10/10
convar 2009 okt. 26. - 01:17:17 10/10 Előzmény iR T-800u
(2160/4500)
Megvolt, de ugye nincs harag, hogy csak Lokennek adtam 10est... ;) Na persze Glaun kívül :)))
10/10
iR T-800u 2009 okt. 25. - 01:38:05 10/10
(2159/4500)
Szavazni! ;)
http://index.hu/kultur/cinematrix/ccikkek/2009/10/17/robotcsajok/

"fedélzeti kompót

Aki lepontozta Summer Glaut, azonnal jelentkezzen a légzsilipnél!"

:D:D:D
10/10
convar 2009 okt. 23. - 22:07:06 10/10
(2158/4500)
"amikor Sarah-val kocsikázik, akkor egy harmadik karaktert is játszik, mégpedig azt, hogy Õ nem is egy hidegvérû gyilkos."

Hanem? Akkor mit? Melegvérû gyilkost? ;) Csak kérdezem...
9/10
offtopic
wukovsky 2009 okt. 23. - 21:32:18 9/10
(2157/4500)
Így már értek mindent.

Valóban, én is csak ebben az egy szerepben láttam. Cromartie-t már láttam a hitetlenben, de ott csak epizód szereplõ volt, szóval nagyon Õt sem tudom megmondani, hogy hogy játszott, de neki két teljesen eltérõ karaktert kellett eljátszani, sõt, amikor Sarah-val kocsikázik, akkor egy harmadik karaktert is játszik, mégpedig azt, hogy Õ nem is egy hidegvérû gyilkos.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 okt. 22. - 13:11:39 9/10
(2156/4500)
Én is elvesztem kicsit, szóval nekem elmagyarázhatod. Addig értem, hogy egy erõs egyéniségû színész, akármennyire is jó színész, és akármennyire el tudjon is játszani bármit, az összes szerepében valami megegyezik, ami önön maga, mert játsszon bármilyen jól is, nem tud kivetkõzni önmagából, és egy szeletet mindig bele tesz a szerepbe az "egó"jából, és az egót itt most nem rossz értelemben akarom használni, csak az önmaga szót már annyiszor leírtam, hogy nem akartam még egyszer.

Szóval ezen felül még akartál mondani valamit, vagy ez volt az, amit ki akartál fejezni ? :$
10/10
convar 2009 okt. 21. - 17:37:36 10/10
(2155/4500)
Úgy érzem, te csak kötözködni akarsz velem, de javíts ki, ha tévedek. Ha így van, légyszíves többet inkább ne szólíts meg, rendben?

"aha. akkor ezt mégsem értem: "Gondolj csak bele, hány színész(nõ) van, aki bármilyen szerepben is azért valamennyire mindig önmaga is marad. Ott van pl. George Clooney. Akármit játszik, nekem vhogy mindig olyan clooneyis marad a szerepében." saját magadat cáfolod meg oda-vissza.
ha dekkert csak ebben a szerepben láttad, honnan tudod, hogy nem önmagát adta? annak az érvednek, hogy nem mindenki tud túllépni önmagán, legfeljebb úgy lenne alapja, ha más szerepet is láttál volna tõle."

No comment, ennek számomra már se füle se farka (és inkább ne is akard megmagyarázni), ezért érzem úgy, hogy ez már b.szogatás.

"muszáj pontos j. bocs, magas labda volt. de örülök, hogy próbálod elvicceskedni a hirtelen felindulásod."

Ez is az. Azért írtam, hogy magas labda, mert magas labda volt. De higgy amit akarsz.

Szóval ezt a kekeckedést légyszíves ne folytasd, én sem ezért vagyok itt, és ezt elvárom mástól is.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 okt. 20. - 17:53:21 9/10
(2154/4500)
Jah, igen megvan :D Iszonyat kemény volt, kicsit olyan volt, mint az apafejben az én nyertem!!! Mi ennek a játéknak a neve? Én nyertem :D

Most már így elõttem van a kép, õszinte kisgyermeki mosollyal az arcán, 20 :D
10/10
convar 2009 okt. 20. - 16:18:05 10/10
(2153/4500)
Ejnye, a Born to run a 2. szezon uccsó része. ;)

A közepe táján, miután társasozott a kopasz krapekkal (ejnye az én lexikális tudásomnak is :) ), és rájött hogyha 20-sokat dob, nyer. Amikor végeznek, bejön W és A, aztán kimennek az ajtó elé négyszemközt beszélni, na akkor. Hatalmas az az arcberendezés meg amilyen gyermeki lelkesedéssel mondja :)))
9/10
offtopic
wukovsky 2009 okt. 20. - 12:35:22 9/10 Előzmény convar
(2152/4500)
Ez most hirtelen nincs elõttem :$ hogy melyik részre is gondolsz egészen pontosan :$
10/10
convar 2009 okt. 20. - 11:44:34 10/10
(2151/4500)
Vagy az mekkora volt a Born To Run-ban, amikor W és A beszélgetnek kint erre kiszól azzal a fejjel, hogy: twenty! :)))
10/10
convar 2009 okt. 20. - 11:38:19 10/10
(2150/4500)
Nem, de az öcsém olyan magas labda volt, hogy muszály volt ;)

Egyébként meg nem borzolod az idegeimet, értem én, hogy villanymotor. Nemhiába csak a TSCC-ben nyújtott alakítását dícsértem, és nem általánosságban mint színészt. Azt valóban nem egyetlen sorozat alapján kell megítélni. De John Connorként számomra akkor is hiteles volt. Ennyi.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 okt. 20. - 11:32:28 9/10
(2149/4500)
Látom van egy kis élet a topicban. Egyébként nekem Cromartie játéka volt a leges legkomolyabb. Amikor már JH ként játékot festenek Alison ügynökkel, és merkérdi tõle, hogy mi most barátok vagyunk, vagy amikor a suliban kutat John után, és még sorolhatnám, pazar alakítások voltak :)
10/10
convar 2009 okt. 19. - 21:07:44 10/10
(2148/4500)
Öcsém, nem vagyok elragadott, teljesen tárgyilagos a véleményem. Gondolj csak bele, hány színész(nõ) van, aki bármilyen szerepben is azért valamennyire mindig önmaga is marad. Ott van pl. George Clooney. Akármit játszik, nekem vhogy mindig olyan clooneyis marad a szerepében. Remélem érthetõ voltam, mire akartam ezzel kilyukadni.
10/10
convar 2009 okt. 19. - 21:00:35 10/10
(2147/4500)
Te se lennél olyan vidám természetû, ha úgy nõsz fel, hogy állandóan, elvileg legyõzhetetlen robotok akarnak kinyírni. Plusz az a teher, hogy mindenki azt mondja, hogy majd te mented meg a világot, na azért azt se lehet könnyû feldolgozni. Sztem.
10/10
convar 2009 okt. 19. - 15:37:51 10/10
(2146/4500)
Ide is leírom azt, amit oda (és ez most legyen a "minden rosszban van valami jó"):

amiatt, hogy Dekker ennyire link, számomra csak még inkább felértékelõdik a TSCC-ben nyújtott tökéletes alakítása. Momentán arra akarok kilyukadni, hogy mint színész milyen hitelesen tudott megformálni egy olyan szerepet, amely tõle tulajdonképpen egy teljesen eltérõ jellemû és érzelmi beállítottságú, idegen karakter.
10/10
lostangels 2009 okt. 18. - 21:31:16 10/10
(2145/4500)
Thomas Dekker ittasan biciglist gázolt!
http://terminatorchronicles.hu/news.php?readmore=466

Basszus, átok van a T filmeken, vagy mi?
9/10
offtopic
wukovsky 2009 okt. 10. - 21:23:57 9/10 Előzmény convar
(2144/4500)
Cameron a küldetés érdekében számtalanszor hazudott JC-nak, és ezt be is vallotta neki. Erre adott is logikus magyarázatott, hogy még nincs kész olyan dolgokra, amikre már 40 évesen a jövõben kész volt.

Ennek JC is számtalanszor hangot adott, hogy óriási lelki teher ez neki hogy tudja, hogy mekkora szerepe lesz a jövõben. Nem tálalhatsz mindent oda neki, hogy nesze ez lesz. Nagyon sok mindent meg kell élnie neki azért, hogy az lehessen a jövõben, akinek lennie kell!!!


Amúgy Ir hez már nem füznék hozzá semmit, max annyit, hogy W azért nem csatlakozott akkor, mert az embereket egy buta csürhének tartotta, akik még annyira sem voltak képesek, hogy oda szállítsák õt ahova kell. Ehelyett felbontották, aztán akármi.


Itt kerültünk is vitába, Jesse és Queg esetével, ahol Queg úgy járt el, ahogy háború idején egy kapitánynak el kell járnia egy zendülõvel szemben, aki a feletese életére tõr egy rendkivül veszélyes, ám szigorúan titkos, és fontos küldetésben. CW levonta a következtetéseket, hogy hiába áll oda az emberek oldalára, nincs fegyverük, ezért vissza jött, hogy fegyvert készíthessen, és azzal szálhasson szembe a "gépIstennel".

Látom nem csak én olvasok T könyveket, úgyanis a gépIsten kifejezést javarészt ott használják :)

Ami viszont gond, hogy Skynet 20-30 éven keresztül fejlödik, és vajon a fél éves JH szembe tud-e a saját terepén szálni vele :$
10/10
iR T-800u 2009 okt. 10. - 18:56:17 10/10
(2143/4500)
Kösz. :)
Pár régebbi írásomat foglaltam össze.

Amire biztosan emlékszem, hogy nem saját, az az, hogy JH egy antiskynet, erre wukovsky jött rá elsõként anno.

Hatékonyabb volt JCt kész tények elé állítani Cameronnak, mint felkészíteni arra, hogy elhagyja egy idõre.
10/10
convar 2009 okt. 10. - 15:49:16 10/10 Előzmény iR T-800u
(2142/4500)
Hát bakker az egész levezetésed annyira logikus, hogy már-már igaz is lehetne :) Szal le a kalappal, tulképpen minden egyes pont logikus benne.

Ezt magadtól raktad amúgy így össze vagy volt "segítséged" is? Most komolyan.

Egy kérdést hagytál csak ki, éspedig hogy amikor kérdezi E tõlük, hogy csatlakoznak-e, miért hazudott Cam Johnnak, hogy nem tudja mirõl van szó? Na erre van elméleted?

És wukovsky, te is írhatnál valamit, hogy te hogy látod a végét. Érdekelne

Peace
10/10
iR T-800u 2009 okt. 08. - 18:32:44 10/10 Előzmény convar
(2141/4500)
Cameron és Weaver úgy döntöttek egymástól függetlenül még a jövõben legyártásuk után nem sokkal, hogy nem fognak eszközként szolgálni, és olyan háborúban harcolni amit végsõ soron nem nagyon lehet megnyerni, ezért Skynet ellen fordulnak.

Cameron, Johnnal lépett szövetségre.
Majd felbukkant CW, akivel tárgyaltak arról, hogy csatlakozzon hozzájuk. De CW olyan feltételekhez kötötte ezt, amin végül elbukott a dolog.
Skynet likvidálása továbbra is közös céljuk, csak nem dolgoztak ezen együtt.

Elég sok problémájuk akadt a jövõben, így egymástól függetlenül visszajöttek ebbe a korba, ahol van erõforrás, és el tudnak vegyülni az emberek közt.

Két külön úton jártak.

CW üzenetébõl Cam megértette, hogy most már hajlandó szövetségre lépni, és nem sokkal korábban olyan információkra tett szert amibõl rájött, hogy CW-nek van kész terve, ezért úgy dönt, hogy segít neki.

CW felhomályosította JH-t arról, hogy milyen célból hozták létre, ezért már felkészülten várta Cameron-t.

A terv a következõ:
Mivel Skynet konkrétan egy gépisten aki fizikai formában nem megsemmisíthetõ, ezért alkotni kell egy ugyanolyan mesterséges intelligenciát mint õ, ellentétes céllal. Ez lenne John Henry. A jelenlegi technológia primitív, így Cameron chipje megfelelõ hordozóeszköz arra, hogy JH-t a jövõbe átvigyék és Cromartie módosított, csatlakozóval ellátott hardverével feltöltsék Skynet rendszereibe, megfertõzve azt.

Cameron él és virul, a chipje elég nagy kapacitással rendelkezik ahhoz, hogy JH egy virtuális gépen futtatható legyen benne amíg célba nem juttatja.