EvElYn1 2006 nov. 26. - 09:31:00
(596/1156)
1000 bocs õ lány csak kicsit rossz a hangzás ha megnézed a <a target="_blank" href="http://www.tevagyazeletem.hu-t" title="www.tevagyazeletem.hu-t">www.tevagyazeletem.hu-t</a> ott mindjárt ez a zene szól!!!! Bocsika!!!
Köcce elõre is remélem így tudni fogod!!!
Szia!!!
EvElYn1 2006 nov. 25. - 18:20:00
(595/1156)
Hali!!!
Nem tudja vki hogy mi a címe annak a dalnak amit egy férfi énekel ???/lassú dal/
Köcce elõre is!!
puszy
RRReka 2006 nov. 25. - 16:55:33
(594/1156)
Vki nem tud vki olyan oldalt ahol magyar egész sosmividás epizódok vannak?
faNATYca 2006 nov. 25. - 08:05:27
(593/1156)
a 203. rész bemutatójában, ha nem álom akkor már meg elsz Coni és Quique gyereke, ha jól látam, akkor fiú, és ott laknak La Bokaban, Quiqeu-éknél!
a másik, h a bamutató végén közli Martin Monival, h egy hét múlva lesz az esküvõjük...szal, ha a hógyerekes dolgot nem álmodta senki, akkor elég sokat ugranak elõre!De szerintem nem álom volt, holnap kiderül! :)amint fent lesz lementem!
Viszont, így, h már esküvõ lesz, remélehetõleg belefolynak még Martin és Moni közös életébe is! :)mert jövöhéten lesznek vége a forgatásoknak!És holnap fog a 204. rész lemenni argban!
faNATYca 2006 nov. 25. - 08:04:53
(592/1156)
Sziasztok!

lefordítottam a 200-204. rlészig az smv-t...nagyjkából ez lesz benne!

Constansa drogot ad be Martinnak miközben arra készülnek, h aláírják a válási papírokat!Martin elájul, és Coni Falucho segítségével a szobájába viszik, levetköztetik, majd Falucho Rosa hangján felhívja Monitat, és arra kéri, h menyjen el Martinhoz aházába, meert egy romantikus estét szeretne vele tölteni!
Monita elmegy Martin házába, és látva a szétdobált ruhákat a lépcsõn, lázba jön, és rohan Martin szobájában, ahol is elakad a lélegzete, mert Martint, És Conit látja meztelenül az ágyban, amint éppen szeretkeznek!
Monita elrohan, Coni pedig elégedetten simogatja az alvó Martint!
Monita a lépcsõn botorkálva belebotlik Joséba, aki kifagatja a lányt, h miért van rosszul!Coni terhes Quiquetõl, de azt akarja bebizonyítani, h Martintól terhes!
Másnap Martin értetlenül álla dolgok elött, nem érti, h mi történt, Coni felháborodik, h Martin nem emlékszik milyen szenvedélyes éjszakát töltöttek együtt!José kérdõre vonja Martint!
Martin bizonygatja Monitanak, h Coni csapdába csalta, nem történt semmi de Monita nem hisz neki!
Migel, Falucho, és Rolando elakarja csábítani Kimberlyt!
Monita kikényszíriti Coniból az igazságot, aki bevallja neki, h nem történt semmi közte és Martin között.Coni elmondja Monitanak, h drogott adott Martinnak!
Martin bánatában, mert nem hisz neki Monita elutazik Alfredoval, de az autójuk lerobban.
Éjszakára befogadja õket Madame Carlota, aki elvetemúlt nõ, és embereket tart fogva!Martint és Alfredot is bezárja!
Madame Carlota elakarja csábítani Alfredot.Monita megkeresi Martint.Mikor Martin hangiokat hall és látja, h meglebben a függöny leüti a váratlan látogatót, aki nem más, mint Monita!
Martin és Monita kiszabadítja Alfredot Madame Carlota karamia közül.
Martin kitüzi az esküvõ idõpontját Monitaval, ami 1 hét múlva lesz!

Nagyjából ennyi!lesz benne bõven izgulni való!
_________________
Lalka 2006 nov. 24. - 21:24:11
(591/1156)
szerintem is jó volt!!!!:)
nati-facu-fan 2006 nov. 24. - 19:53:10
(590/1156)
Sziasztok!!!!
Láttátok a ma esti részt???????
A sztiptíz naon a helyén volt.....sztem......
Nagyon megcsinálta!!!!!!!!!!!!!! És szegény Martin hogy ledöbbent!!!!!!!!!
A szám a bokámig ért ámulatomban.... mit ne tud alakítani a Monita..........
Szép volt!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratulálok neki!!!!:-)
Üdv mindenkinek:
Linda:-)
Fanee 2006 nov. 24. - 17:49:01
(589/1156)
Légyszi írd le! Írd ki, hogy spoiler aztán ha valaki nem akarja tudni nem nézi meg... amúgy is már mindenki írt le elõre dolgokat ez már nem számít.
nati-facu-fan 2006 nov. 23. - 19:41:55
(588/1156)
Szia faNATYca!!!

ugye ez csak egy vicc.......amit írtál???
Mit fogok én csinálni 2.évad nélkül...már egy estét sem birok a sorozat nélkül......:-(
Annyira imádom õket!!! mi lenne velem a te vagy az életem nélkül....... és szerintem még sokan így vannak ezzel.....
Bárcsak ha nem lenne igaz.. és örökké tartana...
Na mindegy ez van kénytelen vagyok beletörõdni.....:-(
további sok "te vagy az életemes" szép estét minden kedves te vagy az életem rajongónak...:-):-P
Üdvözlet mindenkinek.......Linda:-)
faNATYca 2006 nov. 23. - 16:37:24
(587/1156)
jövöhéten be is fejezik a forgatásokat!Az eheti
részeket, már ami argban lesz, lefordítottam...a te vagy az életem forumon megtaláljátok,akit érdekel!A spoyler topicban, a forumon!Elég izgis lesz, nah meg nagyon jók leszenk!
És végre kezd a vége kibontakozni!
Azért nem írom fel ide, mert hátha valaki nem akarja elõre tudni, mi lesz benne! :)
Moo 2006 nov. 23. - 11:58:44 Előzmény Bridge'
(586/1156)
szio

Na mizujs megtaláltad a progit amit mondtam? mert ha nem akkor a hétvégén vagy péntekem át tom neked küldeni
van msn-ed? ha van ird meg és akkor megbeszéljük:D
szia
Moo 2006 nov. 23. - 11:53:58
(585/1156)
Szia
Ma megkerestem azt az oldalt ahol tudsz letölteni magyar részeket (azt nem tom h hogy kell letölteni õket mert még nem töltöttem le)az oldal cime a következõ: <a target="_blank" href="http://gportal.hu/portal/munecabrava/" title="http://gportal.hu/portal/munecabrava/">gportal.hu</a>
nyisd meg és jobb odalt menny lefelé és ott találod meg h magyar sos mi vidás részek ott lehet válogatni a részek között és rapidsharen-en letölteni

van msn-ed akkor lécci mondd meg és ott tok beszélni a részletekrõl irj e-mailt vagy valamit
szia
faNATYca 2006 nov. 23. - 08:22:12
(584/1156)
nincs és nem is lesz második évad, mint már írtam december közepéig forgatnak!Naty és Facu azt mondták, h nem akarnak második évadot!
hedike 2006 nov. 22. - 15:40:25
(583/1156)
olyan sok részes lesz? vagy az már a 2.évad v sorozat v hogy hivják...?persze nem baj.. .csak ha addig elhuzzák..nem tudom mit lehet addig hiszen belenéztem 1-2 részbe 150-180 körül..és téynleg nemtudom..
na de ez az én gondom =))
faNATYca 2006 nov. 22. - 07:15:24
(582/1156)
<a target="_blank" href="http://www.sosmividaonline.com/" title="http://www.sosmividaonline.com/">www.sosmividaonline.com</a>

forum, és ott a "capitulos video"ban találsz linkeket az eddigi argban leadott 201 rész fent van!
EvElYn1 2006 nov. 21. - 12:51:44
(581/1156)
Sziasztok!!! Tudna nekem valaki olyan címet adni ahol letudom tölteni a részeket????
Elõre is köszi!!!
Sziasztok
faNATYca 2006 nov. 21. - 12:31:57
(580/1156)
Sziasztok!

ezen a linken tudtok üzenni a te vagy az életem szinkron színészeinek!
Jövö héten megyünk be a te vagy az életem szinkronizálására!

<a target="_blank" href="http://users.atw.hu/eletem/forum/phpBB2/viewtopic.php?t=110" title="http://users.atw.hu/eletem/forum/phpBB2/viewtopic.php?t=110">users.atw.hu</a>
faNATYca 2006 nov. 21. - 12:31:36
(579/1156)
igen Facut tényleg operálták vesekövel, de már jobban van, viszont 1 hétig nem forgathat!
igen lesz Moninak egy Demi Moort megszégyenítõ sztríptíze, Martin esküvõje elött!
h_anzsy 2006 nov. 21. - 12:21:37
(578/1156)
Szija! Én is úgy tudom hogy operálták Facut! De nem tudom miért és hogy most hogy van.:( // És lecc egy olyan rész amiben Monita sztiptízel??
MissVinke 2006 nov. 21. - 08:36:27
(577/1156)
Sziasztok!
Tényleg operálták Facut? Szegénykém. Ugye már jobban van?