10/10
iR T-800u 2009 jún. 01. - 13:02:31 10/10
(1840/4500)
Cameronnal egymásnak vannak teremtve.. õõõ.. Tervezve! ^^

Hát igen, C annyira tökéletes, hogy nemigen találhat valódi okot ellene.. Ha ember lenne nyilván könnyebb lenne hibát találni benne. A kevesebb ismét több.. :)
9/10
csizi26 2009 jún. 01. - 11:12:45 9/10
(1839/4500)
A póz tényleg olyan volt,meg Cam is olyan fejet vágott...
Szegény Johnny fiú teljesen önkívületbe került,de ez a Cameronban való turkálás imitálása elég gáz volt.Aztán amikor J. már teljen rá volt kattanva a dologra:Cam:"John, It's time to go!"Na az olyan szenyóság volt,de feltételezem,ez is a Jameronisták heccelése,hogy kierõszakolják a 3. évadot.:D
Cam fikázásában igazad van,azért csinálta J.,hogy legyen oka közömbösnek maradni iránta,a jelek szerint nem túl sok sikerrel.:D Ha úgy vesszük, az utcsó jelenetben J. megkapta amit akart,hiszen gondolom mindíg is azt szerette volna,ha Cam igazi lány lenne gyilkos ösztönök nélkül.)))
9/10
csizi26 2009 jún. 01. - 11:00:00 9/10
(1838/4500)
A párnacsatázósat nem is nézted,pedig az is megér egy misét...Ez a Dekker gyerek a végén még úgy végzi,mint aki felkomferálta.:D Mióta szoktak a fiúk tetõtõl talpig pirosba öltözni?!)))))))))))))))
10/10
iR T-800u 2009 jún. 01. - 02:31:22 10/10 Előzmény csizi26
(1837/4500)
2x22-ben azé' volt szex, csak nem a hagyományos módon.
Legalábbis Cameronnak jó volt! :D
> C: It's perfect!
Értelmezés kérdése az egész.. ^^

Azt is kezdem megérteni, hogy miért fikázza JC újra és újra C-t. Mert próbál okot találni arra, hogy ne szeresse Õt.
Okot ami miatt megutálhatja.
10/10
offtopic
iR T-800u 2009 jún. 01. - 01:48:54 10/10 Előzmény csizi26
(1836/4500)
Hû, a felkonferáló "személyétõl" is megállt bennem a vérkeringés (klinikai halál :D), TD meg még rá is játszott.. ennek következtében végig sem bírtam nézni..

Valakinek szólnia kéne neki, hogy az öltözködése és a stílusa idõnként (nem is túl ritkán) nagyon buzis nem pedig laza! :D
9/10
csizi26 2009 máj. 31. - 21:19:32 9/10 Előzmény wukovsky
(1835/4500)
Tényleg,a hullaházban szedte ki belõle a golyót az elrabolt orvoscsajszi.Elõtte az a Kyle-os képzelgés se volt semmi, végülis annak a hatására szökött meg a kórházból golyóval a lábában.Mondjuk elég vicces volt látni a fiatal Kyle-t a harminc akárhány éves Sarah-val "édelegni".
A Johnny fiúnak meg nem nagyon jött össze a nyugis mexikói kiruccanás édes kettesben a szöszigombóccal,még Cromartie se volt ott és már szarban voltak a fényképwezõs faszi miatt.:D
9/10
offtopic
wukovsky 2009 máj. 31. - 20:23:08 9/10
(1834/4500)
Igen, ott volt kemény, illetve utána a kórházban, amikor varrta össze õt a kis orvos csaj :$ Akkor is elég Sarah "Linda" Connor-os volt :)

Mexicoban bármi lehetett volna, legfõképp azért, mert John azért utazott el oda, mert ki akart törni egy kicsit a börtönébõl, és most nem a fizikális börtönére gondoltam, amit Cameron, Derek és az anyja jelentett, hanem a mentális börtönre, amit Cromartie és az egész ítélet nap jelentett, vagyis, hogy Õ lesz az emberíség vezére, és a többi. El akart szabadulni, és pár napra, egy egyszerû, hétköznapi fiatal srác akart lenni, aki eltölt egy hosszú hétvégét valahol egy lánnyal :$ Ez volt mexico :)
9/10
csizi26 2009 máj. 31. - 18:28:41 9/10
(1833/4500)
Szerintem Mexicoban meglett volna a numera Riley-val,ha a szórakozóhelyrõl nem viszik be õket a fogdába(bár ki tudja,hogy ott mit csináltak...LOL).Én inkább azt tudtam volna elképzelni,hogy R. erõszakolja meg John-t ott a motelban,amilyen rámenõs kis cafka volt:D
A T2-õs karakterekkel én már össze sem hasonlítom õket,teljesen mások.Maximum akkor láttam Sarah-t olyan eltökéltnek,amikor a sivatagban lévõ raktárhoz ment nyomozni a coltan miatt és "összeakasztotta bajszát" azzal a faszival.
9/10
offtopic
wukovsky 2009 máj. 31. - 18:06:24 9/10
(1832/4500)
Na meg, amikor mexicóban voltak, én azon is kivagyok, hogy nem húzta meg Riley. Fiatal, hormonokkal tobzodó férfiú. Ha vissza emlékszem az Õ korában a gondolkodásomra, hát mindenre lõni akartam :$

A másik fele, hogy nem csak ezen a téren bántak vele mostohán, két nagyon jó karakterrel bántak mostohán.

T2-hõz képest, mind Sarah, mint John óriásit lépett vissza, de szó szerint óriásit. Egyszerûen katasztrofálisan indult mind a két karakter. Az öltözködésükön voltam abszolút behalva. Ha már bakancs, mert acélbetétes meg tartja a bokád, akkor legalább kösd be Te Isten barma. Szóval ezek a lazán rögzitett abroncsok valahogy nekem nagyon nem jöttek be, nagyon nem célszerûek, ha futni kell, márpedig kellett egy párszor.

Sarah pedig, ahogyan már sokszor megbeszéltük, egy riánylós hisztérika lett.
9/10
csizi26 2009 máj. 31. - 15:41:43 9/10
(1831/4500)
Ha akartok Dekkeren megint qrvajót röhögni,nézzétek meg "fellépés" közben.
http://www.sarahconnorchronicles.hu/news.php?readmore=343&c_start=0
9/10
csizi26 2009 máj. 31. - 15:32:39 9/10
(1830/4500)
Miniszoknyás terminátor.:)LOL Tényleg csini itt Summer,Brian-en is csak kb 1 napos borosta van,ami hozzá képest elég jó.)))De az a szakadt farmer a mellénnyel gáz...
9/10
csizi26 2009 máj. 31. - 15:28:41 9/10 Előzmény iR T-800u
(1829/4500)
Szerintem is John karakterével nagyon mostohán bántak a forgatókönyv írók.Két évad alatt nem voltak képesek összehozni neki egy normális numerát.)))Vagyis elég balfasznak állították be szegényt.Az utcsó részben simán összejöhetett volna a dolog,hisz se Derek,se anyuci nem zavarhatott be.Erre ez a hülyegyerek azzal cseszegette szegény Cammyt,hogy Ö csak egy gép és nem tökéletes,biztos elromlott belül valami és az rákot okozhat a közelében lévõ embereknek.Cam olyan szomorú fejet vágott ekkor,hogy azt hittem, hogy elbõgi magát:)Talán túltengett benne az "Allison profil" és attól lett ilyen szentimentális...
10/10
iR T-800u 2009 máj. 31. - 14:08:47 10/10
(1828/4500)
Summer Glau és BAG Tokióban:
képek: http://www.summer-glau.net/wp/?p=952
videó: http://www.summer-glau.net/wp/?p=954
9/10
offtopic
wukovsky 2009 máj. 31. - 08:54:52 9/10
(1827/4500)
Én inkább azt véltem felfedni, hogy Cameron módszerei finomodnak, ahogyan az elején még hagyta a balettos nõt, és a testvérét meghalni, úgy ez az idõ elõrehaladtával változott :$

Riley-ra pedig gyanakodott, de csak úgy nem nyírhatta ki, egészen egészen biztosnak kellett lennie a dologban, ugyan úgy, mint Michael Corleone-nak a keresztapa 1 végén, amikor a Bátyja megölésérõl faggatja a sógorát, sejti hogy Õ volt, de nem 100%biztos benne, és mégsem ölheti meg a keresztgyerekei apját egy sejtés miatt. Bárki mást igen, mert biztonsági kockázat, de Õ túl közel volt a családhoz, úgy mint Riley is közel volt John-hoz, ezért be kellett vallatni vele, hogy igen, én segítettem megölni Sunny-t, ahogyan Riley-nak is le kellett bukni, hogy Jesse-vel mászkál :$


Innen kiindulva egy korábbi gondolathoz, hogy John miért nem követi néha Cam-et, nos, az kiderült, hogy Riley-t követte, ebbõl kiindulva biztos vagyok benne, hogy Cam-et is követte néha, fõleg az után, hogy pl kifagyott az árúházban és majdnem megölt egy lányt, az Allison részben.

Nagyjából akkor volt az is, hogy az alkotok bepillantást engedtek Cam egy estéjébe.

John is tudja szerintem, hogy Cam szeresse, csak neki sem lehet ezt egyszerû feldolgozni, hogy egész életében arra nevelték, hogy elpusztítsa a gépeket, nem pedig arra, hogy szerelmes legyen az egyikbe, és össze bútorozzon vele, habár ez utóbbi már megtörtént, illetve az elõzõ is :D
10/10
iR T-800u 2009 máj. 31. - 02:40:17 10/10
(1826/4500)
Tökéletesen látod 201-202.

Az nem hûség volt a 208ban hanem gyanakvás/önmegtartóztatás. :)

213ban egyértelmûen hallgatózott, de nem csak ott kaptuk rajta ezen. ^^
Az a finomság ahogyan fúrja/vizsgálja Riley-t Cam-cica.. egyszerûen imádni való. :D

Inkább azért nem hagyták beteljesedni mert kellettek a Jameronisták a következõ évad kierõszakolásához.
Legalábbis én így gondolom, mert a legnagyobb naivitással sem tudom azt elfogadni, hogy Cam ekkora erõfeszítése ne tudatosította volna benne azt, hogy: Igen, Cameron viszontszerelmes és nemcsak megjátssza.

Ez engem konkrétan dühít, mert nagyon sötétté teszi J karakterét, de leginkább azért mert C karaktere "boldogtalan" maradt. Viszont nyugtat az a gondolat, hogy Ááá ez is csak fantázia. :)
10/10
iR T-800u 2009 máj. 31. - 02:04:17 10/10 Előzmény wukovsky
(1825/4500)
Röviden: Neked is igazad van! :)

Bõvebben:
Elfelejted azt, hogy Cameron saját akaratból történõ átállását én is írtam anno (talán elsõként) szóval tudom.. :D
http://forum.port.hu/viewtopic.php?post_id=1285256&highlight=1285256#1285256

Csak megmutattam, hogy tudok 1x01 JC szemszögébõl is gondolkodást színlelni.. :DD

Kate-szerû nõket szándékosan hagytam ki mert, Cameron jobb! =D
http://forum.port.hu/viewtopic.php?post_id=1282959&highlight=1282959#1282959

----------------
Endoskeleton a robotika kedvelõinek: http://www.youtube.com/watch?v=yPaTjvGOptI
9/10
csizi26 2009 máj. 31. - 01:44:37 9/10
(1824/4500)
A 2.01-ben tényleg nagyon ütõs az a jelenet,ahogy fõhõsünk szembefordul az egész pereputtyal és megmenti Cammyt az elégetéstõl.Johnny barátunk ekkor már azt hiszi:"Na most már sínen vagyun."Erre a következõ részben a nagy pofáraesés:Cammy szemrehányást tesz John-nak,hogy mért nem semmisítette meg õt és hogy így már "nem megbízható".Fõhõsünk szíve ekkor összetörik,így ideális prédájává válik egy sulis kis cafkának(Riley),aki valami idióta szöveggel ráakaszkodik.Cammy akkor jön rá,hogy "szereti" John-t,amikor már nagyban a szöszigombóccal kavar,de akkor már késõ.John barátunk hûségesnek bizonyul még akkor is,mikor Cam szexi cuccban befekszik mellé az ágyba.A tizenvalahanyadik részben,amikor J és R festeni készülnek John szobáját,Cam is ott sertepertél és tökre látszik rajta,hogy "féltékeny",ahogy a 2,17-ben is,amikor J. lebassza Camet,hogy "What's gonna happen to you?"-erre "I don't know".Johnny barátunknak itt már kapcsolnia kelett volna,hogy Cammy féltékeny.Asszem ezt a románcot azért nem hagyták a forgatókönyv írók beteljesedni,mert micsoda szentségtörés lett volna a T univerzum fanatikusoknak.:D
9/10
offtopic
wukovsky 2009 máj. 30. - 18:04:51 9/10
(1823/4500)
Részben igazat tudok adni, részben nem. A T3, ami egy alternatív jövõ, ott egyértelmû választ kapunk arra, hogy JC hitvese, egy megveszekedett diktátor, valóban egy fõparancsnok helyettes, aki mindenben kisegíti, és teljes mértékben helyettesíti Õt, ha éppen nincs ott. Claire nagyon jó választás volt erre a szerepre, tényleg hitelesen tudta eljátszani, hogy egy katona ember szeretet hiányos lánya, aki hozzá van szokva a parancsokhoz, és a parancsolgatásokhoz ! :D

Illetve amikor az AK-47-et kikapja az ott igen mafla JC kezébõl, és elenged egy sorozatot, JC meg csak bámul rá, és vissza kérdez, hogy mi van, akkor a válasz csak annyi, hogy:

Semmi, csak emlékeztetsz Anyámra.

Vagyis két féle hitves képzelhetõ el, a T3 ban Claire Daines által megtestesített, akaratos, vezetõ nõ, aki a T1, de inkább a T2-ben megismerhetett Sarah Connor mintájára készült kb. Céltudatos, vezetõ típus, aktív, cselekvésre kész, és Önfeláldozó, ha a fiáról van szó.


Cameron is tökéletesen megfelel ennek a célnak, habár a vezetõ dolog, csak attól függ, hogy milyen környezetben van, itt nem lehetett vezetõ, mert a fõdudás, a T2-es Sarah-tól igen messze álló kis Lena volt. A másik pedig Derek, aki soha nem hallgatna rá :$

Az összes többi dolog, viszont igaz, meghallna JC-ért, céltudatos, és cselekvésre kész.

Szóval hacsak nem esik be Claire Daines, akkor marad Cam a tökéletes pár, akivel John tud majd beszélni, aki megérti Õt, aki nem nézi örültnek, és aki mindig kitart mellette történyjen bármi is.

Illetve ez sem teljesen igaz, mert Cam nem lett átprogizva, Õ önként állt át, és lehet az események folyamatában olyan mozzanat, aminek hatására úgy dönt, hogy vissza tér az eredeti csapatába, és megöli JC, nincs kizárva ez a variáció sem.

Nem utasíthatunk el egy lehetõséget, csak azért mert mondjuk IR-t800-nak nem tetszene :D
9/10
csizi26 2009 máj. 30. - 07:48:35 9/10
(1822/4500)
Hosszabb válasz majd este,addig csekkoljátok Thomas Dekkert kornyikálás közben.)))))))))))))))))))))))
http://www.sarahconnorchronicles.hu/news.php
10/10
iR T-800u 2009 máj. 30. - 04:10:14 10/10
(1821/4500)
Még mindig ez a jelenet a kedvencem meg a hozzá kapcsolódó Felülírás utáni kéznyújtás és ahogy Cam kiszáll a roncsból.. ^^

Tuti ez a feeling, ahogy Johnnak mindenki elõl el kell rejtenie mire gondol és mit érez Cam iránt. Meg az is, hogy (szerintem) azért nem meri elmondani Cameronnak mert attól fél, hogy gyengeségnek értékeli a szerelmi vallomást, vagy ugyanolyan közönnyel fogadja mint bármi mást.

(az én közönyösségem is rendre megtöri az emberek jókedvét amikor valami nagy hírt újságolnak nekem, és nem látják rajtam a lelkesedést)

Ahogy Te is mondtad, az is erõsen befigyel (mint a Transformers/Mad Max 2 a Terminator 4-ben :D), hogy nem tudta akkor sem eldönteni, hogy Cam tényleg érez e valamit, vagy csak manipulál, hogy mellette lehessen.

Ebben a helyzetben én találtam volna kiutat. Egyszerûen csak elkezdtem volna utánozni Cam-cica viselkedését. És az iránta érzett törõdésemet hardver/szoftver kérdések formájában fejeztem volna ki neki, és az ezekre adott válaszokból/jelekbõl vontam volna le következtetéseket.
Ezenfelül rááldoztam volna jó pár éjszakát arra, hogy megfigyelhessem akkor is amikor csak Õ van ébren.

A másik kedvencem a 217es távkapcsolós ajándék meg a szöveg.
J: Mit tenne most a jövõbeli John?
C: A jövõbeli John nincs itt. Te vagy.

Na az volt egy nagyon komoly pillanat kettõjük között, ahol történnie kellet volna valaminek, és ezúttal Cameronon is látszott, hogy nagyon vágyik már valami bíztatóra. Olyan "na? na! mi lesz már? mond már ki, hogy én is végre kimondhassam amit érzek!" tekintettel nézett fel. :)