamiért közelebb állnak :D az Álmodozóról csak annyit tudok, hogy a férfi főszereplő ugyanaz (mint az Sz.í-ben), egy jelenetét se láttam még, de most, hogy ezt leírtad, nem is különösebben tervezem... :D Cukurova még sok időmet le fogja kötni, viszont a Kegyetlen városból múltkor előre olvastam, mert érdekelt, hogy a tolószékes fiú felépül-e, annak ellenére hogy szintén nem követem napi szinten :D rengeteget szenvednek, de oda már eljutottam, hogy ha tehetem, inkább nézek ebből 1-2 részt, mint a Fogd a kezemből.... Na szóval hamarosan jobban lesz a srác úgy tűnik, lehet azt a családi drámát majd megnézem, amit ott leművelnek ennek következtében :))) én már csak így a balhékra vagyok vevő haha
A Fogd a kezem hamarosan véget ér elvileg... vajon mi a következő húzás abban az idősávban?!:)
malvinkicska 2020 szept. 02. - 20:31:13
(498/929)
A mai részben nagyon sok minden nem történt a kislány elveszítette az anyját és Saniyevel meg Gaffural van azok dédelgetik az a szemét Sermin amiért nem békül ki vele SEba a volt férje aki már elvált attól a kigyótól megsebezte magát és feljelentést tett , hogy a volt férj bántalmazta, egyre gyengébb már túl érdek feszítő esemény nem történik benne.
10/10
Çukurova 2020 szept. 02. - 19:32:11 10/10
(497/929)
Şermin jól fejbe kólintotta magát. :-)
Mindent elkövet, hogy az ügyésznő és Sebahattin szakítsanak. Nem semmi ez a nő!
Bírom őt, mindig jókat nevetek rajta.
malvinkicska 2020 szept. 01. - 20:39:08
(496/929)
A mai részt megnéztem jó nem fog kisülni a két nő féltékenységéből Müj nagyon rondán beszél Yilmazzal már Behice is unja, amit követ. Demir nagyon kiosztotta Zü-t amiért átment és a gyereket megakarta szoptatni, biztos nehéz dolog így élni, de szerintem túl van tolva Mü viselkedése. Aztán Demir hagyatékolt, mindent szinte a kislányra akkor írja újra ha nem tudódik ki Adnan Yil gyereke, akkor a fiú is kap az örökségből.
10/10
Çukurova 2020 szept. 01. - 18:31:01 10/10
(495/929)
Szívet melengető, édes jelenet volt Demír és Szőlő közös jelenete , mikor a magas Demír a picur Szőlőhöz leguggolt, majd kézen fogva bementek az üvegházba virágért.
malvinkicska 2020 aug. 31. - 18:54:23
(494/929)
Köszöntök mindenkit a mai részt látva folyik tovább a harc Zü és Mü között, a majdnem szoptatás miatt, és véletlenül elszólta magát Mü, hogy a kis Adnan Yilmazé és jónak mondta Behicének. Aztán Demir anyja is figyelmezteti a fiát ami a vagyont illeti mivel csak a kislány az édes gyermeke de D azt mondja nem csinál semmit mert mindkét gyereket szereti, elkezd menni az autóval és egy nagy szakadék szélén találja magát úgy behabarodott Demir mikor megtudta, hogy yilmaz vásárolta fel azokat a földeket amit ő eladott, de kimentették. Egyszóval csak küzdenek de eredmény nem sok.
Vitzilopocstli 2020 aug. 31. - 10:38:58 Előzmény mihenike
(493/929)
ATiltott szerelem olyan jó volt,hogy még utőlag is érdemes megnézni videón, A Feriha női főszereplője Hazal Kaya A tiltott szerelemben játszotta azt a gazdag lányt, akit feleségül vett volna Kivanc Tatlitug által játszott fiú,ha az esküvő előtti öngyilkosság be nem következik, A másik nő Beren Sat volt
Hazal Kaya Çağatay Ulusoy volt a Feriha két főszereplője. Nekem most az "idő sodrásában c, sorozat a kedvencem. Nem bírtam ki és megnéztem az utolsó részeket is, de sajnos csak törökül találtm meg. Így sgy kicsit türelmesebben várom a következő részeket is, Kár, hogy nem tudok törökül. Érdekes népség. Azt vettem észre, hogy sok a közös vonás bennünk, nem hiába éltek köztünk 500 évig.Persze sok a hatalmas különbözősség is. Talán a vallásuk miatt is érthetetlen számunkra néhány dolog a viselkedésükben.
mihenike 2020 aug. 30. - 23:34:12 Előzmény libra26
(492/929)
Üdv ùjra a fedélzeten :) én szorgalmasan irogatok, mert lassan annyi badarság van benne, mint az Ùtvesztöben :) haha
Müjgan nekem inkább olyan mint Asu volt a Kara Sevdában :) de akárhogy is, egy kedves nöböl a szerelem miatt pszichopata lesz...:(
Nézel mást is?!? a hétvégén volt idöm és bele akartam nézni a Szerelem ízébe, mert nem volt hosszù, a lifetv adta, de sajnos nem
találtam meg online...;( Helyette az Álmodozót/Korai madár/Ercenci Kus kezdtem el, mert már annyit olvastam róla. De az valami borzalom :) egy vígjáték... a törökök inkább maradjanak a drámánál :) A pasi, akit a török Jason Momoanak tartanak tùltolja a szerepét, tùlságosan ki van gyúrva, olyan, mint egy Tarzan :) a föszereplö csaj meg igaz, hogy szép, de olyan szerepe van, ùgy viselkedik mint egy óvodás...:) ha nagyon sok idöm lesz és valami könnyed szórakozásra vágyom, akkor majd folytatom... de amennyire fel volt/van kapva, nekem
egy nagy csalódás...
mihenike 2020 aug. 30. - 23:26:54 Előzmény Vitzilopocstli
(491/929)
A Tiltott szerelem valahogy kimaradt, de köszi, hogy emlékeztettél rá, mert jó lenne megnézni. A Ferihát sem láttam. Abban kik szerepelnek?
mihenike 2020 aug. 30. - 23:20:06 Előzmény Récinew
(490/929)
oh te jó ég! ez nagyon hosszù lesz... és hova tudják még fokozni?!?