Téma: Vacsoracsata

kisasszony 2008 márc. 17. - 16:40:46
(75/2575)
sztem is eléggé gáz h maci megnyerte a pénz felét meg sem érdemelte! hogy lehet 250ezret és egy utazást nyerni egy pacalpörkölttel /amibõl ráadásul senki nem evett rajta kívül!!!/ és sültkolbásszal?!!! ráadásul aljas módon lepontozott mindenkit, de egyébként nem csak õ volt ilyen, szinte mindenki alulpontozott, és volt olyan eset is mikor ugy dicsérték az ételt az estét majd a kocsiban az állítólagos "huu de jo volt bulira" adtak 4! pontot a 10bõl:/...szánalmas
Theine 2008 márc. 14. - 21:47:09
(74/2575)
Na a maci büszke lehet magára, mert felesben megnyerte Ricsivel az 500 eFt-ot és a marokkói utazást. Egyébként mennyire közönséges ez a nõ?....hát tudjátok ráadásul egy akkorát ásított persze nem tette a kezét a szájához...egy tahó paraszt és hallatlanul rosszindulatú! Az estéji ruhájában meg a fél bögye ki volt rakva. Ez egy ilyen kövér asszonyságnál rendkívül visszataszító.

Az egész brancsból Ricsi volt a legszimpatikusabb, utána Andi következett...csak ne lenne annyira sznob.
párduckata 2008 márc. 14. - 13:57:28
(73/2575)
Ha meg szeretnéd nézni utólag, nem muszáj felvenned, a vacsoracsata.tv oldalon mindegyik részt meg lehet nézni. Én mostanában kezdek átszokni a tv2-re, valahogy nekem jobban bejön, ha híres emberek vetélkednek a mûsorban.
cseszter1 2008 márc. 14. - 13:36:36
(72/2575)
Csak gratulálni tudok az RTL Klubnak, nagyon jól vannak össze párosítva eddig a szereplõk. Van mirõl írnunk itt a topikban. Mindenki taktikázik, mert nyerni szeretne. Egyik se fogja azt mondani, hogy nagyon finomat evett, még ha úgy is gondolja. Kár, hogy sötét macit megsajnálták, és felül pontozták, vagy talán félnek, tartanak tõle? Én a Hal a tortán nézem a Vacsoracsatát, felveszem. Szerintem a vacsoracsata színvonala olyan, mint a Gyõzike show. Hozzám közelebb áll a TV2-n lévõ mûsorok.
8/10
plüss maci 2008 márc. 14. - 12:12:41 8/10
(71/2575)
Én a Vacsoracsatát nézem a Hal a tortán-t pedig felveszem kazira. Így egyikrõl sem maradok le! Szerintem mindegyik nagyon jó kis mûsor. Új receptet is leshetünk el mai nagyon jó mert az újdonság sosem árt! Bár azt feleslegesnek tarom hogy a Vacsoracsatában a vendégek a lakásban is szét néznek. Minek? Most itt nem az étel e lényeg? Na mindegy én ezt így kihagytam volna belõle! De az biztos hogy jó látni ahogyb egyesek szerencsétlenkednek....
khekkkkkk 2008 márc. 13. - 20:17:35
(70/2575)
mivel egyszerre megy a két adón ez a két"színvonalas kajakészítõ" mûsor, nálam a tv2 eddig a nyertes, bár ott is elég nagy csalások mentek

itt a rockersrác szimpi volt, a lakása szuper , de ez a két kövér p..a, borzalmas
9/10
ikoo 2008 márc. 13. - 19:21:41 9/10
(69/2575)
A másik dagadt nõnek sem jó semmi.(Amelyiknek mindig zsírtól fénylig az arca)Minden kajával baja volt,minden kemény volt,tényleg a fogával van baj.Kíváncsi leszek,h õ mit fog produkálni a holnapi mûsorban.Remélem nem a két dagadt nyeri meg a fõnyereményt.
Theine 2008 márc. 13. - 19:06:51 Előzmény khekkkkkk
(68/2575)
Megmondtad a frankót, tényleg a retekklubba való!

Undorító, hogy direkt egy olyan kaját talál ki, amit sokan utálnak....nem véletlen,- így legalább neki több marad - de azért õ akarja megnyerni a fõdíjat. Ugyanakkor mindenkit kritizál nem is akármilyen modorban, még egyetlen kajára sem mondta, hogy szereti, mindent utál, egy primitív dagadék. Ráadásul amikor senki nem evett a kajájából elhullatja a krokodilkönnyeit, hogy sajnálatból több pontot adjanak neki. Hányok tõle!
Dantes 2008 márc. 13. - 17:19:49
(67/2575)
Igen, remek ember, csak a pacalt szereti, és semmi mást. Mert máshoz túl primitív
khekkkkkk 2008 márc. 13. - 17:17:29
(66/2575)
jaj, ez a Maci, annyira primitív, hogy direkt a retekklubba való
remélem, nem õ lesz a csatorna arca
Dantes 2008 márc. 13. - 17:01:48
(65/2575)
Most mondta: "nem szeretem az indiai jakákat, az ilyen budhás témát"...úristen
1/10
pozsizsuzsi 2008 márc. 13. - 16:56:14 1/10
(64/2575)
Pont ott... :)
nihilke 2008 márc. 13. - 16:54:58
(63/2575)
nepáli ébredés (v mi volt) - 'ez biztos valami afrikai':DDDD - Maci megmondta a frankót:D a thai kajára meg közli, hogy õ nem szereti a kínait:D de hát végülis Thaiföld közelebb van Kínához, mint Nepál Afrikához:)
linababa 2008 márc. 13. - 11:26:16
(62/2575)
Sziasztok!Ti mernétek jelentkezni erre a mûsorra? Vállalnátok,hogy aztán titeket szóljanak le?
nihilke 2008 márc. 12. - 17:23:09
(61/2575)
Most az komolyan annyira sokkoló, hogy valaki rocker létére nem disznóólban lakik?! Meg attól még hogy elítéli a vadászatot, miért ne ehetne vadat?! Meg különben is, az milyen már, hogy a dagadt nõ azért adott csak 4 pontot, hogy hátha, akkor õ gyõz?! szörnyû ez a társaság, iszonyat kritikusak XD
bobi64 2008 márc. 12. - 17:04:22
(60/2575)
mik ezek a fertelmes mûsorok?
SuSy 2008 márc. 12. - 14:27:23
(59/2575)
Akkor nemcsak én kaptam hányingert attól,hogy lenyaldosta az ujjait utána meg azzal fogta a kajákat. Hogy kiakadt attól,hogy nem szeretik a pacalt, elõzõ nap meg õ nyávogott a ráktól meg a lazactól. Nekem az egész nõ egy unszimpatikus személyiség. Az Andi kajái sokkal jobbak voltak, mégis õ kapott kevesebb pontot.
cseszter1 2008 márc. 12. - 14:06:19
(58/2575)
Ami nekem szembe tûnõ a mûsorban, az a tudatos és tudatalatti irigység egymásra. Maci egyszerû, butácska nõ. Fröcsög belõle a rosszindulat. Én ezt láttam, remélem nem sértettem meg senkit a véleményemmel.
9/10
ikoo 2008 márc. 12. - 11:33:32 9/10
(57/2575)
Tegnap undorító volt a kövér asszonyság.Egyszer a kutyát fogdosta,utána meg nyalogatta a kaját az ujjáról,aztán úgy tálalta a kaját.Sztem azért csinált pacalt,mert tudta,h lesz olyan,aki nem szereti,aztán sajnáltathatja magát,h senki nem eszik belõle.De azért bevágta mind az összes kaját.És még a palacsinta is belefért!
Dantes 2008 márc. 11. - 16:21:34 Előzmény efes
(56/2575)
De valamit csak mondana rá....mondjuk hogy cipóképû asszony...nyaka nincs is neki, vagy hogy miatta éheznek Kínában...XD, ej de gonosz vagyok ,vagyis ezeket persze Al bácsi mondaná XD


Amúgy hogy ne offoljak, nem is rossz, bár amikor az a öt félresikerült sztár volt benne az jobb volt, olyan jókat nevtettem rajtuk.