10/10
bujdosxo 2013 dec. 28. - 14:33:43 10/10
(118/138)
Az elsõ rész nagyon jó volt.
A második rész nagyon rossz volt.
Swing Wing 2013 dec. 27. - 09:36:42
(117/138)
Amit még a sorozatban nagyon szeretek, hogy nem voltak restek magyar elõadókat, számokat nyomatni a zenei betéteknél.
Ha jobban belegondolok, nem is láttam még olyan magyar filmet, amibe magyar zenéket raktak volna átvezetõként, mindig csak angol, kivéve ha kifejezetten zenés filmrõl, musicelrõl beszélünk.
Szóval Wow!
pl.
http://www.youtube.com/watch?v=acObg_szX7s
http://www.youtube.com/watch?v=WPAGPUIZCsU
http://www.youtube.com/watch?v=ZPcrgvokGWw
6/10
BlackCos 2013 dec. 27. - 02:21:48 6/10
(116/138)
Én is sok galambot kívánok neked! :D
Swing Wing 2013 dec. 27. - 01:51:43
(115/138)
Olvasva itt a hsz-eket, úgy döntöttem, hogy én is leírom, hogy a két fõszereplõ/szerelmespár a legocsmányabb, legunalmasabb, legvisszataszítóbb karakter az egész filmben. Az elsõ évadtól kezdve szörnyûek, abszolút beleszartam, összejönnek-e vagy sem, egyáltalán nem volt hihetõ a szerelmük.
Ellenben Iván és Gabi kárpótolt mindenért, fantasztikus karakterük és színészi játékuk bravúros volt, le a kalappal!

SPOILER

Utolsó elõtti részben volt egy nagyon gáz dolog, ami végképp hihetetlen...a fõszereplõ csaj, a neve sem jut eszembe, annyira semmitmondó szegényke...bulizik, piál és egy vadidegennel smárol, miközben szerelmes a milánba, meg a fõszereplõkanba???WTF? Beül az idegennel a taxiba és csak, akkor gondolja meg magát, amikor már a pasi lakásán vannak, hogy õ mégse akar vele kéményt pucolni, ezek után el akar szökni tájföldre milánnal és amikor már a buszvégállomáson ülnek, akkor gondolja meg magát...mert õ mégis csak a másikat szereti...
baze, ha valaki ennyire nincs tisztában az érzéseivel üljön otthon és gondolja át a dolgokat!
Mondjuk eleve sok kivetnivalót hagy maga után a személyisége, hallucinál, leszbikus barátnõje van, dug a fõnökével, akinek családja van, a másikat hibáztatja a saját hibájáért, hú de szimpatikus!
Swing Wing 2013 dec. 27. - 01:41:35 Előzmény Limonene
(114/138)
Miután véglegesen elvarrták az összes szálat, bezárult a kör, találd ki lesz-e még?!
Istenem...

Nagyon jó volt a második évad is, a fanyalgókat innen üdvözlöm, remélem leszarja õket egy galamb!
Baromi jó sorozat, nem is jut eszembe hasonlóan igényes magyar sorozat, ha így jobban belegondolok.
Remélem egy más történettel, hasonló minõségben, meglep minket a hbo.
Limonene 2013 dec. 24. - 00:13:41
(113/138)
Nekem tetszett ez a sorozat! De lesz-e harmadik évad??? Valaki esetleg tud róla valamit?
6/10
BlackCos 2013 dec. 19. - 22:08:16 6/10
(112/138)
Egyetértek veled. :) Szerencsére a Terápia 2 is licenc alapján készül, bár azt mondták 3 szál jelentõsebben el fog térni az izraelitõl. Az amerikai változat 2. évada nem volt rossz, úgyhogy én még bizakodom.
8/10
Meril 2013 dec. 19. - 21:40:34 8/10
(111/138)
Bennem is élénken él még az elsõ évad.Ha most kellett volna végignéznem és kivárnom az 1 hetet az új részekig akkor lerágtam volna a 10 körmöm.Fantasztikus szereplõgárda volt benne pörgõs hangulatos vicces volt.És volt egy érdekes atmoszférája ami szerintem ezzel a 2ik évaddal csúnyán bepiszkolódott.Én sem értem miért néztem végig mert elejétõl a végéig nem volt olyan momentum amit igazán élveztem volna annyira felejthetõre limonádé ízûre sikeredett.Talán két karaktert tudnék kiemelni akik valamiért megmaradtak bennem Lívia és Iván.Nagy elvárásokkal kezdtem neki lehet ez a baj és ezt érzik is sokan akiknek átjött az elsõ évad tudják azzal magasra lett téve a mérce.Én csak késõbb tudtam meg egyébként de mindent megmagyarázott mi is áll a háttérben...az elsõ évad egy feldolgozás volt ez a 2ik pedig a magyarok remekmûve.Kíváncsi vagyok mi lesz majd a Terápiával ami szintén egy 'másolat' és alapból egy nehéz mûfaj szerintem.Ha ott is saját kútfõbõl kell majd megalkotni a folytatást akkor könnyen lehet hogy ugyanígy jár mint a Társas játék.Szóval...én csalódtam.És nem mondom hogy rémesen rossz de tényleg az a kis kellemes limonádé.Megnézek egy részt és nem igazán érdekel mi lesz utána.Apropó még van egy rész elvileg ott minden összejön?Nem hiszem hogy az utolsó részben kapjuk a nagy durranást.Megnézem ha már eddig eljutottam de sokat nem fog javítani a véleményemen úgy gondolom.
eszkimó viselet 2013 dec. 17. - 14:34:30
(110/138)
Nagyon jó sorozat, csak a fõszereplõnõ felesleges benne. Itt, az új évadban nem leuszították ezt a karaktert, vagy esendõvé tették, hanem unalmas, buta libává degradálták.
cosima 2013 dec. 08. - 10:29:37
(109/138)
@eszti70 @dzsofi1234

Emlékszünk az elsõ évadra, és sokkal jobb volt :D Sokkal valósághûbb volt a történetvezetés, valósághû, vmilyen szinten hétköznapi emberi sorsokkal. A hangulata is sokkal jobb volt. Ez meg tényleg annak az iskolapéldája,hogy a nagyonnagy akarásnak nyögés a vége. Tényleg én is a Judit-professzor szálat emelném ki, néhányszor egymásba futunk, aztán úgy a 3. összefutásnál szeretkezünk egy jót mert mért ne, aztán már költözünk is össze, gyerekeket meg ki nem szrja le, amikor meg az anyjuk utánam küldi õket, csak koloncnak tekintem õket a nyakamon. Kicsit éles fordulat a prof személyiségében. Egyáltalán van neki olyan? :D Mert a 2 véglet között váltogatja magát gombnyomásra :D

Igen, az tény, hogy az elsõ évadban is voltak irreális, néha teátrális fordulatok, de még pont fent tudták tartani az egyensúlyt.

Nekem amúgy Patrícia Laurája jobban tetszett (amúgy nem lecserélték, hanem elment szülni), és Timi karakterét is bírtam, és együtt tudtam vele érezni, fõleg a végén.
cosima 2013 dec. 08. - 10:18:24 Előzmény SZOTYl
(108/138)
nekem az sokkal jobban tetszett, meg annak az egész évadnak a hangulata (:
10/10
dzsofi1234 2013 dec. 04. - 00:11:33 10/10
(107/138)
Mostanra tényleg lesilányult. Nekem az elsõ 5-6 részig még tetszett, ezt lentebb írtam is, de már nem tudom védeni, mert nagyon erõltetett. Balsai Mónit nagyon szeretem benne, de ez a profos sztori így már hülyeség. Ahogy a szerelmi szálak is totál összekuszálódtak. Az esküvõs rész volt eddig messze a legrosszabb, a többi még elment, de igazából semmi sem történik már.
Schizoneura 2013 dec. 01. - 02:37:06
(106/138)
Hát én nagyon sajnálom ezt a sorozatot.
Ez a második évad iskolapéldája lehetne annak, hogy egy jó elsõ évadot hogyan lehet totálisan elcs***ni.
Konkrétan már szenvedtem a 9. rész alatt. Borzalmas!
Az összes forgatókönyvírót, akinek bármi köze van ehhez a második évadhoz, jól s***gbe kéne rúgni, majd javasolni nekik, hogy keressenek olyan munkát, amihez talán jobban értenek (valami melegebb éghajlaton).
Mert ezt elk***ták. Nem kicsit, nagyon. Hogy klasszikust is idézzek.
dreamer1 2013 nov. 19. - 20:54:04
(105/138)
Katasztrófa.Az elsõ évead után örültem hogy na itt van végre egy minõségi magyar sorozat jó színészekkel.Erre a második szezon csalódás.Állítólag sok mindenben változtattak hát látszik is.Utálok fanyalogni de 7 rész után is egy összedobott, vacak, kimódolt nem hiteles párbeszédekkel és sztorival van dolgunk.Minden fel van gyorsítva,hiteltelen az egész.Pedig jó a gárda meg minden színész dicséri ezt a munkát mégis vacak az összkép.Udvaros egy nyúlfarknyi szerepben ami semmilyen nem is értem miért nem mást hívtak erre.Szabó Kimmel jó és Petrik Andrea tök más mint Patrícia.Kovalik Áginak lehetett volna több szerepe de remélhetõleg majd máskor.Csalódtam.Kár volt ennyi pénzt beleölni, szinte semmi izgalom mert már úgyis tudjuk mi fog történni.Most 4/10.
Daffni 2013 nov. 17. - 19:18:53 Előzmény eszti70
(104/138)
"Fekete Ernõ(Prof),akit eddig színházban csodáltam,"

Ez számomra felfoghatatlan, ok izlések és pofonok....na de egy ekkora senkit, sztárolni egyszerúen nem értem.

Az ember maga is unszimpatikus, szinészi teljesítménye szerintem 2 alá, bármelyik fõiskolás külömb alakitást csinálna.

Szerintem életében nem látott még kórházi orvos professzort.Annyira hiteltelen a játéka.

A sorozat egyébként nagyon jó, tetszik.10/10
7/10
dBLOOD 2013 nov. 12. - 10:31:56 7/10
(103/138)
Ez az emó-hipszter gyerek nem kellene bele, illetve most ezt a faölelõ hippicsa-szanatóriumos beiratkozást nem egészen értem, de ettõl eltekintve tetszik a sorozat.
Babi néni 2013 nov. 06. - 20:05:16
(102/138)
Iégenyes sorozat.

10/10
3/10
eszti70 2013 nov. 06. - 17:01:33 3/10 Előzmény dzsofi1234
(101/138)
Én sem értem a fanyalgókat.A sztori korábban is kínosan kiagyalt volt,de annyira jó színészeket szedtek össze,hogy öröm volt nézni.A folytatásban is a színészi alakítások viszik hátukon a tényleg erõltetett történetet. Pl Thúróczy Szabolcs(Iván)annyira természetesen játszik,hogy minden pillanatát elhiszem.Személyes kedvencem még Fekete Ernõ(Prof),akit eddig színházban csodáltam,de jó újra filmes szerepben is látni.És pozitívum még,hogy kiírták Timi karakterét,na,aztán õ tényleg idegesítõen mesterkélt volt!
10/10
dzsofi1234 2013 okt. 29. - 12:56:25 10/10
(100/138)
Én egyáltalán nem értek egyet az elõttem szólókkal. Mindenki arról panaszkodik, hogy sokkal jobb volt az elsõ évad, de ne haragudjatok, emlékeztek rá egyáltalán? Az egész arra épült, hogy a két fõszereplõ mikor jön már össze, ha ez nem kiszámítható, akkor semmi. Tele volt béna húzásokkal is, pl. Timi teherbe esése (ez szerintem sokkal valószínûtlenebb véletlen, mint a második évadban bármelyik), a csúnya nõ és a nõcsábász "véletlen" egymásra találása, a teljesen megalapozatlan leszbi szál. Én imádtam az elsõ évadot, de az egész sokkal szappanoperásabb volt szerintem. Ez az évad sokkal fordulatosabb, nekem nagyon tetszik, amit Iván karakterével csináltak, hogy ennyire összezuhant, és nagyon örülök, hogy lecserélték a Gabi húgát játszó színésznõt, szerintem sokkal hitelesebb, én a falra mászom tõle, de a karakterének ez a lényege. Léna balesete talán túlságosan is irreális, de a szakítás szerintem nem volt az, tekintve, hogy össze volt zavarodva. Szerintem Milán is telitalálat, nagyon érdekes karakter. Nem tudom, hogy miért mindig az a kitétel, hogy valami "életszerû" legyen. A legtöbb amerikai sorozat sem az, sõt, a legtöbb könyv sem, hiszen fikció. Ha túlságosan életszerû lenne, valószínûleg unatkoznánk rajta. Ettõl függetlenül szerintem ez az évad sokkal kevésbé van elrugaszkodva a valóságtól.
1/10
hubie24 2013 okt. 29. - 06:43:29 1/10 Előzmény dbkrisz
(99/138)
Értékek nélküli sorozat. Borzalmas.